Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

ani nemam naladu cokoliv psat. Ten tym uz ma proste stesti slabych a tech co prohravaji. Opet jsme byli lepsi a nebyli schopni vyhrat ani v tak dulezity den. To jsem zvedav, co chteji hrat proti tymum jako chicago, blues, pitt, boston a ze tam ty zapasy mame a ne jednou. Tohle je panove konecna
To jo, ale já tam světlo na konci tunelu vidím. Columbus je nebezpečný, i když včera dostali naplácané na zadek od Hawks.

Pocitem klidu mě spíš naplňuje Washington, ti to podle mě v koncovce nezvládnou, podobně tak Devils. Já bych se nebál toho říct, že nechť Columbus ruluje přes NYR, u kterých je třeba v neděli vyhrát a namočit je do boje.

Ještě stále sme ve hře, Ottawa se mi zdá, že odpadá a ty bodové rozdíly zas nejsou tak velké. Přec jen, být v podobné pozici letos na Západě, tak bych byl už skeptický. Montreal má 77 bodů, to mě štve nejvíc, že mají takový bodový polštář (i když 3 zápasy navíc).
JKL píše:To jo, ale já tam světlo na konci tunelu vidím. Columbus je nebezpečný, i když včera dostali naplácané na zadek od Hawks.

Pocitem klidu mě spíš naplňuje Washington, ti to podle mě v koncovce nezvládnou, podobně tak Devils. Já bych se nebál toho říct, že nechť Columbus ruluje přes NYR, u kterých je třeba v neděli vyhrát a namočit je do boje.

Ještě stále sme ve hře, Ottawa se mi zdá, že odpadá a ty bodové rozdíly zas nejsou tak velké. Přec jen, být v podobné pozici letos na Západě, tak bych byl už skeptický. Montreal má 77 bodů, to mě štve nejvíc, že mají takový bodový polštář (i když 3 zápasy navíc).

no my nedame hawks ani gol, takze vcerejsi vykon jackets byl jeste dobry. Chicago se jen tak neporazi a my uz nejsme vitezny tym. Jinak je to videt celou sezonu, vyhrajeme pouze tehdy, pokud je souper dostatecne spatny. Nemame zadny svuj tlak apod. Proste podle toho jak se asi vyspi. Vsak se staci podivat na nase bodove snury. Vyhrat 3 zapasy v rade je defakto nerealne a na tom se pozna kvalita.
Ninety91one píše:Tohle je panove konecna
Přiznám se, že jsem po první třetině umřel, byl jsem vyšťavený. Jen se pak kouknu, co mi vyběhne za vzkazy od NHL.app, a byl jsem raději, že jsem odpadl. Tohle je fakt šlus — vždyť bychom si v playoffs utrhli odstudu a vyhučeli jako v neslavném finále s Devils. Bez obrany se nedá hrát, když nemáme střelce typu Fedorova, Larionova nebo Kozlova, kteří by obdržené branky vykompenzovali těmi v sítích soupeřů.
Po probuzení jsem si k snídani pustil opáčko Pens @ Sharks na Fandovi — to je jinej vesmír, než v jakém poletujeme my. Fňuk.
No naštěstí Devils a Capitals hrajou odbodně mizerně, takže zatím ještě nepanikařit..furt se hraje o kupu bodů.

Je jasné, že po prvním kole dovolená by nebyla žádný větším překvapením, ale je trochu nezvyk končit diváckou sezonu s koncem základní hrací doby. Na ostatní p-o se nedívám, leda by hrál Edmonton :)).. pak možná ještě finále dám.
PK píše:
Ninety91one píše:Tohle je panove konecna
Přiznám se, že jsem po první třetině umřel, byl jsem vyšťavený. Jen se pak kouknu, co mi vyběhne za vzkazy od NHL.app, a byl jsem raději, že jsem odpadl. Tohle je fakt šlus — vždyť bychom si v playoffs utrhli odstudu a vyhučeli jako v neslavném finále s Devils. Bez obrany se nedá hrát, když nemáme střelce typu Fedorova, Larionova nebo Kozlova, kteří by obdržené branky vykompenzovali těmi v sítích soupeřů.
nejhrosi je, ze vykon nebyl vubec spatny. Takhle pak neni na cem stavet a na neco navazat. Ten tym ma proste nehoraznou smulu. Jinak oba dva vcerejsi goly, dost na vrub Franzena :(

btw ten Alfie mel jit vcera radeji k zubari, o tomto hraci ani clovek nevi:D Pulkki by tam byl rozhodne vice platny
Alfie je dobrý hráč, třeba na přesilovky jeden z top co máme, ale na 5-5 je bez schopnějšího centra do tandemu komplet ztracený. Nicméně, to už víme dávno.

Legwand docela dobrý, líbí se mi jeho tah, byť to ještě nebylo to, co by si asi divák představoval, chce to pár zápasů. Přec jen hrál roky v poněkud jiné pozici.
JKL píše:Alfie je dobrý hráč, třeba na přesilovky jeden z top co máme, ale na 5-5 je bez schopnějšího centra do tandemu komplet ztracený. Nicméně, to už víme dávno.

Legwand docela dobrý, líbí se mi jeho tah, byť to ještě nebylo to, co by si asi divák představoval, chce to pár zápasů. Přec jen hrál roky v poněkud jiné pozici.

na presilovky je mozna top, ale goly nedava... ale tak asi v klidu. Patrne je to v poradku. Legwand me velice potesil, predvedl rozhodne lepsi vykon nez Weiss. Legy je veliky, energicky a velky bojovnik.
Pořád se hraje o kupu bodů. Jo máme tam Tučnáky, Chicago a třeba Boston, ale taky je tam dost hratelných teamů, které prostě ne že můžeme, ale musíme porazit, takže bych ještě sezónu neuzavíral. Nadávat kdo a jak byl platný a proč nejsme tam kde si všichni představujeme můžeme po základní hrací době, nebo případném výbuchu v prvním kole PO. :x
Go Wings Go !..! :wave:
Creeper píše:Pořád se hraje o kupu bodů. Jo máme tam Tučnáky, Chicago a třeba Boston, ale taky je tam dost hratelných teamů, které prostě ne že můžeme, ale musíme porazit, takže bych ještě sezónu neuzavíral. Nadávat kdo a jak byl platný a proč nejsme tam kde si všichni představujeme můžeme po základní hrací době, nebo případném výbuchu v prvním kole PO. :x
Go Wings Go !..! :wave:
tak super, ze aspon verite. Naschval se doma podivam, jestli jsme v teto sezone dokazali vyhrat aspon 3x zasebou. Podle me maximalne jednou, jinak standardne nevyrovnane vykony. Z ceho maji podle tebe tezit, kdyz hraji porad tuzku? Nebo myslite, ze uhodi blesk z nebe a oni navazou na nic a spatne vykony a najednou zacnou vyhravat? a na cem by to meli stavet?
tak super, ze aspon verite.
Mně to snad naučil Pasha, protože moje příspěvky byly stejné jako vaše, tak musím tu váhu zase vyrovnat na druhou stranu. :jn:
Teď už je zbytečné nějak zvlášť nechat cloumat svým majestátem, tahle sezona je historicky ztrapněná už od předchozího období trejdů, kdy se prostě nepostavil skutečně konkurenceschopný tým + zjevně něco drhlo v přípravě, když vidíme ty kolony směrem k nemocnici. O nic jiného než o udržení p-o streaku nejde.

Stejně tak příští sezona by měla v ideálním případě být ve znamení vyházení několika veteránů (a bezpochyby akvzizice nějakých dalších hahaha, Whitney už dlouho nenastupoval v rudém, taky Jágr ještě za Wings nehrál..), výrazného posílení obrany o minimálně jednoho !opravdu! elitního D (klidně výměnou za prospecta typu Sproula) a nasazení nových prospectů do útoku.. za dvě tři sezony to může zas být top tým.
JKL píše:Teď už je zbytečné nějak zvlášť nechat cloumat svým majestátem, tahle sezona je historicky ztrapněná už od předchozího období trejdů, kdy se prostě nepostavil skutečně konkurenceschopný tým + zjevně něco drhlo v přípravě, když vidíme ty kolony směrem k nemocnici. O nic jiného než o udržení p-o streaku nejde.

Stejně tak příští sezona by měla v ideálním případě být ve znamení vyházení několika veteránů (a bezpochyby akvzizice nějakých dalších hahaha, Whitney už dlouho nenastupoval v rudém, taky Jágr ještě za Wings nehrál..), výrazného posílení obrany o minimálně jednoho !opravdu! elitního D (klidně výměnou za prospecta typu Sproula) a nasazení nových prospectů do útoku.. za dvě tři sezony to může zas být top tým.

jak se rika, nadeje umira posledni a treba budou ostatni nasi souper hrat natolik spatne, ze nam umozni vyhrat.
JKL píše:za dvě tři sezony to může zas být top tým.
Na to lze reagovat jedině: amen :-)

Jen nám zatím zestárnou #40 a #13…
PK píše:
JKL píše:za dvě tři sezony to může zas být top tým.
Na to lze reagovat jedině: amen :-)

Jen nám zatím zestárnou #40 a #13…
budou jini, aneb jak vcera nekdo zminil pri ceremonialu. Lidstrom, Howe, Yzer a proti nim Dats + Zett. Ti dva na strope skutecne viset nemuzou, se neda srovnavat ani nahodou. Navic u me Dats strasne klesl a to jsem ho mel nejradeji ale proste Fedorov >>>>>>>>>>>>> Datsyuk
hmm, no jsem rád, že se to tu pěkně rozrostlo,vítám vás tu chlapi :klobuk: , ale nevím, jestli z toho chatu tady nebudou
admini trochu zaskočení ... :jn: nemám moc náladu k tomu se vyjadřovat,vesměs to zvládáte i za mě a v podstatě souhlasím v něčem jak s Pashou,tak i zatvrzelým škarohlídem Creepym :frajer2: :thumbsup: ....
doba, kdy jsme měli play-off uhrané už po Vánocích je dávno pryč a letos to vidím
až na poslední kola zákl.části...popravdě ještě tak trochu věřím,ale s výkony našich obránců to budou nervydrásající zápasy, kdy bude rozhodovat každý bodík...tak doufejme, že se kluci vyhecují a dají nějakou šňůru :cinka:
U Pavla myslím záleží na zdraví a ochotě drhnout NHL, určitě bude chtít do Ruska si ještě zahrát.

Hank myslím má ještě před sebou pár sezon na špici. Už jen jeho přítomnost v týmu vzbuzuje klid v duši.

To srování se Stevem, Howem, Lidasem..to jsou hráči, kterých se najde pár v celé lize za dekádu, hlavně hráči jako Nick jsou absolutní unikum napříč ligovou historií. Ano, 91>13, Pavel myslím není takový oddaný srdcař a zakaždoucenubojovník jako byl Sergej, který se dovedl opravdu zdravě nasrat a sám o sobě rozhodnout zápas. Asi hraje roli tahle sezona, které velkou část odsedí s bolístkem, ale na OH do toho dá všechno.
Nech hráme aj s dream teamom, ide o to, čo prinesie konkrétny zápas. Aj minulý zápas s Hawks sme mali lazaret a nabudili sme sa a dokázali nakoniec vyhrať, netreba vešať hlavy, sme v hre a nevidím to tak čierne ako tuto zvyšok. My nehráme tužku, hra nie je zlá, no už otrepané, turnovery a samá smola a nemáme samozrejme strelca, ale to je už stará pesnička. Tampa posledných 10 zápasov 3-7-0, Toronto tiež polovicu zápasov hralo bačov ananás, nakoniec dokázali povyhrávať. Washington podľa mňa odpadne (nie preto, že si to prajem, ale jednoducho si to objektívne myslím), Columbus bude robiť problémy a podľa mňa s nimi sa budeme biť tak ako minulý rok. Potom ešte New Jersey, dnes absolútne must-win game pre nás aby sme natiahli bodový náskok na nich. Do týždňa máme späť Weissa, Helmer snáď nič vážne, bolesť hlavy by nemalo byť nijak závažné zranenie. Legwand bol veľmi solídny v debute, chce to čas a bude ešte lepší. Písať, že toto je konečná mi príde minimálne smiešne. :hroza:

K zápasu: Boli sme lepší aktívnejší, žiaľ, tá hra nebola vôbec zlá, nebolo tam kvantum chýb ako v niektorých zápasoch mesiace dozadu. Ideme ďalej, dôležitý 3-zápasový program, dnes doma Jersey ako som písal hore, v nedeľu v MSG Rags a v utorok Columbus vonku. Najlepšie by bolo získať 6 bodov, no, uvidíme.

Spal som 1,5 hodiny, na viac momentálne nemám síl. Vidíme sa pri zápase s Devs :ciga:

Keep calm and believe in Babcock :fan:
Baffy píše:hmm, no jsem rád, že se to tu pěkně rozrostlo,vítám vás tu chlapi :klobuk: , ale nevím, jestli z toho chatu tady nebudou
admini trochu zaskočení ... :jn: nemám moc náladu k tomu se vyjadřovat,vesměs to zvládáte i za mě a v podstatě souhlasím v něčem jak s Pashou,tak i zatvrzelým škarohlídem Creepym :frajer2: :thumbsup: ....
doba, kdy jsme měli play-off uhrané už po Vánocích je dávno pryč a letos to vidím
až na poslední kola zákl.části...popravdě ještě tak trochu věřím,ale s výkony našich obránců to budou nervydrásající zápasy, kdy bude rozhodovat každý bodík...tak doufejme, že se kluci vyhecují a dají nějakou šňůru :cinka:

jaky chat? byli jste nekdy na hf boardech nebo treba letsgowings foru? pri zapasu se bezne spamuje a komentuje, ale jak chcete. Myslel jsem, ze to tady bude pokec a ne jenom placani po zadech a namlouvani si, ze vse bude v poradku. no dobre.


JKL: tak
Já myslím, že s tím chatem to Baffy nemyslel nějak zle, vyslovený chat tu neděláme a jsne on topic, takže to může akorát všem prospět.
Najlepšie by bolo získať 6 bodov, no, uvidíme.
Nejlepší by bylo získat těch bodů ještě 40.. :lol2:
Já myslím, že s tím chatem to Baffy nemyslel nějak zle, vyslovený chat tu neděláme a jsne on topic, takže to může akorát všem prospět
Jestli to Baffy nemyslel tak, že se v topiku komentuje průběh zápasu. Ale klasický chat tady zatím chybí tak proč se nevyjadřovat zde :?: Na staré verzi stránek chat byl. :frajer2:
Creeper píše:Jestli to Baffy nemyslel tak, že se v topiku komentuje průběh zápasu
Kdo by neměl potřebu komentovat průběh zápasu? Vždyť jsme do jednoho trubky, které sedí v noci samy u telky a čučí na Křídla — a tak se nemůžeme podělit ani o nadšení, ani o vztek :-)
Jonas Gustavsson will start in goal for the Red Wings tonight. Defenseman Jakub Kindl will replace Brian Lashoff.
Kindl :nervozny:
Red Wings' Darren Helm expects to miss another week due to vision issues following hits to head
Snáď to ešte nejak prežijeme, dnes beriem len 2 body, nič iné. LGRW ! :wave:

PS: To, že sa v tomto topicu preberá zápas počas jeho trvania, mi nevadí. Chat nefunguje tak iná možnosť nie je :good:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO