Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ninety91one píše: Jinak se mi vcera libilo, jak za nas Babs bojoval. Rozhodne bojoval vice, nez nas cely tym. Ho budu mit rad vzdy :)
no a Hank je bohuzel kapitola sama o sobe, ten sel neskutecne dolu a neverim, ze se to zmeni. Proste totalni upadek..ale to uz slo videt posledni dve sezony
Babsův "věčně" nasraný a vážný výraz mě zůstane vrytý do paměti navždy. :good: Hank to je fakt masakr. On kdyby dal 50 % toho co spálí nebo netrefí, hned by se na něj dívalo jinak, ale po tom zranění je 1/3 :cry:
So Raanta in goal vs. Red Wings; Zucc/Stalberg/McDonagh/Girardi out
Ne Mantha, nýbrž Andy. Moc mi to hlava nebere.
PK píše:Ne Mantha, nýbrž Andy. Moc mi to hlava nebere.
Já trouba zapomněl, že Mantha není v GR :)
Pánové, co je se Weissem? hraje ještě u Vás? Já si na něj dnes ráno vzpomněl a co si PAMATUJI, tak podepsal u Vás. jenže když jsem koukal na http://www.eliteprospects.com/player.php?player=8817" onclick="window.open(this.href);return false; , tak.. no nevidím tam žádný odehraný zápas. To je zraněný? Ukončil kariéru? Něco mi uniklo?
Buyout, kde je mu konec nevím. Asi to zapíchl.
Krista Pána.. Ten teda dopadl .. Stephane Stephane. Díky za info. :)
V bráně Howie. Abby hraje. Don't stop believin' :) LGRW!
PK píše:V bráně Howie. Abby hraje. Don't stop believin' :) LGRW!
Howie good. Abby = PK :evil:
Takže ve 4 utoku místo Jurča je Andy, nevim jestli se smát nebo brečet, že tam neni Antonín :verysad:
Je to doma mami, Kenny to opět dokázal. Nová hala by se měla jmenovat po něm :dance:
:hroza:
Urá urá kanikuly. :jn: Sami jsme si bezkonkurenčním výkonem s maximálním nasazení uhráli PO. Kenny gratulace. Zase jsi po haluzi IN. Díky za prodlouženou sezónu o další 4 zápasy. Já už se chtěl dospat :lol2:
Gratuluji k postupu! Je to proste HockeyTown Obrázek
Creeper píše:Urá urá kanikuly. :jn: Sami jsme si bezkonkurenčním výkonem s maximálním nasazení uhráli PO. Kenny gratulace. Zase jsi po haluzi IN. Díky za prodlouženou sezónu o další 4 zápasy. Já už se chtěl dospat :lol2:
Ze by jste prece jen nebyli tak nehorazni optimiste, jak si myslim, ze jste...
Čo dodať, no :rofl: 25 rokov je 25 rokov, ale to je tak všetko, čo nás môže na tohtoročnom postupe tešiť. Inak mi je veľmi do smiechu, sme proste luckeri :giggle:
Pasha píše:Inak mi je veľmi do smiechu,
Mě je spíše k pláči. :cry:
BigPete1989 píše:Ze by jste prece jen nebyli tak nehorazni optimiste, jak si myslim, ze jste...
:nono: Letos minimálně finále konference ... uvidíme, jak zachytá Mrázek.
:-D :-D :-D

Já mám takový humor rád. :-D :-D :-D
Tomu se nedá ani moc co říct za tu letošní sezonu, jsme si prostě to P-O nezasloužili. :hroza: Ten dnešek toho byl jasným příkladem, prohrát s tankujícími rags. Štěstí pro Kena, že ruiny se nám chtěli v suckovaní ke konci vyrovnat a završili to dneska super výkonem proti Sens. :sarcasm:
Letos náš nejlepší střelec úctyhodných 23 branek(ještě k tomu nováček :hroza: ). Hank se jako invalidní důchodce těsně převalil přes 50 bodů a s přehledem vyhrál bodování :klobuk:

Od 2008/09 marně čekáme na 30-i gólového střelce.
Utrpěli jsme postup. Hezká je jenom ta čtvrt století dlouhá šňůra.
Obrázek :lol2:
chtel bych touto cestou podekovat vsem ostatnim tymum za tuto sezonu. Svoji hrou nam hrou umoznili postup do PO. Nas nema smysl hodnotit, protoze nas podil na PO je zanedbatelny.
Do vlakna Detroitu se vzdycky prijdu pobavit :) a nikdy nezklame :)
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS