Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Boha Lashoff :giggle:
AA na týden ..... :nono:
RedWings moved C Andreas Athanasiou from seven-day injured reserve to long-term injured reserve, retroactive to Nov. 11, and placed LW Justin Abdelkader on seven-day injured reserve.
No dyk říkám, na týden, jako minimáně. Retroaktivně k 11.11. znamená, jal kdyby už tam byl od tehdy.
Jurčo s tenisákem v druhy pětce místo Abdula. To budou kouzla na ledě. :giggle:

Jinak v brance Jared zažije svuj debut. No proti Pens si zachytá s tou naší obranou. :lol2:
Naše jediná naděje je právě v těch brankářích, že Fleury bude pokračovat v nastolených výkonech a Coreau se tam nacpe s těma 110 kg a ucpe to. :-D
Novis44 píše:Naše jediná naděje je právě v těch brankářích, že Fleury bude pokračovat v nastolených výkonech a Coreau se tam nacpe s těma 110 kg a ucpe to. :-D
Neucpal. Klasicka treti tretina. :hroza:
Jak to vypadalo? Děcka mi zničily noťas včera, mám po hokeji..
môžeš sa deckám poďakovať. aspoň si ušetríš nervy
Mám ho dva roky přesně. Fakt děs tohle.

Monitor roz*ebaný. Jedu si teď po obědě na chatu pro monitor.

Na hokej mrknu pak, na záznam, až nebude co dělat. S body s pens sem nepočítal, tak mě to nechává v klidu. Zápas na nyi by mohl být lepší. Ale vzpomínám minulou sezonu ten druhý zápas na isles, byli sme v b2b a zápas tam odchrápali.

Do budgetu v práci se mi povedlo vpašovat dvě služebky do Detroitu. Snad to klapne :-P
JKL píše:Jak to vypadalo? Děcka mi zničily noťas včera, mám po hokeji..
Poděkuj děckám. Pens válec. My bída a když už to uhaluzíme a nastoupíme do třetí třetiny za nadějného stavu 3:1 tak nás srazí fatální chyby v obraně. Druhý a třetí gól Coreau čisté průstřely. :hroza: 4 gól Pens nás tam mleli jak na kolotoči. 5 Dead Wings sněhuláků. Já si trubka ještě pod keř objednal povlečení Dead Wings :slap:
JKL píše:Mám ho dva roky přesně. Fakt děs tohle.

Monitor roz*ebaný. Jedu si teď po obědě na chatu pro monitor.

Na hokej mrknu pak, na záznam, až nebude co dělat. S body s pens sem nepočítal, tak mě to nechává v klidu. Zápas na nyi by mohl být lepší. Ale vzpomínám minulou sezonu ten druhý zápas na isles, byli sme v b2b a zápas tam odchrápali.

Do budgetu v práci se mi povedlo vpašovat dvě služebky do Detroitu. Snad to klapne :-P
vysledek sice vypada nadejne, le byl to rozdil tridy. Pens hrali co potrebovali. Snad uz konecne to PO neudelame a zacne se neco dit. A Coreau je total drevo :D dneska to snad Islanders zvladnou a poradne nam narezou
Páni a drahé zoskupenie fanúšikov Červených krídel. Po dlhšej dobe sa vám opäť hlásim, i keď, vôbec som neodišiel. Čítam poctivo všetky príspevky, ale vzhľadom na dlhodobú situáciu a vaše tradične dobré postrehy a komentáre nemám k tomu veľmi čo dodávať, tak preto neprispievam.

Moja (ne)aktivita má niekoľko dôvodov.

1. Ako som už minule spomínal, tento rok vidím príliš málo zápasov, pretože často zaspím, ba dokonca vypnem PC a zaľahnem. Chuť vyprchala, neviem, kedy sa vráti, ale na zápasy sa už ani neteším. O tíme však viem všetko podstatné, nič mi neuniká, no a z vašich komentov si môžem takmer vždy prečítať, čo sa v zápase stalo a ako sa vyvíjal.

2. Nadviažem na bod 1. Strata chuti nesúvisí s aktuálnym postavením v tabuľke (veď na PO pozíciu inak strácame iba 4 body :giggle: , čo je vzhľadom na predvádzané výkony stále skvelá strata), ale s dlhodobým stavom. Ale to som tu už asi tiež písal, len ak by ma chcel niekto podozrievať z toho, že som fanúšik na baterky alebo sa od tímu odvraciam pri zlých výsledkoch. Tak to nie je, Red Wings milujem a toto konštatovanie bude platiť až dovtedy, kým posledný raz nevydýchnem.

3. Neviem, kedy začnem znova pravidelne prispievať. Možno vtedy, keď zase dostanem chuť na pravidelné pozeranie zápasov (vôbec si netrúfam predpovedať, kedy ten dátum nastane). Oveľa viac v dianí budem počas skúškového obdobia, keď bude viac voľného času.

Zatiaľ toľko odomňa, len aby ste vedeli - nezabudol som na HF, chodím sem pravidelne, občas aj četujem a stále som s komunitou RW fans :wink2: Takže Peace :jn:
Myslím,že i když playoff neuděláme,tak vše zůstane při starém. Vidím už Kenyho výmluvy,že tým prochází generační proměnou atd.
2 třetiny jsme je drželi na uzdě, vytvářeli si i kvalitní střelecké pozice, ale často jsme je přehrávali. A ve 3. přišlo přesně, to čeho jsem se bál, Pens vysunuli press na max, beci zavírali mantinely až ke kruhům a my jak opice se snažíme hrát furt stejný systém rozehrávky a hle ono to nelze, když jdou na puk 2-3 hráči Pens, absolutně jsme v rozhodující moment nezměnili hru a v podstatě se nechali dodělat. Je to nás dlouhodobý problém, když soupeř začne riskovat a napadat ve více hráčích, tak na to nemáme odpověď.
Novis44 píše:Je to nás dlouhodobý problém, když soupeř začne riskovat a napadat ve více hráčích, tak na to nemáme odpověď.
Trenér :hmm:
Creeper píše:
Novis44 píše:Je to nás dlouhodobý problém, když soupeř začne riskovat a napadat ve více hráčích, tak na to nemáme odpověď.
Trenér :hmm:
V tu chvíli jsem byl na Blashilla hodně naštvaný. To je pak otázka času, už za stavu 3:2 pro nás bylo vidět, že prohrajem...
Novis44 píše:2 třetiny jsme je drželi na uzdě, vytvářeli si i kvalitní střelecké pozice, ale často jsme je přehrávali. A ve 3. přišlo přesně, to čeho jsem se bál, Pens vysunuli press na max, beci zavírali mantinely až ke kruhům a my jak opice se snažíme hrát furt stejný systém rozehrávky a hle ono to nelze, když jdou na puk 2-3 hráči Pens, absolutně jsme v rozhodující moment nezměnili hru a v podstatě se nechali dodělat. Je to nás dlouhodobý problém, když soupeř začne riskovat a napadat ve více hráčích, tak na to nemáme odpověď.
my jsme hrali pouze kdyz Pens "odpocivali", ale casto nas pak sevreli, ze to bylo jak 5x3. Jurco 3x netrefil prazdnou branu a zakroky Coreau me pobavily nejvice. Doslova to chytal, ani nevedel jak, nekolikrat uz myslel, ze je to za nim, ale nebylo a pry excelentni zakrok. Jeho styl byl vylozene - strela Pens, nejaky zakrok, nasledne zkontrolovani kde puk vlastne skoncil.. a hele, ja ho nejak vytlacil a neni to gol :)
Ninety91one píše: Jurco 3x netrefil prazdnou branu a zakroky Coreau me pobavily nejvice. Doslova to chytal, ani nevedel jak, nekolikrat uz myslel, ze je to za nim, ale nebylo a pry excelentni zakrok. Jeho styl byl vylozene - strela Pens, nejaky zakrok, nasledne zkontrolovani kde puk vlastne skoncil.. a hele, ja ho nejak vytlacil a neni to gol :)
Málo trénoval s tenisákem. Mělo by mu něco prdnou v zádech a ať táhne zase na marodku nebo do GR. Jak poznamenal JKL. Za ty 3-4 roky pořádně neukázal, že na NHL má. FUCK.
Coreau je čistý sněhulák. Na AHL asi dobrý, ale nahoře se hraje jiný level. Jako dvojku si ho nedokážu představit po "odchodu" Howieho, nebo Mrázka :hmm: Já ani nevím, koho bych bral jako řádnou jedničku, ale ať hlavně hrajeme trochu důstojný hokej. :eek2:
So Brian Lashoff in for Ryan Sproul
Couple odd line combos in warmups for #RedWings as Sheahan and Larkin switch places. Sheahan with Nyquist, Vanek. Larkin with Ott, Miller

Obrázek
Ninety91one píše:So Brian Lashoff in for Ryan Sproul
Couple odd line combos in warmups for #RedWings as Sheahan and Larkin switch places. Sheahan with Nyquist, Vanek. Larkin with Ott, Miller

:sok: :sok:
a my brečímě že hraje VDV 4. pětku :giggle: :hehe:
Lol to fakt musíte vyskúšať všetky kombinácie.. Schválne by som chcel vidieť koľko rôznych kombinácii útokov ste stihli od začiatku vytvoriť
Z tej situácie v detroite mi je smiesno a zároveň smutno

Ak by som mal fandiť niekomu v NHL tak krídla by boli na prvom/druhom mieste spolu s Chicagom (história + sú tam Slováci)

Pokiaľ sa nezmení GM tak je jedno kto to trénuje
Anty píše:Z tej situácie v detroite mi je smiesno a zároveň smutno
Pokiaľ sa nezmení GM tak je jedno kto to trénuje
Děkujeme za soustrast. Vidíme to stejně. :verysad:
No a i přesto dokážeme utrpět výhru. Koukal jste na to někdo? Zase jsem ze sestřihu nabyl dojmu, že to dvě třetiny celkem šlo a ve třetí jsme to typicky neudrželi.
Miller zase -1, Nosek se na plac bohužel nedostal. Sproul chytil v minulých zápasech taky celkem dost mínusů, tak jestli to byl trest za to ... kdo ví.

Škoda neuznaného gólu na Greenův hattrick, Glendening tam podle mě moc nevadil. Pořád se nemůžu smířit s tím, že se takové góly odvolávají, ale naopak třeba gól po správném nastavení brusle nebo v některých případech i gól vysokou holí platí. Neřikám, že byl DET poškožen, jen že se mi tohle pravidlo nelíbí.
Tyhle kombinace, to se naučil od Babcocka, ten to občas dělal taky, že prostě hráče skoro nahodile přehazoval. Zároveň ale není schopný reflektovat skutečnost, že někteří hráči mají určité specifické přednosti.

Teď není pravý čas na někoho něco házet. Bodově na tom nejsme špatně, takže se asi nedá nic moc čekat převratného, navíc máme poměrně rozsáhlou marodku, hlavně AA a Helma potřebujem zpátky, nemáme rychlost. Prvně jmenovaný by se měl vrátit v dohledném horizontu (poté, co doběhne ltir retroaktivně), druhý bude chybět po tdl beztak.

Jinak, dva body super, ale NYI jsou letos ještě tragičtější než obvykle, takže to není žádná těžká výhra.

Přichází prosinec a relativně přijatelné schedule. Jestli se neudržíme aspoň na .600 minimálně, tak můžem odpískat sezonu.

Co se týče GM, tak říkám, teď bych raději nic nedělal, akorát mi chybí nějaký general statement, on prostě všechno v poklidu pozoruje, co se bude dít. A pak udělá nějakou kravinu :lol2: :?
Aspoň vieme, ktorá oblasť matematiky išla Blashillovi v škole najlepšie. :lol2: On dokáže poskladať aj najnemožnejšie kombinácie a čaká, že prinesú pozitívny výsledok :giggle:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS