Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No jak znám Helma, tak to bude nějaká maličkost typu vykloubené rameno, zlomená paže nebo tak něco...
Aby sa mu neozval späť chrbát a sme v p*či. Už sme boli dlho zdraví. Uvidíme, kto sa zraní proti Rags.
Teda ten Weberův gól, to bylo dělo. Jen mi spadla čelist a říkal jsem si, že přesně tohle nám ohromně chybí.

Monster nás dneska podržel a Marchenko potěšil. Pulkkinator málem zabil svého krajana v bráně Preds :)
Pulk dobrý, ale jde vidět, že se dost hledá, resp. tam není návyk s týmem. To šlo vidět ve třetí v přesilovce ke konci, kde tam popojížděl a nevěděl se postavit do pozice.

Jinak Marčenko super, vzadu absolutně spolehlivý, fakt neprůchodná hrouda, navíc sem u něho neviděl v těch zápasech snad ani jednu zkaženou přihrávku. Škoda, že má poručeno ´nepřejedeš půli s pukem´, protože si myslím i věří.
Marchenko :klobuk: jinak pekny vykon, tedy krom druhe tretiny. Teemu to ma tezke, kdyz po dvou tretinach ma 5 minut IT a celkove 8 a do presilovek moc nechodil. Ale tak hlavne ze vyhravame a da se na to divat :) A Neal :hroza:

btw Nestrasil teda radi :-D
Good joob :good: další 2 důležité body a další comeback v poslední třetině. Z 6 těžkých zápasů venku 9 bodů :yahoo: Teď doma Rags :thumbsdown: Mohl by se vrátit Zette a otázka co Helminátor.
Marchenko super. Nekazí a dneska bonus v podobě prvního gólu v NHL.
Go Wings !!! Go !!!
Myslím to v něm pěkně vřelo, protože neměl být vůbec vyloučený. Tam bylo nějaké osekávání s Wilsonem, ale taková ta vhazovací klasika. Wilson to ale nevydýchal a Tatara sesekal jak kaleráb. Rozhodčí je vyhodil oba, Tomáš to očividně vzal jako křivdu. Oni ostatně dostali gól (Weber) a po tom góle tam furt seděl a civěl tupě. Pak dal gv a očividně to šlo ven :)).
Dnes v noci se mi zdál sen, že jsem byl na zápase NHL a hrálo se finále mezi LA Kings a Detroitem a Detroit vyhrál. Tak kdyby náhodou se to povedlo a já vám tady věštil budoucnost, stačí nějaká dobrá lihovinka za odměnu. :oops:
Ok, v případě se ke mně nahlaš o litr domácí trnečky...
Guddy.44 píše:Dnes v noci se mi zdál sen, že jsem byl na zápase NHL a hrálo se finále mezi LA Kings a Detroitem a Detroit vyhrál. Tak kdyby náhodou se to povedlo a já vám tady věštil budoucnost, stačí nějaká dobrá lihovinka za odměnu. :oops:
Stačí, ak naskočíš v PO na náš vagón, nebude mi to prekážať :oslava: :wave:
tak tu sídlí podle me nejvetsi kandidát na stanley cup 2015, dvacet let od prvního finale ktere odstartovalo eru det ktera trva a bude i nadale trvat
No rád bych tomu věřil a sc je asi na dohled, ale letos ještě ne. Prvně je třeba fakt posilu dozadu, druhak nevím, jestli je mládež vepředu ready. Hank s Pavlem to sami neodtáhnou už.
Erik Cole traded to Red Wings

DET sending two prospects and a second for Cole and a third.

boze..a ted koho
Jeden prospect je Bäckman, druhý nie je zatiaľ známy.
a druhy je Jarmark, tak to je dobry trade. Navic ted pisou, ze Franzen mimo na cely rok.
Kompletný trade znie takto:
Erik Cole, a 3rd round pick 2015 for Janmark-Nylen, Bäckman and a 2nd round pick 2015

Kenny :good: Áno, Franzen je zrejme done pre túto sezónu.

Getting a third-round pick was important to the Red Wings, who dealt their third-rounder to the Columbus Blue Jackets at last year's draft in order to move up 13 spots and select center Dominic Turgeon.
:thumbsup:
Dobrý trejd, fajnová cena, dva europrospecti, kterým se tak aspoň otevře možnost se podívat do ligy. Pokud je Franzen done (což on je víceméně už stále), tak tohle bylo nevyhnutelné, náhrada víc než adekvátní.

Kudos for Ken.

Jinak počítám, že tím sme skončili. Phaneuf je pěkná myšlenka, ale cena je fakt otazník - rozhodně pro nás nemá cenu top prospectů, leda by jim stačil XO+Ferraro nebo něco takového. Navíc podle Babcocka sme trejd udělali už tím, že šel Marčenko do prvního týmu.
Tak ještě Židla a Kenny má opět splněno......a Yandle v Pandžabu :hroza:
Židlu?

Jinak Franzéna pls vyplatit po sezoně a sehnat/vybudovat někoho jako on (Mantha?). Těch jeho sedm vydařených zápasů per sezona je vzhledem k jeho smlouvě uplně irelevantních. Nejpitomější kontrakt Red Wings všech dob, neasi.

I když mám strach, že ho tam budou držet do důchodu jako drželi Berta.
No tak do obrany už tam ho*no zůstalo,takže očekávám nějaký takový průser.Kenny říkal,že se ještě bude snažit o obránce,ale na druhou stranu také,že je spokojený.Prostě náš Kenny :-D A jelikože také říkal,že rentaly brát nebude a každé TDL je bere,tak by to mohl být právě Židla.No uvidíme dneska.
Cole snad bude větší posila než Legy.I když to odsere asi Pulky.
Cole vam pomôze, vraj sme on mali zaujem aj my; nejaku tu vrasku na cele uz nosi, ale stale mu to tam solidne pada, urcite posila smerom k PO
Yandle za taku cenu som rad ze nakoniec nebol ziskany k nam. Predsalen je velmi one-way a vzadu hori. Ak sa dnes nieco vyskytne, tak pocitam nejaky bek, tiez rental samozrejme. I ked PHANEUF by bola fantazia, ale ten jeho cap hit cely nechceme, tam je pes zakopany
No já to pochopil tak, že plat by asi ani tak pro Leafs (obviously) nebyl problém jako spíš to, že by se Ken tím pádem rád zbavil nějaké jiné zátěže. To Toronto v aktuálním stavu nechce.

Ken avizoval, že se nebude zbavovat budoucnosti, tj. ten trejd stejně neklapne, protože někdo přijde s adekvátnější protihodnotou. Zas vysloveně zadarmo Phaneufa nepustí, určitě ne do divize. Prostě sme dotrejdovali. A možná je to tak tentokrát lepší.
Phaneufa at si strci do riti, stejne je to drzka :) kdyz uz, tak to musi byt opravdu kvalitni bek a ne tohle
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS