Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Vy tady po 3 zápasech už vybíráte na draftu a najednou taková šňůra. Vy jste ale fanoušci! :D :jn:
Vyzdvihol by som taktiež prácu Ericssona pri góle na 1:0. Vyviezol puk a tiesnený ho dokázal posunúť na Gusa, čím vzniklo prečíslenie a následný gól :good:
Pasha píše:Vyzdvihol by som taktiež prácu Ericssona pri góle na 1:0. Vyviezol puk a tiesnený ho dokázal posunúť na Gusa, čím vzniklo prečíslenie a následný gól :good:
Eror 100 bodů v NHL. :hroza:
Večer dám reprízy, to bude hezký večer.

V pátek sraz u creepera, tentokrát mám i odvoz a kdyby se někdo chtěl připojit, i volnou postel.
Tak tohle jsem, ale fakt nečekal. :clap: Všichni stoprocentní výkon, žádný slabí moment. Sproul mě dělá radost, Marchenko a XO jsou zodpovědní dozadu, s tím, že March je lepší v osobních soubojích a Oullet zase v rozehrávce. Sproul je úplně jiný typ (typ, který zoufale potřebujem) dominantní na puku, častá a kvalitní střelba, vzadu zatím taky hrál výborně. Dnes jsme měli parádní statistiku vhazování. Ott vyhrál všechny buly v oslabení v obranném pásmu. Včera bylo oslabení slabší dneska jsme hráli aktivnější přístup a přítomnost Athanasioua a Otta na to měla vliv. Ta dělovka Athanasioua to byla paráda, na Nyquistovi se strašně projevuje sebevědomí, jak dal ten gól, tak najednou vše bral na sebe, i když mohl kolikrát nahrávat do lepši pozice, ale on gól dát umí, takže ať už konečně střílí. Ericsson na 1. gólu velká zásluha. Howie no comment. :klobuk:
Predators@

Nesedám z toho zápasu na prdel, měli sme vést 2:0 po první třetině, místo toho sme koncem první a začátkem druhé žlutým povolili několik minut a 5on5 sme začali tratit, nechybělo moc a prohrávali sme. Dobrá práce kompletně vzadu, takže z toho nic nebylo a šli sme do vedení, nicméně 3on5 pfe...

Paradoxně tohle nás vrátilo v 5v5 zpátky do hry od poloviny zápasu se Preds přestali definitivně chytat, prohrávali papírově snadné matchupy, propadali v rozehrávce, vepředu nic moc, byli sme výrazně rychlejší, aktivnější, rychle se zbavovali puku, pěkný hokej. Do hry je zas dostalo pár špatných nenápadných přihráviček, gól na 3:4 nebyla žádná krutá souhra, prostě pup pup.. Zas se ukázalo - a jestli tu byla výtka proti zmizelé kritice - nemáme 1st D schopného na ledě udvádět prvotřídní defenzivu 25/zápas. DeKe se snažil opravdu podporovat, tlačil se, ale ty minuty jsou na něj moc, z osmi situací jednu zoře a jde to poznat, do rohů občas pomalejší, hokejka jak natřená medem občas. Má mizerné takové ty první dvě vteřiny s pukem, to mi přijde třeba Marčenko v tomhle lepší, že i když se zbavuje puku, tak s takovým ležérním ´prostě hokej´stylem, kdy sice nic nevymyslí, ale nic taky neposere...

(ignoruju zápas se SJS) Nyquist si gól zasloužil, 3-4 jedovky ze slotu, to zakončení byl ´starý dobrý Gusta´, super práce Helm.. Sproul obstojně, vzadu ok krom prvních deseti minut, kdy byl asi nervozní a ruce ho neposlouchaly, ty jeho útočné komba jsou docela luxus na naše útočníky. OMG jakžtakž, uplně mě rozebere, když si s jejich naprosto schématickým a účelným pohybem neporadí o level lepší playeři, najednou nikdo neví kam přihrát, co dělat, docela sranda.. Ericssonovi skvěle prospívají ubrané minuty, místy až nevěřím, že je to ten samý hráč, co sem se na něj díval za poslední tři sezony.

Četl sem kdesi divnou kritiku Mrázka k tomu zápasu, ale imo měl opět dobrý zápas a vysloveně do výstavky si nedá akorát ten první gól, ale u druhého a třetího toho moc dělat nemohl. Jeden gól mu chytil Sproul.
chjo..a pomalu ale jiste se vraci Kronwall, takze s ladnou hrou Sproula se muzeme rozloucit...a doufam, ze ho da misto Greena i na pp :hroza:
Trénink

65-25
2-48
52-53
+ 61

I debil musí vidět, že nemůže posadit Sproula :? :hroza:

Kene?
Aha tady jde o smlouvu a ne o výkony. Holt Kroner za ty prachy a zásluhy nemůže sedět na tribuně, neboť Sproul ho nahradí levou přední hokejkou. Fuck you Ken. :fucker2:
Tak vzhledem k tomu, co tu píšete, si asi vsadím (leč to často nedělám) na výhru vašeho nejbližšího soupeře. :hmm:
Jsem asi nějaký pomalejší...Však Sproul je v 2. páru a Kronwall furt ještě netrénuje naplno s RedWings nebo?
Má nějaký tréninkový plán no, přidává, ale tenhle týden to nebude. Tohle bude asi trochu složitější situace, pan B nemůže benchnout Sproula s tím, co předvádí, nejlevnější hráč sestavy okamžitě přidal dvěstě procent k rozehrávce, že, to prostě rozumný trenér nevypne. Pak je tu ještě jedna věc - expansion draft a ufa Smith.

Abdul stále out, proti Carolině hrát patrně nebude. Imo mohli fakt na ten jeden zápas up Manthu no, ale co už.

Dokoukal sem reprízu se Sharks, myslím trochu těžší zápas než proti Preds, od začátku druhé třetiny jsme byli o stupeň rychlejší a sjs se do toho nepoložili, navíc cosi trpěli na přechod středu. Nicméně furt platí to samé - chybí top bek, místy sme se akorát motali kolem brány a proti jejich rychlé kombinaci kolem mantinelů použili jen sílu upřeného pohledu. Dvakrát sme tam měli docela štěstí a Martin pustil tři rány na lapačku.
V podstatě 3 góly přes jeho největší zbraň (štít). Tohle je zajímavý článek.

http://www.wingingitinmotown.com/2016/1 ... e-kenny-no" onclick="window.open(this.href);return false;
Ten článek tak nějak vysvětluje to, co se tu probíralo na minulé stránce - ten trejd je v podstatě neproveditelný, musel by to být obchod zahrnující několik hráčů na naší straně, to prostě víme, že Ken nedá, ten má dost brutální problém udělat 1:1 transakci. Oba týmy pod stropem, nafouklé ltirem, to se fakt špatně obchoduje potom.

Jinak ano, budeme se muset zbavit jednoho obránce, to je naprosto nevyhnutelné. Já si stejně myslím, že Kroner je hotový a jestli naskočí, tak za pár týdnů lehne zas.
Mrázek in, zbytek stejný. Abdul out.

x

Skinner out, Frk+Nestrašil in.

Frk dá počítám gól, dva, Nestrašil vítězný a pak do konce sezony už se netrefí. :lol2:

Tak a teď sem to přivolal :lol:
JKL píše:Kroner je hotový a jestli naskočí, tak za pár týdnů lehne zas.
To potřebujeme. Mě vůbec nechybí. Já ležím taky. V noci se zkusím zvednou, ale nevím nevím. Viróza jako kráva a vše kolem. Porazil mne buldozer :thumbsdown:
A to nevíš, že se musíš do pátku vyléčit
JKL píše:A to nevíš, že se musíš do pátku vyléčit
Vím. Dneska byla zkouška a nic moc z moji strany. Je to sice off topic. Vše domluveno a teď toto. :thumbsdown:
LGRW :|
Canes@
4:2

První třetina dost jednoduchá, není moc co dodat, ve druhé sme zachrápali a přestali se tlačit na bránu, naopak Canes hráli lehce a bez stresu. Potom přišla hrubka tvl, s velkým H, Staal gól, místo odpovědi sme šli dvakrát do oslabení, ve kterém předvedl monstrozní sólo Ott :lol2: , po konci pk sme dostali podivný gól, který sem regulérně přehlédl, já prostě myslel, že to gól nebyl a věnoval se něčemu jinému. Po gólu AA se to uklidnilo, ve třetí sme nedokázali odskočit na větší rozdíl, tak se akorát dalo doufat, že se to nepodělá. Musím říct, že sme nehráli takové zbytečné stresy jak dřív za tohodle stavu, nicméně Carolina zrovna extra neprověřila a Mrázek podržel v pár okamžicích docela - měl vlastně docela dobrý zápas, ten druhý gól no.. ale hlavně ke konci pár dobrých zákroků.

Celkově nevím, nebyla to taková vysloveně hitparáda, vzadu nás občas docela překombinovali nechutně, nemůžem se nechat takhle zamykat, šmarja, navíc od Caroliny. Mám pocit, že sme občas trochu šetřili síly ke konci, nikam se nehnali, to se mohlo teda nevyplatit docela no..

5-0-0 tam je, herně mě to zas nějak neohromilo, zásadní výtku bych měl akorát k Tatarovi a Sheahanovi. Prvně jmenovaný, jestli má nějaké bolení ramene nebo co, tak by to měl řešit, protože na to, že je to teda údajně top 5 levé křídlo ligy, tak opravdu nechci vidět, jak hrají ti hůře hodnocení, to musí být strašná podívaná. Sheahan nepatří do top 6, je příšerně lopotný, nedovede zakončit. 3 on 1 situaci nelze končit přihrávkou na #15, on poslední sezonu neví co s pukem. Ztratil ruce poslední rok, dost hrozné. Zbytek fajn, vzadu Sproul vypadal dobře, ale vzadu mu to tam občas drhne, nevím jestli je fakt nejlepší kombinace 2-48, jako když se dostanem přes modrou tak super, ale nejdřív se k ní musíme dostat. Marčenko nic moc, DeKe lepší než poslední zápasy.
JKL píše:Canes@
4:2
První třetina dost jednoduchá, není moc co dodat,
Tu jsem tak pomrkával, pak jsem vytuhl :bitka3: Vypadalo to v tu dobu na pohodový zápas.....
Tak pohodový docela byl, nevím kde je aktuální top level Canes, ale počítám, že trochu jinde než to co předvedli. Teda i podle (ne)výrazu ve tváři jejich gm :lol2: . Když sme hráli v rychlejším módu, tak se nechytali vůbec (první třetina), potom sme asi šetřili síly na víkend nebo co, nebylo to tam. Rozhodně, kdo to nedokoukal, ten o moc nepřišel. Hokej nebyl kdovíjak pohledný. Sem zapl na konec Pens - Cats, to bylo trochu ... hm.. někde jinde.
JKL píše:Sheahan nepatří do top 6
Náš problém je, že máme minimum útočníků do TOP 6 a tak tam vždycky nějaké poleno hrát bude. De facto se většina hodí do třetí, čtvrté lajny a ty nejsou nafukovací. Larkin(ty góly doufám pomůžou), Nesquik, snad Nielsen(nejsem z něho odvařený) + Tatar, ale toho momentálně bolí ramínko, Hank, však víme ... jinak bodláky.

Ale ta třetí lajna super, to je pokoukáníčko :good:
No, Sheahan hraje top 6 a Aaaaaaaa...., ten chodí s Vanekem a Helmem (kterým ta třetí lajna náramně sluší a myslím, že by jim posun o těch 5-6 minut nahoru vzal křídla), případně s OMG dře PK. Po návratu Abdula bych nejvíc ocenil právě bench Sheahana, který je nepoužitelný ve všech herních situacích aktuálně. Pokud zas benchne AA, tak se praštím něčím těžkým do hlavy a pokud benchne Otta a AA šoupne do čtvrté, tak se praštím 2x, protože sám řekl, že AA ve čtvrté je k ničemu. Mimochodem, posunul ho do třetí a AA má najednou 2gp(2+1). zázrak ..

Nemluvě o tom, že circa za dva týdny se bude vracet pomalu Jurčo, dalších pár zápasů condition stint a potom se bude muset rozhodnout, co dál a jediný waiver exempt je AA ...
JKL píše:No, Sheahan hraje top 6 a Aaaaaaaa....
Nemluvě o tom, že circa za dva týdny se bude vracet pomalu Jurčo, dalších pár zápasů condition stint a potom se bude muset rozhodnout, co dál a jediný waiver exempt je AA ...
No však, bavíme se o Wings, takže nic nového. Místo toho, aby jsme zapracovali AA a Toníka do TOP formací, tak jednoho taháme sem tam a druhý hraje radši na farmě.
Nehledě na to, že až se vrátí Abdul, odnese to buď A nebo Otík a A místo něj, přesně jak píšeš. Jedině, že by ho napadlo hodit Sheu nebo Abdula do čtverky, ale víme, jak to je. A v obraně to samé, vrátí se 55 a sedět jde Sproul. To je tutovka, jakože Holland v nejbližších deseti letech neudělá trejd.
Jurčo by musel hodně potrénovat s tenisákem, aby se dostal do sestavy. Btw. další hráč max. do bottom 6 :scare:

Taky myslím, že Vaňouse s Helmutem netřeba posunovat výše. Bylo by to na škodu.
Jen tak mimochodem, Smithovi končí smlouva, v létě je expansion draft, kde můžeme pokrýt tři obránce (DD, Sproul, XO/Green?)...
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS