Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Doufám že ten Váš Conks bude 1 i nadále, v PO to pak jistě dotáhnete hodně daleko :lol2: !!!
No ci uz s Conksom,alebo z Ozziem,to je jedno.....Hlavny je konecny vysledok....Dufam,ze DET bude mat dve najdlhsie sezony po sebe....samozrejme uspesne!!!!
A Winter Classic je zpět!!! :) Už se moc těším na dnešní zápas, ne že bych detroitu nevěřil, ale tak nějak si myslím, že tentokrát vám Chicago porážku vrátí.
Tak jdeme na to chlapci-je to nádhera,historie na nás dýchá,original six je tady-dresy jsou parádní!
Let´s GO WINGS!!!!!!!!!


Krásný zápas - nádhera! :yahoo: :ejha: :poklona2: :taptap: :thumbsup2:
Suhlasim s Baffym,krasny zapas.... a kde ostali tie velke kecy o pomste a utoku na leadra centralnej divizii?Asi ostali na konci 1 tretiny......Vsetci hrali dobre,aj ked sem tam sa chybicky objavili.Skoda,ze sa Kopy nedostal do zostavy,ale Cheliho sa samozrejme nedalo vynechat...Jirko opat skvely,konecne bodoal aj Hossa a produktivna bola aj nasa obrana,najma americania.....A Conks samozrejme spolahlivy vykon.Skoda toho 4 golu pred koncom....Vydarena akcia!!!!Obe sady dresov boli nadherne!!!
Aj tie retro klobuky ala chicagska mafia z 30tych rokov!!! :good:
Jj velice pekny zapas, aj ked sme nemuseli hned z uvodu tolko inkasovat...
Nicméne - ak si niekto z vas ide tento zapas takisto downloadnut (ja z http://www.nhltorrents.co.uk) tak vam tu davam obal na DVD, moj vytvor hehe

Přílohy

Mně se to celkem líbilo. Hlavně nástup a 1.třetina, pak už to trochu upadlo.

Akorát hodně diváků na stadionu z toho samotného hokeje asi moc nemělo. To baseballové hřiště je docela divočina, pak ještě ti v nejnižších řadách vypadali, že nemůžou přes mantinely nic vidět :D
Ozzieho velky navrat...Podal skvely vykon,dufam,ze ho to nakopne zacne uz konecne chytat....Let's go Wings!!!!
Tak co Vy přistřižená Křidélka, již se také tak hodně moc těšíte na 8. 1. 09 až Vám Dallásek napráská v tom Vašem doupěti :lol2: v :thumbsup: ?? I když jsme hodně oslabení tak Vám předvedeme co je to TOUGH HOCKEY, těšte se :yahoo: :yahoo: :yes: :yes: !!!!
Come on ENGLAND píše:Tak co Vy přistřižená Křidélka, již se také tak hodně moc těšíte na 8. 1. 09 až Vám Dallásek napráská v tom Vašem doupěti :lol2: v :thumbsup: ?? I když jsme hodně oslabení tak Vám předvedeme co je to TOUGH HOCKEY, těšte se :yahoo: :yahoo: :yes: :yes: !!!!
To si piš kamaráde,po tom trapném zaváhání u vás,teď Detroit Obrázek - tvrdě Dallásku nadělí! :cinka: :box: :cinka: :frajer2:
Tak tak, nerobi nam problem rozbit San Jose, tak preco by sme doma nerozdrtili Mamlásek? :yes:
Come on ENGLAND píše:Tak co Vy přistřižená Křidélka, již se také tak hodně moc těšíte na 8. 1. 09 až Vám Dallásek napráská v tom Vašem doupěti :lol2: v :thumbsup: ?? I když jsme hodně oslabení tak Vám předvedeme co je to TOUGH HOCKEY, těšte se :yahoo: :yahoo: :yes: :yes: !!!!
Come on England, musíš uznať ža pri momentálnej forme dallasu nemaju "HVIEZDIČKY" šancu poraziť detroit a už vonkoncom nie na ich domácom ľade :thumbsup: :thumbsup: takže DETROIT 4EWER :clap: :clap: :clap:
Columbus?No problem!!!
Mason?No problem!!!!
kick assist?No problem!!!! :)
next win?No problem!!!

Conks zachytal neuveritelne,niektore tie zakroky boli amazing.....A Hossa konecne dal aj gol.....
Alex píše:niektore tie zakroky boli amazing..
"Mal to byt gol do prazdnej branky, no nas golman vytiahol neuveritelny zakrok. Zapas sa mohol vyvijat uplne inak... Tento moment nas este viac povzbudil," povedal Hossa
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/TRsz0gCOe8w&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/TRsz0gCOe8w&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
Come on ENGLAND píše:Tak co Vy přistřižená Křidélka, již se také tak hodně moc těšíte na 8. 1. 09 až Vám Dallásek napráská v tom Vašem doupěti :lol2: v :thumbsup: ?? I když jsme hodně oslabení tak Vám předvedeme co je to TOUGH HOCKEY, těšte se :yahoo: :yahoo: :yes: :yes: !!!!
S akou radostou mozem uz po dvoch tretinach tohoto jednoznacneho zapasu reagovat na tento prispevok :clap:
A budem mimoriadne strucny : :hufi: :ho*no: :lol3: :fucker: :fucker: :fucker: :wawe: :winner1: :cup:
Come on ENGLAND píše:Tak co Vy přistřižená Křidélka, již se také tak hodně moc těšíte na 8. 1. 09 až Vám Dallásek napráská v tom Vašem doupěti :lol2: v :thumbsup: ?? I když jsme hodně oslabení tak Vám předvedeme co je to TOUGH HOCKEY, těšte se :yahoo: :yahoo: :yes: :yes: !!!!
Dallásek válí,no..... :wink: ......jednou mu to náhodou doma s Reds vyšlo a Scud už viděl Stanley Cup :cup: :beee:

Dnes vůbec nic příteli,zase vše ve starých kolejích,takže bez bodu. :frajer2: :oslava:
Jsem rád pánové že alespoň někomu udělala výhra Det radost. Co se týče výkonu Dallásku tak jsem vzhledem k současné situace velmi spokojen a týmu nemám co vytknout. Co se týče ambicí Dallásku na letošní SC tak naše šance jsou jistě menší než-li v loňské sezóně, to je jisté. I kdyby se již nikdo nezranil tak absence našeho a zároveň 1 z nejlepších hráčů ligy Morryho se zkrátka nedá nijak nahradit, zároveň absence Zubieho je nedobrá. Ale hlavní je dostat se do PO a tam se jede od 0, kdokoliv se může komukoliv zranit, uvidíme jak to půjde dále. Ale přeci jen si neodpustím ještě něco k včerejšímu matchi - s chladnou hlavou říkám, že tomu pračůrákovi Hossovi již brzy někdo rozbije ciferník, byl bych rád kdyby to byl již Ottís v zápase, který spolu budeme hrát zanedlouho u nás. Více namachrovaného sráče-hokejistu aby pohledal. Neměl jsem ho nikdy rád a co si ten smrkáč dovolí teď, když přestoupil do "mistrovského" Det, to se jen tak nevidí. Nechci se nikoho dotknout či tak nějak, vím že ho někdo má rád, ale toto je můj subjektivní názor. Zároveň ovšem odsuzuji nesmyslný krosček Ottíse na Kro poté, co Kro čistě a moc pěkně checkoval našeho Ribyče. Nebojte se již za pár dní si dáme odvetu,ale tentokrát u nás a těste se, tam Vám to všechno sečteme i s úroky :yes: :yes: !!!!
Let´s go DALLÁSEK.......... !!!!!!!!
Nevím přesně,čím Tě v noci Hossič vytočil,ale je fakt,že tam bylo pár nesportovních a neférových zákroků,
které se mi nelíbily,jenže to na obou stranách. Vzájemné zápasy Det a Dal jsou takové ostřejší a to je dobře :thumbsup: ,hráči
do sebe jdou natvrdo :hit: a to mám rád,jen ty lokty a filmování,to věru nemusím a štve mě to.
No,ale tak to už jsou ty nervíky a vyhecovanost a je na sudích,aby to dokázali ukočírovat. :smile03:
S tím play-off máš pravdu,tam se začíná od nuly a pokud se tam Dallásek dostane(a že to bude mít letos těžké :frajer2: ),
tak může klidně zabejčit a udělat vítr,ale to si ještě musíme počkat. :cinka:
K tomu Hossovi raději Baffy ani již nic dalšího říkat nebudu, svojí denní dávku sprostých slov jsem již vyčerpal :? :wink: . Jinak já na tvrdé hity a checky vyloženě nedočkavě čekám, že se sem tam hraje nečistě - to se stává, ale ten krosček Ottíse ten byl fakt hloupý a zbytečný :thumbsdown: :thumbsdown: !!!! Vy jste hráli svůj standard, to se musí nechat, ale vžijte se do situace, kdy Vám do konce sezóny chybí Lid a 1 z dvojice Dac-Zet. Protože zrovna v té jsme při absencích Morryho a Zubieho my - takže já se domnívám že to prozatím zvládáme dobře. Tento zápas háži za hlavu a již se těším na náš vzájemný souboj u nás, který je již za dveřmi :good: :good: !!!!
... :shock: jen by mě zajímalo co má společné pomalu už veterán "smrkáč" Hossa s tím že má Dallas zraněné hráče? Dívám se na něj už roky a vždycky se snažil soubojům raději vyhnout i když po něm věčně někdo jede...ono taky by mě nasralo,kdyby můj tým utrpěl podle mě neočekávaný debakl,ale vylévat si zlost na tom nepravém i když on tu nadílku začal,to se mě zdá nevhodné. Já teď řeknu že Modáno je větší zm*d než Komisarek a pak stáhnu ocas,jako že už jsem řekl dost...trochu ujeté
Ott?! :lol: nikdy som o tomto "hracovi" nepocul, az do chvile co zahral trapne divadielko u nas v Bostone, trapny a lacny v jednom :beee: potom dostal curacik zavyucenou :fucker:
na margo Hossu je zybtocne sa vyjadrovat, on je ten posledny, kto by sa hral na nejakeho curaka, viac k tomu nemam co dodavat..kazdopadne, pobavila ma ta pred zapasova Phillyho hecovacka a ked som pak rano mrkol na skore :cool: no, cervena masinka prepla na rychlejsi prevodovy stupen a bolo vymalovane :frajer2:
gogo píše:... :shock: jen by mě zajímalo co má společné pomalu už veterán "smrkáč" Hossa s tím že má Dallas zraněné hráče? Dívám se na něj už roky a vždycky se snažil soubojům raději vyhnout i když po něm věčně někdo jede...ono taky by mě nasralo,kdyby můj tým utrpěl podle mě neočekávaný debakl,ale vylévat si zlost na tom nepravém i když on tu nadílku začal,to se mě zdá nevhodné. Já teď řeknu že Modáno je větší zm*d než Komisarek a pak stáhnu ocas,jako že už jsem řekl dost...trochu ujeté
No nemá s tím Gogo společné absolutně nic, ani jsem v tom směru nic nenaznačoval, takže nevím proč to tu spojuješ. Je to pračurák pro své namachrované chování i když absolutně nemá proč, protože ho*no dokázal a také dokáže. Nikomu svůj názor nevnucuji, ale tohoto hráče nesnáším zrovna tak hodně, jako na druhé straně obdivuji hru Holmströma. To že jsem to zmínil zrovna nyní když hrál Det s Dalláskem je čirá náhoda, ale zrovna v tomto zápase jsem opět to jeho pračůrácké chování viděl. Někdo ho má rád, jiný na něj sere, já ho nesnáším, nic víc bych v tom nehledal....... !!!! Hosso, to je pro Tebe - :fucker: :fucker: !!!!
no,k tomuto skoro nemám co říct,já taky nesnáším například Phaneufa,ale uznám že je to špičkový obránce jakých je v NHL málo a taky bych mohl popisovat jeho zákeřné fauly a nevím co...tady vidím jen jeden problém a to že Hossa nehraje za Dallas-teď začneš vyřvávat že takovýho hajzla bys v Dallasu ani vidět nechtěl,ale to tě jen usvědčí z toho že objektivita není tvou silnou stránkou,no a ty kecy o tom jako ho*no dokázal a ještě větší dokáže,to snad ani nikdo nebere vážně. Stačí se podívat na statistiky...copak dokázal tvůj miláček Morrow ,zhodou okolností jen o 4 dni mladší od Hossu...závist je nepříjemná vlastnost a když jde spolu s nenávistí i když kdoví jak nabytou,je to ještě horší
No jsi Gogo úplně vedle, nevím co v tom pořád hledáš, že tyhle slova čtu na svojí adresu zrovna od Tebe mě docela mrzí, no ale jak se říka někdy neuděláš nic, že ?? Již jsi někde psal že se s nějakými slovenskými hokejisty znáš, tuším že jsi psal že s Gáboríkem, dle Tvých nepochopitelných výlevů na moji adresu tedy pravděpodobně také s pračůrákem Hossou, ale to je Tvůj problém. Předem jsem avizoval že je to můj subjektivní názor. Kvůli tomu že umí sbírat nějaké body mu nebudu říkat skvělý hokejista, když se mi hnusí jeho chování a reakce. Víc se na toto téma odmítám vyjadřovat........ !!!! Co se týče Diona Phaneufa - to je nejlepší bek současnosti a jeho hru obdivuji. Adieu !!!!
nehledám nic zvláštního,jen mě tvé reakce trochu překvapily... když ze mě něco vypadne,snažím se alespoň z části vysvětlit svou pohnutku,od tebe se ale asi nedočkám protože necítíš potřebu něco vysvětlovat,nakonec je to tvoje přesvědčení,proč ti ho brát? Já si jen s radostí počkám na tvoje výlevy když se tě někdo něčím dotkne a pak je nazvu "nepochopitelnými"
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS