Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ninety91one píše:
Rethon píše:...
tak.......to je skvele. A pro pripomenuti, tady skill pana Jurca. Finta, kterou roztaci v 25 vterine je ultimatni. Tohle by mel vyzkouset pri PP.
Chybí mu tam tenisák :evil:
Jurčo - Shea - Ott...

No co si budem.. Horší než omg to nebude. Miller out a já doufám, že definitivně.
JKL » úte lis 29, 2016 10:19 pm píše:Jurčo - Shea - Ott...

No co si budem.. Horší než omg to nebude. Miller out a já doufám, že definitivně.
Trošku škoda, že tam není ten Bert, to by mohlo vypadat zajímavě. Na Jurča jsem zvědavý, ale ze začátku asi moc času nedostane. Ideální scénář, aby se rozpomněl na sezónu 13-14 a vzal místo Tatarovi.
Ninety91one píše: no nebyt tam Sproul a Mantha, tak by to mohla byt nova legie zkazy. Akorat oproti te prvni legii by tohle bylo doslovne :D Tatar je vlastne takovy novy Lindros
No jako Tonda na místě, kde většinou operuje sniper Tatar, před branu dát třeba Abdula. Hned by to dávalo trochu větší smysl a možná by se na to šlo dát i dívat. :jn:
tak jsme ukonicili tento mesic vyhrou o dva goly, cili velika parada. Takze v listopadu jsme vyhrali 2x o dva goly. O tri goly je zatim pouze rise snu :) Ale vyhra super, opet jsme hrali dobre :)
No pro mě nejdůležitější zpráva, že Mrázek začal zas vypadat jako regulérní jednička.

Přijde mi, že jeho výkon roste v okamžiku, kdy je prostě jasné, že to s ním všechno stojí a padá. Ten pocit mám celou dobu co chytá v týmu. V okamžiku, kdy má za sebou Howieho, který je navíc v nějaké formě, tak mi přijde, že jde jeho chytání v ten okamžik o level níže - stačí zápas, který se mu trochu nepovede, jde tam Howie a už se to veze. Předloni Howie chytal prdlačky a Gus byl zraněný, naběhl tam Petr a chytal jak kristus. V sezoně se Howiemu přestalo dařit a navíc si tam udělal nějaké bebi, najednou Mrázek chytal jak urvaný...

Jak se Howie uzdravil a dostal pár zápasů, tak najednou zas šel dolů. Letos zase to samé, Howie ve formě, tak chytá docela průměr, Howie šel nahoru, dostal se na post 1 a i v těch zápasech co dostal najednou Petr vypadal nejistě, mizerné vyjíždění, špatné pozice, ujíždělo mu to. Ano, měl i smůlu (ostatně i dnes), ale na něj se takové ty wtf góly občas trochu lepí a říká se, že štěstí přeje připraveným..

Howie se zraní a bum, najednou nejenže dostane dva góly z pětapadesáti střel, ale navíc vypadá velmi sebejistě a sebevědomě, najednou tam má ´šťastné zákroky´ (protože štěstí přeje připraveným, že?), to mi prostě nepřijde jako náhoda.
JKL píše:No pro mě nejdůležitější zpráva, že Mrázek začal zas vypadat jako regulérní jednička.

Přijde mi, že jeho výkon roste v okamžiku, kdy je prostě jasné, že to s ním všechno stojí a padá. Ten pocit mám celou dobu co chytá v týmu. V okamžiku, kdy má za sebou Howieho, který je navíc v nějaké formě, tak mi přijde, že jde jeho chytání v ten okamžik o level níže - stačí zápas, který se mu trochu nepovede, jde tam Howie a už se to veze. Předloni Howie chytal prdlačky a Gus byl zraněný, naběhl tam Petr a chytal jak kristus. V sezoně se Howiemu přestalo dařit a navíc si tam udělal nějaké bebi, najednou Mrázek chytal jak urvaný...

Jak se Howie uzdravil a dostal pár zápasů, tak najednou zas šel dolů. Letos zase to samé, Howie ve formě, tak chytá docela průměr, Howie šel nahoru, dostal se na post 1 a i v těch zápasech co dostal najednou Petr vypadal nejistě, mizerné vyjíždění, špatné pozice, ujíždělo mu to. Ano, měl i smůlu (ostatně i dnes), ale na něj se takové ty wtf góly občas trochu lepí a říká se, že štěstí přeje připraveným..

Howie se zraní a bum, najednou nejenže dostane dva góly z pětapadesáti střel, ale navíc vypadá velmi sebejistě a sebevědomě, najednou tam má ´šťastné zákroky´ (protože štěstí přeje připraveným, že?), to mi prostě nepřijde jako náhoda.
U nas je to to samy..
No, tak tím pádem nevím, zdálo se, že kombinace s Howiem (který je přeci jen už skrz věk vyklidněný) by mohla ty dva roky do konce bridge fungovat, ale jestli se to má mít takhle, tak nevím. Jediné plus je, že Jimmy svými výkony nastavil nějakou laťku a letos vypadá jako brankář, co za ty prachy stojí.

Menší zkrat je akorát v tom, že nemáme zatím regulérní backup, Jared nemá v lize ani zápas odchytaný (počítám, že během následujícího týdne by jeden zápas odchytat mohl).
No jestli Howie udrží stabilní formu po celou sezónu, tak by o něj teoreticky mohl být zájem ve Vegas. Iluze o nějakým tradu zahrnujícím Jimmyho za obránce při TDL si moc nedělám.
rambo001 píše:No jestli Howie udrží stabilní formu po celou sezónu, tak by o něj teoreticky mohl být zájem ve Vegas. Iluze o nějakým tradu zahrnujícím Jimmyho za obránce při TDL si moc nedělám.

Vegas pujde po Manthovi..
Ale furt už s tím Manthou na expansion.. :roll:
2 třetiny dobrý zápas, třetí podržel mrázič. Na jednu stranu je to pravda, ale zase si nejsem jistý, jestli je Mrázek jednička, která by zvládla regulérně sezónu, v těch jeho krizích vždycky nastoupí Howie a táhne to a takhle furt dokola. Což je pro nás zase dobrý, že tam máme po většinu času někoho ve formě. 4. lajna se pěkně zvedla, byli blízko gólu a daleko k inkasovanému, no vlastně dali i gól...oslabení už relativně funguje a u těch přesilovek je stále na čem pracovat, i když to dnes 2x vyšlo.
Jistě, že se čtvrtá zvedla, to by se zvedlo, i kdyby se tam nalosovala náhodná trojka z Toleda.

Jinak, Dallas nás ve všech zápasech při pohledu do minulosti totálně zválcoval minimálně jednu třetinu. Vloni první zápas nás rozebrali a ukončili zápas v prvních patnácti minutách, ten druhý zápas sme dali v ot, ale taky nás solidně mleli (tam tehdy měli Stars takové nějaké mrzké období).
Ale jo, spíš jsem myslel až překvapivě zvedla, hodně zatápěli. Přišlo mi, že je Dallas utahaný při B2B ty 2 třetiny, ale ve třetí se začalo hodně vylučovat a oni začali střílet ze všeho, tam jsme to klasicky pod kontrolou neměli. No, máme tam pak B2B, takže nejen Coreau premiéra, ale pravděpodobně i 1 bek z GR místo Kronwalla.
Jestli si dobře pamatuju, tak vloni chytali na začátku sezony výborně oba naši sněhuláci, pak se Howie zranil a Mrázek to vzal na sebe a chytal výborně (k tomu měl snad nejlepší čísla v lize), ale po ASG a návratu Howieho šli oba s výkonama dolů.
U Howarda se pak stalo celkem tradicí, že měl výborné vstupy do sezony, ale postupně se to začalo zhoršovat. Proto bych s hodnocením brankářů určitě počkal minimálně do března - je možné, že to letos kluci zopakují (i když Mrázek na loňský rok moc nenavázal, když pro jistotu začal hůř :) )

Dneska hvězdy zápasu: Larkin, Mrázek, Mantha - nebylo by špatný, kdyby to takhle bylo častěji.
Antoním musí zůstat nahoře. Ať si to udělají jak chtějí, ale vidíme jak hraje 3 až 4 nejlepší křídlo v lize. Má i smůlu, ale body a výkon hovoří jasně ne :rtfm:
Udělá se to celkem lehce, stačí waivnout Millera.
JKL píše:....
a nebo pustit nejake mlade talentovane hrace do Caroliny a Drew muze zustat :D btw ohledne Manthy a Vegas, ty se nebojis ? :D
Ne, nebojím. Jako vím, že je Ken kretén, ale tohle by neudělal.

Chránit musíš 7F/3D/1G (nebo 8F/1G, ale kdo by to dělal), z toho jeden slot máme zabraný Nielsenem NMC (pokud ho newaivne, ale počítám, že to po něm nikdo nebude chtít). Larkina chránit nemusíme.

Takže máš šest útočníků. Hank, Abdul, Nyq, AA, Mantha a můžeš si vybrat, jestli Vaneka, Helma nebo Tatara, ostatní jsou mimo diskuzi. Nebo vzít oba a nechat nechráněného Hanka, případně Abdula, no prostě, jednoduché počty. Rozhodně mi nevychází žádná uchopitelná varianta, kdy bychom museli nechat volného AA nebo Manthu. Vaneka bych neřešil, je UFA, největší obtíž imo bude mít LV s nabráním hráčů pod 17/18 kontraktem (musí mít 20 a musel sem se hodně snažit, abych jich vůbec tolik naklikal).

Krom toho, abych byl upřímný, tak jestli budem před tdl na tom mizerně, tak počítám, že se Vanek bude stejně stěhovat.

Ty vzpomínané simulace jsou nesmyslné, např. Capfriendly teď automaticky chrání Sheahana a Manthu a nechává volného AA. To jsou prostě takové jakési kupecké počty nevím z které řitě vytažené. Představa, že budem chránit Helma nebo Sheahana na úkor Manthy nebo Andrease mi přijde totálně zfetovaná. Ken nechtěl o trejdu Manthy ani slyšet a pak bude riskovat, že o něj přijde free ako zadarmo?

Spíš bude otázka koho chránit vzadu, protože Green, Sproul, DeKe, XO, Kroner (...), paradoxně bych se mnohem víc bál o Sproula. Počítám, že Ken nebude chtít riskovat, že nám někdo vezme nejproduktivnějšího D, tak bude chránit Greena. Pak má dva picky. I když nebude trejdovat pro žádného D, tak sem jaksi na vážkách, koho bych chránil. Jako jasně, já bych chránil XO a Sproula, ale nejsem GM a tak nějak podvědomě cítím, že jednu kartu hodí na DeKeho a tu poslední.. a je to jen můj pocit..dá na Kronera.

Nechám se překvapit, rád bych to viděl jinak (Green, Sproul, XO), ale vzadu už si tak jistý nejsem. Známe jak to chodí, experience, locker presence blabla..
jn, tohle je nas pohled, ale realita je nakonec jina (smlouva Qcka, Helma a dalsich, ktere doted nikdo nechape a az jednou lidstvo najde Hlubinu mysleni, tak to bude hlavni otazka lidstva). Defakto nikdo nemuze vystat Tatara, ale stale je brany jako top kridlo NHL :D sto let si ho vychovavame na farme, ucime ho nas system a v momente, kdy by mohl za nas davat svych 5-10 golu za sezonu ho jen tak pustime ? :) ale verim, ze mas pravdu. Nyquist se mi libi mnohem vice, ten snad bude ok. Vanek doufam zustane i na dalsi sezonu, aby mohl ostatni neco naucit (Hanka a spol). No snad..
Novis44 píše: No, máme tam pak B2B, takže nejen Coreau premiéra, ale pravděpodobně i 1 bek z GR místo Kronwalla.
No bylo řečeno Howie tak týden. Uvidíme jaká bude skutečnost.
Nemám o tom zatím takový přehled, ale řekl bych, že budou k dispozici kvalitativně lepší beci u jiných týmů a že u nás je spíš předpoklad, že ztratíme útočníka, ale jak říkám je to jen můj takový tip.
teda z toho Sproula se mi udelalo az zle :( mladych obrancu s hokejkou doprava moc neni a jeste.. kdyz maji takovou kvalitu. To bych se asi fakt rozbrecel..
Obrázek

Můj tip je, že pokryjem - Green (letos nejdůležitější hráč, myslím, že pro nás bude zásadní ho udržet i po skončení stávající smlouvy), DeKeyser (jsem přesvědčený, že ho Ken podrží), Sproul (zde bude záležet ještě na vývoji sezóny, snad si to Sproul výkonama vynutí, jinak by hrozilo pokrytí Marchenka), XO dle mě zůstane k dispozici, ale sezóna má ještě svůj vývoj...v útoku bych určitě nekryl Abbyho.
Novis44 píše:budou k dispozici kvalitativně lepší beci u jiných týmů
No jako.. zrovna hitparáda to nebude, nic elitního nedostanou. Nejvíc by mě zajímalo, koho budou chránit třeba Jets, když teď podepsali Troubu.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES