Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

JKL píše:Na nájezdy sme letos 6:0. Když si vzpomenu dva roky zpět.. . :lol2:
Jak to dojde do nájezdů, tak už očekávám bod plus. Ještě bych chtěl, ale vzpomenout přesilovky, který nás stále sráží dolů, je to zásadní problém, když spíš góly dostáváme v našich přesilovkách.
Vanek mě při těch nájezdech baví :lol2: , ten jeho styl "normálně dojedeš k bráně, šoupneš to někam a gól, žádný problém".

Přesilovky no comment, posledních pár zápasů to vypadá opticky trošku líp...Možná se trochu změnila podoba toho x-úhelníku, možná se otočil o 90°, ale furt to samé ve výsledku
Jinak ten 1. gól Bostonu byl posouzený dobře, však Marchand měl puk pod kontrolou. Podmínka, aby se zrovna dotýkal puku při jeho přechodě modrou tam není.
Novis44 píše:Jinak ten 1. gól Bostonu byl posouzený dobře, však Marchand měl puk pod kontrolou. Podmínka, aby se zrovna dotýkal puku při jeho přechodě modrou tam není.
Na to si prisel jak??
Protoze definici toho, co je "pod kontrolou" hledam pisemne uz asi 20 let.
AndyF píše:
Novis44 píše:Jinak ten 1. gól Bostonu byl posouzený dobře, však Marchand měl puk pod kontrolou. Podmínka, aby se zrovna dotýkal puku při jeho přechodě modrou tam není.
Na to si prisel jak??
Protoze definici toho, co je "pod kontrolou" hledam pisemne uz asi 20 let.
Ta definice písemně neexistuje, ale v tomto případě je tam posouzení, pokud je puk před přechodem a po přechodu jasně v držení hráče, pak to není off. Takových situací jsem viděl x, vždycky takhle vysvětlených, ale nikdy jsem to neviděl písemně jako pravidlo.
JKL píše:Telý tenhle challenge cirkus bych zrušil, má s tím někdo obecně dobrou zkušenost?
Bez debaty, jednoznačne. Challenge sú chujovina, iba spomaľujú hru a brzdia priebeh. Snáď sa čoskoro zrušia.
Ja doufam, ze zustane. Sice to casto poserou, ale je to aspon sance na spravedlnost.
Já bych ho zrušil na offsidy, vracet hru o minutu zpět a mazat gól, protože někdo zvedl brusli o půl vteřiny dřív, to mi přijde celkem nesmyslné. Před tou bránou ale ať se na to dívají klidně 5x, jen ať to posuzujou pořád stejně.
Helm patrně místo Millera, uff..
Red Wings' Darren Helm might return Friday; Steve Ott to go on IR...Jak se u nás vždycky najde někdo, kdo zrovna musí na marodku, když je to nejvíc potřeba. :-D
buďte radi, že aspoň Ott ide na IR :lol2:
To už je taková klasika, že se vždycky zázračně najde někdo, kdo se hodí na IR. Myslím, že těch zfalšovaných rentgenů, nenadálých migrén atd. na spodku hromad bude kolovat po lize vícero.
Když jsme u těch IR, tak co vůbec Franzen o něm jsem čet něco naposled loni v únoru nebo kdy to bylo. Od tý doby nějak ticho a klid kolem něho. Ne že bych teda čekal, že ještě někdy bude hrát. Tomu teda moc nevěřím, jen by mě zajímalo, jestli o něm někdo něco novýho z poslední doby nevíte.
Na podzim poslední zpráva byla, že jde v říjnu na LTIR, reportedly už se nevrátí. To bylo logické, minulou sezonu naskočil na zápas a při druhém se rozklepal, to sem se podivoval, že vůbec chce riskovat toto. Měl soustavné příznaky, někde se dokonce psalo, že v určitých dnech není schopen ani vyjít před barák.

Nicméně, začátkem příští sezony se jeho kontrakt stává levnějším (a ve skutečnosti ještě levnějším, část jeho platu jistě platí pojišťovna) než jeho hit a počítám, že by šel vyměnit nějakým suckerům (Arizona na pokec?).
Sabres..cosi nám to s nima poslední dobou nelepí, takový ten tíživý urputný a přitom poměrně efektivní hokej, co sem od nich letos viděl asi ve dvou třech zápasech. Rozhodně doufám Helm zpět, potřebujem ještě trochu zrychlit.
Helm se hodí hodně, Sheahan to nedává, přijde mi, že už má problémy i ve 4. lajně.
Novis44 píše:Helm se hodí hodně, Sheahan to nedává, přijde mi, že už má problémy i ve 4. lajně.
Sheahana poslat někam za pytel puků, nebo něco ..... Helm je fajn a určitě má větší přínos než to druhé kopyto, až na to jak je porcelánový.
Sabres a zápasy s nima vůbec nemusím. Přesně jak psal JKL :verysad:
JKL píše:To už je taková klasika, že se vždycky zázračně najde někdo, kdo se hodí na IR. Myslím, že těch zfalšovaných rentgenů, nenadálých migrén atd. na spodku hromad bude kolovat po lize vícero.
"Jimmy Howard going on long term injured reserve." beztak retrospektivně, čímž Ken získá celé .. kolik.. dva týdny?

Vždycky se něco vymyslí.
JKL píše: "Jimmy Howard going on long term injured reserve." beztak retrospektivně, čímž Ken získá celé .. kolik.. dva týdny?
Vždycky se něco vymyslí.
Je to liška prolhaná ten náš Holly :giggle:
Hádam ste čakali, že waivne Jurča či Millera? :lol2: :giggle:
DeKe se v poslední době asi zamiloval do nějaké nové krásky, protože občas z té jeho hry padám na prdel, v příští post season by měl nabrat xx kilo svalů, protože se z něho stává planďák.

Podivný výběr hráčů na ot, příležitosti, se kterými se zamete.. Jinak zápas, který sem tak trochu očekával, že bude takhle probíhat.
JKL píše:DeKe se v poslední době asi zamiloval do nějaké nové krásky, protože občas z té jeho hry padám na prdel, v příští post season by měl nabrat xx kilo svalů, protože se z něho stává planďák.
O´Reilly si ho tam pěkně suše odstavil a u prvního gólu zcela nedůrazný. :evil: Škoda 2 x jsme vedli :hroza:
Mrázek super výkon :)
Zarazilo mě, když jsem viděl ve statistikách, že jsme měli v OT přesilovku, ale v sestřihu jsem z toho neviděl ani vteřinu - to bylo i to 4:3 tak zoufalé? Mrázka byl naopak sestřih plný a i podle počtu střel jsme asi uplně nedominovali.
Škoda bodu, ten gól na 2:1 jsme taky dali celkem pozdě, Buffalo nemělo moc času vyrovnat, ale to naše bránění vedení.
Rethon píše: ale v sestřihu jsem z toho neviděl ani vteřinu
Ja to v sestrihu teda vidim.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS