Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Philly(p) píše:
PK píše: Vlastně to jsou Hot Wings. :lol:
Už pouze Dead Wings :cry:
Co je to za ligu, vždyť tam jsou Oilers před Hot Wings...
Váš GM má přichystanou hokejovou trafiku v Pekingu až za dekádu skončí v Detroitu. :jn:
Philly(p) píše:Váš GM má přichystanou hokejovou trafiku v Pekingu až za dekádu skončí v Detroitu. :jn:
Ty woe my začínáme být (Holly) terč, což mne neskutečně sere a mrzí. Protože my true fans s tím prostě nic kuwa neuděláme. Je mě z toho blivno, až jsem si dál pár panáků slivky :verysad:
Creeper píše:až jsem si dál pár panáků slivky
hmm hmm.. budu muset ještě dneska řídit, nebudu muset.. ?
Creeper píše:
Philly(p) píše:Váš GM má přichystanou hokejovou trafiku v Pekingu až za dekádu skončí v Detroitu. :jn:
Ty woe my začínáme být (Holly) terč, což mne neskutečně sere a mrzí. Protože my true fans s tím prostě nic kuwa neuděláme. Je mě z toho blivno, až jsem si dál pár panáků slivky :verysad:
Ale neber to tak vážně! Pustil jsem trochu jízlivosti a už prchám. :salute: Dám si na vás taky jednu skleničku! :wine:
Philly(p) píše: Ale neber to tak vážně! Pustil jsem trochu jízlivosti a už prchám. :salute: Dám si na vás taky jednu skleničku! :wine:
Já to beru. A víš co ? Já vám to i přeju. Vy hrajete a bojujete o PO. My ne. V tom je kuwa rozdíl. :good:
Creeper píše:A víš co ? Já vám to i přeju. Vy hrajete a bojujete o PO. My ne. V tom je kuwa rozdíl.
Sport se přece dělá pro radost, ne? Je Holland spokojenej? Je! Má Holland z týmu radost? Má! Tak o co jde? :)
PK píše: Sport se přece dělá pro radost, ne? Je Holland spokojenej? Je! Má Holland z týmu radost? Má! Tak o co jde? :)
Všichni víme jak to je. :verysad:
Víme. A nám už zbývá jen dělat si z toho kozy :) Zas lepší než brečet a vymlouvat se…
Máme dva body. Ale extra přesvědčivý výkon to nebyl, po první třetině jsme je pak pouštěli do hry a přestříleli nás. Super AA, Mantha byl vidět a tenhle typ hráče mi chyběl.

Výborný Howie, IMHO má teď lepší formu a nechal bych ho víc chytat. Škoda, že mu Smith svým hloupým vyloučením podělal nulu.

Zelený totální marnost a Q je taky lepší nevidět. Ani DK se teď nepředvádí v nejlepším světle. Big E měl jeden ze svých lepších dnů.
E celkově nevypadal poslední zápasy uplně nejhůř... (i když těžko tam srovnávat, kdo vypadá líp a kdo hůř)
JKL píše:E celkově nevypadal poslední zápasy uplně nejhůř... (i když těžko tam srovnávat, kdo vypadá líp a kdo hůř)
U nás si nevybereš. Jednou má ten světlou chvilku jindy zase druhý a pak další zápas tragédie :hroza:
Helm to tam pěkně trefil přes ty hokejky :giggle:
tohle byla nutnost, nic vic. Ani nelze nejak chvalit, protoze rozhodujici budou nasledujici zapasy. Vcerejsi zapas byla pouze povinnost.
Hlavně to chce rozjet sérii výher, což nám teda moc nejde. Ostatní vyhrávají, takže nám nezbývá nic jiného.

Z Floridy to chce 2 výhry.
Jirik19 píše: Z Floridy to chce 2 výhry.
A 13 bodů :rofl:
Creeper píše:
Jirik19 píše: Z Floridy to chce 2 výhry.
A 13 bodů :rofl:
Ehm, jakože stát Florida :wink2:
Tím tuplem :lol2:
Dnes holomajzna, ale relativně v klidu jsme ten zápas dovedli ke dvoum bodům. Moc nechápu, jak to ten Blash točí. Chápu Glenda na vhazování v obranným, ale aby lajny nastupovaly celý zápas jinak...to mi přišlo dost divný včera. Na Q už se i fakt dívat nechce, na Floridě nastoupí Kronwall. Smith pokračuje klasicky v nevyzrálých výkonech. E hraje s Marchenkem poměrně solidně, až na ten turnover z minulého zápasu.
Já nechápu minuty AA, jeden z nejlepších, nejaktivnější hráčů a zápas co zápas je na chvostu. Blash by se neměl bát a dát mu více prostoru.
Výhra ok, ale to je všetko. Oči mi to nezalepí, potrebovali sme tak 5-6 výhier v rade. Uvidíme, čo na Floride. Kronwall má zdá sa toho dosť a chce už nastúpiť :lol2:
Jirik19 píše:AA, jeden z nejlepších
AA je úplně nejlepší — lepšího hráče a zároveň dříče aktuálně nemáme. Mj. mi svou zarputilostí kapánek připomíná Drapera.
Možná to nebude úplně lehké, ale doufám ve výhru FLO. Pokud však bude chytat Howard, bude to boj.
Nebude-li pršet, nezmoknem…
PK píše:Nebude-li pršet, nezmoknem…
Na zimáku rozhodně ne :nono:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO