Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

JKL píše:Není to uplně šťastné, ale neobtěžuje mě to. Po podpisech Q/C už mě Alfie nechává klidným.

:-D asi tak no. Alfred je proti nim andilek a u me ma + bod za to ze je pravak no. Me na tom spis vadi, ze se stale ceka na DeKeho.
tak Holly na 4 roky, to jsou posrane dva mesice, to neni mozne
Ninety91one píše:tak Holly na 4 roky, to jsou posrane dva mesice, to neni mozne
:slap: :v_hajzli: :ho*no: toho hňupa už se nezbavíme. Co chceme to máme. Dobře nám tak. :sarcasm:
Takže babrák Cleary to má na další 4 roky jisté :cinka:
:neviem: Čo si mám myslieť a čo čakať do nasledujúcich rokov. Kena mám rád, ale posledné obdobie ma neskutočne vytáča :scare:
Tohle je nic moc. Chtělo to změnu.
JKL píše:Chtělo to změnu.
Status quo. A v plánu je prý důstojná role v EastConf. Boha! Dřív to býval Stanley Cup. Bečel bych.
PK píše:
JKL píše:Chtělo to změnu.
Status quo. A v plánu je prý důstojná role v EastConf. Boha! Dřív to býval Stanley Cup. Bečel bych.
A posunutí dalšího rekordu v podobě postupu do PO na poslední chvíli. :jupi:
WHAT'S UP HOCKEYTOWN ? (PART 1)


Počnúc letom/začiatkom sezóny 2014/15 som sa rozhodol priblížiť ostatným fans dianie v Detroite Red Wings prostredníctvom článkov „What's up Hockeytown?“ Koľko bude mať dielov, to naozaj nikto nevie predpovedať, záleží od času, chuti a výkonov tímu z JLA.

Leto v Detroite pomaly plynie a už sa dostalo do svojej druhej polovice, o necelé 3 týždne sa tímy stretnú na ľade a začnú sa pripravovať na nový ročník najprestížnejšej ligy sveta. Zdá sa, že Joe Louis Arena neuvidí v drese Red Wings žiadnu novú tvár. Ako teda doteraz prebiehalo leto v Hockeytowne ?


VEĽKÉ CIELE PRED ŠTARTOM FA FRENZY


Po skončení sezóny vyhlasoval manažment tímu, že počas letných mesiacov chce vylepšiť tím tak, aby bol v októbri považovaný za možného ašpiranta na celkový triumf. Podarilo sa to ? S určitosťou môžeme potvrdiť tento cieľ za nesplnený. Dan Boyle dostal ponuku dokonca na 3 roky, odmietol, chcel obnoviť spoluprácu s Martym St.Louisom, s ktorým vyhral pre Tampu Bay v roku 2004 doposiaľ jej jediný Stanley Cup. Mattovi Niskanenovi bola predložená veľmi podobná ponuka akú prijal od Capitals. Tu to taktiež nevyšlo. Niekoľko dní pred otvorením trhu oznámilo Buffalo vyplatenie Christiana Ehrhoffa z jeho kontraktu. Začal sa lov, kto uloví nemeckého zadáka s tvrdou strelou ? 1.júla doobeda sa zdalo byť všetko jasné, Ehrhoff u Red Wings nezakotví, pretože žiada 4-5 ročnú zmluvu a to sa nepáči vedeniu Červených Krídel. Krátko po otvorení trhu prišiel menší šok. Ehrhoff sa za 4 milióny na 1 rok upísal Penguins. Pre neho samotného je to fantastická pozícia do sezóny, pri presilovke s Letangom, Crosbym či Malkinom mu budú body pribúdať po hrstiach. Strälman žiadal tiež sumu, ktorá sa Hollandovi a spol. nepáčila, Tom Gilbert vyjednával s Detroitom, ale tí ho požiadali o istý čas, nakoniec sa rozhodol zakotviť v Montreale. Potom teda prišiel skutočný šok, Quinceymu bola ponúknutá 2-ročná zmluva na 8,5 milióna dolárov a o hodinu neskôr už bolo všetko spečatené podpisom zmluvy. Ale ! Ide ozaj o nepodarený bláznivý 1.júl ? V tejto chvíli s najväčšou pravdepodobnosťou áno, pretože či Boyle alebo Niskanen by zlepšili v posledných sezónach tak uvädajúcu presilovku Detroitu, v ktorej až zúfalo absentuje pravoruký obranca kvality Briana Rafalskeho, ktorý ukončil v roku 2011 kariéru. Položme si otázku, v akej forme bude Boyle o 1-2 roky? Už v poslednom ročníku to herne nebolo také, na čo sme boli u Boyla zvyknutí. Nebol by jeho kontrakt a zhoršené výkony v ďalších rokoch príťažou a stopkou pre obrancov Sproula, Marchenka či Ouelleta ? Niskanenovi pomohol Pittsburgh oživiť kariéru a po životnej sezóne mal záujemcov snáď v polovici klubov. Ak dokáže u Capitals opakovať takéto výkony rok čo rok, bude to pre Caps výhra. Ale ak nie, tak v iných kluboch budú radi, že „Nisky“ sa nerozhodol pre nich. Aj Red Wings sú jedným z týchto klubov.


„TY SI KVÔLI NÁM ODMIETOL PHILLY, MY SA O TEBA ZATO V ROČNÍKU 2014/15 POSTARÁME“


Už pri nadpise musí byť každému, kto dianie okolo Red Wings sleduje jasné, o koho ide. Nie je to nikto iný ako častejšie ako je zdravé, fanúšikmi „kopaný“ a odpisovaný 35-ročný veterán Danny Cleary. V septembri 2013 načúval volanie srdca a dohodol sa s Detroitom na ročnom kontrakte za 1,65 milióna. Uplynulú sezónu by akiste najradšej kompletne hodil za hlavu a tváril sa, akoby ani vôbec nebola. Clearymu bolo prisľúbené, že sa o neho klub postará aj v sezóne 2014/15 kvôli tomu, že preukázal lojalitu a srdce. Toto sa prirodzene nikomu, resp. väčšine fans nepáčilo, s tým však nikto nič nemohol spraviť. Cleary dostal jednoročný kontrakt na 1,5 milióna + 1 milión podpisový bonus. Podľa vyjadrení z kuchyne tímu bude hrať jedine vtedy, keď bude skutočne patriť medzi 12 najlepších útočníkov. I tak je toto maximálne nepochopiteľný krok. Historicky prvý hokejista z Newfoundlandu, ktorý vyhral Stanley Cup je odhodlaný hodiť sezónu plnú zdravotných problémov a slabých výkonov za hlavu a posnažiť sa ukázať všetkým pochybovačom, že na to má. Ostáva len a len dúfať, že skúsený krídelník tieto slová potvrdí aj činmi na ľade.


GM OSTÁVA ĎALŠIE 4 ROKY


Ken Holland je v posledných mesiacoch alebo rokoch veľmi prepieranou postavou. Neschopnosť či neochota urobiť tak veľmi potrebný trade za kvalitného obrancu ostáva stále v nedohľadne a po podpise Kyla Quinceyho už ani neostáva priestor v platovom strope. „Ken je jedným z popredných manažérov v tejto lige a bol dôležitým článkom nášho úspechu v posledných dvoch dekádach a sme skutočne šťastní, že bude (Holland) viesť náš klub aj ďalšie 4 roky a cítime, že stabilita je kľúč k úspechu hocijakej organizácie a dohoda s Kennym je dôležitá pre budúcnosť organizácie“, povedal majiteľ Mike Ilitch krátko po podpise zmluvy. Nedá sa iné než súhlasiť, ale...Od roku 2009 sa tím neprebojoval ďalej ako do 2.kola play-off a od play-off 2010 vyhral iba 3 série z 8. Pravdou je, že posledné 2-3 roky sa z pravidelného ašpiranta na pohár stal účastník play-off, kde to žiaľ končí a na to v Hockeytowne nebol nikto zvyknutý. Aspoň teda od roku 1991, kedy začala fenomenálna séria postupov do vyraďovacích bojov. „Nechceme iba pridať korálik na našu skvelú sériu, chceme vyhrať pohár a v lete sa posnažíme získať kvalitných hráčov a vylepšiť tím tak, aby sme boli považovaní za contendera.“ Takto sa rozhovoril Holland krátko po skončení v minulom play-off, avšak zdá sa, že do sezóny pôjde rovnaký káder, aký sezónu končil. Kde je problém ? Je to skutočne tak, že pre hráčov už nie je dôvod podpísať s Detroitom a nechcú hrať za 11-násobného šampióna NHL ? Minulý rok nikto takýto problém neriešil, pretože Stephen Weiss a Daniel Alfredsson podpísali práve s Detroitom. Status tímu, kde podpisujú hráči kvôli tomu, že chcú pohár, už akosi neplatí, trend udávajú iní. Kľúčoví hráči tímu majú po 30-tke (33 resp. 36 rokov), tímu chýba kvalitnejšia obrana. Toto môžu byť aspekty a asi aj sú, ktoré hrajú proti podpisom kvalitných hráčov. Ale čo viac sa dá urobiť ako predostrieť hráčovi návrh zmluvy, podmienky v tíme a ciele klubu ? V tomto „biznise“ je ďalších 29 klubov, ktoré majú možnosť urobiť to isté a je len na samotnom hráčovi, pre koho sa rozhodne.


DANIEL ALFREDSSON ČAKÁ NA ODPOVEĎ SVOJHO TELA


Švédska hrajúca legenda prežila v Detroite celkom vydarený rok až na neustále zranenia. Z hľadiska bodov išlo tiež o podarenú sezónu, mnoho večerov mal ale žiaľ takých, že na ľade pôsobil takmer neviditeľne. Nedávno potvrdil, že by chcel hrať aj v nasledujúcej sezóne, no musí počkať na odpoveď svojho tela, ako zareaguje a či je 100 % zdravé. To bude kľúč k podpisu či nepodpisu švédskeho veterána. Nech to dopadne akokoľvek, ani jedno riešenie nebude škodné pre žiadnu zo strán. „Danny“ sa už stihol vyjadriť, že by aj tak neodohral všetky zápasy, niečo na spôsob Selänneho, tzn. v zápasoch počas dvoch nocí po sebe by nastúpil iba v jednom. Najskôr by sa mala doriešiť nová zmluva pre mladého beka DeKeysera, potom zdravotný stav „Alfieho“ a prípadná nová zmluva pre neho. Jeho prínos pre mladíkov by bol akiste opäť veľmi veľký.

To be continued... :wink2:
Podpis Hollanda je velý průser.Ten chlápek nás tahá dolů a nikomu to nevadí.Ale tak tohle je přesně Detroit,kdo má zájem,má smlouvu.Přitom se nehledí na odvedenou práci.Nic jiného se ani nedalo očekávat,bo to má majitel totálně na háku a než by sháněl někoho nového,povede to tahle parodie na GM.
Teď budeme čekat,až se jednoho dne neudělá PO.Do té doby budeme trpět a nadávat :hroza:
Jirik19 píše:Ale tak tohle je přesně Detroit,kdo má zájem,má smlouvu
Aj ja mam zaujem, myslite ze by ma Holly zobral? Dokonca zradim aj moju Phillu. Akurat som na wings asi moc mlady :?
Finch182 píše: Aj ja mam zaujem, myslite ze by ma Holly zobral?
100%,půjdeš do páru ke Q.Tam se Tvůj um ztratí.Na smlouvě si pak nezapomeň vyplnit délku kontraktu a plat.Pro Keňáka malé věci.
Obrázek
Obrázek
It's worth to watch it :yes: :klobuk:
Getzo: to je teda podobizna. Ja v tom vidim sebe a v tom pripade popletli popisek
Ninety91one píše:Getzo: to je teda podobizna. Ja v tom vidim sebe a v tom pripade popletli popisek
Gordie si připadal vedle nich starý,tak to hodili do jedné latě :-D
Také vás během úterý napadlo, kdo by hrál hůř a byl větší pohromou — zda Quincey, nebo Kaberle? TK by aspoň byl levnější :-)
Q neznají česká média. By se o Wings aspoň nepsalo.
PK píše:Také vás během úterý napadlo, kdo by hrál hůř a byl větší pohromou — zda Quincey, nebo Kaberle? TK by aspoň byl levnější :-)
A co takhle oba? Starej je Kabelka pro Hollanda dost :-D
36. By mohlo být, aktuálně je obrana Wings až podezřele mladá. Se pak divíme.
Kaberle nikdy, ten je pomalejsi nez stojici snek. Navic Detroit ma pomalych hracu na rozdavani.

V kazdem pripade, co ten Babcock a DeKe? se porad psalo, Holland vyreseny - next Babs, ale tydny ubehly a ho*no :-D asi bych se fakt nasmal, kdyby nakonec nevysel DeKe a Mike za rok utekl :))
Prečo by nemal DeKe vyjsť ?
Pasha píše:Prečo by nemal DeKe vyjsť ?
ano, vim co DeKe prohlasil a co rika Holland a vsichni, ale prece jenom mi to prijde malo. Kdyz DeKeyser vstupoval do NHL, tak o nej mel zajem kazdy klub a pomalu to vypadalo na nejlepsiho obrance celeho vesmiru. Najednou patri mezi posledni (co se tyce smlouvy) a me to celkem stve. A 100% to neni DeKeho zamer
Jedna strana núka málo, druhá pýta viac, treba nájsť kompromis. Každopádne, TC sa blíži, už by sa to mohlo skompletizovať.
Podepíšeme dědulu a na DeKeho nezbydou prachy :giggle:
http://www.thescore.com/nhl/news/560220" onclick="window.open(this.href);return false;

:-D :-D
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES