Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Mě tam irituje ten rotující Cleary... fakt jako
JKL píše:Mě tam irituje ten rotující Cleary... fakt jako
ten tak maximálně rotuje na rotopedu :-D
Sem fakt chodí naše vedenie na čele s Babsom a Kennym, prisahám bohu :lol2: :lol2: :lol2:

Obrázek
Logický tah. Jurčo fakt letos netahá a na farmě je borec, kterému to jede. Teemu potřebuje do týmu, potřebuje se sehrávat, potřebuje prostor a hlavně najít adekvátního nahrávače. Věřím, že do toho dneska vletí a Ruska bude pálit ruka.

Jinak, Cole+Hank funguje dobře, Hank dostal k sobě bruslaře, to je super, on vedle sebe potřebuje někoho pohyblivého.
Dneska sestřelit Boston prosím!
Gustavssona bych střídal. Připadá mi nějaký nejistý
Rosťa píše:Gustavssona bych střídal. Připadá mi nějaký nejistý

obranci hraji jak nymandi a Cole zranen? to zas bude vykon dneska..
Jo, taky sem si všiml..nějaký divný, tam poskakuje a ohání se jak pominutý. Vzadu bída opět, Kroner hraje za bruins, Smith je na vážkách, Židlický zapoměl, že hraje v nových dresech..
Hrajou jako kdyby byli po flámu. První třetinu musíme přežít a budeme doufat,že do druhé třetiny se vzpamatujou.
Sheahan na přesilovce? Čekal jsem,že tam bude Pulkki. A ten Glendening v druhé lajně je taky trošku úlet.
Gus se mě vůbec nelíbí :thumbsdown: Štefanova asistence v naší PP byla ukázková. :cry:
Edit :Naše PP dneska i s posraným Weissem to je óda na hokej. Ty vole 2 góly v našem PP to je COOL :lol: :giggle: :hehe:
Bravo Štefan a potlesk tomu kdo tě dal na přesilovku na místo obránce.
dobře no, tak zase jeden zapas, kdy se znicime sami.
Osobně na to nemám nervy. Co tam ten kretén dělá ?
Myslíš kreténa na přesilovce nebo kreténa na střídačce,který ho tam nasazuje?
kreténa ktorý ho platí z našich daní
Rosťa píše:Myslíš kreténa na přesilovce nebo kreténa na střídačce,který ho tam nasazuje?
Naše hyper posila, která se nám už druhý rok neskutečně vyplácí "Štefan" The Sniper Weiss :evil:
4:1 a tím končím tvá máňa. A zítra s Oilers :thumbsdown:
Rosťa píše:kreténa na střídačce,který ho tam nasazuje
No snad tam od nove sezony uz nebude :yes: :wink2:
Já bych byl jedině rád. Tým potřebuje nějaký nový impuls. Změna trenéra by tomu jen pomohla.A já se jdu ožrat,už se na to nemůžu dívat.
:nono: :rofl: Co to je za vynálezy, Glendening v první řadě?
Trenér se zbláznil,je to blázen :-D
Povoláme Pulkiho a on hraje třetí útok a má nejmíň IT. Glend v první řadě. Babs je po draku nebo na fetu ? :hroza:
JKL píše::nono: :rofl: Co to je za vynálezy, Glendening v první řadě?
a ctyri odehrane presilovky a Teemu PP TOI - 0 :-D Weiss vzdadu na PP..no dneska to balim a je mi fuk jak to dopadne :)
Jsem nepsal nechte se sestřelit. 2 branky v oslabení.. Co to je.. :hroza:
kľud chlapi..Tomášovia mali meniny, bola veľká párty, PO už isté..takýto výkon sa už nebude opakovať :thumbsup:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES