Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Come on ENGLAND píše: my nemáme Zet, Dac či Hos, my musíme táhnout za 1 provaz, bojovat a to je asi tak vše !!!!
To je ale třeba,si takovéto opory a tahouny umět vychovat(Maja nepočítám),pak byste nemuseli tak dřít a bojovat. :beee: :frajer2: :lol2:
Tak tohle bylo fakt moc :nasraty: :nasraty: měl jsem vsazeno na Detroit tak si dovedete představit jak jsem nadával v té poslední minutě :nasraty: :nasraty: Měli by si fakt sehnat lepšího brankáře.Ozzie už fakt důchoďák .... :thumbsdown:
Nezatracoval by som Ozzieho este.Nema idealnu formu,ale to nema cela obrana..Lidas napr. robi take kiksy,ze rozum mi prestava fungovat.To sa ale napravi.
A suhlasim s Baffym.My nemame draftoe jednotky,ci dvojky,my sme si ich vychovali a postupne doplnali do zostavy....
A v brane zmena nemusi byt(zatial),ale ked uz,tak Manny by sa nam mohol vratit.BELIEVE!!!
Come on ENGLAND píše:Ale pánové, ten loňský SC bych Vám tam vychytal i já :yes: . Co se týče Turcieho, tak si určitě nemyslím že je to nějaký gólmanský Superman, ale zatraceně kvalitní brankář ano, o Králi Henrikovi se vůbec nehodlám bavit, ten i v letošní sezóně potvrzuje že je zkrátka nejlepší. Nevím co na Nab vidíš tak světoborného. To víte hoši, my si to musíme v Dallásku tvrdě odmakat, nám nepadají body do klína, my nemáme Lid, který těží již jen ze svého jména, my nemáme Zet, Dac či Hos, my musíme táhnout za 1 provaz, bojovat a to je asi tak vše !!!!
Ano, nemít Detroit polovinu kádru, tak je na tom tak blbě jako Dallásek. :lol2:
Na druhou stranu, nemít Dallásek 2-3 hráče, tak jsou na tom jako týmy v AHL. :-P
Jinak každý je strůjcem svého štěstí, a pokud je někdo lempl, tak ho nezachrání nic.


S Nabokovem souhlasím, má pozornost jen díky týmu, ve kterém hraje, jako Osgood. Haškův průměr úspěšnosti zákroků za celou kariéru je .922 v základní části, což ani jeden z nich na konci sezóny nezažil, a .925 v play-off, na což oba dosáhli pouze jednou. (bych ty Haškovy čísla zavedl jako standard, dle kterého by se porovnával přínos gólmana :D )

EDIT: Mimoto, z tohoto srovnání zatím vychází fantasticky Backstrom z Minnesoty s .924 (když beru brankáře, kteří už odchytali přes 100 zápasů). Ale vzhledem k tomu, že příšel do NHL dost pozdě a tuhle sezonu mu bude už 31, tak to bude mít za chvíli spíše sestupnou tendenci.
Vybrali sme sa na floridsky poloostrov...Dnes TB,zajtra FLA.....oba zapasy treba vyhrat a odcinit tu hrozu z JLA s PIT......GL guys!!!
Prva tretina bola z nasej strany uboha!!!!Dalej to ani netreba komentovat....akurat len ,ze je to 2:0 pre TB!!

2.tretina:Tak zlepsenie bolo viditelne,ale zatial nedostatocne.Zlepsili sme rozohravku,aj kombinacne to je lepsie,vyhrame aj osobne suboje.TB zacala faulovat prisli presilovky,ale stale prehravame.Dufam,ze to v 3 tretine vygradujeme a otocime vysledok...
Při tom 4.gólu si s nimi vytřeli zadek. :cool:
co je to pre Vas prehravat 2:0 :roll: Majo opät pise bodiky (0+2 :thumbsup: a ocakavane vitazstvo je na ceste
No nakoniec sme to otocili,ale opat dostaneme vela golov a prakticky z nicoho.Nechapem co bolo regularne na tom tretom gole TB.Podla mna puk nebol celym objemom za brankovou ciarou a potom ho Prespal dokopol......No nic.Skoro v domacom prostredi sme ziskali dva body.
Aj ked som na Ozzieho strane,ale aj dnes to bolo mierne povedane priemerne....Zajtra asi bude chytat Conks.....Dnes sa mi pozdaval Tomas Kopecky....
gratuluju fandům Detroitu. Od druhé třetiny jste byli jasně lepším týmem o čemž svědčí i počet střel-ve druhé a třetí třetině byl 12:32 :sad2:
Zial zapas som nevidel,ale nevadi.2 body mame Hossovi sa dari,Conks zachytal spolahlivo.....Minitrip na floridskom polostrove bol uspesny!!!!!!
Go Wings Go!!!
Crab píše:S Nabokovem souhlasím, má pozornost jen díky týmu, ve kterém hraje, jako Osgood. Haškův průměr úspěšnosti zákroků za celou kariéru je .922 v základní části, což ani jeden z nich na konci sezóny nezažil, a .925 v play-off, na což oba dosáhli pouze jednou. (bych ty Haškovy čísla zavedl jako standard, dle kterého by se porovnával přínos gólmana :D )
Lenže Hašeka rozhodne nemôžeš brať ako "štandard" :-P
Nooo dnes zapas proti olejarom, urcite to nebude jednoznacna zalezitost(uz dlho sme neriesili ziaden jednoznacny zapas, lebo vzdy sme si sami skomplikovali situaciu), ale 2 body budu doma :) GO REDS GO :clap:
Marián Hossa je v NHL - po polroku opäť - najlepším zo všetkých, ktorých budúcnosť nie je istá. Najproduktívnejší hokejista Detroitu má za sebou šestnásť zápasov novej sezóny. Ak si udrží strelecké tempo (má 23 bodov, 10 gólov a 13 asistencií), na konci základnej časti prekoná hranicu päťdesiatich gólov a stodesiatich bodov. Vlani a predvlani by takýto výkon znamenal prvé miesto v kanadskom bodovaní, v aktuálnej tabuľke je Hossa tretí.

Dostane za špičkové výkony špičkový plat? A od koho? Úvahy sa môžu zdať predčasné, ale nie sú. Vedenie Detroitu totiž podľa zámorských médií už začalo prvé rokovania s agentom Hossovho kolegu Henrika Zetterberga, najlepšieho hráča lanského play off. "Zetterberg je pre Detroit prioritou číslo jedna. Zrejme podpíše dlhodobú zmluvu na sedem alebo viac rokov," napísal tradične dobre informovaný Flint Journal. Otázkou je iba plat, ale zrejme bude blízky najvyššiemu, aký sa v Detroite ponúka - 7,45 miliónov dolárov za rok, cena kapitána Nicklasa Lidströma.

Čo to znamená pre Hossu :?:

O zvyšné peniaze, ktoré Detroitu zostanú, bude súperiť so všetkými ďalšími hráčmi, ktorým sa končí zmluva. Je ich sedem, útočníkov z nich je päť (medzi nimi aj jeho krajan Tomáš Kopecký). "Red Wings pre nich zrejme ostane sedem - osem miliónov," odhadol Flint Journal.

Nie všetci títo hráči v klube musia ostať, presnejšie, väčšina z nich v ňom zrejme určite neostane. Z drahších a lepších ostanú peniaze zrejme len pre jedného.

Kto by mohol ohroziť Hossu? Jediný z pätice - najlepší strelec lanského play-off, do momentu, kým sa nezranil, švédsky útočník Johan Franzen. Je podobným typom hráča ako Hossa: veľký, silný, dobrý strelec, ktorý nezabúda aj brániť. Vo všetkých činnostiach je samozrejme slabší ako Hossa - ale je lacnejší. Doteraz hral za smiešnych 1,150 milióna dolárov ročne, polepšiť by si podľa odhadov mal na štyri - päť miliónov.

"Aby Red Wings podpísali zmluvu s Hossom, musela by nastať séria krokov," prognózuje Flint Journal. "Najprv by klub musel sumu, na ktorú sám seba ocení Franzen, vyhlásiť za príliš vysokú. Potom by musel Hossa pristúpiť na zníženie platu na úroveň blízku dnešnému a ešte stále by sa Wings museli zbaviť niektorých ďalších hráčov, resp., ich platov, aby si spravili priestor na plat pre Hossu."

Oficiálne rozhovory s Hossom môže Detroit podľa pravidiel NHL začať po prvom januári. (pravdask)
Je to tak cepiku,bude to tam po sezóně hodně divoké,na prvním místě ale musí být Hank,to je bez debat.
Smlouvy UFA končí mimo Maja a Zetteho také Franzensteinovi,Samuelssonovi,Kopymu,McCartymu,Chelimu a Conklinovi,
no a Hudy bude chráněný RFA.Je bohužel jasné,že všechny Holland nemůže udržet,rozpočet je prakticky neustále našlapaný na max. :eek2:
No ja by som bol rad,ak by sa nejakym ZAZRAKOM podarilo Hossu udrzat,ale aj pre mna je prioritou Zette...A takisto aj Mule je potrebny pre Wings....No a tiez aj ti z druheho sledu su platnym pre muzstvo!!!!Majo chce po sezone dlhodoby kontrakt,prakticky do konca sezony....a tak urcite nepristupi na nejke "almuzne"...Bude to probleeeem,ale Holland uz neraz dokazal,ze dokaze carovat.....


K zapasu s EDM!!!Neverim tomu,ze sme vyhrali viac,ako o gol.A navyse na nulu...Presne toto bol problem nasich doterajsich zapasov.Sme schopni dat min. 3-4 goly za zapas,ale tym,ze aj dost inkasujem,tak to boli zbytocne dramy.Takto by mali vyzerat vysledky Wings po vacsine sezony!!!!

Gratulacia Tyovi k narodeniu syna i k shutoutu!!!!
O Mariána Hossu sa počas tohto leta rozpútal veľký boj. Viacero tímov ho chcela privítať vo svojom kádri a istotne mu ponúkali neuveriteľné platové podmienky.
No ako je známe, Hossa uprednostnil pred miliónmi dolárov kvalitu tímu a podpísal napokon ročnú zmluvu s Detroitom Red Wings. Jedným z tých klubov, ktoré sa snažili presvedčiť nášho reprezentanta silou peňazí bol aj Edmonton Oilers a jeho majiteľ Daryl Katz. Dokonca poveril jedného zo svojich hráčov, Shawna Horcoffa, aby sa s Hossom porozprával o podpise zmluvy. Obaja spolu totiž pôsobili počas výluky vo švédskej lige Elitenserie. „Počas 48 hodín som sa cítil ako generálny manažér,“ zaspomínal si na toto obdobie Horcoff. „Počas štrajku som s ním hral vo Švédsku. Poznám ho, je to výborný človek a pre náš tím by bol skvelou posilou. Je to špičkový hráč, možno jeden z 10 najlepších v lige. Myslím si, že je poctou pre Edmonton, že Hossa vôbec o nás uvažoval a na konci to bolo medzi Detroitom a Edmontonom.“
Klub z kanadskej provincie Alberta údajne ponúkal Hossovi zmluvu, ktorá by patrila medzi tie najlukratívnejšie v NHL. Hovorilo sa o 9 miliónovom ročnom príjme a to na minimálne 7 rokov dopredu, niektoré zdroje uvádzajú 9 rokov. „Všetko, čo vám môžem o tom povedať, je to , že to bola naozaj, ale naozaj vysoká ponuka,“ povedal Hossa pre Edmonton Sun. „Bola to ponuka, ktorú som neočakával. Ak príde takýto návrh, musíte o tom uvažovať. Ale ja som bol stále presvedčený, že chcem ísť do iného tímu. Chcel som ísť do jedného z najlepších tímov v lige. Vedel som, že chcem ísť tým smerom. Chcel som ísť niekde, kde by som mal najlepšiu šancu na výhru. Môže sa to stať, ale ani sa to nemusí stať. Ale chcel som sebe dať takúto šancu.“ Šanca je to zatiaľ vysoká. Veď Červené Krídla patria momentálne k najlepším klubom NHL a nemalou časťou k tomu prispel aj náš útočník. V 17 zápasoch stihol nazbierať 23 bodov za 10 gólov a 13 asistencií, čím je najproduktívnejším hráčom svojho klubu. (hokejportal)

Slovenský hokejový útočník Tomáš Kopecký v službách Detroitu Red Wings si v tejto sezóne vyskúšal okrem svojej tradičnej pozície centra aj úlohu krídelníka. Pripojil sa tak k ďalšiemu univerzálnemu Slovákovi v NHL Pavlovi Demitrovi. Ten začal sezónu na poste stredného útočníka, ale nedávnym návratom do zostavy Vancouveru Canucks po zranení začal svoju ďalšiu "krídelnícku" kapitolu v najprestížnejšej hokejovej lige sveta.

Dvadsaťšesťročný rodák z Ilavy Kopecký má naďalej dôveru trénera vo hviezdami nabitom tíme "červených krídel" a ako sám hovorí, je mu jedno na akej pozícií bude hrať. “Nezáleží mi na tom, či budem hrať v strede alebo na kraji formácie. V oboch úlohách sa cítim dobre. Beriem pozíciu, ktorá mi umožní stráviť čo najviac času na ľade a dodá mi viac sebadôvery,“ uviedol Kopecký pre denník Macomb Daily po zápase s Edmontonom, v ktorom si zahral na ľavom krídle. “Pozícia centra je viac o zodpovednosti. Musíte hrať dobre smerom dozadu a až potom môžete aj útočiť. No na druhej strane sa dostávate viac k puku a môžete aj viac tvoriť hru,“ dodal Slovák, ktorý pôsobí v drese úradujúceho šampióna NHL už štvrtú sezónu. (denniksport)
Tak dneska zavitame do Kanady,do EDM.Dufam,ze budeme pokracovat v tom co sme zacali v pondelok a odveta bude opat vitazna.Do brany by sa mal vratit Ozzie.Hoss by mohol opat bodovat....ale hlavne je vitazstvo.....Tak kanadsky trip prave zacal.GO WINGS GO!!!!!!
Alex píše:Tak dneska zavitame do Kanady,do EDM.Dufam,ze budeme pokracovat v tom co sme zacali v pondelok a odveta bude opat vitazna.
Edmonton kluci zvládli,i když zase to zbytečně zdramatizovali v závěru :roll: ,dnes to ale bude tvrdý oříšek,
hrajeme od 4h v Calgary,které se zrovna tento týden nějak zvedá :evil: ,tak je doufám zase rychle vrátíme na zem! :cinka: :frajer2:
Ve 4:00h budík a jdeme na TO!!! :povzbudzovanie: :groupwave: :wawe:
Bafinko,no,ze by sa zvedali?Ono sa dost natrapili s COL,ktore ma problemy same zo sebou...DET je nieco ine,ako snehove vlocky......Go Wings go!!!
No Lebda to trefil parádně a hned to vypadalo lépe,škoda toho následného Conklinova zaváhání u tyče,i když nutno uznat,
že to Glencross,udělal parádně. :thumbsup: :( Snad se podaří ještě něco za Kippera dostat a bude to dobré-
šance na to byly,tak doufám,že tam ještě něco spadne! :cinka: :povzbudzovanie:
Baffy píše:No Lebda to trefil parádně a hned to vypadalo lépe,škoda toho následného Conklinova zaváhání u tyče,i když nutno uznat,
že to Glencross,udělal parádně. :thumbsup: :( Snad se podaří ještě něco za Kippera dostat a bude to dobré-
šance na to byly,tak doufám,že tam ještě něco spadne! :cinka: :povzbudzovanie:
Tak nakonec celkem pohodovka,i když se Flames podařilo vyrovnat,Hudy,Pavlík a do prázdné Majo,zařídili nakonec výhru 5:2! :clap: :oslava: :yahoo:
Nebyl to sice žádný hvězdný výkon,ale na Calgary to v klidu stačilo,byli nebezpeční jen v PP,jinak nic,no a Kipper,ten je fakt děravý!
No potvrdili sa moje slova....CGY nebolo az take nebezpecne a ani Kipper neni taky uzasny....Ako pisal Baffy priemerny vykon nam stacil na pohodove vitazstvo.....Jirko hra v poslednej dobe super,aj Kopy......pekne kluci nasi.... Ty bol opat spolahlivy,aj ked ten prvy gol si mohol odpustit.
Go Wings go!!!!
Alex píše:CGY nebolo az take nebezpecne
29.11. snad bude Vas super nebezpecnejsi.. :frajer2:
Dnes to vypadá na předlouhou a dramatickou hokejovou noc! :clap:
Snad to vydržím a neodpadnu,od 1h Phillka s Dalláskem(doufám,že je doma zatluče do země),no a pak nám začíná ve 4h DETROIT ve Vancouveru-bude to těžké,sice bez Luiho,jsou Kosatky oslabené,ale Curtis chytá taky výborně,takže budou muset kluci pořádně zabrat!

Jedeeem HOŠANI!!! :cinka: :yahoo: :povzbudzovanie: :groupwave: :povzbudzovanie:

pkcable už nachystal linky,tak atdhe :good: pojede non-stop :yahoo:
http://www.myp2pforum.eu/nhl-icehockey/ ... aming.html
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS