Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jo, vyšlo to včera. Je to už vcelku jistota. Dadonov a Shypachyov požádali o uvolnění z kontraktu. Tím pádem SKA asi přitlačilo na Pavla...
Novis44 píše:Je to už vcelku jistota.
V tom případě u mne Dats pěkně klesnul. :thumbsdown: Pindy že vše bude řešit až po MS jdou do kopru. Díky Pasha. :hroza:
Na repre nekoukám + bojkotuju akce v Sojuzu, ale měl jsem absťák a musel jsem vidět Dylana, tak jsem si pustil USA vs. CAN. Ta jeho druhá asistence byla parádní, tenhle kluk mě neskutečně baví.
Creeper píše:V tom případě u mne Dats pěkně klesnul.
Pořád tomu nechci věřit. Pak bych už v životě nevěřil žádnému Rusákovi, on v mých očí vždycky trošičku zachraňoval jejich pověst, poněvadž je jinak nemám ani zbla rád. Docela by mě to ranilo, nebudu to popírat.
PK píše:Na repre nekoukám + bojkotuju akce v Sojuzu, ale měl jsem absťák a musel jsem vidět Dylana, tak jsem si pustil USA vs. CAN. Ta jeho druhá asistence byla parádní, tenhle kluk mě neskutečně baví.
Taky na to čumím kvůli Larkinovi. Pokud to bude s Datsem jak se o tom teď mele, tak jde celá jeho fair play do voe prdele. :cry:
A co byste po něm chtěli? Aby hrál do 50ti jako Jarda? Je mu 37 a je to Rus zřejmě chce odejít v tom nejlepším... Zetterbergovi dávám taky tak rok max. 2 poslední sezóna velice slabá.
Leon píše:A co byste po něm chtěli? Aby hrál do 50ti jako Jarda? Je mu 37 a je to Rus zřejmě chce odejít v tom nejlepším... Zetterbergovi dávám taky tak rok max. 2 poslední sezóna velice slabá.


mozna chceme moc, ale aby aspon dodrzel smlouvu?
Ninety91one píše:
Leon píše:A co byste po něm chtěli? Aby hrál do 50ti jako Jarda? Je mu 37 a je to Rus zřejmě chce odejít v tom nejlepším... Zetterbergovi dávám taky tak rok max. 2 poslední sezóna velice slabá.


mozna chceme moc, ale aby aspon dodrzel smlouvu?
Chcete v jeho letech se s tím musí počítat nebo s Zettem počítáte do 20/21 :sarcasm:
Leon píše:
Ninety91one píše:
Leon píše:A co byste po něm chtěli? Aby hrál do 50ti jako Jarda? Je mu 37 a je to Rus zřejmě chce odejít v tom nejlepším... Zetterbergovi dávám taky tak rok max. 2 poslední sezóna velice slabá.


mozna chceme moc, ale aby aspon dodrzel smlouvu?
Chcete v jeho letech se s tím musí počítat nebo s Zettem počítáte do 20/21 :sarcasm:

mno, Hank..ten vypada, ze mu je tak 250, u neho bude konec spis vysvobozeni :-D. Jeho vykonnost sla neskutecne dolu. Oproti nemu je prave Dats stale platny hrac a klidne by jeste jednu sezonu mohl odehrat. Ale tak jeho duvody se daji asi chapat..
Ninety91one píše:no, ja si jenom proste myslim, ze je dobre mit dva slusne brankare..ale tak klidne muzeme nasi sestavu prospikovat farmarskyma klukama a pak souperit s Edmontonem, kdo je horsi. A hlavne...Holly stejne nikoho neziska, tak je celkem zbytecne mit 15M jen tak

ja hlavne doufam, ze uz uvidime Sproula, protoze ten byl v PO a konci zakl. casti uzasny :)
Kvalitní dvojku seženeš celkem lacině všude po NHL, viz Greiss atd, k tomu tam prostě nepotřebujete Howarda za 5M nebo kolik bere .... :)
Leon píše:A co byste po něm chtěli? Aby hrál do 50ti jako Jarda? Je mu 37 a je to Rus zřejmě chce odejít v tom nejlepším... Zetterbergovi dávám taky tak rok max. 2 poslední sezóna velice slabá.
Jak piše kolega. Aby třeba dodržel smlouvu a svým odchodem nepojebal chod teamu, co se financí týká ? O Zettem se nemá smysl bavit. Ten jde do kytek.
Creeper píše:
Leon píše:A co byste po něm chtěli? Aby hrál do 50ti jako Jarda? Je mu 37 a je to Rus zřejmě chce odejít v tom nejlepším... Zetterbergovi dávám taky tak rok max. 2 poslední sezóna velice slabá.
Jak piše kolega. Aby třeba dodržel smlouvu a svým odchodem nepojebal chod teamu, co se financí týká ? O Zettem se nemá smysl bavit. Ten jde do kytek.
Bud si isty, ze by zmluvu dodrzal, ale... nezabudaj na jeho zranenie. Uz to, ze vobec dokoncil tuto sezonu je uspech. Na velkom klzisku mu bude lahsie a aj v KHL mu daju oddychnut, ked to bude potrebovat.
Inak, agent Dacjuka poprel, ze sa dohovoril s SKA.
Dacjuk bude premyslat o buducnosti
http://www.tsn.ca/hockey-canada/video/d ... ure~875640" onclick="window.open(this.href);return false;
To je fuk. Já s ním nepočítám. Přijde mi fail, že tehdy kývl na smlouvu, kterou po roce už nechtěl naplinit, to není hodno prefesionála. Nebavíme se o nějakých drobýnch, bavíme se o sedmi mega ročně. Jeho osobním důvodům rozumím.
Já Dacjuka chápu a vůbec mu to nemám za zlé. Rodina má být vždy na prvním místě. Víte prd jak mu asi je a tohle rozhodnutí pro něj není určitě jednoduché.V mých očích to je pořád skvělý člověk a hokejista. Pokud tedy odejde,s čím počítám,tak mu přeji jen to nej. Pokud je tu možnost,že ten jeho plat třeba někomu vyměníme,tak není vůbec v ničem problém.
Rosťa píše:Já Dacjuka chápu a vůbec mu to nemám za zlé. Rodina má být vždy na prvním místě. Víte prd jak mu asi je a tohle rozhodnutí pro něj není určitě jednoduché.V mých očích to je pořád skvělý člověk a hokejista. Pokud tedy odejde,s čím počítám,tak mu přeji jen to nej. Pokud je tu možnost,že ten jeho plat třeba někomu vyměníme,tak není vůbec v ničem problém.
jenom skoda, ze tento rodickovsky cit nemel uz loni.
Já mu to taky nemám za zlé, naoipak si myslim, že jeho odchod může týmu pomoct. Přestože vloni mi přišel jako jediný, kdo dokázal udělat v play-off nějaké body a rozhodovat zápasy, tak letos byl jalový jako všichni ostatní. A podle mě to bude pozitivní, i kdyby se nepovedlo zbavit se jeho konkraktu - protože by aspoň nebylo místo podepisovat někoho drahého, kdo stejně neudělá víc než někdo z Griffins.

Jinak snad se Larkin na MS moc neutavil - měli jsme je vyřadit, aby měl víc času na odpočinek. Snad si i tak pořádně oddychne a vlítne do příští sezony ve stejném stylu jako do té letošní.
To je zajimavý jaký tady maj nekteří fandové přísný měřítko na Dacjuka.To že v minulosti bylo v týmu X polen který nebrali o moc mín to zas tak nevadilo , ovšem když chce o jednu sezonu dřív skončil klubová legenda tak je najednou hajz a je to hroznej problém.

Nechci říct že jsou někteří nevděční ale jo.
Tak tady jde spíše o to, že tu smlouvu podepsal "nedávno" a mohl tak nějak tušit, kdy asi bude chtít domů. To není ten stejný případ jako Hank, který má smlouvu i pro svoje děcka. A když byl na vážkách, tak mohl v klidu prodlužovat po roku a nikdo by neřekl půl slova. To je celý problém.

Tak nám zůstane na krku jeho plat(pokud ho teda někam nestřelíme) a nebudeme moct přivést elitního beka :lol2:. Nic víc, protože s Dacjukem rok navíc nebo bez, to už je jedno. U nás už se stejně žádného úspěchu nedočká.
Anger píše:To je zajimavý jaký tady maj nekteří fandové přísný měřítko na Dacjuka.To že v minulosti bylo v týmu X polen který nebrali o moc mín to zas tak nevadilo , ovšem když chce o jednu sezonu dřív skončil klubová legenda tak je najednou hajz a je to hroznej problém.

Nechci říct že jsou někteří nevděční ale jo.

jenze o to prave jde, Dats neni nejake poleno, ktere prekazi. On je vyjimecny hrac a proto to tolik mrzi. Me se zas hrozne libi, jak tady nekteri pisi, jako kdyby se pro Detroit obetoval a hral zadarmo :-D

a HLAVNE, kdyz podepisoval, uz o sve rodine vedel. Proboha svateho, to uz je ten svet natolik pokriveny, ze kdyz chceme, aby dodrzel smlouvu, tak jsme spatni? tyvole
Dacjuk je taky jen člověk,v době kdy to podepisoval si myslel,že to vydrží,ale bohužel,rodina mu chybí zřejmě čím dál tím víc. Jsou věci,které ovlivnit asi nejdou.
http://www.wingingitinmotown.com/2016/5 ... ce=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;
Ninety91one píše:
Anger píše:To je zajimavý jaký tady maj nekteří fandové přísný měřítko na Dacjuka.To že v minulosti bylo v týmu X polen který nebrali o moc mín to zas tak nevadilo , ovšem když chce o jednu sezonu dřív skončil klubová legenda tak je najednou hajz a je to hroznej problém.

Nechci říct že jsou někteří nevděční ale jo.

jenze o to prave jde, Dats neni nejake poleno, ktere prekazi. On je vyjimecny hrac a proto to tolik mrzi. Me se zas hrozne libi, jak tady nekteri pisi, jako kdyby se pro Detroit obetoval a hral zadarmo :-D

a HLAVNE, kdyz podepisoval, uz o sve rodine vedel. Proboha svateho, to uz je ten svet natolik pokriveny, ze kdyz chceme, aby dodrzel smlouvu, tak jsme spatni? tyvole
Dacjuk mohol kludne nehrat kvoli zraneniu uz tuto sezonu, a nik by mu to vycitat nemohol. Podla mna hlavnym dovodom nie je rodina, ale prave problemy s slachami. Lenze nemoze na rovinu povedat, moje nohy to nevydrzia, a v KHL nebude taka zataz, kedze mi tim vyjde v ustrety, hlavne aby som bol zdravy na PO. Preto sa vyhovori na, v tomto pripade druhotnu pricinu. Podobne ako Kovalcuk, tiez kvoli chrbtu nemohol hrat v NHL, no nahlas to povedat nemohol, preto sa vyhovoril na rodinu.
[quote=
Dacjuk mohol kludne nehrat kvoli zraneniu uz tuto sezonu, a nik by mu to vycitat nemohol. Podla mna hlavnym dovodom nie je rodina, ale prave problemy s slachami. Lenze nemoze na rovinu povedat, moje nohy to nevydrzia, a v KHL nebude taka zataz, kedze mi tim vyjde v ustrety, hlavne aby som bol zdravy na PO. Preto sa vyhovori na, v tomto pripade druhotnu pricinu. Podobne ako Kovalcuk, tiez kvoli chrbtu nemohol hrat v NHL, no nahlas to povedat nemohol, preto sa vyhovoril na rodinu.[/quote]

samozrejme, zraneni nelze nekomu vycitat, ale jinak tvuj prispevek moc nechapu. Dats defakto na zacatku sve kariery hned prohlasil, ze pred koncem kariery chce odejit do Ruska a tam v poklidu dohrat. Tohle vsichni moc dobre vime uz hodne let, takze nechapu, proc by si mel vymyslet nejaka zraneni. Proste bud je fit a hraje a nebo neni a potom samozrejme hrat nemuze. Nas na tom pouze mrzi to, ze smlouvu podepisoval defakto nedavno.

Osobne za tim nic nehledam, pouze touha hrat doma a byt s rodinou, ale to vedel uz pri podpisu smlouvy. A ja rozhodne nepatrim mezi lidi, kteri se z hracu jen tak poserou. Berou doslova nekrestanske penize, tak at je na ne taky poradny tlak.
Ninety91one píše: samozrejme, zraneni nelze nekomu vycitat, ale jinak tvuj prispevek moc nechapu. Dats defakto na zacatku sve kariery hned prohlasil, ze pred koncem kariery chce odejit do Ruska a tam v poklidu dohrat. Tohle vsichni moc dobre vime uz hodne let, takze nechapu, proc by si mel vymyslet nejaka zraneni. Proste bud je fit a hraje a nebo neni a potom samozrejme hrat nemuze. Nas na tom pouze mrzi to, ze smlouvu podepisoval defakto nedavno.

Osobne za tim nic nehledam, pouze touha hrat doma a byt s rodinou, ale to vedel uz pri podpisu smlouvy. A ja rozhodne nepatrim mezi lidi, kteri se z hracu jen tak poserou. Berou doslova nekrestanske penize, tak at je na ne taky poradny tlak.
Je rozdiel odist ked sa ti skonci kontrakt a je rozdiel, ked este mas kontrakt. Ked Dacjuk podpisoval kontrakt, nemal problemy, ktore mu skoro zabranili hrat uz tuto sezonu. Prave preto uvazuje o odchode z NHL.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES