Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ale vždyť už sme to tu prošli tolikrát, sám víš dobře jaká je situace, na to ani nepotřebuješ rozbory z wiim (ty jsou mimochodem pravidelně dobré) apod. Teď to neber jako ´já to říkal´ nebo vyčítání, ale ještě před rokem si psal, že jsme negativní, ale to je akorát vnímání tohoto dlouhodobého trendu.
Hezké články, přesně to, o čem tady celou dobu hovoříme :scare:
Články dobré. Jen ty úvahy s tím Stamkosem a Droinem se mi vůbec nelíbí. Je potřeba si uvědomit, že primární cíl vedení je play-off a podržet streak, to je prostě realita. Je to škoda, že se trochu nezariskuje. Každý vidí, že hráče s vysokou trade value máme a taktéž dostatečně široký depth na pokrytí těch mezer. Na druhou stranu dle mě není taky daný, že tento tým má maximálně na 2. kolo. Mám v paměti minulý rok, kde jsme měli Lighting na lopatě. Faktor Mrázek má potenciál být play-off fantomem.
Drouina klidně, výměnou za D prospecta ovšem max.

Stamkos no cement...
Mrázek možná ano, ale sám to těžko utáhne. V PO se ještě znásobí ta naše nemohoucnost v ofenzívě, na to zas a znova doplatíme, to už je docela evergreen. Mrázek sice pustí 2,3 góly, ale co z toho, když my nedáme ani to. 2.kolo max je reálný odhad, od posl. Cupu jsme se dál nedostali. Samozřejmě se může stát cokoliv, ale ta šance je malá. Dobré je, že s náma nikdo počítat nebude(už v 1.kole) a můžeme jen překvapit(samozřejmě pokud to PO dáme).

Loni byla Tampa s náma mimo a stejně jsme jí nedali. Takže asi tak.
prosim, at radeji ted nic neresi. Nekoho prinosneho stejne nedotahne, jedine co tak max umi, je ziskat vycpeleho Mike Richardse (a to jsem kdysi dvojku Carter - Richards miloval, ono celkove stari Flyers, to byl iny level nez ted) a tot vse. Je treba myslet na leto a nove smlouvy a ne porad jenom lepit tym hraci na pul sezony.
Pořád se nemohu zbavit přesvědčení, že zásadní potíž je obrana. Že sem tam něco projde, špatně se nahraje, budiž — to se stane všem a kvůli tomu také padají góly :) Problém ale je chování obrany v útočné třetině. Mizerný support útoku. Můžeme se mračit na Trta s Nesquikem, ale když budou beci dopředu plonkoví, nic se nezlepší. Čili orientovat se výhradně na zlepšení obrany dopředu i dozadu. Pak bychom tutově viděli jiné Wings. Howgh.
PK píše:Pořád se nemohu zbavit přesvědčení, že zásadní potíž je obrana. Že sem tam něco projde, špatně se nahraje, budiž — to se stane všem a kvůli tomu také padají góly :) Problém ale je chování obrany v útočné třetině. Mizerný support útoku. Můžeme se mračit na Trta s Nesquikem, ale když budou beci dopředu plonkoví, nic se nezlepší. Čili orientovat se výhradně na zlepšení obrany dopředu i dozadu. Pak bychom tutově viděli jiné Wings. Howgh.
Gustav a Tatar jsou uplne tragicti co se tyce obrany (teda ted vseho) a kdyz k tomu pripoctes nasi nervozni obranu, hned je vitr na strese. Porad se trefovalo do Kindla, ale on se aspon snazil utocit. Kazdy dela chyby..treba toto. A to byl na lede Suter a Weber :D Sutera udelal jak nejakeho nymanda :)

https://www.youtube.com/watch?v=m4eFd3nzj7M" onclick="window.open(this.href);return false;
Však jo, jsem přesvědčený, že s lídrem v obraně typu Shattenkirk by ta hra vypadala úplně jinak, k němu DeKeysera a hotovo. Spolkli by 25 minut. V útoku dát prostor Pulkkinenovi, Jurčovi, Manthovi, Athanasiovi, příp. dalším. Neřekl bych, že byla Tampa mimo. Glendova lajna nulovala ofenzívu a rozhodli detaily, vyrovnaná série.
Výraznejšie zmeny v obrane by mohli prísť až po budúcej sezóne, kedy končí zmluva Kindlovi, Smithovi a možno už nebude po zmluvou ani Quincey. Smutným faktom je, že Kužel má zmluvu až do 2020... :hroza: Ja by som sa celkom rád pozrel na Manthu v prvom tíme, hráč jeho typu by sa tam hodil.
Jo Shattenkirk souhlas, pokud je k mání, měli bychom ho získat :!:
Hlavně by jsme se mohli vyvarovat při letošním tdl výměnám jako byl Židlický loni. To by pak bylo na skoro na takovou malou oslavu. :lol2:
Židla bol len rental, nič viac za tým nebolo, dočasne sme doplnili potrebného pravorukého obrancu. Ale ten Shattenkirk sa mi pozdáva, dalo by sa o jeho výmene k nám reálne uvažovať? Akú protihodnotu by asi Blues žiadali?
danco95 píše:Židla bol len rental, nič viac za tým nebolo, dočasne sme doplnili potrebného pravorukého obrancu. Ale ten Shattenkirk sa mi pozdáva, dalo by sa o jeho výmene k nám reálne uvažovať? Akú protihodnotu by asi Blues žiadali?
"We tried to acquire Shattenkirk, but the price was too high and we were not willing to accept that. We'll explore the market at the draft and we'll see what's out there and what would we do. - Ken Holland. :jn:
Pasha » sob led 30, 2016 2:32 am píše:
danco95 píše:Židla bol len rental, nič viac za tým nebolo, dočasne sme doplnili potrebného pravorukého obrancu. Ale ten Shattenkirk sa mi pozdáva, dalo by sa o jeho výmene k nám reálne uvažovať? Akú protihodnotu by asi Blues žiadali?
"We tried to acquire Shattenkirk, but the price was too high and we were not willing to accept that. We'll explore the market at the draft and we'll see what's out there and what would we do. - Ken Holland. :jn:
:lol2: :lol: Holly
danco95 píše:Ale ten Shattenkirk sa mi pozdáva, dalo by sa o jeho výmene k nám reálne uvažovať?
Jasně, že dalo. Ale to by jsme první museli vyměnit pana generálního.
Četli jste, co řekl Jágr před ASG? Vlastně tady často mluvíme hodně podobně:

Kouzlo Panthers je podle něj i v tom, že nemá hráče střední generace.
"Myslím si, že je to takhle: Když jste hodně starý, tak si užíváte hokej, jste šťastný a děláte všechno pro to, abyste ten zápas přežili. Když jste příliš mladí, tak jste nadšení, velmi dobří, ale ani nevíte, jak jste dobří a co dokážete. Ale ve středním věku se stanete víc sobečtí a myslíte na sebe. A my tyhle kluky ve středním věku nemáme. Nechci pomáhat žádným generálním manažerům... Ale nepodepisujte hráče střední generace!"
Jo jasně, takže cesta je deset let suckovat, pak dvě tři sezony uhrát s juniorkou, rozprodat to, posuckovat a tak furt dokola? No nevím.
To by som od Jardu nečakal. Možno je niečo pravdy na tom, ako si starší hráči a mladší hráči užívajú zápas ale hráči strednej generácie sú to čo víťazný tím potrebuje. Panthers nejak moc lietajú v oblakoch.
danco95 píše:To by som od Jardu nečakal. Možno je niečo pravdy na tom, ako si starší hráči a mladší hráči užívajú zápas ale hráči strednej generácie sú to čo víťazný tím potrebuje. Panthers nejak moc lietajú v oblakoch.
Pořád jsou na tom lepší jak my, ať to je jak to je. Ta série Cats asi nebyla náhodná a to se nám "stát" rozhodně nemůže. :thumbsdown:
Tiež si nemyslím, že ich séria bola náhoda a v tom tíme je potenciál. Ale presne jak napísal JKL nie je v takom zmýšlaní perspektíva na neskoršie roky. U nás je to trošku o inom, stredná generácia je len kvalita "pokulháva", radosť robia len "young guns".
danco95 píše:radosť robia len "young guns".
Krom Larkina a Mrázka nikoho nevidím :neviem:
Na nich dvoch som aj narážal Creeper.
Kluci, vzpomeňte si, jak nás sužovala zranění — vlítli na to mlaďasové z GR a spousta jich už nahoře zůstala. Myslím, že by jim měl Blash dávat víc prostoru.
Pravda PK, už som to tu spomínal, že by som sa na Manthu v prvom tíme pozrel, tak isto na Ouelleta vzadu.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO