Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

PK píše:Totálně znechucen.
Od rána chodím jak mrtvola. Team v přípravě vypadal hodně dobře a moje předsezónní očekávání byla celkem optimistická, ale takový sešup a v posledních zápasech zcela nedívatelný hokej bez náboje, bojovnosti a totálního salámu v přístupu některých "hokejistů" mne zcela vrátily do reality. :paperbag:
Buď půjde Holly nebo já někam jinak. Zatím nevím na který vagón přesedlám :psst: :neviem:
Creeper píše:Zatím nevím na který vagón přesedlám
Ve Valmezu na hokeji teď dělají docela dobré klobásy o přestávkách a když hrajou fakt špatně (což jakože je vždycky), tak se dá skrýt do kuželny. Navíc je to uplně bez stresu - boj o p-o se jich netýká a z ligy se teď ani nesestupovalo.
JKL píše: Ve Valmezu na hokeji teď dělají docela dobré klobásy o přestávkách a když hrajou fakt špatně (což jakože je vždycky), tak se dá skrýt do kuželny. Navíc je to uplně bez stresu - boj o p-o se jich netýká a z ligy se teď ani nesestupovalo.
Fajn tak se tam potkáme. Pivo je na mne :oslava:
Hoši, věřte mi, že se dodnes srovnávám s tím, jak nám estébácké prase od sekaček ukradlo extraligu do Kradce, to bylo hotový neštěstí. Ale i Motor povstal znovu a s Wings to bude stejně. Klidně budu dva—tři roky trpělivý. Stačilo by, kdyby se třeba víc angažoval Jirka Fischer (a postupně to vzal místo Hollanda). Jen je smutné, že se tohle děje v roce 2016 — 90 let od vzniku klubu v roce 1926.
PK píše: kdyby se třeba víc angažoval Jirka Fischer (a postupně to vzal místo Hollanda).
On to vzít musí. Nebo někdo jiný..... :cry:
Třeba včera hráčům nikdo neřekl,že je to zápas a oni to pojali jako slabší trénink. Ale rozdíl v kvalitě,nasazení,bojovnosti viděl snad každý. Kromě Hollanda. Ten nevidí vůbec nic.
Rosťa píše:Třeba včera hráčům nikdo neřekl,že je to zápas a oni to pojali jako slabší trénink. Ale rozdíl v kvalitě,nasazení,bojovnosti viděl snad každý. Kromě Hollanda. Ten nevidí vůbec nic.
Tuším, že jo a to Blash (v chatu jsem ma*or zmagoreny napsal Babs) a bylo už pozdě :eek2:
Tak tragický výkon jsem dlouho neviděl. Blash má asi strach posadit na tribunu hráče,co berou tučné výplaty. Hrát za Red wings byla vždy pro hráče čest,ale to co předvádí někteří,je otřesné. Nesvěřil bych jim ani smetáky.
Rosťa píše:Tak tragický výkon jsem dlouho neviděl. Blash má asi strach posadit na tribunu hráče,co berou tučné výplaty. Hrát za Red wings byla vždy pro hráče čest,ale to co předvádí někteří,je otřesné. Nesvěřil bych jim ani smetáky.
Nemá to zakázané :?: :giggle:
Jako nedivil bych se. :-D
Taky mi to tak připadá. Třeba Hank v první lajně.
PK píše:Taky mi to tak připadá. Třeba Hank v první lajně.
Má to od Hollyho předplaceno do důchodu. :jn:
už toľko nesmúťte a budete radi a dakujte Bohu že sa toto deje..je tam aspoň malá nádej, že sa niečo zmení, ušmudlaným 8.miestom sa nezmení absolútne nič, aj keby sme prešli zázrakom cez 1.kolo play off...takže pekne fandite súperom a tešme sa na kľudné PO :good:
Tony Granato jde po sezoně pryč.
JKL píše:Tony Granato jde po sezoně pryč
Loď se potápí. Schopní lidé se zachraňuji. Ole ole ole ole Holly Holly :oslava:
Creeper píše:Loď se potápí. Schopní lidé se zachraňuji. Ole ole ole ole Holly Holly
20th place na PK nie je práve záruka schopností. Nie, že by som degradoval jeho prácu, avšak si nemyslím, že nahradiť ho by malo predstavovať sebemenší problém. Druhá vec je, že pochybujem o jeho kvalitách ako head coacha ale to už bude záležitosť Wisconsinu. Ešte aby dostal Ferschweiler nejakú prácu aspoň v kategórii pee wee a máte dôvod k miernemu zvýšeniu optimizmu.
Ferschweiler by se měl pakovat okamžitě.

Podle mého máme dobrého kouče obklopeného mizernými lidmi. Kdo místo Granata? Cheli?
JKL píše:Kdo místo Granata? Cheli?
Před rokem nám pomáhal Oates. Toho bych si rozhodně uměl představit. Ale toho bude lákat funkce head coache.
JKL píše:Ferschweiler by se měl pakovat okamžitě.

Podle mého máme dobrého kouče obklopeného mizernými lidmi. Kdo místo Granata? Cheli?
Chelios vo forme konzultanta je zrejme dobrá voľba, ale ako asistent trénera je skôr záhada s mnohými otázkami. Osobne by som skôr chcel ľudí ako Gwozdecky alebo Groulx. Ak je Holland skutočne taký nímand, potom trh skúmať nebude a tá práca pripadne Cheliosovi (,ktorý je prvý možný kandidát).
Môžeš nám povedať viac o Gwozdeckom a Groulxovi? Tie mená počujem prvýkrát :) Vďaka.
Pasha » Pia Mar 25, 2016 9:24 pm píše:
Ad. 4 Vidím cca 2-3 zápasy týdně, v životě jsem jich viděl nejspíš stovky, nebudu si přehazovat biorytmus, kvůli hokeji, zvlášť když to jsou týmy z USA a CAN a Čechů je tam čím dál méně a jejich role v týmu taky klesá.
Dovoľ, aby som ti pripomenul, že fandíme, a možno aj ty, klubu zo Severnej Ameriky, tak sa nevyhováraj na 6-9 hodinový posun, to sú drísty. Mne osobne ako fanúšikovi klubu je lautri jedno, či je v tíme Kanaďan, Slovák, Čech alebo je chalan z Mongolska či Angoly. Chcem vidieť svoj tím vyhrávať a hrať kvalitný hokej, čo sa aktuálne nedeje. A je mi jedno, či dal hráč 25 gólov a má 50 bodov. Ak hrá zle, tak ho proste skritizujem bez ohľadu na jeho štátnu príslušnosť.

Takže ak ma nejaký Slovák ide hejtovať za to, že kritizujem Tatara a on bude poukazovať na jeho G/A/P, tak ho pošlem do riti, pretože s takým nemám žiaden dôvod baviť sa o výkonoch hráčov, ktorých vidím takmer každý zápas a on si akurát tak pozrie štatistiky, ktoré síce povedia niečo, ale vlastne dokopy nič. Pokiaľ hráča neuvidíš na vlastné oči počas zápasov, tak, prosím, nevyjadruj sa tu k ich kvalite.

Ešte mi napíš, že si jeden z tých, ktorí dúfajú vo vypadnutie všetkých krajanov už v prvom kole play-off, aby mohli hráči po cca 80-90 zápasoch prísť na Majstrovstvá sveta.

Ano, samozřejmě fandím i na MS CZE a jsem rád, když může přijet nějaká posila. Nikdy jsem nepochopil, jak někdo může fandit týmu z města, které je na druhé straně světa a z kterého osobně nezná třeba ani jednoho hráče, dokonce v tom městě třeba nikdy nebyl... To je opravdu nad moje chápání. Nemám ani v NHL oblíbený tým, fandím těm, kde jsou Češi. Resp. líbí se mi hra DAL, ten má bohužel většinou zápasy v pro mě nevhodný čas, navíc moje fandění DAL má velmi omezené hranice. V jakékoliv exhibici (jako třeba LIB:BOS) bych přál, co nejlepší výsledek českému týmu. Obdobně jsem v KHL fandil Lvu, dokud tam hrál, i když se mi i před vstupem Lva do soutěže líbila útočná hra Magnitogorsku, tak mě ani náhodou nenapadlo ve finále fandit Metalurgu.
Pasha píše:Môžeš nám povedať viac o Gwozdeckom a Groulxovi? Tie mená počujem prvýkrát :) Vďaka.
Len pre istotu – vo všeobecnosti som mal na mysli práve to, že by som dal prednosť niekomu zo CHL alebo NCAA pred Cheliosom. Gwozdecky je zrejme pasé, ale ľudia podobne nadaní na prácu určite sú. Každopádne...

Groulx trénoval 11 sezón Gatineau Olympiques, 3 krát vyhrali ligu a v 2011 sa dostali do finále proti Sea Dogs, obdržal Ron Lapointe Trophy pre najlepšie trénera v lige a tiež má za sebou 2 neúspešné sezóny v Rochester Americans. Ako assistant coach trénoval pod Brentom Sutterom U20 Kanady v roku 2014, ako head coach ich doviedol v 2015 k prvému zlatu od roku 2009. Keď chcel odviesť mediálnu pozornosť od svojho tímu na WJC spustil na tlačovej konferencii po francúzsky, za čo bol kritizovaný ale svoj účel splnil. Tvrdý tréner, ktorý rozozná prednosti hráča a prijme ho plniť si svoju rolu v tíme. Niekoľko trénerov z QMJHL vyskočilo rovno na hlavných trénerov v NHL (Roy, Vigenault, Julien, Gallant...), nevidím dôvod prečo by Benoit Groulx nemohol tvoriť dobrý tím s Blashillom.

George Gwozdecky, 62, 2013 – 2015 bol assistant coach v Tampe Bay. Predtým takmer 20 rokov trénoval University of Denver. Jeho meno sa skloňovalo na post trénera Colorada, ktorý obsadil Roy. Momentálne je vo Valor Christian High School, kde je zvykom pre zamestnancov one-year agreement, takže občas je o ňom zmienka v súvislosti s prácou v NHL. Myslím si však, že jeho napĺňa práca na univerzitnej úrovni a NHL nie je jeho priorita. O jeho programe a úspechoch za 35 rokov trénerstva sa toho dá nájsť dosť ale ako som spomínal, jeho priority sú zrejme inde.
Captain Crunch píše:Chelios vo forme konzultanta je zrejme dobrá voľba, ale ako asistent trénera je skôr záhada s mnohými otázkami.
Jo, o tom se hodně mluví - jestli by to byl dobrý nápad ho tlačit na pozici trenéra. Uvidíme, ale počítám, že budou v létě volné dvě pozice asistentů.
Jinak, Gordie vypadá hodně špatně :-( , někde už zamboni pomalu leští nebeský led.
ti nymandi si jeste nechali dat dva goly? a ven :thumbsdown:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS