Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No, Ellis je fakt jedno veke makke :ho*no: Povedal by som mu na rovinu: :precitaj_si_pravidla: :precitaj_si_pravidla: :precitaj_si_pravidla: Watafak?! Dobre, uznam, ze nie je najvacsi caj, ale trapit Detroit...tak to moze len Chicago!
Baffy píše:
Alex píše:Dnes Preds by nemali byt problem.....Let`s go Wings!!!!!!!!!
Právě že to byl problém a dost velký,vůbec si s nimi nevěděli rady,Ellis byl ale fakt dobrý!!!
Bez Haška je to bohužel ještě horší!Hrozný výkon!Play-off jisté,tak už na to hází :ho*no: .
:bitka3: :nasraty: Obrázek
Ja som zial zapas nevidel a teda mozem to "zhodnotit" len podla stats a highlightov....Tam mi to pripadalo,ze to nebolo az take hrozne....Zial opat sa proti nam predviedol dalsi brankar.Skoda toho druheho zbytocneho golu..........
Baffy,nemyslim si,ze (ne)pritomnost Haska je rozhodujuca v hre muzstva...Dnes hrame s modrokabatnikmi,tak snad vyhraju a zahraju lepsie..
Preds skutocne zabodovali a prekvapili. Ale uz mas viziu na dalsi match? CBJ nie su super.
No vizie nemavam :) ,ale verim,ze vyhraju.Postup mame uz isty(ten uz dlhsie,ale myslim potvrdene aj teoretickou matematickou moznostou),ale este stale je o co hrat....Ked uz o nic ine,tak pre fans.....GO WINGS GO!!!!
Kazde vitazstvo k sa pocita k dobru pre tim!
Alex píše:Baffy,nemyslim si,ze (ne)pritomnost Haska je rozhodujuca v hre muzstva...Dnes hrame s modrokabatnikmi,tak snad vyhraju a zahraju lepsie..
To máš pravdu,rozhodující určitě není a netvrdím to,ty časy už jsou bohužel pryč,ale teď v těch předešlých zápasech
chytal dobře a i týmu to šlo výborně.Byl jsem proto hodně nepříjemně překvapený,protože to byla zase ta stará písnička s produktivitou. :( Nehráli vyloženě špatně,na střely zase vyhráli,ale co z toho,minimálně polovina byla propagačních,spoustu pochytal výborný Ellis a když už měli vyloženku,tak přeskočí puk nebo netrefí bránu :sad2: :( No,je to jedno,byl jsem ale pěkně :nasraty: ,protože jsem počítal s jasnou výhrou.Doufám,že dnes proti Jackets to bude zase o něčem jiném,ale hlavně aby tam něco spadlo,v noci to bylo trápení!
:povzbudzovanie: Let´s Go RED WINGS
Sa hovori, ze jedna lastovicka (vlastovka) jar nerobi, takze jedna prehra nic neriesi, raz musi prehrat kazdy a Preds ide o dost.
No tak proti Wings neberu nic jiného než výhru. Hraje se už od 20:00. Rozhodně bychom to mohli dokázat.
LET´S GO JACKETS!!! :box: :groupwave: Jackets :bitka2: Wings
MartinFC píše:No tak proti Wings neberu nic jiného než výhru. Hraje se už od 20:00. Rozhodně bychom to mohli dokázat.
LET´S GO JACKETS!!! :box: :groupwave: Jackets :bitka2: Wings
:lol2: Dobrý,ale kdeže,Detroit už dnes vyhraje!
Jackets Obrázek Red Wings Obrázek
Uvidíme kdo se bude smát naposled :haha2: :cert:
Jackets :hit: Wings
:bitka3: Columbus Detroit Ono inak to ani byt nemoze, som velmi zvedavy...navyse CBJ naposledy dost skaredo ligli.
MartinFC píše:No tak proti Wings neberu nic jiného než výhru. Hraje se už od 20:00. Rozhodně bychom to mohli dokázat.
LET´S GO JACKETS!!! :box: :groupwave: Jackets :bitka2: Wings
MartinFC píše:Uvidíme kdo se bude smát naposled :haha2: :cert:
Jackets :hit: Wings
MartinFC: Aj, ked nie som fanusik Detroitu a Detroit ma vobec nezaujima, ale dnes ta asi tymto mojim prispevkom sklamem. :? Dnes Columbus na to nema, aby porazil Detroit, takze si zbytocne nerob nadej, ze dnes Columbus zvitazi. Darmo, ze Columbus naposledny porazil Detroit na ich vlastnom lade 5:1, ale to nic na veci nemeni, lebo dnes Detroit zvitazi nad Columbusom na ich lade, takze to Columbusu vsetko vratia. :frajer2: Vtedy Detroitu proste neslo, lebo mali zranenych vela hracov a aj kriza na nich dopadla, takze asi tak :wink: No, ale moze sa stat to, ze zas Columbus zvitazi nad Detroitom, ale ja tomu osobne nedavam velku nadej, ale ved uvidime, ako to vsetko dopadne. :roll:
Ja sa drzim papiera a ten drzi pevnejsie v rukach Detroit.
Veru tak,mame co vracat modrokabatnikom.....Asi zapas nebudem stihat cely,ale dufam,ze aspon polku stihnem.....Udajne by mal byt Hasek uz ready,ale dufam,ze nebude chytat :wink: GO Wings GO!!!!!
Inak ma niekto vysvetlenie, preco sa Ozzy vykonmi k Domovi tolko nepriblizuje, hoci aj sam je kvalitny brankar?
Alex píše:Udajne by mal byt Hasek uz ready,ale dufam,ze nebude chytat :wink: GO Wings GO!!!!!
Hašek už je naštěstí fit a chytá,tak je to dobré,to by jsme měli vyhrát!Go Wings Go

No,pěkně hloupý gól :nasraty: ,Hašek nemohl nic moc dělat :( ,no jedem sakra,to přece nic neznamená :povzbudzovanie:


Tak to je zase konec,je to jedno,ať už je v bráně Ozzy nebo Hašan,pořád hrají velké :ho*no: .

Je to trapas,povinná výhra a oni dělají jen ostudu :evil: :? :bitka3:

Tak už dokonce 3:0,no to je fakt silné kafe!Malhotra dal pěkného kouska,to se musí nechat.
A tak Tomáš koriguje,3:1 :clap: aspoň něco :lol2:
Tak Hašánku,jdeme z brány,to už snad stačilo! :? :evil:
Už je tam Ozzy,ale teď už to nemá smysl,další otřesný zápas,jestli chtějí takhle pokračovat,tak to bude v play-off rychlý proces :nasraty: :nervy:
Johaaaaan!!!!!2:4!No jedeeeeem!!!!Alespoň plichtu by to chtělo,ať není taková ostuda :oops:
Ved ano, len ide o to, ze kazdy gol (pokial nie je trebars 6:3) moze byt vitazny....
No mna porazi, Chelios si dal vlastneho... sice to bolo velmi nestastne a nahodne, ale o to viac ma to stve, ze prehravame 0:2 s takymi niemandmi :cry:
No asi to musim pozmenit... po tomto 3.gole mi az takymi niemandami vsetci z nich nepripadaju, to bol ukazkovy gol, ale nasi by sa uz mohli prebrat z tej komy
A este ked pri kazdom ich gole vidim to ich trapne delo :x :bitka3:
A samozrejme ku golu treba pogratulovat Tomasovi Kopeckemu, len tak dajel Tomas :clap:
V zapise je 2x uvedeny Malhotra a 1x Toloffsen.
Chtelo by to uz konecne jednoho brankare v brane. Takhle nechyta ani jeden poradne.
Skuste ziskat Kolziga... :D Robim si srandu. Nic v zlom, ale Wings maju pekne prestarnutu branu...ale vzdy lepsie, ako Wild. :good:
Je toto mozne toto?Namiesto toho aby sme v preslovke znizili na 2 :3,tak dostaneme potom gol....10 striel 4 goly!!!!!Su.k BJ!!
Ale vies, co je zaujimave? Detroit striela, Columbus dava goly. A dalsi problem je, ze ten ma*or Kopecky dal gol! OMG, to tam uz nikto iny nie je, len takyto mantak?
Ano!!!Pome makame este makame...Franzen znizuje!!!!
A este ma rozculuje ten komentator...Nicki Zerdev.Rostik Klesla ...Fredi Norrena..Asi je to buzik
Go Wings Go!!!!
Co ty vies, mozno ma na sebe ruzovu kravatu.... Hej, Franzen je novy vietor v starom mori. Akoze ani zapas, ktory prehrava muzstvo o 3 goly, nie je strateny, ak ide o muzstvo, ktore CHCE.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES