Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

OndroNR píše:Momentálne to vyzerá fakt výborne, len ten Jirko, má strašné výkyvy, keby hral konštantne, nepoviem nič...Pred TD som zvedavý, čo vymyslí Holland, taký jeden útočník do top 6 by sa určite zišiel... :)


vidíš a mě teď Hudler ani tak netrápí,myslím,že s Hankem a Flipem tvoří výbornou 2lajnu,to víc mě mrzí Cleary,
u něho jsem si myslel,že bude hrát stabilně 1-2brázdu a nakonec to vypadá,že na to fakt nemá... a taky Emmerton
mě zatím moc nepřesvědčil,to třeba Andersson s Nyquistem :good: ,taky jsem zvědav na návrat Muršaka,pokud dostane šanci,
loni hrál výborně a moc se mi líbil ...

no a Kuba Kindl :-( ,bek,který sice má "jen" 8bodů,taky +8 v tabulce pravdy,ale spolehlivě
brání a hlavně dovede vyvést puk a podpořit útok,sedí na prdeli a místo něj hraje kuželka Commodore,to mě štve... :hroza:
Baffy píše:vidíš a mě teď Hudler ani tak netrápí,myslím,že s Hankem a Flipem tvoří výbornou 2lajnu,to víc mě mrzí Cleary,
u něho jsem si myslel,že bude hrát stabilně 1-2brázdu a nakonec to vypadá,že na to fakt nemá... a taky Emmerton
mě zatím moc nepřesvědčil,to třeba Andersson s Nyquistem :good: ,taky jsem zvědav na návrat Muršaka,pokud dostane šanci,
loni hrál výborně a moc se mi líbil ...

no a Kuba Kindl :-( ,bek,který sice má "jen" 8bodů,taky +8 v tabulce pravdy,ale spolehlivě
brání a hlavně dovede vyvést puk a podpořit útok,sedí na prdeli a místo něj hraje kuželka Commodore,to mě štve... :hroza:
Z toho čo som videl musím absolútne súhlasiť s Baffym a to najmä čo sa týka Clearyho (resp. Hudlera), Emertona (resp. Nyquista) a Kindla (resp. Commodorea). Návrat Muršaka by mal prospieť, fakt rýchly hráč, ktorý mnoho neskazí a niečo i vyprodukuje. Skôr ma zaujíma čo Tatár.
Getzo5 píše:Z toho čo som videl musím absolútne súhlasiť s Baffym a to najmä čo sa týka Clearyho (resp. Hudlera), Emertona (resp. Nyquista) a Kindla (resp. Commodorea). Návrat Muršaka by mal prospieť, fakt rýchly hráč, ktorý mnoho neskazí a niečo i vyprodukuje. Skôr ma zaujíma čo Tatár.
Cleary je veľký bojovník, ja ho mám celkom rád, ale do tej 3.formácie mi akosi pasuje. Muršak by sa mal čoskoro vrátiť z kondičného pobytu v Grand Rapids. Tatarovi sa na farme vcelku darí, myslím, že ak sa niekto v 1.tíme zraní, tak teraz by to Tomášovi teoreticky vyjsť mohlo. V 1.tíme nastálo ho tipujem o 1 až 2 roky. Zato viac sa teším na Jurča či Petra Mrázka :)
OndroNR píše:
Getzo5 píše:Z toho čo som videl musím absolútne súhlasiť s Baffym a to najmä čo sa týka Clearyho (resp. Hudlera), Emertona (resp. Nyquista) a Kindla (resp. Commodorea). Návrat Muršaka by mal prospieť, fakt rýchly hráč, ktorý mnoho neskazí a niečo i vyprodukuje. Skôr ma zaujíma čo Tatár.
Cleary je veľký bojovník, ja ho mám celkom rád, ale do tej 3.formácie mi akosi pasuje. Muršak by sa mal čoskoro vrátiť z kondičného pobytu v Grand Rapids. Tatarovi sa na farme vcelku darí, myslím, že ak sa niekto v 1.tíme zraní, tak teraz by to Tomášovi teoreticky vyjsť mohlo. V 1.tíme nastálo ho tipujem o 1 až 2 roky. Zato viac sa teším na Jurča či Petra Mrázka :)
Načo? Cez takéhoto Howarda sa nikdy nedostane ak nedosiahne úrovne CT winnera v rookie season, aj do toho bodu ho ešte čaká slušne dlhá cesta.
Baffy píše:
OndroNR píše:Momentálne to vyzerá fakt výborne, len ten Jirko, má strašné výkyvy, keby hral konštantne, nepoviem nič...Pred TD som zvedavý, čo vymyslí Holland, taký jeden útočník do top 6 by sa určite zišiel... :)


vidíš a mě teď Hudler ani tak netrápí,myslím,že s Hankem a Flipem tvoří výbornou 2lajnu,to víc mě mrzí Cleary,
u něho jsem si myslel,že bude hrát stabilně 1-2brázdu a nakonec to vypadá,že na to fakt nemá... a taky Emmerton
mě zatím moc nepřesvědčil,to třeba Andersson s Nyquistem :good: ,taky jsem zvědav na návrat Muršaka,pokud dostane šanci,
loni hrál výborně a moc se mi líbil ...

no a Kuba Kindl :-( ,bek,který sice má "jen" 8bodů,taky +8 v tabulce pravdy,ale spolehlivě
brání a hlavně dovede vyvést puk a podpořit útok,sedí na prdeli a místo něj hraje kuželka Commodore,to mě štve... :hroza:
Teba to prekvapuje? Commodore ma 1 melonovy kontrakt, predsa ho nenechaju kvoli Kindlovi sediet. A teraz si predstav, ze u nas to Arniel urobil, vyrazil ho zo zostavy, zato si od Commodoreho vypocul svoje a prave na to narazal Brassardov agent, ked sa mu nepacilo, ze nenecha hrat Dericka. Niezeby bol Arniel extra trener, ale toto spravil dobre, je pravdou, ze pod nim sa mladym obrancom dari, Moore pod nim neuveritelne vyrastol.
Baffy, máš pravdu,chudák Kindl, bojuje pár sezón o miesto, teraz si ho ako tak získa a nejaký manták Commodore mu vyfúkne miesto :cry:
Getzo : Cez Howarda sa na post jednotky nedostane, ale má len 19, nováčikovský kontrakt už podpísal. Na farme sa zlepší, pochytá 2-3 sezóny a môže ísť do 1.tímu. Ale jednotka pri Howardovi ešte dobrých 7 rokov nebude, možno aj viac
Vsak ten hrac suckoval v AHL, ako moze hrat NHL???
mt-svk píše:Vsak ten hrac suckoval v AHL, ako moze hrat NHL???
Treba sa spýtať Babcocka. Ja nechápem, čo na ňom vidí, Kindl je o 3 triedy lepší jak henten....ach, musím si zahryznúť do jazyka, lebo by som dostal ban na mesiac...keď má č.22 puk, tak tŕpnem, čo sa stane...Najviac mi je ľúto Kindla, nie a nie sa nastálo usadiť ako 6.bek...BABCOCK daj tam naspäť Jakuba lebo sa už fakt nahnevám...
mt-svk píše:Vsak ten hrac suckoval v AHL, ako moze hrat NHL???
Veteran defenseman.
OndroNR píše:
mt-svk píše:Vsak ten hrac suckoval v AHL, ako moze hrat NHL???
Treba sa spýtať Babcocka. Ja nechápem, čo na ňom vidí, Kindl je o 3 triedy lepší jak henten....ach, musím si zahryznúť do jazyka, lebo by som dostal ban na mesiac...keď má č.22 puk, tak tŕpnem, čo sa stane...Najviac mi je ľúto Kindla, nie a nie sa nastálo usadiť ako 6.bek...BABCOCK daj tam naspäť Jakuba lebo sa už fakt nahnevám...
Asi si mysli, ze Kubo ma cas a chce skusit Commieho, a najma... kontrakt. Kindla by som brala, ako defenzivny obranca by zapadol.
mt-svk píše: Asi si mysli, ze Kubo ma cas a chce skusit Commieho, a najma... kontrakt. Kindla by som brala, ako defenzivny obranca by zapadol.
Nech domyslí :) Kubo už čakal až príliš, tento rok hrá výborne, nerobí chyby, v dvojici s Ericssonom bol jasne lepší. Ide ma roztrhať, keď vidím, že nejaký vysoký manták s hokejkou zatočenou doprava menom Commodore hrá miesto talentovaného mladíka :scare: :hroza:
OndroNR píše:
mt-svk píše: Asi si mysli, ze Kubo ma cas a chce skusit Commieho, a najma... kontrakt. Kindla by som brala, ako defenzivny obranca by zapadol.
Nech domyslí :) Kubo už čakal až príliš, tento rok hrá výborne, nerobí chyby, v dvojici s Ericssonom bol jasne lepší. Ide ma roztrhať, keď vidím, že nejaký vysoký manták s hokejkou zatočenou doprava menom Commodore hrá miesto talentovaného mladíka :scare: :hroza:
No vidis, a takuto chybu robi Babcock, ktory je uznavany ako, ak nie najlepsi, tak minimalne jeden z najlepsich trenerov. Kazdy trener ma svoje muchy, ibaze v niektorych timoch su viac na ociach, najma ked tam nie je vitazny duch.
mt-svk píše: No vidis, a takuto chybu robi Babcock, ktory je uznavany ako, ak nie najlepsi, tak minimalne jeden z najlepsich trenerov. Kazdy trener ma svoje muchy, ibaze v niektorych timoch su viac na ociach, najma ked tam nie je vitazny duch.
Tak tak, občas mi až vadí, ako vsádza na skúsených, KUBO musí ísť do obrany, Commodore proste musí sedieť, alebo, keď chce Babcock silou mocou, aby hral Commodore, nech posadí Ericssona, to je hotová tragédia, nezaslúži si ani polovicu z toho platu čo berie ...
Tak dneska nám v Dallasu pokud se nepletu začíná 4 zápasový trip. :thumbsdown: Kolik získáme bodů ? :?:
Creeper píše:Tak dneska nám v Dallasu pokud se nepletu začíná 4 zápasový trip. :thumbsdown: Kolik získáme bodů ? :?:
Creeper, u teba som si už akosi zvykol, že si často negatívny :D .... Ale pri momentálnej situácií byť negatívny a skeptický ? :thumbsdown:
OndroNR píše:
Creeper píše:Tak dneska nám v Dallasu pokud se nepletu začíná 4 zápasový trip. :thumbsdown: Kolik získáme bodů ? :?:
Creeper, u teba som si už akosi zvykol, že si často negatívny :D .... Ale pri momentálnej situácií byť negatívny a skeptický ? :thumbsdown:
Nemyslel jsm to zle :lol2: , Měl jsem na mysli ten trip 4 zápasů, protože Křidla pokud vím, bilancují na hraně 50 % výher venku. No a vida dneska 2 body v Dallasu. :rocker: Důležitý zápas ale bude na ledě Chicaga. Tak se tedy omlouvám :poklona: Příště budu psát pozitivněji. :good:
Co říci k dnešnímu zápasu. Wings po celou dobu vedli. Stars pouze dotahovali a na konci se pokusili o power play. Zápas rozhodla druhá řada s dvougólovým Jiřím Hudlerem, i když při prvním gólu při něm stálo štěstí a puk se odrazil po střele Hanka od jeho brusle. I tyto góly se počítají. :good: Ten druhý padl po ukázkové kombinaci celeho druhého útoku. :klobuk_dole: V zápase si slaší chvilky vybrali oba golmani a jejich úspěšnost byla pod 90 % :thumbsdown: Jak na straně Detroitu gól Emmertona, tak na straně Dallasu gól od Benna, byly prakticky z nulových úhlů. Zajimavost zápasu: Pouze jeden vyloučeny a to Bertík (Detroit) a tři gólové přihrávky Hanka, který ovšem ve statistice + / - zkončil nakonec na 0 :bitka3:
Další zápas nás čeka na ledě Toronta, kteří dnes rozstříleli Blesky z Tampy 7:3.
Go Wings Go.
Skvelá prvá tretina v podaní 2.formácie, ktorá je v posledných dňoch viditeľná. Teší ma aj prebudenie s Jirku Hudlera, ak bude takto pokračovať, bude to aj pre neho skvelá sezóna. Franzen chytil mušku posledné 2 zápasy, tento rok od neho očakávam 30 gólov. Snáď ma presvedčí o tom, že nato má. Inak celkovo taký hurá zápas, dosť gólov, brankári poslabšie, i keď Lehtonen tam mal v prvej tretine pár výborných zákrokov. Akcia zápasu pre mňa gól Hudlera na 1:3. Čo sa mi však trocha nepáči, zápasy back-to back v sobotu v Toronte a hneď nato v Chicagu, ale nevadí, snáď chlapci zvládnu oba.
Go wings :)
Keď už máme za nami bez 2 zápasov skoro polovicu sezóny za nami, pridávam doterajšie hodnotenie sezóny.

Ani sme sa nenazdali a je za nami skoro polovica základnej časti NHL. Ako v nej obstáli Červené Krídla ? Bolo to výborné, priemerné, alebo hral klub z Michiganu mizerne ? Odpoveď na túto otázku nájdete v nasledujúcich riadkoch.

Po letných zmenách v kádri, ktoré postihli káder Detroitu, kedy ukončili kariéru veteráni Modano, Osgood, Draper a Rafalski sa čakalo a v podstate aj bolo jasné, že Krídla musia omladiť. A tak sa aj stalo. Do 1.tímu sa stabilne zapracoval Cory Emmerton, onedlho sa vráti z kondičného pobytu v Grand Rapids aj Jan Muršak. Do prvého tímu už nakukli aj Švédi Gustav Nyquist a Joakim Andersson. A čo jadro tímu ? To ostalo už tradične nezmenené, kostru tímu tvoria hráči zo starého kontinentu. Len v prvých dvoch útočných formáciách nájdete iba jedného zámorského hráča, ktorým je Todd Bertuzzi. Pre zaujímavosť, v stálom kádri prvého mužstva Red Wings sa nachádza z celkového počtu 23 hráčov 10 Európanov, čo je však podstatnejšie, jeho jadro a kostru tvoria práve títo hráči. Ale späť k téme.

Detroit začal sezónu 7.októbra domácim zápasom proti Ottawe. Výhra 5:3 a výborný výkon 50 minút zápasu naznačoval, že sezóna bude opäť viac ako dobrá. Deň nato si Krídla poradili v Pepsi Center s Coloradom 3:0 a štart do sezóny to bol teda na výbornú. Od tej doby ešte Wings vyhrali tri zápasy (2:0 s Vancouverom, 3:2 po predĺžení v Minnesote a 5:2 s Columbusom). Avšak 22.októbra prišlo to, čo čakal málokto. Prišiel zápas dovtedy dvoch neporazených tímov. Detroit cestoval na zápas do Washingtonu, kde však utrpel ťažkú porážku. Prehra 1:7 zaskočila všetkých. Tak sa čakalo, že Detroit túto ťažkú prehru odčiní už v ďalšom zápase na ľade Columbusu. Neprišlo nič, Columbus skvelým forchekingom vyhral zaslúžene 4:1 a tréner Babcock mal teda o čom premýšľať. Zápas doma so San Jose priniesol opäť prehru, 2:4, deň nato tím Detroitu v Minnesote nestrelil ani gól a prehral 0:1 po skvelom výkone brankára Wild Josha Hardinga. Títo súperi si zápas zopakovali v Joe Louis Arene o tri dni neskôr, no opäť sa tešili Wild. Detroit inkasoval gól v poslednej minúte zápasu a v predĺžení rozhodol Devin Setoguchi, ktorý rozhodol predĺženie v JLA už druhý krát za posledný polrok. Ani v šiestom zápase neprišla tak potrebná výhra. Domáci zápas 1:4 s Calgary a to sa už nepáčilo ani fanúšikom Krídel. Piskot v Joe Louis Arene bolo počuť po dlhých deviatich rokoch. Konečne ! Vydýchli si všetci po zápase doma s Anaheimom, kde Detroit porazil ešte viac trápiaci sa Anaheim 5:0 (všetky góly strelili Európania). Nasledovali tri výhry v domácom prostredí, Detroit postupne porazil Colorado 5:2, Edmonton 3:0 a Dallas 5:2. December priniesol pre Red Wings náročný program, Krídla hrali poväčšine len s jednodennou prestávkou. Z 15 zápasov však vyhrali 9 krát. Za zmienku stojí najmä sedem zápasová séria bez prehry v období od 19.novembra do 4.decembra.

Doterajšia bilancia Red Wings je 38 zápasov, 24 výhier, 13 prehier a 1 prehra po predĺžení, čo činí 49 bodov pri skvelom skóre 123:84. V domácom prostredí je Detroit najlepším mužstvom s bilanciou 15-2-1. Momentálne ťahá Detroit 12 zápasovú šnúru domácich zápasov bez prehry, naposledy Wings utrpeli porážku 3.novembra s Calgary.

A čo samotní hráči v kádri ?
Treba povedať, že niektorí sklamali i potešili. Tak to zoberme po poriadku.

Kto potešil ?
Určite v prvom rade brankárska jednotka Jimmy Howard, ktorý chytá výborne a predovšetkým spoľahlivo, spoluhráčom dáva istotu, dokáže zachraňovať aj chyby obrancov, čo môže byť hlavne v play-off mimoriadne dôležité. Momentálne sa pohybuje na úspešnosti 92,7 % a priemer gólov činí 1,99. Čo je však ešte dôležitejšie, z 34 zápasov, do ktorých nastúpil, dokázal vyhrať až 24 krát. U mňa momentálne MVP v tíme Detroitu.

Pavel Datsyuk. Po dlhšom čase to vyzerá, že by mohol atakovať top 10 bodovania ligy, zbiera bod na zápas, ak to vylepší, v top 10 určite chýbať nebude. Za 39 zápasov nazbieral 40 bodov (12+28) a v štatistike +/- mu svieti číslo +13.

Nicklas Lidström stále udivuje hokejový svet. Vo veku 41 rokov tento podľa mnohých „dedko“ hrá stále úchvatne, v 38 zápasoch 23 bodov (8+15 a +17) je skvelé číslo, čo poviete ? Začína sa špekuľovať, že aj v sezóne 2012/13 bude v kariére pokračovať.

Ešte jeden, ktorý si zaslúži pozornosť je Valtteri Filppula. Tento fínsky krídelník, schopný hrať aj na pozícií centra, od ktorého sa očakáva tak dlho prelomová sezóna, kedy sa zaradí medzi kľúčových hráčov mužstva, zdá sa, konečne prišla. Doteraz nastúpil na všetkých 39 zápasov a 33 bodov (12+21) je skvelé číslo. Keď k tomu prirátame štatistiku plus mínus, v ktorej stojí momentálne Valtteri na +12 a iba 10 trestných minút, vychádza nám, že v Detroite rastie po Zetterbergovi s Datsyukom ďaľší skvelý defenzívny útočník.

Od koho sa naopak čaká viac ?

Určite jedným z hráčov, od ktorých čakajú všetci oveľa viac, je Henrik Zetterberg. Sezónu nezačal príliš dobre, odvtedy sa však zlepšil, no po bodovej stránke to môže byť aj lepšie. Štatistika 8 gólov a 21 asistencií sa dá určite ešte o dosť vylepšiť, od Hanka to čakajú všetci.

Danny Cleary je tiež ďalší. Po minulej výbornej sezóne sa čakalo viac. No ešte stále má Cleary dosť času, aby presvedčil všetkých, že minulá sezóna, v ktorej strelil tento veterán v Kristových rokoch 26 gólov, nebola náhodná.

Kocky po polovici základnej časti sú teda hodené a všetko je rozbehnuté výborne. Už to chce len preskočiť Chicago Blackhawks a urvať prvé miesto v centrálnej divízií. V strope je voľných 5 miliónov, takže pri Trade deadline sa ešte môže tím nejak vhodne doplniť a posilniť. :)
K zápasu stručně....po 1třetině uz mělo být dávno hotovo,nakonec z toho bylo zbytečné drama,jak jsem posledně pindal na Emmertona,tak on hned zahraje výborný zápas :oops: :)
2lajna prakticky rozhodla,ale jak správně poznamenal Creepy,byli taky skoro u všech gólů,což jejich dobrý výkon bohužel dost degraduje,taky Cleary se mi po delší době líbil a jako uz obvykle znovu zmíním Gusťu Nyquista :good:
Naopak marně vzpomínám,kdy naposled jsem byl rozpačitý z Jimmyho výkonu???...ale on si za letošní spolehlivé výkony,takový slabší zápas může v klidu dovolit,navíc se na to hned zapomene,když se vyhrálo :ciga: :)
Danoss píše:Můj oblíbený tým vždycky jsem jim fandil, fandím jim a budu fandit jsou nejlepší.
Vítam ťa chlape, dúfam že sa budeš zapájať do diskusie :yes:
OndroNR píše:Skvelá prvá tretina v podaní 2.formácie, ktorá je v posledných dňoch viditeľná. Teší ma aj prebudenie s Jirku Hudlera, ak bude takto pokračovať, bude to aj pre neho skvelá sezóna. Franzen chytil mušku posledné 2 zápasy, tento rok od neho očakávam 30 gólov. Snáď ma presvedčí o tom, že nato má. Inak celkovo taký hurá zápas, dosť gólov, brankári poslabšie, i keď Lehtonen tam mal v prvej tretine pár výborných zákrokov. Akcia zápasu pre mňa gól Hudlera na 1:3. Čo sa mi však trocha nepáči, zápasy back-to back v sobotu v Toronte a hneď nato v Chicagu, ale nevadí, snáď chlapci zvládnu oba.
Go wings :)
Ja to rozlosování všeobecně nechápu a to ne jen na straně Wings. Jeden den v Torontu a druhý den na ledě Chicaga. Jak to ti borci asi mají vydržet :?: 2 zápasy ve dvou dnech a navíc cestování. :thumbsdown:
Creeper píše:
OndroNR píše:Skvelá prvá tretina v podaní 2.formácie, ktorá je v posledných dňoch viditeľná. Teší ma aj prebudenie s Jirku Hudlera, ak bude takto pokračovať, bude to aj pre neho skvelá sezóna. Franzen chytil mušku posledné 2 zápasy, tento rok od neho očakávam 30 gólov. Snáď ma presvedčí o tom, že nato má. Inak celkovo taký hurá zápas, dosť gólov, brankári poslabšie, i keď Lehtonen tam mal v prvej tretine pár výborných zákrokov. Akcia zápasu pre mňa gól Hudlera na 1:3. Čo sa mi však trocha nepáči, zápasy back-to back v sobotu v Toronte a hneď nato v Chicagu, ale nevadí, snáď chlapci zvládnu oba.
Go wings :)
Ja to rozlosování všeobecně nechápu a to ne jen na straně Wings. Jeden den v Torontu a druhý den na ledě Chicaga. Jak to ti borci asi mají vydržet :?: 2 zápasy ve dvou dnech a navíc cestování. :thumbsdown:
tak ako v ostatných tímoch :sok: sranda, že takéto back to back games, ak nie aj horšie, mávajú aj iné tímy a všetci to musia akceptovať. :slap: ale je pravda, že súbor veteránov to znáša ťažšie ako tím mladých talentov :jn:
Creeper píše: Ja to rozlosování všeobecně nechápu a to ne jen na straně Wings. Jeden den v Torontu a druhý den na ledě Chicaga. Jak to ti borci asi mají vydržet :?: 2 zápasy ve dvou dnech a navíc cestování. :thumbsdown:
Creepy, normálne, hokejisti za morom sú skutoční profesionáli a vydržia aj väčšiu záťaž, niekedy aj prospieva, keď je tím v zápasovom rytme. Len aby z týchto 2 zápasov nepribudli do tabuľky 4 body, čo budeš hovoriť potom :giggle:
OndroNR píše:
Creeper píše: Ja to rozlosování všeobecně nechápu a to ne jen na straně Wings. Jeden den v Torontu a druhý den na ledě Chicaga. Jak to ti borci asi mají vydržet :?: 2 zápasy ve dvou dnech a navíc cestování. :thumbsdown:
Creepy, normálne, hokejisti za morom sú skutoční profesionáli a vydržia aj väčšiu záťaž, niekedy aj prospieva, keď je tím v zápasovom rytme. Len aby z týchto 2 zápasov nepribudli do tabuľky 4 body, čo budeš hovoriť potom :giggle:
Nic pouze se ukloním. :poklona:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES