Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Anty píše:
JKL píše: ..aspoň něco potěšujícího při pondělku.
topite lad a prechadzate radsej na basketbal?

ale my jsme podepsali toho plesateho
Trto
:?: Zápas na Floride (1:4) vášmu mužstvu vôbec nevyšiel. V čom bol najväčší problém?
:arrow: Musíme hrať lepšie. Príliš ľahko púšťame súperov do šancí. Málo strieľame. Panthers hrali dobre, ale je to najmä o nás. Musíme si viac pomáhať a, samozrejme, dávať góly. Dlho nás držal v boji o body výborne chytajúci brankár Petr Mrázek. No nestačilo to. Trávili sme príliš málo času v útočnej tretine. Bohužiaľ, prvé dva zápasy nám nevyšli podľa predstáv. Robíme príliš veľa chýb. Sami dostávame súperov do prečíslení. Náš štart je zatiaľ slabý.

:?: Boľavé rameno si chladíte ľadom. Ide o rovnaký problém ako v závere minulej sezóny?
:arrow: Áno, stále nie je v poriadku. Bude ma bolieť asi počas celej sezóny. Uvidíme, ako to nakoniec budeme liečiť. Bolesť sa neozve pri súbojoch, skôr ju cítim, keď vystrelím alebo sa snažím dočiahnuť puk, ktorý je príliš ďaleko. Nie je to stabilné, skáče to tam. No musím s tým nejako bojovať. Možno mi to zase vyjde na majstrovstvá sveta (vraví smutne)… Ľudia tomu asi ťažko uveria…

:?: Čo máte nové v klube?
:arrow: Viacero nových hráčov. Musia ešte dostať do krvi náš herný systém. Samozrejme, čiastočne sa zmenil aj pre nás, ktorí sme tu boli v minulej sezóne či dlhšie. Bude to niečo iné.

:?: Vnímali ste v lete šumy o vašej prípadnej výmene?
:arrow: NHL je biznis. Vychádzalo to asi z toho, že Detroit potreboval obrancu a požadovanú trhovú hodnotu sme mali najmä ja s Nyquistom. Neviem, či mal náš generálny manažér naozaj úmysel vymeniť nás. Skôr si myslím, že nie. Ale to sa už nedozviem.(pravda.sk)
Jo tak proto hraje ho*no :-D
Na Floridě se nám před zápasem líbily lajny a dpadlo to strašně. Takže teď když se nám lajny nelíběj, to musí dopadnout přeci uplně jinak špatně ne? Trochu optimismu :)
Ty útoky na Fla nevypadaly ani zpola tak bídně jako tohle a vzbuzovaly jistou naději, že by se mohly takto udržet.

Jinak, Smith je nejlépe hodnocený pick z draftu letošního. Myslím, že jeho a Sambrooka uvidíme v NHL dřív (2029 v dresu Caroliny/Minnesoty/Dallasu), nebo později (2047).
cepi píše:Bude ma bolieť asi počas celej sezóny.
:-O :lol2: :lol: Jako, už sem četl kdeco, ale ten tomu fakt nasazuje korunu, ve třetím zápase si vzpomene, že ho vlastně bude bolet ruka celou sezonu.

Takže celou sezonu raději nebude střílet a natahovat se po puku, je mi to jasné.
Ninety91one píše: Vsichni, co serete na chat se nad sebou zamyslete. Prohry jdou taky na vas vrub :)
čiže za vaše výkony môžu čepi s arekom :lol2: :good:
// "a extremne spatna ucast na chatu je taky problem" myslene v nocnych hokejovych hodinach:) :backtotopic: c.
Joe S. píše:
Ninety91one píše: Vsichni, co serete na chat se nad sebou zamyslete. Prohry jdou taky na vas vrub :)
čiže za vaše výkony môžu čepi s arekom :lol2: :good:
Vsak on mysli v noci, kdy je chat zapnuty :sisi:
Green super, super zápas od Vaneka, ten na to potřeboval necelých třináct minut, jeden z nejmenších icetimů, vůbec celkově ta kombinace s Helmem a Nyquistem funguje dobře, inteligentní přihrávky, chytré chování v rozích atd.

Ta avizovaná první řada opravdu nějak extra nefunguje.

Vzadu těžko říct, nějak vyndaný sem z toho nebyl, XO docela fajn zápas a Errorson dneska vypadal jako NHL obránce, mu ubrání minut evidentně velmi prospělo.

Netalentovaný Mrázek hraje letos v hodně solidní formě btw.
A pak že to nepůjde! Nevim, jestli jsem ze setřihu zase nenabyl chybného dojmu, ale dneska to vypadalo jako zápas jednoho týmu. Je paráda, že se konečně chytil nějaký obránce, je překvapivé, jak produktivní je Helm, a největší radostí je Vanek.
A teď k Rangers, tam čekám, že nás tenhle výkon nakopne a vrátíme se tak spokojeně do starých kolejí prohrou 1-4.
Co se týče průběhu, tak zápas jednoho týmu do byl do okamžiku, kdy Sens dali gól v oslabení. Od té chvíle byli aktivnější, momentum do konce třetiny, ale .. bohudík.. krom útočné snahy EK toho moc nepředvedli. Měli tam ještě přesilovku na konci druhé třetiny a začátku třetí za Greenovo zakázané bránění (což byl hodně špatný call teda, akorát se dotkl rukou dresu), ta první část byla ostrá, ale nakonec ani v druhé části pp (která jim už nevyšla, Helm tam dvakrát odebral puk a bylo po přesilovce) nic.

Neměli žádnou akci z prostoru, hodně se snažil jezdit Hoffman, Kelly, Pageau tam měl dvě tři hezké akce, ale celkově mi přijde, že než Detroit hrál tak skvěle, tak Sens hráli velké ho*no tenhle zápas, vepředu se těžko dostávali k brance, od mantinelu to pro ně bylo tisíc mil, zezadu měli mizernou podporu, obránci (Ceci ztrácel jeden puk za druhým celý zápas a Phánef je prostě nepohyblivé hövedö) nedůrazní, ztráceli všechny souboje v rozích, vepředu si hodně krkolomně nahrávali.

Přitom nás docela přestříleli, ale vysloveně gólových šancí z kruhů atd. minimum.

AA málo prostoru, když byl na ledě, tak vypadal dobře, ale on prostě není hráč to 4th line, měl tam jednu povedenou akci, kde přecenil schopnosti Millera tak nějak.

XO tam měl super akci, kdy si hodil puk o mantinel a dorážel, to bylo docela jakože olol.

Těžko říct, na Nyr čekám poněkud jiný level.
Skvely vykon a Green paradni delovky + Vanek taky uzasny vykon. Ale jsem uplne mrtev
Dobrý je, že se dokážeme porvat, když na to přijde. Dnes dominantní výkon, zápas pod kontrolou. Vanek je stealer a navíc se z něj profituje playmaker, osobně jsem od něj čekal jiné pojetí a jsem příjemně překvapen. Z Nielsena zatím unešený nejsem, snad to zvedne, samozřejmě je to i o spoluhráčích a matchupech. Green se konečně nebojí vystřelit a nepřehrává ty situace do ztracena, prostě to tam pustí a vystřelit on, jak je známo umí. Helm zatím překvapivě trefuje bránu a dává góly a to přesně z pozic, kde to v minulosti vždy spálil. Lajna Tatar-Larkin-Zette dneska seděla, ale je závislá na tom, že tam Tatar prostě z těch x tutovek aspoň jednu trefí. Mrázek :good: . Uvidíme, co nám přinesou další zápasy, na začátek sezóny jsme schytali slušný rozpis.
K Nielsenovi se nahodile zkouší všechny možné kombinace spoluhráčů. On je typologicky rozdílný hráč, než co máme na skladě (přijde mi trochu podobný Nyquistovi), no byl brán jako náhrada za Dacjuka, ale on je někde jinde. Si myslím, že nejvíc by se hodil k Vanekovi a Nyquistovi právě, ale tu lajnu asi jako jedinou nikdo nebude teď orat. Nicméně kriticky si myslím, že to není žádný 1st line center, není to nějaký extra tahoun, určitě k sobě potřebuje silné křídlo, které se nebojí trochu jezdit s pukem. Mě v tom hecu právě napadlo, že by za pokus k němu stálo postavit Manthu. Si stejně myslím, že AA půjde dolů a Mantha up, zápas na Rags ovšem zůstane sestava circa stejná.
Mantha by se k němu mohl hodit, nicméně teď je to taková shutdown lajna, právě Nielsen a Sheahan jsou navyklí tahat dozadu a Abdelkader si to z druhé vlny taky kvalitně odbrání. Je jasné, že v tomto složení od něj bodové hody nemůžeme očekávat. Jinak, co si myslíte, že je důvod toho, proč tak často shazujeme rukavice? Může to být Ott? Nebo na to apelují trenéři? Je to diametrálně odlišný přístup, než jsme byli zvyklí. Jen dnes Ericsson, Abdelkader, 2x Sheahan (to nebyly klasicke bitky, ale rekneme potycky). Já jsem za to teda rád, protože jsme byli dost za otloukánky a jediný, kdo to řešil byl Abby. Pokud jednou za čas shodí Ericsson rukavice, tak se zlobit určitě nebudu.
Nielsen mne zatím vůbec nebere. Dats mi prostě strašně chybí :cry: Vanek zatím překvapuje. Patří k tomu nejlepšímu momentálně. Otázka jak dlouho. NYR budou jiná liga než Sens.
Novis44 píše:proč tak často shazujeme rukavice? Může to být Ott? Nebo na to apelují trenéři? Je to diametrálně odlišný přístup, než jsme byli zvyklí.
Jenom dobře, nemáme hvězdný tým zrovna. Chcem o něco hrát? Tak to bude muset bolet. Hlavně poslední dva roky všechno přišlo ´tak nějak zadarmo´, vpomenu si na ten flink posledních 5 zápasů vloni.
Creeper píše:Nielsen mne zatím vůbec nebere. Dats mi prostě strašně chybí :cry: Vanek zatím překvapuje. Patří k tomu nejlepšímu momentálně. Otázka jak dlouho. NYR budou jiná liga než Sens.
Napadá mě loňský Fleischmann, kde byli po prvních zápasech fandové Habs vysmátí, kolik mají bodů za tak málo peněz, a nakonec jak to dopadlo. Brzdím proto optimismus, ale věřím, že to Vankovi vydrží slušně po celou sezonu. On je to taky kapku lepší hráč než Flaška.
To není nejšťastnější příměr. Rozhodně není čas na to dělat jakékoli závěry, spíš jde o to, že jde vidět, že se nepřišel jen tak sklouznout a celkově jeho herní projev je trochu jiný, než jak jsem ho měl zafixovaného. To myslím bez ohledu na body. Jinak Rangers bude samozřejmě jiná písnička, tak nějak mi přijde, že ty zápasy s Ottawou jsou v rámci minulé sezóny plus včerejší zápas dost podobné. Oni na nás neumí, tahají za kratší provaz, včera se jim to naštěstí nepovedlo zdramatizovat, jak mnohokrát v loňské sezóně.
Pulkoš gól za Minny. :eek2:
No, Pulkk sem Pulkk tam, pohodlně se posaďte a otevřete tento odkaz:

https://lscluster.hockeytech.com/game_r ... id=1015934" onclick="window.open(this.href);return false;
JKL píše:
SuperMantha :D a Teemu taky gol, nicmene Mantha si jednoznace rika o propusteni za nic, dal bych ho pristi rok na waiver.
JKL píše:[/yt]
ale teda ty goly co dava. Dost casto skoro od modre, vypada jako kdyby se ani poradne nenaprahoval a gol. Parada :) ale nebudou takove strely v nhl blokovany?

Carolina ma pry v planu mit pristi rok utok - Mantha - Frk - Nestrasil
No konkrétně tady si myslím, že minimálně u dvou těch gólů by se měl jejich brankář stydět, určitě u toho třetího gólu, kdy vysloveně špatně četl "hru" (hra to vlastně nebyla, prostě vystřelil a golman vypadal, že ho to nemile překvapilo) ale fakt je, že má Tonda docela dobrou páku při střele bez většího nápřahu.

Myslím, že by měl jít v dalších zápasech nahoru, je red hot, zas v AHL začíná vypadat stejně bezstarostně jako když hrál OHL, jeho miska toho, co si může v téhle lize vzít, je myslím už naplněna (pakliže nebyla vloni).
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG