Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Baffy píše:
Freddie92 píše:Wings si Hossom polepšili... :?
Takže teď budeš fandit Křídlům,ne? :lol2: :frajer2:
Ale vážně,to je tedy extrémně dobrá zpráva,doufám,že si Majo udrží stejně fantastickou fazonu jako v dresu Pens a výrazně pomůže Detroitu obhájit Stanley Cup! To se mi líbí,lépe si snad Hossa ani vybrat nemohl!! :yahoo: :good:
No Baffy, to je tedy moc pěkný podpis ze strany Det (ohledně Hossových kvalit), ale mě osobně se vůbec nelíbí za jakých podmínek !!!! Částka je mi celkem fuk, to je věc Det, ale je pouze na 1 rok, či-li absolutně žádný vztah k organizaci, Hossa jde vyloženě po penězích a s tím ať jde do prdele :thumbsdown: :thumbsdown: !!!! Když to porovnám s Reddenem a jeho podpisem s Rangers :? :? !!!! Nic proti, ale doufám že mu to v Det půjde "pojď mě j***t", protože takovéto kupčení fakt nemám rád :cry: :cry: !!!!
Ja budem držať palce Hossovi,ale DET nie,nemám ich rada. :(
Majo vitaj u nas v HockeyTowne!!!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Stale si ho v cervenom neviem predstavit.A som zvedavi,ake cislo bude nosit..Ze by sa Maltby vzdal 18ky?Alebo to len obrati na 81ku......
Fakt nechápu Alexi z čeho se tak upřímě raduješ - ten Tvůj Det je Hossovi absolutně u prdele, jde si tam jenom vydělat ranec peněz :thumbsdown: :thumbsdown: - již se moc těším až se Dallásek z tím Vaším Det zase v PO potká - pak mě to, až Vám nakopem zadnice, bude těšit dvojnásob 8) !!!! Ať žije Hossa - zlatokop :thumbsdown: :thumbsdown: !!!!
Pre prachy tam nešiel,núkali mu viac,vybral si dobrý tím.Aspoň tuto sezonu bol.
Come on ENGLAND píše:Fakt nechápu Alexi z čeho se tak upřímě raduješ - ten Tvůj Det je Hossovi absolutně u prdele, jde si tam jenom vydělat ranec peněz :thumbsdown: :thumbsdown: - již se moc těším až se Dallásek z tím Vaším Det zase v PO potká - pak mě to, až Vám nakopem zadnice, bude těšit dvojnásob 8) !!!! Ať žije Hossa - zlatokop :thumbsdown: :thumbsdown: !!!!
sa zobud, keby mu islo o peniaze tak mal kvantum lepsich ponuk
isiel do teamu kde citi najvacsiu sancu na stanley cup a zobral tolko penazi kolko mu ten klub bol ochotny dat. nechapem ako si mozes mysliet ze isiel do detroitu kvoli prachom :roll:

asi ti len sklamanie zaslepilo oci. ja tiez neskacem od radosti ze hossa ide do "nepriatelskeho tabora", ale viem pochopit co ho k tomu viedlo a ze prachy to urcite neboli
Na TA3 sol tak pred polhodkou videla v športe o Majovi dokrutku.Bol tam ešte na treningu s Atlantou a vraveli,že ak Wings nevezmu ešte nejakú star,bude s Lidstromom najlepšie platený vo Wings. 8)
Nejako ani ja od radosti neskáčem,len ma se.e,ako sa teraz tešia fandovia wings že majú hossu... :?
Nemám ich rada...
Come on ENGLAND píše:Fakt nechápu Alexi z čeho se tak upřímě raduješ - ten Tvůj Det je Hossovi absolutně u prdele, jde si tam jenom vydělat ranec peněz :thumbsdown: :thumbsdown: - již se moc těším až se Dallásek z tím Vaším Det zase v PO potká - pak mě to, až Vám nakopem zadnice, bude těšit dvojnásob 8) !!!! Ať žije Hossa - zlatokop :thumbsdown: :thumbsdown: !!!!
Tak to je pekna kravina... Prva kravina je, ze nam nakopete zadnice... :lol: :lol: :lol2: :thumbsup: Tak ako v tomto play-off.... A druha kravina, ze Hossa prisiel pre prachy... ho*no... Keby chcel prachy, podpise dlhodobo s Edmontonom za 9,5 miliona... A nie na rok za 7,4... Proste chce Stanley Cup, lebo vie, ze ho Detroit obháji... Take proste, take jednoduche :frajer2:

Obrázek
Nevie mi tu niekto urobiť fotomontáž ako bude vyzerať Majko v drese wings? :D
Je to tak.
Philly trošku závidí,ale že by to obracel tímto směrem/peněžním/ se mě nechce věřit :D
Ano opravdu - jak jednoduché. Proč se upisovat Edm na 9 let a vědět, že tam nikdy nic nevyhraje, když může jít do Det, tedy týmu, který má reálnou šanci na zisk SC a být po sezóně volným hráčem a peněz stejně dostane, že by se jimi mohl zadávit ?? Zkrátka Hossa je vychcaný jak mraky a tím to hasne !!!! Hráči s těmito 1-ročními kontrakty nechť jdou v prdel, jsou to pouhopouzí zlatokopové, kteří v tom kterém klubu pouze "rejžují" prachy a tím to pro ně hasne :thumbsdown: :thumbsdown: !!!!
Vidí sa mi,že nielen mne sa nepáči kam šiel... :?
Mama sa ma dokonca hned pýtala,čo si o tom myslím a aké sú ohlasy na nete...
Povedala som:"Nie dobré".
Freddie92 píše:Vidí sa mi,že nielen mne sa nepáči kam šiel... :?
Mama sa ma dokonca hned pýtala,čo si o tom myslím a aké sú ohlasy na nete...
Povedala som:"Nie dobré".
Kdepak, mě je úplně jedno že šel do Det i kolik dostal peněz, jak jsem psal - mě vadí pouze ta délka kontraktu, která je u takovéhoto hráče naprosto skandální :thumbsdown: :thumbsdown: !!!!
Philly,když se nad tím zamyslíš,přijdeš na to sám že jediný kdo tady riskuje,je Hossa sám a nikdo jiný.Proč hráči chtějí mnoholeté kontrakty? A čím delší,tím jsou spokojenější? Hossa může sezonu promarodit,nemusí se mu vůbec vydařit/a hlavně v takovém týmu/,může se prostě stát cokoliv a každý na něj bude srát.Bude mu 30 a bude se muset někde nanucovat za tři melouny za sezonu.Když mu to vyjde a zazáří,proč mu to závidět?
Nemáš prostě na věc ten správný úhel pohledu.Nemyslím tím ten můj,ale snažíš se ho vpravit do role "zlatokopa " a vůbec ho neznáš a nevíš,o co mu jde
gogo píše:Philly,když se nad tím zamyslíš,přijdeš na to sám že jediný kdo tady riskuje,je Hossa sám a nikdo jiný.Proč hráči chtějí mnoholeté kontrakty? A čím delší,tím jsou spokojenější? Hossa může sezonu promarodit,nemusí se mu vůbec vydařit/a hlavně v takovém týmu/,může se prostě stát cokoliv a každý na něj bude srát.Bude mu 30 a bude se muset někde nanucovat za tři melouny za sezonu.Když mu to vyjde a zazáří,proč mu to závidět?
Nemáš prostě na věc ten správný úhel pohledu.Nemyslím tím ten můj,ale snažíš se ho vpravit do role "zlatokopa " a vůbec ho neznáš a nevíš,o co mu jde
Máš pravdu Gogo, vůbec ho neznám a nehodnotím ho tak, protože se jmenuje Hossa, ale nazýval bych tak kteréhokoliv hráče, který by podepisoval takovéto smlouvy - i mého milovaného Richieho z Philly, kdyby takto spravil !!!!
Hm,každá mince má dvě strany,samozřejmě riskuje i Majo,to má gogo pravdu,navíc stát se může všelico a v tak dobře fungujícím týmu,to může být pro Hossu těžké. Reds dali podle mého skromného názoru rok jen proto,že naprosto klíčovému hráči-Hankovi,bude končit příští rok smlouva. No a Majo asi na vlastní kůži poznal,jaké je to hrát proti rudé mašinérii,což ho možná nadchlo natolik,že oželel i mnohem lukrativnější nabídky a dal přednost potenciálnímu splnění svého snu v podobě zisku SC. Ať se Ti Majo tedy daří,věřím,že spokojeny budou nakonec obě strany.
no,už aby to začalo...to zas bude dlouhé léto :12:
Phily:uprimne sa radujem,lebo dlhe roky v HT nebol slovak.Az pred 2 rokmi sa do 1 teamu dostal Tomas Kopecky,ale taky leader,hviezda-slovak v RED WINGS nebol(neratam ani Libu)....TAk z toho mam radost.....Apropo napadla ma jedna otazka.Preco slovaci do teraz neziskali SC?Respektive je ich malo a navyse tych dvoch tragedov:Cibak,Bicek by som ani nenazal drzitelmi SC...Odpoved je jednoducha.Nehravaju za DRW!!!!! :good:
Obrázek
Neviem ci to bolo niekde na fore,ale nevsimol som si to.Wings podpisali 1 rocnu zmluvu na 750 000$ Ty Conklinom,ktory by si to mal "rozdat" o post nahradnika Ozzieho s Jimmym Howardom....Sam som zvedavy ako to dopadne.
Už od dětství je vašim fanouškem Thierry Henry, fotbalista Barcelony a reprezentant Francie. Skvělý útočník, který v Arsenalu stžílel jeden gol za druhým. Asi není třeba představovat.

Obrázek

Líbí se mu logo Wings. Jeho oblíbený hráč je Henrik Zetterberg.

http://www.nhl.com/nhl/app/?service=pag ... eid=367975
leci píše:Už od dětství je vašim fanouškem Thierry Henry, fotbalista Barcelony a reprezentant Francie. Skvělý útočník, který v Arsenalu stžílel jeden gol za druhým. Asi není třeba představovat.
No,tak vidím,že Thierry má mooooc dobrej vkus :thumbsup: :clap: a oblíbený hráč Hank-hm,to by jsme si jistě rozuměli :frajer2: :lol2:
Alex píše:Phily:uprimne sa radujem,lebo dlhe roky v HT nebol slovak.Az pred 2 rokmi sa do 1 teamu dostal Tomas Kopecky,ale taky leader,hviezda-slovak v RED WINGS nebol(neratam ani Libu)....TAk z toho mam radost.....Apropo napadla ma jedna otazka.Preco slovaci do teraz neziskali SC?Respektive je ich malo a navyse tych dvoch tragedov:Cibak,Bicek by som ani nenazal drzitelmi SC...Odpoved je jednoducha.Nehravaju za DRW!!!!! :good:
Jasně Alexi, tomu rozumím že máš radost z toho, že Slovák hraje za Det, z tohoto úhlu pohledu z mé strany žádná připomínka :wink: 8) !!!! Jinak nebudeme to tu již řešit - zkrátka mě se tato délka kontraktu vzhledem ke kvalitám Hossy nezamlouvá, ale jinak Tobě a ostatním fandům Det gratuluji k tomu, že jste tohoto hráče získali (ale ani ten Vám v PO v souboji s Dalláskem nepomůže :lol: ) :good: :good: !!!!
Come on ENGLAND píše:(ale ani ten Vám v PO v souboji s Dalláskem nepomůže :lol: ) :good: :good: !!!!
no vzhladom na to ako sme dallasek z tohtorocneho playoff vyprevadili, by som sa hanbil napisat takuto vetu :yahoo:
No tak Barrki, zase tak jednoznačné to nebylo :wink: , příští rok VENDETTA, OK :frajer2: ?
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES