Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

rambo001 píše:Zase budeme pro smích prakticky všem jestli se to stane. :|
Ale my už pro smích jsme a to se netýká jen otázky brankáře. Meleme to tady pořád dokola.
Logan píše:
Treba Hollanda oceniť a pochváliť že to má majstrovsky vymyslené :D
Howie je skleněnka a všichni víme jak chytá po návratu ze zranění. Takže máme asi novou jedničku-Coreau :-D Jestli se Holland zbaví Mrázka,tak ...nic,on už klesnout v mých očích ani nemůže. Velké zklamání je pro mě Blashill,Mrázka zná,vidí jak hraje naše obrana. Polovinu gólů co dostal Mrázek jsme si dali sami. Coreau má v bráně víc štěstí než rozumu,ale to jednou skončí a jeho čísla půjdou rapidně dolů,tedy kromě obrdžených gólů na zápas.
..a průměru :lol2:

Ale ne, už sem psal, podle mě tohle není z Blashillovy hlavy cpát tam furt sněhulmana. Kor od Kena, což je bývalý brankář a trenér brankářů, tady bych věřil, že si nechává hlas.

Jinak ano, celá situace je právě o to tragičtější, že víme, v jakém stavu má zvykem se Howie vracet ze zranění a že určitě se mu v budoucnu zase nějaké přihodí.
JKL píše:..a průměru :lol2:

Ale ne, už sem psal, podle mě tohle není z Blashillovy hlavy cpát tam furt sněhulmana. Kor od Kena, což je bývalý brankář a trenér brankářů, tady bych věřil, že si nechává hlas.
No, ale Blashill to stejný, tím spíš bych čekal nějaký rozumný postup v této kauze.
Miller ke Griffins a Larkin pryč z IR. Dneska in.
Ty jo ta lopata Sheahan nedal ještě ani gól ? Ted´na to čumím. Co my máme za kopyta a sezónu :hroza: :slap:
Creeper píše: Ty jo ta lopata Sheahan nedal ještě ani gól ? Ted´na to čumím. Co my máme za kopyta a sezónu :hroza: :slap:
Mně se o něm dneska zdálo, což je hodě divný, když je zrovna záasová pauza. Každopádně soupeřův brankář rozehrával od své branky holí a trefil Sheahena někam do hrudi a on puk dovezl do brány. Nevím, co to znamená, ale v tm snu mě to celkem vyděsilo.
http://www.snar.cz/vyklad/?qr=Hrudn%EDk ... ej+prvn%ED" onclick="window.open(this.href);return false;
Creeper píše: Ty jo ta lopata Sheahan nedal ještě ani gól ? Ted´na to čumím. Co my máme za kopyta a sezónu :hroza: :slap:
Však se o tom baví v každým zápase, už mě to nebaví poslouchat, pořád dokola, že už by se potřeboval prosadit.
To jsou totální lopaty tohle. Já nemám slov. Nechat si dát 2 góly v PP je vrchol všeho. To snad ani není popsatelné toto. A ten ch*j Trashil tam toho sněhuláka nechá i přes to, že po 6 minutách dostane 2 banány. Mrázek už by dávno seděl. Fuck Fuck Fuck :bee: :grc: Stydím se za celé Dead Wings :v_hajzli:
Ať de Kronwall do prdele, u obou pp gólů, i u prvního a sněhulák minimálně dva z těch tří gólů mít mohl.

Gratulace Jensenovi k prvnímu gólu, to byl docela hezký kus.

Gratuluji celému týmu ke gólu v přesilovce :lol2:

...ovšem ta PP minutu a půl před koncem, tak to si strčte do prdele.

Na poslední půlminutu tam pošlou...SHEAHANA, tohle je už fakt vysloveně noční můra.
..a začátek přesilovky.. Helm, Abdul, Nielsen, ..

ani sekunda pro Manthu, Larkin v podstatě jen na začátek, ovšem potom ni ťuk..

Strašný výkon, nicméně pokud to Holland myslí s ´honem na p-o´ (meh.. ) aspoň trochu vážně, musel by po tomto zápase vyhodit celý coaching staff.
JKL píše:Ať de Kronwall do prdele, u obou pp gólů, i u prvního
Na poslední půlminutu tam pošlou...SHEAHANA, tohle je už fakt vysloveně noční můra.
At ho zase někdo trefí do kolena a je od něj definitivní pokoj. :sarcasm:
On sem totiž Trashil chodí a dělá nám to schválně :hroza: :hroza: :hroza:
Zápas jsem neviděl a ani nemám chuť se dívat na záznam. A asi bych už vzdal hon na playoff. Ten tým tam nemá prostě co dělat. Docela bych byl rád,kdyby se po sezóně pakoval Blashill. Ty jeho pokusy s poskládaním řad,nasazování úplných kopyt na důležité okamžiky,atd. Nemá v NHL co dělat. Doufal jsem u něj asi v něco,co nikdy mít nebude. Ken se koryta bude držet ještě dlouho. Přece je to top manažér. :-D
Takže teď realně,koho můžeme získat na draftu?
Tak já koukl na zápas ráno, na celý a většinu zápasu sme hráli docela ho*no, nicméně reálný NHL tým by tenhle zápas dotáhl ke dvoum bodům s prstem v řiti. Ne, první gól si necháme dát na začátku z nedůslednosti a pak dvakrát inkasujeme ze dvou - nijak extra nezvladatelných - pp situací, což je k pláči. Ale vysloveně mě z postele zvedly až tyhle pp kombinace a samotný závěr zápasu, protože to byl naprostý výsměch tomu, jak se takové zápasy mají dohrávat a vůbec zvládat. Devils toho zas tolik nepředvedli, byl to naprosto hratelný soupeř, ale v tomhle rozpoložení se vysloveně porážíme sami. Hrajem 6on4, 5on3 a máme tam jednu střelu a jeden pokus o teč, to je nějaký VTIP???? Redmond byl tentokrát velmi agresivní, několikrát opakoval, že tenhle tým nehraje jako tým a totálně nás topí speciální formace, protože to je čistá ostuda. Dobré individuální výkony (ke konci hrál v podstatě jen Vanek, celá ta sestava prostě vysloveně NEchtěla vyhrát) se totálně utápí v šedi a temnotě týmového výkonu, protože ten je velmi, velmi špatný a celkový dojem z herního projevu na šedesáti minutách je opravdu k blití.

Jsem definitivně hotový s Blashillem, věřím, že je to dobrý trenér pro mládež a pro development, ale absolutně nezvládá těžké situace na tomhle levelu, dělá plno špatných rozhodnutí a systém, jakým nechá řídit Torche PP je na facku s rozběhem. Pokud vysloveně nevyhlásíme stop stav a tank, tak nemá u týmu co dělat, zápasy jako tyto to potvrzují.
Creeper píše:At ho zase někdo trefí do kolena a je od něj definitivní pokoj.
To nebude třeba, on se odpraví sám. I při limitovaném ice-timu má zásadní problémy s bruslením, to musí vidět i slepec, pohyb do stran nulový, tam jde vidět, že on často není schopný udělat ten jeden rychlý krok (viz první gól).

S kým sem vzadu tradičně spokojený je Jensen a XO, zbytek nestojí moc za řeč.
Takže úkol je jasný,postavit zcela novou obranu,Mrázka bych nechal jako jedničku,Jimmyho,ač proti němu nic nemám,poslat pryč. Z útoku vyházet kopyta(netřeba jmenovat) a začít stavět na mladých nadějných hráčích. Zbavit se trenérského štábu v čele z gen. manažerem. Takže kdo si to vezme na triko? :-D
Zápas jedním slovem tragédie. Těžko říct, jestli je tohle nějaká recenze nebo co...Hlavně už nepište o play-off, od Vánoc nemáme ani teoretickou šanci. Dnes jsem nenašel pozitivum v ničem, bohužel.
http://hokej.idnes.cz/petr-mrazek-rozho ... 57_nhl_ald" onclick="window.open(this.href);return false;

tajemný jak Karpaty v těch důležitých bodech..nene, něco tam smrdí fest
Novis44 píše:od Vánoc nemáme ani teoretickou šanci. Dnes jsem nenašel pozitivum v ničem, bohužel.
Dovolím si nesouhlasit. Naděje tam byla, hodně zápasů s divizními soupeři, ale to by na střídačce nesměl stát "trenér", který tvoří sestavu náhodnou kombinací náhodných tahů z klobouku. Stavěl tam hráče, kteří se snaží hrát a kopyta a nýmandy nestavěl na klíčové fáze zápasu. Dal z5 šanci Mrázkovi, kterého koučoval v GR a trochu ho tím zvedl a doufám, že s tím by se zvedl celý team. Minimální hrací časy pro AA, Mantu a spol., resp jejich zařazení ke šmatlákům do 3 / 4 lajny. Něco je tam schnilé v tom Dead Wings státu a o PO už nepadne ani slovo. Nemluvě o naší PP. Tu bych ukazoval na Vsetíně základce jak se to nemá hrát. :giggle:
Já to bodově ´počítám´ z nudy poměrně často, už sem to tu myslím psal, podle mě velký zlom přišel při prohře s Arizonou. Hypoteticky p-o můžeme udělat stále, prakticky sme mimo play-off od prvního hracího dne.
Creeper píše:
Novis44 píše:od Vánoc nemáme ani teoretickou šanci. Dnes jsem nenašel pozitivum v ničem, bohužel.
Dovolím si nesouhlasit. Naděje tam byla, hodně zápasů s divizními soupeři, ale to by na střídačce nesměl stát "trenér", který tvoří sestavu náhodnou kombinací náhodných tahů z klobouku. Stavěl tam hráče, kteří se snaží hrát a kopyta a nýmandy nestavěl na klíčové fáze zápasu. Dal z5 šanci Mrázkovi, kterého koučoval v GR a trochu ho tím zvedl a doufám, že s tím by se zvedl celý team. Minimální hrací časy pro AA, Mantu a spol., resp jejich zařazení ke šmatlákům do 3 / 4 lajny. Něco je tam schnilé v tom Dead Wings státu a o PO už nepadne ani slovo. Nemluvě o naší PP. Tu bych ukazoval na Vsetíně základce jak se to nemá hrát. :giggle:
Ale o to jde, ty faktory jsem přece bral do úvahy. Nedalo a nedá se očekávat, že přijde změna lusknutím prstu, ten tým neměl na to, aby udělal potřebný win streak, atd. Alespoň já to tak vnímám zhruba od Vánoc.
JKL píše:WINGS
No,něco tam bude špatně a řekl bych,že trenér :-D Mám pocit,že se brzy bude pakovat.
Larkin-Sheahan (net front)-Vanek, Green, Zetterberg

Tatar-Nielsen-Helm, Kronwall, Abdelkader (net front)

To je naše PP sestava. Nevím jestli se smát nebo brečet. :rofl:
Dal Manthu a Nyqa pryč, protože podle něj nedobruslili Palmse.

Hlavně, že tam nechal Kronwalla, který nejenže byl u všech zmíněných situací jako poslední, ale je na PP užitečný asi jako trombón v případě chemického bojového poplachu.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS