Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Kluci udělejte mi radost a trochu hrajte ať to není 0:18 díky. Váš věrný a pekelný fanoušek :cert:
rambo001 píše:1st pick kterej pak Ken těsně před draftnem tradne za 30+ veterána :jn:
za Q-čko :petrik:
Mantha healthy scratch a v Top 6 Sheahan. :hroza:

Co se člověk ještě v patek večer nedočká. :lol:
Blashill opět čaruje :-D Možná doufá,že dá Sheahan konečně gól,když bude hrát s Henrikem :-D
Creeper píše:Kluci udělejte mi radost a trochu hrajte ať to není 0:18 díky. Váš věrný a pekelný fanoušek :cert:
Děkuji :sok: :oslava:
Jen tak mimochodem, Hronek 4. v bodování D v OHL(56gp60pts), jeden ze tří D s ppg > 1. Těsně pod tímto číslem je Saarijaarvi (31gp30pts).
Mantha will be a healthy scratch for the second straight game.
Ja ten Trashill normálny? Lebo takého hráča vynechať zo zostavy na úkor drevákov, to sa nedá odôvodniť ani tým, že víťazná zostava sa nemení


PS: to zas bude dědek pi*ovať, že mu v yahoo nehrá
Trašil je lesa pán,
zvěří je milován
Trašil je lesa král
a každej pytlák se ho vždycky bál.
Joe S. píše:
Ja ten Trashill normálny? Lebo takého hráča vynechať zo zostavy na úkor drevákov, to sa nedá odôvodniť ani tým, že víťazná zostava sa nemení
Vítězná sestava se nemění a proto chytá Mrázek a ne Howard, ale jo asi si můžem dovolit luxus, že člověka co je v bodovaní týmu v top 5 vynecháme. :jn:
Hail tanking mode. Jersey jsou lepší suckeři zatím, máme co dělat.
Joe S. píše:Ja ten Trashill normálny? [/size]
Není. Abych řekl pravdu nikdy mi k srdci nepřirostl. Zlatý Babs :cry:
Už mě to letos nějak nebaví, už aby začalo p-o a od Detroitu byl na chvíli klid. Že je (se mnou) něco špatně, jsem poznal, když jsem byl naštvaný jak po výhře na Chicagem, tak i po prohře s Rangers. A protože z prohry z prodloužení nemám radost dlouhodobě, nevidím žádné východisko. Takže jediné pozitivum je, že Philli hraje takovou tužku, že se tam klukům nechce diskutovat ještě méně než nám, a tak jsme je skočili...
Rethon píše:Že je (se mnou) něco špatně, jsem poznal, když jsem byl naštvaný jak po výhře na Chicagem, tak i po prohře s Rangers.
To znamená, že si nasratý po každom zápase :giggle: Vydržal som dve tretiny, tretiu som už nechcel pozerať. Pravda, výhry nám nič neriešia, lenže ten draft fakt nie je tento rok veľké terno. Hádam budeme vyberať v top päťke. Inak ako hovoríš, už aby bolo po našej sezóne.
http://nhl.cz/jurco-si-chicago-pochvalu ... si/5012106" onclick="window.open(this.href);return false;

Tenhle hrac to je velkej vtip , ja se tomu musim smat :) dyt za chvili bude nosit vodu a puky :)

ten vyleti z nhl galaktickou rychlosti :)

Zde nejaka ta zajimava a clenita statistika :)

http://nhl.cz/hrac/53665" onclick="window.open(this.href);return false;
Co se jeden člověk nedočte už.

Tomáš by si měl hlavně zaplatit nějakou lekci péče o sebekritiku a doktora požádat o prášky na to jeho zduřelé ego. Nicméně myslím, že je už pozdě a NHL hráče z něho už nikdo neudělá, komplet zachrápal poslední dva roky a je hotovo.

Tak on se nám v Detroitu nudil, jooo? (tyhle žvásty mě u těžce přeplacených hvězdiček vždycky rozeberou). Uvidíme, jak se budeš příští rok zabávať v Omsku, hňupe.
http://hokej.idnes.cz/hokej-nedomlel-sp ... _hokej_cig" onclick="window.open(this.href);return false;


..Něco podobného v bleděmodrém..bééé, bůůů, pusťte mě někam z Toleda, organizace Detroitu pohřbí mé nadějeeee, béééé, tak ho vzali Blues a teď drhne dno žumpy na Spartě, ok.
Anger píše: Tenhle hrac to je velkej vtip , ja se tomu musim smat :) dyt za chvili bude nosit vodu a puky :)
ten vyleti z nhl galaktickou rychlosti :)
Zde nejaka ta zajimava a clenita statistika :)
Co chcete od tenisáka :giggle: :scare: :sok:
bavili ma komenty svk fanusikov?, ktori sleduju hokej akurat tak cez teletext a onanovali po jeho prestupe do CHI, ako ho vidia pomaly v 1 lajne, ci po boku Hossu, s ktorym to tam roztocia :lol2:
darmo im clovek vysvetloval, ze to dopadne podobne ako v DET a jeho casy budu co nevidiet europske, neboli ruske :frajer:
To je něco jako ten podceňovaný obránce, který prostě u nás nedostal prostor a teď kupodivu leští tribunu i v teple na Floridě. Snad nenapadne Kenna mu nabízet v létě smlouvu. :jn:
"Jurco is horrible. I want hartman hino hossa. A line that clearly proved it could produce together. "

" Haven't been impressed with Jurco to this point. If the he needs 10 games to be eligible for the draft is correct I'd let him get that in. "

" Yeah Jurco has been pretty bleh. He's shown some decent flashes like when he set up Kero for a partial break last night but in between that is a whole lot of nothing."

"I have stated from game 2 Juro, or whatever his name is (Jurco), sucks. Period. End of story. I mean he can't play on a bad DET team, he isn't good at hockey. I would take Hino 11 out of 10 times ahead of him."

"Jurco has shown zilch. Hino at least brings something to the table. "

"Times running short for Jurco."

:lol2: aspoň na to teď už nejsme sami...
Znovu palec nahoru Hollandovi za toto.
Dneska samozřejmě vůbec nehrál.

To s ním zabalili teda hodně rychle.
https://www.theplayerstribune.com/kris- ... -march-97/" onclick="window.open(this.href);return false;¨

neremcat, číst
parádní čtení
Lolorado :lolo: :rofl:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO