Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jirik19 píše:Co gól to perla od někoho, to se člověk aspoň pobaví :lol2:
Hlavně ta excelentní teč Erora :rofl:
Ten třetí gól stál za to. Mrázek to tak nějak chytí a pak tam 3 naši sněhuláci stojí kolem a čekaj až to tam někdo ze Stars došťouchá. :lol:

Jinak dali jsme gól z PP sice to bylo 5-3 a z pozice, kdy by to snad ani nedát nešlo ale přeci jen úspěch. :sarcasm:
Gól v přesilovce na hřišti soupeře asi po půl sezoně a ještě ho dal Nyquist, hmm. Bohužel na druhém konci vše při starém a pokud Mrázek není ve své kůži, tak se mu opravdu nedivím - ta naše obrana má snad pokyny vymyslet proti němu 3-4 góly za zápas. Když to pak srovnám s tím shutoutem Coreaua proti Kings, kde neměl moc co chytat, tak fakt nerozumím, kde je ten rozdíl. V tomhle případě byl asi v Kings.
rambo001 píše:Ten třetí gól stál za to. Mrázek to tak nějak chytí a pak tam 3 naši sněhuláci stojí kolem a čekaj až to tam někdo ze Stars došťouchá. :lol:
Error dával přednost u pravé tyčky přednost Vanekovi a zezadu je ještě hlídal pan Zelený. U druhé tyčky "stínoval" AA a Nielsen se motal někde na pravém kruhu. :hehe: Prostě Kocourkov :klobuk:
Tohle nemá cenu, přehrajem je, přestřílíme (attempts prý před 70), oni cca 25 blokovaných střel a nakonec jim ty góly v podstatě darujeme.

Obavy z lednového rozpisu se postupně naplňují. Teď doma Pens a s Montrealem odpolední zápas, tedy zmar nad zmar, do konce měsíce 2x ruiny, na které umíme vždy skvěle zahrát.

Za námi v podstatě už jen Arizona a sněhové jazýčky z Colorada + NYI, kteří na to potřebují mít o několik zápasů méně.

TDL je 28.2.
Začnite si dôkladne študovať mená ako Nolan Patrick, Nico Hischier či Gabriel Villardi, prípadne aj švédsky bek Timothy Liljegren :wink2: Obávam sa, že v júni budeme vyberať na vysokých miestach.
Pasha píše:Začnite si dôkladne študovať mená ako Nolan Patrick, Nico Hischier či Gabriel Villardi, prípadne aj švédsky bek Timothy Liljegren :wink2: Obávam sa, že v júni budeme vyberať na vysokých miestach.
Mne se na WJC Hischier moc libil :) Villardiho neznam vubec, co je zac?
JKL píše:Tohle nemá cenu, přehrajem je, přestřílíme (attempts prý před 70), oni cca 25 blokovaných střel a nakonec jim ty góly v podstatě darujeme.

Obavy z lednového rozpisu se postupně naplňují. Teď doma Pens a s Montrealem odpolední zápas, tedy zmar nad zmar, do konce měsíce 2x ruiny, na které umíme vždy skvěle zahrát.

Za námi v podstatě už jen Arizona a sněhové jazýčky z Colorada + NYI, kteří na to potřebují mít o několik zápasů méně.

TDL je 28.2.
Dle mě částečná pravda. To, že jsme je přehráli, přestříleli, lepší corsi stats atd. je pravda. Ale jak je už zvykem necháme se v určité periodě zápase totálně přejet a soupeři dáme nabídku na rozhodnutí, dnes to zas bylo nějakých 12 minut v 2. třetině, Dallas to využil a klasicky jsme byli v roli týmu, jenž musí dohánět, což se může a taky nemusí povést, i přestože je výkon o třídu lepší...

Rozpis je dle mě irelevantní v tuto chvíli, na těchto prohrách je pozitivní to, že snad ukážou Hollandovi jakým by se měl ubírat směrem na TDL, pro mě jsme mimo play-off od Vánoc.
http://nhl.cz/jak-se-stat-generalnim-ma ... em/5011555" onclick="window.open(this.href);return false;

Tomu bych to moc pral :) jako hrace jsem ho mel moc rad :) byl opravdu sympatickej :) Doufam ze se do kresla GM jednou posadi.

Jinak Ericson u golu č.3 :))) neskutecna komedie :)) takhle to hraju kdyz jsem na treninku a mam 40 horecku :)
Vůbec bych se tomu nedivil kdyby dalším GM byl právě on a pro mě je to favorit č.1 a nejsem si jistý, jestli je v té organizaci ještě někdo s takovým vývojem.. ono to trochu kopíruje dráhu právě Hollanda (Detroit určitě dalšího GM nebude brát z venkovního prostředí, leda by si mladý Illitch po smrti starého postavil hlavu a všechno začal dělat naopak).

Samozřejmě, další alternativa je, že se tady pěkně vycepuje a pak bude mít vlastní úspěchy u konkurence, ŽE???
Dneska sněhulák Jared proti pens :scare:

Nyquist-Zetterberg-Mantha
Athanasiou-Nielsen-Vanek
Tatar-Sheahan-Larkin
Miller-Glendening-Abdelkader

S pens to bude kolotoč, bod by byl asi zázrak v současný formě. Jinak jsme už poslední v konferenci, takže tankování může začít. Ať se na tu poslední sezónu v JLA jen tak nezapomene. :oslava:
Logan píše:Mne se na WJC Hischier moc libil :) Villardiho neznam vubec, co je zac?
Zo scouting reportov od Craiga Buttona a Boba McKenzieho - šikovný, zručný a brilantný ofenzívny center s high-end hockey IQ, exceluje ako playmaker, ale dokáže rovnako dobre strieľať aj góly. Hrá s ľahkosťou, aj fyzicky, aj mentálne, tieto atribúty kombinuje s excelentným skillom. Má všetky predpoklady stať sa centrom číslo jeden v NHL. Jednou z jeho slabín môže byť korčuľovanie, nepatrí k high-end skaterom. Vinu v tomto nedostatku však môže hrať aj výška, meria skoro 190 cm a váži 87 kg. :wink2:

rambo: Škoda, že Arizona a Colorado sú ešte o triedu slabší. Ibaže by sme mali šťastie v lotérii a napokon by mohol byť Nolan Patrick náš :jn:
Larkina bych nechal na centru, na co tam dávat zas Sheahana? Jinak Pittsburgh je asi hratelný nyní.
Novis44 píše:Jinak Pittsburgh je asi hratelný nyní.
:hehe: Nice jinx.. :cool:
AndyF píše:
Novis44 píše:Jinak Pittsburgh je asi hratelný nyní.
:hehe: Nice jinx.. :cool:
Jsme v půlce sezóny a jsou pro mě největším favoritem SC. Nicméně nehrají teď ideálně a v 1. zápase jsme byli konkurenceschopní. Ale důvod proč jsem to napsal byl ten, že věřím v 2 body z tohoto zápasu víc, než jakýkoliv bod z dalších dvou...
Jinx nejinx...

AA tvl... :eek2:

Nyq poslední zápasu hrál solidně, body si zaslouží...teď ještě dát tak dvacet gólů do konce regularu vole...
JKL píše: AA tvl... :eek2:
:rono: :slintac: :cookies:
Creeper píše:
JKL píše: AA tvl... :eek2:
:rono: :slintac: :cookies:
Jo, to jsou ti hráči, co zvedají diváky ze sedadel. A v té naší mizérii je fakt blbost nechávat ho sedět nebo hrát s polenama, když "hrozí", že předvede něco takového, na co by Wings mohli nalkat i nejednoho diváka na další zápas.
Dnes s Pittsburgom to bol pekný zápas :) :clap: :thumbsup:
:good: Sólo Andrease Athanasiou jedním slovem,,NÁDHERA" :yes:
Rethon píše:
Jo, to jsou ti hráči, co zvedají diváky ze sedadel. A v té naší mizérii je fakt blbost nechávat ho sedět nebo hrát s polenama, když "hrozí", že předvede něco takového, na co by Wings mohli nalkat i nejednoho diváka na další zápas.

To je ale dosť problém, keď na vašej súpiske je to samé poleno a dve lajny bez nich asi celé nevyskladáte :jn:
No určitě se tam dá udělat pár variací, které jsou inteligentnější než Jurčo-AA-Glendening.
Cítil jsem to v kostech. Zápas se musel líbit. Pustili jsme se s Pens do ofenzivních manévrů a kdo by to byl řekl, vyhráli jsme. Nejatraktivnější zápas prozatimní sezóny. Letang další smolné zranění. Double A :good: naprostá fantazie, až se naučí dávat ještě obyčejný góly, tak to bude komplet. :sok: Jinak Abdelkader zahrál přesně to, co bych od něj očekával, bottom 6 a důrazný dohrávání, zejména top soupeřových hráčů, Malkin i Crosby byli poměrně dost rozladění. Coreau je takový paradox, předvádí hodně nejisté zákroky a i ty góly většinou vypadají chytatelně, nicméně jeho zápasová bilance maže všechny slova okolo: 4-1-1. Jediný negativum je pár Ericsson-Marchenko, jsou oba imobilní, pomalý v rozhodování, spolu je to špatná kombinace, naproti tomu pár Jensen-Ouellet hrají výborně.
Mně hlavně přijde, že před Mrázkem hraje obrana najednou nějak jinak, tak obrovské množství pofiderních puků, dorážek, tečí od vlastních hráčů, zastíněných pozic, to je pro mě nepochopitelné a podivné.

Co se týče zápasu, tak mi přijde, že Pens nebyli ve své kůži, ten průběh nevypadal vysloveně jinak než vloni v tom ´památném´ domácím trapasu, ale prostě si nechali nasázet fíky, pozdní absence Letanga v tom jistě hrála určitou roli, stejně jako neuznaný gól (což bylo dost hraniční, už sem teda viděl projít větší zlo než tohle a zebra tentokrát byla docela benevolentní vůči nám).

Dneska Habs, s tímhle výkonem by se dali zahrát, Price poslední zápasy není zrovna zeď. Nicméně náš výkon není nijak predikovatelný, jeden zápas zahrajem super, další zas o ničem, to je taková nahodilost. Těší mě akorát dobrý výkon Nyquista v poslední době, nějak tři zápasy poslední vypadal docela solidně a my právě potřebujeme pomoc takových hráčů, protože tam máme dlouhodobě díru jak do sloní řitě.
JKL píše:Těší mě akorát dobrý výkon Nyquista v poslední době, nějak tři zápasy poslední vypadal docela solidně
Tak tohle je přesně Gustav, 5 zápasů mu to jde a pak se na dalších 20 úplně vytratí. On je šílený ...
Celkově má pak za sezónu 20 zápasů super a zbytek totální brak.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES