Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.


Jeff Blashill is playing Steve Ott with Zetterberg and Nyqvist right now. Flyers fans maybe we don't have it so bad.
JKL píše:Můžem být v klidu, tohle ještě není ani zdaleka dno.

Už čtu sice ty kecy v rozhovorech "nehrajem špatně, ale máme smůlu a prohrajem o gól", což je podle mě nesmysl. Nejsme prostě dostatečně dobří ten gól dát, jednoduché.

http://www.mlive.com/redwings/index.ssf ... _st_4.html" onclick="window.open(this.href);return false;
problemy trvajici uz tak 3-4 roky a nic se neresi:


mame extremni problem vstrelit aspon jeden gol
mame extremni problem navysit vedeni
mame extremni problem vyhrat o vice nez jeden gol
mame extremni problem udrzet vedeni
mame extremni problemy v presilovce
mame extremni problemy v obrane

to vse jiz trva minimalne tri roky a nic se nedeje. Ale asi to vedeni Red Wings bere jako zdejsi Nani :D
+ bonusový problém - už 10 let nemáme generálního manažera
Jirik19 píše:+ bonusový problém - už 10 let nemáme generálního manažera
kiežby sme nemali, my ho žiaľ máme a máme po ňom netrejdovateľných priemerákov..ešte aj za toho Tatára či Nyquista by sme teraz nič poriadne nezískali, je to tragédia od hlavy až po päty. Bude to celkom symbolicke, že posledná sezona v JLA skončí bez PO.

PS: neplánuje vedenie HF urobiť alternatívnu tipovačku ku KTL, kde budeme tipovať zostavu a formácie Detroitu pre najbližší zápas?
Jirik19 píše:+ bonusový problém - už 10 let nemáme generálního manažera
no nevim.. kam se podivas, tam se vsude pise, ze Holly je top manager, takze tady se vsichni pleteme a navic..toto je kompenzovano tim, ze mame nejlepsi kridlo NHL.


Jinak pro me osobne letos + hraci - Green, Vanek, Nyquist a pak vsichni mladi (teda krom the řešeto). Green opravdu potesil, nedela chyby a hraje skvele :)
Marchenko out na pár týdnů...
JKL píše:Marchenko out na pár týdnů...
Nikomu chybět nebude....
https://www.nhl.com/cs/news/detroit-hle ... -283938074" onclick="window.open(this.href);return false;
Bla bla ... oni to všichni vědí, ale nikdo to tak nedělá jak má. Resp. jak si řeknou. Na ledě to pak vypadá huř než v Horní Dolní. Ale já bych jim dal. Od 6 ráno do práce a makat ..... :bitka3:
Tenhle rok už prostě dolehlo to,na co se tu už pár let ukazovalo. Herní projev,průměrní hráči. Playoff jsme dávali tak tak. Hráčí by museli na ledě potit krev,zápasy vyhrávat s nasazením,ale neděje se ani tohle.

Aspoň z niečoho má človek v súvislosti s Detroitom poriadnu radosť :klobuk:
Pasha píše: Aspoň z niečoho má človek v súvislosti s Detroitom poriadnu radosť :klobuk:
no..uplne si to zachranil. V teto arene zacne nova serie :D :D
séria ročníkov bez play off?
Aby ostatní nečítali iba negatívne posty, treba sa z niečoho potešiť :jn:
Halu budem sdílet s Pistons...

Vili v pátek konečně nastupuje k zápasu.
Rosťa píše:Tenhle rok už prostě dolehlo to,na co se tu už pár let ukazovalo. Herní projev,průměrní hráči.
Je zbytečné se v tom pitvat, všichni známe vývoj za posledních pět let a jak se vyvíjí roster. Já sem stále velmi na pochybách ohledně ´rebuild on a fly´, po pěti letech padáme dolů. Ok, výsledky jsou, AA, Mantha, Larkin, Sproul, Mrázek (sic), něco se děje, ale my ten proces potřebujeme urychlit ještě víc a ne si dveře naopak zavírat před nosem (ujeté smlouvy, nepotřebné podpisy atd.). Teď v zásobě máme několik ne zcela špatných obránců, my potřebujeme mít plán, jak je minimálně vyzkoušet v 17/18 a jak jednoho z nich implementovat v 18/19.

Podle mě teď hodně dojíždíme na slabé drafty někde od 2004, máme tam samozřejmě pár hráčů, ale nic rozdílového. Tihle hráči by teď měli tvořit core týmu, ale ..

Abych plácl něco pozitivního, tak si myslím, že vysloveně horší rok než tenhle mít už nebudeme.
JKL píše:Abych plácl něco pozitivního, tak si myslím, že vysloveně horší rok než tenhle mít už nebudeme.
Tak to si nemyslím, ten tým půjde pořád dolů nebo při nejlepším bude hrát stejnou sračku. Většina hráčů podepsaná ještě na dalších xx let, přitom už jdou s výkoností dávno dolů + tradiční zbytečné podpisy v létě(třeba Qiuncey by se mohl vrátit), které dodají našemu týmu patřičný šmrnc.

Těch hráčů co půjdou nahoru moc není, je třeba si to přiznat.

Vše se bude odvíjet od toho, zda u týmu zůstane Holland nebo ne. S ním se zlepšit prostě nemůžeme.
Základní problém je rozpad core a jeho nahrazení vysloveně špatnými podpisy, nebo (v lepším případě) medicore hráči. Někdy to byly špatné rozhodnutí, někdy to byla i tak trochu smůla. Poslední ťafka byl odchod Pavla, těžký decline Hanka a v podstatě herní konec Kronera. Jasně se ukazuje, že ten tým potřebuje změnit kostru. Pokud má Blashill kousek rozumu, tak nemůže dopustit, aby Mantha/AA/Sproul bojovali o roster, ten mají mít prostě jistý.

V tom je můj mírný optimismus, za poslední dva tři roky se ti mladí do týmu dostávají, můj pesimismus pak je tam, že se tam dostávají stále velmi těžce, stále velmi pomalu a ve špatných rolích. Nemůžem čekat zas 4-5 let jak v případě Sproul.

Ještě horší je to, že se může stát, že na tdl - či ještě dříve - Ken zpanikaří a udělá nějakou kravinu.
JKL píše:Ještě horší je to, že se může stát, že na tdl - či ještě dříve - Ken zpanikaří a udělá nějakou kravinu.
Přesně tohle očekávám, to je tutovka. Ten tlak na něj bude čím dál tím větší, jeho série na které si tak zakládá v těžkém ohrožení, to bude trejd desetiletí. To se budeme ještě hodně divit, co vystresovaný Keník dokáže.
Jo no, už sem nad tím přemýšlel. Raději budu číst alibistické kecy, jak se to všechno daří, ale s podobným rosterem, než aby začal panikařit a udělal nějakou kravinu (prospecty za nějakou druhořadou trosku na mizerném termu). Raději skončit poslední, než problém ´vyřešit´ a odložit o další dva roky.
Budte optimiste! V idealni pripade bduete uz tak daleko od PO, ze to nenapadne ani jeho..
..no snad.

Eaves letos už 16 bodů a 9 gólů, že. Neříkám, že je to nějaká hvězda, ale zrovna ten hráč, kterého bychom potřebovali místo Millera.
JKL píše:..no snad.

Eaves letos už 16 bodů a 9 gólů, že. Neříkám, že je to nějaká hvězda, ale zrovna ten hráč, kterého bychom potřebovali místo Millera.
u nas by byl bez prestavky zraneny a stejne by hral v utoku, ktery je o nekolik dimenzni jinde, nez s kym momentalne hraje. S Ottem by take body nedal :)
[quote="JKL"]../quote]
Tak jsem na něj myslel. Vždycky jsem ho měl rád. :verysad:
Creeper píše:
JKL píše:..no snad.
Eaves letos už 16 bodů a 9 gólů, že. Neříkám, že je to nějaká hvězda, ale zrovna ten hráč, kterého bychom potřebovali místo Millera.
Tak jsem na něj myslel. Vždycky jsem ho měl rád. :verysad:
no urcite se muzeme tesit na tradicni Holly rebuild. Takovy Hudler, Qcko, Filppula, Eaves..ocekavam, ze tyhle hrace u nas jeste uvidime :D teda az pujdou jeste vice vykonnostne dolu a nebo se zrani. Ozivime starou gardu ! Mikael Samuelsson welcome :)
To jeste s nejvetsi pravdepodobnosti prijdete na expansion draftu o nekoho mladyho.. Aspon v kazdy simulaci nekdo vychazi..
Jééééé dneska nehrajeme. Super. Aspoň neprohrajeme :oslava:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES