Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Fischer served as the Red Wings' director of player development for nine years.

"Jiri Fischer came to me this summer and said he loves the job but wanted the opportunity to grow as an executive and would like to get into the player evaluation side of the industry," Holland said.
Hmm...

No nevím, Horcoff akorát vím, že je známý starších hráčů drw - prošel Michigan state university výběrem a kdysi se o něm i psalo, že ho hned několikrát chtěli z Oilers. Development je teď docela ožehavá otázka, nevím jak moc je on zrovna vhodnou volbou, ale ok.
Dufam, ze zapas Ruska zo Svedskom dal odpoved na otazku, preco Dacjuk odisiel z NHL. Mimochodom, ani v KHL az tak nehviezdi, gro bodov nabral proti Salavatu, ktory je nateraz mrtvy a tak... prvy utok len vdaka menu.
mt-svk píše:Dufam, ze zapas Ruska zo Svedskom dal odpoved na otazku, preco Dacjuk odisiel z NHL. Mimochodom, ani v KHL az tak nehviezdi, gro bodov nabral proti Salavatu, ktory je nateraz mrtvy a tak... prvy utok len vdaka menu.
Nedal odpověď na nic. To, že Datsyuk na ledě nedominuje jako dřív a že je zařazen do lajny, která nemá sebemenší předpoklad úspěchu je věc jiná. Všichni víme, jak hraje a tušíme, jak by letos asi hrál, ale to bylo v této "kauze" druhotné. Hlavně nevidím důvod to znovu vytahovat.
Novis44 píše:
mt-svk píše:Dufam, ze zapas Ruska zo Svedskom dal odpoved na otazku, preco Dacjuk odisiel z NHL. Mimochodom, ani v KHL az tak nehviezdi, gro bodov nabral proti Salavatu, ktory je nateraz mrtvy a tak... prvy utok len vdaka menu.
Nedal odpověď na nic. To, že Datsyuk na ledě nedominuje jako dřív a že je zařazen do lajny, která nemá sebemenší předpoklad úspěchu je věc jiná. Všichni víme, jak hraje a tušíme, jak by letos asi hrál, ale to bylo v této "kauze" druhotné. Hlavně nevidím důvod to znovu vytahovat.
A tak to já bych i viděl důvod to znovu vytáhnout - třeba to zařazení Pavla do centra prvního útoku na SP v týmu s takovým útokem, jaký má Rusko, mi přijde divné. Dávno to není hráč, který by měl hrát prvního centra v NHL nebo takhle nabitém turnaji, přesto se tak děje ...
mt-svk píše:Dufam, ze zapas Ruska zo Svedskom dal odpoved na otazku, preco Dacjuk odisiel z NHL. Mimochodom, ani v KHL az tak nehviezdi, gro bodov nabral proti Salavatu, ktory je nateraz mrtvy a tak... prvy utok len vdaka menu.
tato kapitola uz je davno uzavrena a zapomenuta, ale ty do toho musis porad rypat. A ze odesel kvuli vykonnosti nam proste nevnutis, tohle si obhajuj pouze ve sve hlave.
A kvoli comu odisiel?
Čo tak riešiť potešiteľné výkony Fransa Nielsena? Táto téma by nás mala zaujímať viac. Pavel Datsyuk už nie je hráčom DRW, tak ho nechajme na pokoji.
dobre, tak podme riešiť Thomasa Vaneka
nani92 píše:A kvoli comu odisiel?
O tom tady bylo napsáno mraky a myslím si, že je to už uzavřená záležitost, ať to bylo jak to bylo. Dats je pryč.
Tečka.
mt-svk píše:Dufam, ze zapas Ruska zo Svedskom dal odpoved na otazku, preco Dacjuk odisiel z NHL. Mimochodom, ani v KHL az tak nehviezdi, gro bodov nabral proti Salavatu, ktory je nateraz mrtvy a tak... prvy utok len vdaka menu.
Toto je topic Red Wings a ne Světového poháru, nebo nedej bože podřadné KHL. :a_von:
nani92 » 19 zář 2016, 18:27 píše:dobre, tak podme riešiť Thomasa Vaneka

No, díval sem se na něj, ale ten hráč potřebuje pevnou chemii evidentně, to bude docela ořech se sestavou.

Vysloveně opravdu dobře vypadá Nielsen, bez prdele, jeho hra >>> Dacjuk. To co hraje na WCH potřebujem jak sůl.
Creeper píše:
nani92 píše:A kvoli comu odisiel?
O tom tady bylo napsáno mraky a myslím si, že je to už uzavřená záležitost, ať to bylo jak to bylo. Dats je pryč.
Tečka.
áno? tak ja som to nečítal..a hlavne...bolo tu písané aj niečo reálne, alebo len vaše paranoidné teorie? :)
JKL píše:
nani92 » 19 zář 2016, 18:27 píše:dobre, tak podme riešiť Thomasa Vaneka

No, díval sem se na něj, ale ten hráč potřebuje pevnou chemii evidentně, to bude docela ořech se sestavou.

Vysloveně opravdu dobře vypadá Nielsen, bez prdele, jeho hra >>> Dacjuk. To co hraje na WCH potřebujem jak sůl.
Je to tak. Při zápase s USA jsem si říkal, jestli Ken nemůže nějak vyměnit Gáboríka a Zucarela, protože ta lajna byl anejlepší na ledě. S náma už to tak výrazné nebylo, ale pořád hráli dobře, takže zbývá doufat, že Nielsen je tím hlavním důvodem, proč jim to šlo.

A taky aby mu to vydrželo po většinu kontraktu ...
nani92 píše:
Creeper píše:
nani92 píše:A kvoli comu odisiel?
O tom tady bylo napsáno mraky a myslím si, že je to už uzavřená záležitost, ať to bylo jak to bylo. Dats je pryč.
Tečka.
áno? tak ja som to nečítal..a hlavne...bolo tu písané aj niečo reálne, alebo len vaše paranoidné teorie? :)
reálné a bylo toho dost, doporučuju si to najít.
Žádné paranoidní teorie si nevybavuju, mně je docela jedno proč odešel.

Co tu psala mt-svk se mi nechce komentovat, nějak nerozumím tomu, jak sem z toho zápasu měl vytušit důvody, proč Pavel odešel do KHL. Jestli jí jako přišel málo fyzický atd., možná by bylo fajn, kdyby se podívala na jeho loňské zápasy, protože hrál přesně tak, jak hrál většinu sezony a reálně prostě výkonem šel dolů. Nebo sem tam něco přehlédl .. ?
silene, jak je nekdo schopny uverit tomu, ze Dats odesel kvuli vykonnosti :hroza: :hroza: sam od zacatku rikal, ze chce jit na konec kariery do ruska a tam aktivne hrat a byt prinosem, jenze diky zraneni, by uz za takove dva roky rusakum moc nepomohl. Timhle prohlasenim by totalne potopil 92% naseho tymu,,by se na to rovnou mohli vsichni vysrat. Proste chce byt doma a s rodinou. A uz se na tohle tema odmitam bavit.


Spis me tesi, ze se v tymu Evropy pekne sehravaji nasi hraci
Co se týče Vaneka, tak neočekávám zázraky, na druhou stranu mohou přijít. Z jeho angažmá mám radost vzhledem k finančním podmínkám. Bude záležet na jeho osobní motivaci, reálné výkonnosti a v neposlední řadě na tom, jak takový hráč zapadne do toho našeho 100x omýlaného systému. Všichni moc dobře víme, že podobným hráčům u nás pšenka nekvete. Uvidíme jaký dostane prostor. Můj lehce optimistický odhad je, že bude stabilní secondary scorer, hráč převážně 3. lajny a pravidelná instance na přesilovce. Bude se pohybovat okolo hranice 20 gólů a stejného počtu asistencí. Nielsen je úplně jiná písnička, věřím v jeho plynulé zaplutí do sestavy Wings a co více, pozice 1. centra by mu slušela. Myslím, že jeho plus mimo to, že je komplexní, je především vliv na spoluhráče, dokáže zvednout hráče kolem sebe. Asi každého z nás bude zajímat role Athanasioua, taky cesta Manthy do NHL, která je stále nejistá.
No já sem obligátně zvědavý hlavně na to, jestli Ken bude schopen provést trejd do obrany.
JKL píše:No já sem obligátně zvědavý hlavně na to, jestli Ken bude schopen provést trejd do obrany.
Tvá zvídavost nezná mezí :lol2:
JKL píše:No já sem obligátně zvědavý hlavně na to, jestli Ken bude schopen provést trejd do obrany.
Pošlete nám Tatara za Fowlera a máme deal. Stejně na něj jen pindáte pořád.
napiš sem:

Joe Louis Arena
19 Steve Yzerman Drive
Detroit, Michigan 48226
JKL píše:napiš sem:

Joe Louis Arena
19 Steve Yzerman Drive
Detroit, Michigan 48226
Aby to tam Ken nestopil tu poštu a nehodil do krbu :neviem:
Stejnak by sa pri prečítaní PREDMETU SPRÁVY "návrh na trejd od fanúšika" začal potiť a bolo by mu horúco :lol2:
JKL píše:No já sem obligátně zvědavý hlavně na to, jestli Ken bude schopen provést trejd do obrany.

takove veci u davno neresim. Hollyho dlouhodoby plan unudit fanousy RW na me pusobi cim dal tim vic. Takovou nechut k hokeji jsem jeste nemel
http://nhl.cz/kronwall-ma-stale-potize- ... ji/5010504" onclick="window.open(this.href);return false;

Trpí všichni Švédi v lize podobným syndromem, nebo je to jen Detroit?

Kroner - ob sezonu zpět jeblé koleno, vloni to nešlo evidentně, ale všichni ´doufají´, že bude zpět. Nepočítám s ním letos, odkrouží půl sezony a bude vysedávat. Šak co, peněz dost.
BigMistake - třísla v hajzlu, ale tak tři sezony minimálně ještě odkroutí, než půjde na operaci. Pak to ale dalších třicet sezon co ho máme podepsaného bude stejně špatně.
Franzen - asi už dvě sezony je jasné, že ten roste do kriplkáry, ale ne, ltir..za ty prachy
Hank - tomu schránka fyzična jde dolů rok co rok evidentně do kopru. Mě by zajímalo, jestli vůbec naskočí ze startu.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES