Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Zaslúžená výhra, okrem prvej tretiny, kde sa na nás nedalo dívať, sme boli lepší. Glend :klobuk: Backhandening :giggle: :giggle: :giggle:

Jeden bod strata na Tampu Bay, 2 zápasy k dobru. Budem spokojný, ak urveme 2. miesto v DIV a začneme proti nim doma.
JKL píše:Únor, říkám. Sem ten tip chtěl ještě původně doplnit, že je dáme o gól, ale přišlo mi to už moc.
By ses tím mohl živit :wink2:

Jo,hurá....konečně jsme je klepli!Pulkinator 6 ran,to je prostě dravec :good: Dobrá práce dneska.
Heh, vyšlo to pěkně. Ale tak sem se díval do historie, jak to s těma sjs máme a fakt je, že v posledních letech fakt nic moc, teď sme měli 4L streak, nejdelší sme měli dokonce 6 proher v kuse kdysi. Tak sem hledal něco optimistického a ejhle - v únoru s nima máme něco jako 9-3-0 historicky.

No jinak trip super, až na Hanka, ale snad bude ok. 4-5 bodů sem čekal, takže splněno, bod z Nsh by byl totálně super a něco navíc do divize. Teď už tam nemáme takové peklo v rozpisu, chce to tu poslední část sezony pěkně smooth a pokusit se o dobrou pozici.

Ale tak..sem zapoměl...RW jsou taaakhke overrated.
JKL píše:Heh, vyšlo to pěkně. Ale tak sem se díval do historie, jak to s těma sjs máme a fakt je, že v posledních letech fakt nic moc, teď sme měli 4L streak, nejdelší sme měli dokonce 6 proher v kuse kdysi. Tak sem hledal něco optimistického a ejhle - v únoru s nima máme něco jako 9-3-0 historicky.

No jinak trip super, až na Hanka, ale snad bude ok. 4-5 bodů sem čekal, takže splněno, bod z Nsh by byl totálně super a něco navíc do divize. Teď už tam nemáme takové peklo v rozpisu, chce to tu poslední část sezony pěkně smooth a pokusit se o dobrou pozici.

Ale tak..sem zapoměl...RW jsou taaakhke overrated.
jojo, neni nad nazory expertu :-D a Teeeeemu ! :groupwave:
Teemu je fajn, přesně ten hráč co chybí - nic nevymýšlet, prostě se adekvátně opřít a šít to na bránu, něco jako Hull. I ten jeho gól, to je ono, sic tady odvedl Weiss good job, když to prostě držel a ještě přepálil obránci hůl.
Přesně tak,tenhle typ hráče nám prostě chybí.A to už několik let.Pokud by zůstal na PO a ještě k tomu nedejbože hrál v prvních dvou lajnách,tak netřeba žádné posily do útoku.Samozřejmě od něj nemůžeme očekávat zázraky,že tým potáhne,ale oživení to určitě je.Furt ho tak nějak vidím do té první lajny.Tam by to byla paráda :slintac:
Jirik19 píše:Přesně tak,tenhle typ hráče nám prostě chybí.A to už několik let.Pokud by zůstal na PO a ještě k tomu nedejbože hrál v prvních dvou lajnách,tak netřeba žádné posily do útoku.Samozřejmě od něj nemůžeme očekávat zázraky,že tým potáhne,ale oživení to určitě je.Furt ho tak nějak vidím do té první lajny.Tam by to byla paráda :slintac:
tak momentalne nas jeste nepotahne, ale do budoucna bych mu veril. Klidne to muze byt top hrac budoucich let a stezejni hrac Red Wings. Ne nadarmo se rika, ze ma mozna lepsi strelu nez Ovce :-D
The Detroit Red Wings, Anaheim Ducks, Montreal Canadiens and Tampa Bay Lightning are in a bidding war over James Wisniewski.
Darren Dreger said on the radio that he thinks Red Wings coach Mike Babcock might want to return to Anaheim: “He would disown his son for Getzlaf.”
:lol: :wink2:
Pasha píše:
The Detroit Red Wings, Anaheim Ducks, Montreal Canadiens and Tampa Bay Lightning are in a bidding war over James Wisniewski.
Ja mam Wize z doby co hral u nas zafixovaneho jako skveleho beka, hodne me mrzelo kdyz odesel, ale proste to byla otazka penez. Ovsem nevim jak je na tom ted, cap hit 5,5 taky neni malo, nechame se prekvapit kde nakonec skonci.
Pasha » 27 úno 2015, 22:18 píše:
The Detroit Red Wings, Anaheim Ducks, Montreal Canadiens and Tampa Bay Lightning are in a bidding war over James Wisniewski.

Tak on je víceméně detroitský rodák, ale nějak tomu nevěřím. Ta cena bude jinde...
Tak teď jsem se dozvěděl,že místo zápasu na Nova sport Detroit vs. Nashville,dají Florida vs. Buffalo. To si dělají prdel,že kvůli Jágra dají tento nezajímavý zápas? Já jen doufám,že komentátor mlel jen hovadiny,tak jak to mají ve zvyku.
Hehe... Bych tomu i věril. To bude lahůdkový mač na sobotní večer.
Selly8 píše:Ja mam Wize z doby co hral u nas zafixovaneho jako skveleho beka, hodne me mrzelo kdyz odesel, ale proste to byla otazka penez. Ovsem nevim jak je na tom ted, cap hit 5,5 taky neni malo, nechame se prekvapit kde nakonec skonci.
Já taky, ale Murray je ten, kdo ho podepsal a pak hned vyměnil za 3rd round. Nehledě na to, že já bych prostě bral spíše někoho víc defenzivního.
Rosťa píše:Tak teď jsem se dozvěděl,že místo zápasu na Nova sport Detroit vs. Nashville,dají Florida vs. Buffalo. To si dělají prdel,že kvůli Jágra dají tento nezajímavý zápas? Já jen doufám,že komentátor mlel jen hovadiny,tak jak to mají ve zvyku.
http://sport.tn.nova.cz/clanek/sport/ho ... sport.html" onclick="window.open(this.href);return false;
tak to bylo jasné,že se z něho poserou...
Ať jdou s celým Jágrem a Floridou do prdele. Se fakt z něho poserou. Vždyť hraje kulové.No bóže,bude mít jiný dres. Na to už si snad za poslední roky mohli zvyknout.
Jako kdyby jste neznali Novu, ja uz se u nich nedivim vubec nicemu. Hrat Jagr v mem oblibenem tymu tak si ani GCL nepredplacim :lol2:
Jaký je tam komentář, mimichodem? Sem tam nikdy zápas neviděl (nemám tv).
Komentář je tam hrozný :-D Možná o level výš než Poulíček s Tittelbachem :-D
Souhlas s Rostou, jednou jsem se dival na zapas Ducks s tim ze jsou tam jednou za uhersky rok a pekne si todam na poradne obrazovce, ale bylo to naposled. Radeji na kompu s poradnym komentem.
Rosťa píše:Ať jdou s celým Jágrem a Floridou do prdele. Se fakt z něho poserou. Vždyť hraje kulové.No bóže,bude mít jiný dres. Na to už si snad za poslední roky mohli zvyknout.
Kreténi posraní. Se máme z Jaryna posrat ? Ještě že neskončil u nás. To bych to asi zabalil. Vždyť hraje ho*no, akorát si to už nedokáže přiznat, tak mění kabát. :bee: Jo komentář je tam hrozný, ale aspoň mám pořádný obraz. Se tomu aspoň zasměju a neřeším to. Zase dneska budu čumět na nějaký posraný stream :thumbsdown: :thumbsdown:
Čo na to povedať, i tak, nasrac, ak majú práva z iného feedu ako z FS Detroit, tak vtedy to nerád pozerám. Nevadí, GCL to istí.
Smith!

Pěkný začátek, ale tuším, že se Nash rozhýbe a bude po srandě.
Prečo majú všetci bobky z Nashvillu ?

EDIT: Helm, upper-body injury, won't return :verysad: :cry:

Pulu :lol2: :lol2: Ten sa nese*ie, div nezlomil hokejku jak trieskal o ľad, aby mu prihrali, keď bol voľný :giggle:
Pasha píše:Prečo majú všetci bobky z Nashvillu ?

EDIT: Helm, upper-body injury, won't return :verysad: :cry:

Pulu :lol2: :lol2: Ten sa nese*ie, div nezlomil hokejku jak trieskal o ľad, aby mu prihrali, keď bol voľný :giggle:

Jsou na čele NHL ? Pulu se má co zlobit :!:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES