Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No to povolání Berta nevim, jestli by nebyl spíš lepší Mantha. I když ono to je celkem jedno, kdo na tý tribuně bude sedět. :oslava:
Bert je bottom hráč, Ken je patrně s naší top spokojený.

Lepší než drátem do oka to je.
:hroza: :hroza: tak jsme si Vaneka uzili, byl to dobry hrac. Jak tedy zhodnotit jeho celkove pusobeni za Detroit ?

rambo: pry je Sproul velky kamarad Berta, s Manthou by si na tribune tak dobre nepokecal
Vypadá to, že sedět bude Miller...
Dle kecu na netu mlady Bert v prvni lajne s (propadakem) Nielsenem a Larkinem. Kdo to michá a vymýšlí pro boha jeho :cert:
Creeper píše:Dle kecu na netu mlady Bert v prvni lajne s (propadakem) Nielsenem a Larkinem. Kdo to michá a vymýšlí pro boha jeho :cert:
Tipoval bych chbotnici Paula nebo kdo to tipoval ty zápasy ve fotbale. A když je chobotnice symbolem RedWings, tak je to myslim jasné :)

Hele, a teď mluvím obecně, srovnával jsem Vaneka před časem s Fleischmannem a ono to dopadá sice jinak, ale vlastně uplně stejně. Flaška se propadl ve výkonnosti, Vanek se rozbil, ale tak jako tak po skvělém startu velký útlum (jasně, nehraje, ale body prostě nesbírá no ...). A je to veliká škoda, protože se fakt zdál být naším nejlepším hráčem v poli. Chtělo by to, aby se i přes ten LTIR dal do kupy co nejrychlejc.
(nevim, proč mě dneska napadaj tyhle kraviny, ale na mysli jsem měl tohle: "měl by se dát dohromady aspoň na play off")
rambo001 píše:No to povolání Berta nevim, jestli by nebyl spíš lepší Mantha. I když ono to je celkem jedno, kdo na tý tribuně bude sedět. :oslava:
Teď teda vůbec nechci spekulovat, ale nehraje v tom roli plat? Jakože pro povolání Manthy by museli někoho poslat dolů ... ale je to jen nápad, vůbec jsem si to neověřoval ... a může to samozřemě být naprostý nesmysl.
Jsem z toho taky hodně rozladěný a v podstatě mě to teď taky nebaví, jen reaguju na toho Nielsena. Toho jsem teď sledoval hodně (asi nejvíc), dozadu je parádní, nepropadá, hraje extrémně spolehlivě, jeho rozhodnutí na puku a mimo puk v obranným a středním pásmu jsou výborný, hra v útočné třetině se z jeho strany taky zlepšuje, je aktivnější. Není úplně na místě ho kritizovat. Kronwall hraje líp, než jsem čekal. Kdo se vrátil na totální dno je Smith, já ho prostě asi nikdy nebudu mít rád, ať mi tady kdokoliv háže čísílka jaký chce, je to fakt špatný. Rozhodnutí pod tlakem, jednoduchý vyhození, přihrávky mezi obráncema, načasování střely, zdůrazňuji hokejové IQ (on ho prostě postrádá), ze začátku sezóny hrál safety first a nějak to fungovalo, DeKe ani nemluvím. Na Bertta se těším, nevím co od něj čekat v 1. brázdě.
Rethon píše:Teď teda vůbec nechci spekulovat, ale nehraje v tom roli plat? Jakože pro povolání Manthy by museli někoho poslat dolů ... ale je to jen nápad, vůbec jsem si to neověřoval ... a může to samozřemě být naprostý nesmysl.
nein, Vanek je přeci LTIR...

Údajně to řešili a vybírali si mezi Manthou a Bertem. Tak trochu souhlasím s tím, že Bert není vůbec špatná volba, je to dravý agresivní maniak, který do toho skočí rovnýma nohama, což teďka tak nějak potřebujem.

Ono je to fuk, jeden mův je beztak málo.
Taky nějak nekritizuji to rozhodnutí dát nahoru Berta. Jednak je to poslední rok co je waiver exempt a ještě si nezkusil NHL, druhak tu hru může jednorázově oživit asi i víc než Tonda.
Jo nějak tak no, já sem s tím ok a podle mě dobrý tah, no měl přijít o dva zápasy dříve, Vanek je stejně na LTIRu zapsaný retroaktivně. Nicméně i tak si myslím, že nemůžeme čekat žádný větší impact, byť je řazený do první lajny. Přijde mi to spíš jako, že si u Kena vybrečel tu jednu roli navíc.

Pozitivní na tom je taky to, že podle tréninku je Sheahan ve čtvrté, tzn. konečně Blash uznal, že ten borec nemá v top co dělat a aspoň částečně si tak vytáhl hlavu z řitě po jeho předchozích prohlášeních o tom, jak ´je dobrý v tom ostatním´, i když celá RW fanbáze marně přemýšlela v čem jako konkrétně.
dneska nakupovani darku ve Philadelphii a pry by se u toho melo i bruslit, ale to jeste neni jiste, jestli se stihnou vrátit na stadion.
Ninety91one píše:dneska nakupovani darku ve Philadelphii a pry by se u toho melo i bruslit, ale to jeste neni jiste, jestli se stihnou vrátit na stadion.
Není lepší to zrovna odpískat, když máme jednak u Flajrs super bilanci a hlavně máme super formu :?: Raději bych to vyladil na Kosatky. :jn:
Dneska to vidím na veřejné bruslení. Jinak my na ty hráče,kteří u nás podepíšou máme vážně smůlu. Nepamatuji se,který by nebyl zraněný. Zatím se drží Nielsen :-D
Creeper píše:
Ninety91one píše:dneska nakupovani darku ve Philadelphii a pry by se u toho melo i bruslit, ale to jeste neni jiste, jestli se stihnou vrátit na stadion.
Není lepší to zrovna odpískat, když máme jednak u Flajrs super bilanci a hlavně máme super formu :?: Raději bych to vyladil na Kosatky. :jn:
myslis to nakupovani darku? jako ve Vancouveru mozna budou lepsi ceny, ale Vancouver je zase peknejsi, tam budeme mit o zabavu postarano, uz je predem naplanovany vylet. Horko tezko stihneme vecerni vedlejsi program, ktery zacina nejak kolem pul osme..nebo kdy.
Ninety91one píše: myslis to nakupovani darku? jako ve Vancouveru mozna budou lepsi ceny, ale Vancouver je zase peknejsi, tam budeme mit o zabavu postarano, uz je predem naplanovany vylet. Horko tezko stihneme vecerni vedlejsi program, ktery zacina nejak kolem pul osme..nebo kdy.
No já že by jsme zůstali raději doma a chystali se na Kosatky. :-D Howie in :eek2:
...dneska určitě po pár zápasech lepší herní projev, ke konci mi přišlo, že prostě už chceme konečně vyhrát, pocit, který sem x zápasů neměl.

AA je v tom zakončení hodně jistý, jak se rozjede a mine obránce, tak je prostě rychlejší pohybem než brankáři, jak při gólu, tak v nájezdech, přitom se u toho ani netřepe jak prasátko ze strany na stranu.

Howie vyhrál nájezdy, netradiční (faktem je, že Giroux i Voráček ty svoje nájezdy jeli jak prvně v životě), jinak dobrý výkon od něj dnes.
Jo a... 19 let... :frajer:
JKL píše:Jo a... 19 let... :frajer:
Nechápu Blashe. Sestaví první lajnu a po par vteřinách ji rozhodí. Tady už může být trenér každý z nás.
AA je prostě bombarďák. :guns:
https://www.nhl.com/redwings/video/atha ... c-46154803" onclick="window.open(this.href);return false;
Máme novou jedničku v brance ? :jn:
JKL píše:Howie vyhrál nájezdy, netradiční (faktem je, že Giroux i Voráček ty svoje nájezdy jeli jak prvně v životě), jinak dobrý výkon od něj dnes.
Ty nase SO asi koukas taky prvne v zivote.. :neviem:
No to sme přece probírali vloni kdesi, že SO duel bude souboj dmnce, ale třeba minule mi přišlo, že to bylo lepší, teď fakt jak G tak V jeli jak na rozbruslení dorostu ty nájezdy, hlavně druhý jmenovaný, to byla ´klička roku´, ten to hrál na to, že Howie se fakt nedovede přesunout dvacet čísel...
Creeper » 09 lis 2016, 05:38 píše: Nechápu Blashe. Sestaví první lajnu a po par vteřinách ji rozhodí. Tady už může být trenér každý z nás.
No tohle nebyl moc tah no, on prostě podléhá tomu tlaku Hanka nebo nevím. Potřebujem dávat vysoké minuty takovým hráčům, ne je nechat stěhovat skříně v s Ottem. Tak jako tak je pozitivní, že ho použil, šel dokonce na OT a nevypadal vůbec špatně. Takových tahů by měl udělat víc, evidentně pomohlo i sesazení Sheahana z minut.

No uvidíme.
Dneska zase jen ze sestřihu a ze statistik, ale vypadalo to, že jsme nebyli horší. Kéž by to tomu AA padalo takhle pořád, kdyby dával gól v každém zápase, tak ho ten Blash snad nebude nechávat ve třetí třetině sedět.

Nedávno jsem viděl Voráčka jet nájezd, kterým rozhodl zápas, a jel ho taky takhle pomalu. Pravděpodobně je to teda jeho taktika, že mu brankář docouvá do brány, než k němu dojede. No ale je dobře, že mu to dneska nevyšlo. A že Howie vychytal nájezdy, to je veliká senzace. Jsem zvědavý, jak to s těmi golmany budeme mít dál, Howie vypadá dost jistě, ale když byl před sezonou Mrázek podán jako jasná jednička, tak podle mě musí chytat, i kdyby byl o ten kousek horší. Kdyby to před sezonou nechali otevřené, tak chápu, že chytá ten, co mu to jde momentálně líp. No uvidíme, až se dostaneme z tohohle "must win" módu.
Rethon píše:Pravděpodobně je to teda jeho taktika, že mu brankář docouvá do brány, než k němu dojede.
Vzhledem k tomu, že mám pocit, že ho na nájezdy posílají vždycky, tak už o něm musí vědět každý..
Athanasiou je Buh. Ten gol byla naprosta parada a chvili na to mel defakto tu samou akci. Jeho ofenziva, primocarost a rychlost je famozni. Az se vrati Jurco, tak se muzeme opet tesit, ze presune hru k mantinelum, za branu a do mist, kde se neda ani nahodou vstrelit gol...jenom at to neni misto AA :D
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES