Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

oba zápasy hodně dobré,i když se Sens mě trochu štvali,když po tom vedení 5:0,zbytečně moc polevili a Ottawa
se dotáhla,ale tak nevadí,na víc jak lehké zkorigování výsledku,to nestačilo.
dnes mě potěšil Conklin,fakt musím :klobuk_dole: ,protože zachytal výborně....chybí mi ale Nyquist,ten hrál
přípravu ve velkém stylu,ale přetlak na místa je i přes odchod veteránů dost velký,takže bude muset vydržet...
taky Kindl,po tom rozpačitém začátku,hrál později skvěle,takže to je správný vstup chlapci :cinka: :wave:
Kindl dělá chyby ale má +5 v tavulce hodnocení pravdy,takže to zas nebudou tak fatální chyby. :D Jinak Conklin zachytal bravůrně.Avs na nás vlítli,ale ustáli jsme to.V pozdější fázi zápasu jsme přebrali otěže a vytvářeli si víc šancí.Pěkný vstup do sezónu.Už se nemůžu dočkat zápasu s Vancouvrem.
Datsyuk 13 píše: a kindl stale robi fatalne chyby
nechci se tu s tebou dohadovat,ale na něj "Kindla" se speciálně zaměřuji a o fatálních chybách bych rozhodně nepsal,
ano on na začátcích zápasů nevypadá zrovna jistě,snad je to ještě nějaká počáteční nervozita,ale s přibývajícími minutami
se jeho hra lepší..... a navíc,s +5 body v tabulce pravdy,to nemá rozehrané špatně,ale počkejme si,podle mě už na
to aby hrál stabilně a byl oporou - určitě má,tak uvidíme.... :frajer2: :yes:
Baffy píše:
Datsyuk 13 píše: a kindl stale robi fatalne chyby
nechci se tu s tebou dohadovat,ale na něj "Kindla" se speciálně zaměřuji a o fatálních chybách bych rozhodně nepsal,
ano on na začátcích zápasů nevypadá zrovna jistě,snad je to ještě nějaká počáteční nervozita,ale s přibývajícími minutami
se jeho hra lepší..... a navíc,s +5 body v tabulce pravdy,to nemá rozehrané špatně,ale počkejme si,podle mě už na
to aby hrál stabilně a byl oporou - určitě má,tak uvidíme.... :frajer2: :yes:
Súhlasím Baffy, Kindl sa postupom času určite vypracuje v stabilnú defenzívnu oporu zadných radov Wings. O obranu ako celok nemám absolútne žiadne obavy, aj keď Lidas skončí. Stále je tu Stuart, Kronwall, Ericsson, Kindl, White, takisto Brendan Smith :wink2: Jakub nehrá ako extra obranca, no nato, koľko dokopy zatiaľ za Wings odohral, je to veľmi slušné, teším sa na Vancouver :clap:
Tak dneska doma kosatky. Jsem zvědav jestli budou unaveni po těžkém zápasu s Flyers, nebo naopak rozehraní. Bude to těžký zápas. :cinka:
Creeper píše:Tak dneska doma kosatky. Jsem zvědav jestli budou unaveni po těžkém zápasu s Flyers, nebo naopak rozehraní. Bude to těžký zápas. :cinka:
Dnes nastúpia Canucks na 3.zápas za 4.dni. V dvoch predošlých hrali o výsledok dokonca, takže určite sa troška vyšťavili. Dôležité bude, aby Wings vybehli na Nucks hneď od úvodu a dali minimálne 1-2 góly v 1.tretine :wink2: GO WINGS !
3th win in a row :yes: Začiatok sezóny na výbornú, chválim celý tím. Zatiaľ nad moje očakávania hrá Bertuzzi, dnes krásny pass na Abdelkadera. Pasha tradične výborne, on je nečlovek. To, čo on stvára :klobuk_dole: :frajer2: Nemám slov. Ale víťazstvo to nebolo ľahké, dnes mal Detroit určite aj troška šťastia. Hodgsonov gól po čase či Burrowsova tyč. No to k tomu patrí, to je hokej :yes:
V sobotu čaká Wings zápas na ľade Minnesoty :)
A teraz dobrú
:clap: Yes. Třetí výhra v řadě a navíc s nulou. Krásný vstup do sezóny. :wave:
Začátek sezóny na jedničku,jen co mě hodně mrzí je to,že vůbec,ale opravdu vůbec nevyužíváme přesilovky.
Rosťa píše:Začátek sezóny na jedničku,jen co mě hodně mrzí je to,že vůbec,ale opravdu vůbec nevyužíváme přesilovky.
Přesilovky to je tragédie. V dnešním zápase 7 pokusů a nic :hroza: :thumbsdown:. Aspoň máme na čem pracovat.
Rosťa píše:Začátek sezóny na jedničku,jen co mě hodně mrzí je to,že vůbec,ale opravdu vůbec nevyužíváme přesilovky.
Tak veru, tie presilovky nie sú už také, ako kedysi. Aspoň všetci vieme, že aj napriek trom prehrám stále nič nie je dokonalé. Presilovky treba začať využívať, inak to nepôjde :)
Tak Vancouver zatím nejsilnější soupeř, ale zvládli sme to celkem bravůrně i když s malám štěstím, Jirka vede s Datsyukem bodování klubu :good: , jen tak dál a až tam začnou padat ty přesilovky tak to bude super, snad se nějaká urodí v neděli v Minnesotě
GO WINGS :clap: :clap: :clap:
Dnešná zostava proti Wild :
V podstate je rovnaká ako v zápase s Canucks, ibaže miesto Drew Millera je späť v zostave Patrick Eaves

Zetterberg-Datsyuk-Cleary
Franzen-Filppula-Hudler
Abdelkader-Helm-Bertuzzi
Eaves-Emmerton-Holmstrom

Nicklas Lidstrom-Ian White
Niklas Kronwall-Brad Stuart
Jonathan Ericsson-Jakub Kindl

V bráne bude stáť Jimmy Howard :)
GO WINGS :wave:
:yahoo: Ďaľšie víťazstvo, hoci to bolo dosť utrápené, zápas taký nemastný neslaný, ale počítajú sa 2 body. Hoci po góloch Zanona a Clutterbucka som si myslel všeličo. White znížil a Hudler skvelým tečom vyrovnal no a potom v predĺžení to dokončil Franzén. Jediné, čo mi stále naháňa strach, sú presilovky, pretože tie sú doslova zlé. Na tom treba jednoznačne popracovať. Momentálne čaká Detroit 5 dňový oddych a potom dvojzápas v piatok v noci s Columbusom na domácom ľade a o deň nato zápas vo Washingtone. Och zas týždeň čakania :ja_neviem:
OndroNR píše::yahoo: Ďaľšie víťazstvo, hoci to bolo dosť utrápené, zápas taký nemastný neslaný, ale počítajú sa 2 body. Hoci po góloch Zanona a Clutterbucka som si myslel všeličo. White znížil a Hudler skvelým tečom vyrovnal no a potom v predĺžení to dokončil Franzén. Jediné, čo mi stále naháňa strach, sú presilovky, pretože tie sú doslova zlé. Na tom treba jednoznačne popracovať. Momentálne čaká Detroit 5 dňový oddych a potom dvojzápas v piatok v noci s Columbusom na domácom ľade a o deň nato zápas vo Washingtone. Och zas týždeň čakania :ja_neviem:
No střelecká převaha zcela na naší straně. Výsledek tomu ovšem neodpovídá. Utrápená, ale přesto další výhra. Konečně využitá přesilovka. :cool: Na těch musíme zamakat. Jinak Good !!! Go Wings :clap:
Dost podprůměrný zápas, nakonec se šťastným koncem :x Ale osm bodů po čtyřech zápasech je fakt SUPER, snad to klukům pošlape i nadále
No drvivu vacsinu zapasu mali Wings navrch,ale predsa len to vyzeralo do polovice zápasu ze by im Wild mohli pripravit prvu porazku v sezone.Dovtedy to bol zodpovedný tímový výkon.Premiera Hardinga mohla byt ukázkova ked chytal fakt dobre ale i obrana mu v niektorych situaciach dost vypomohla... No ale v druhej polovici zapasu uz ako keby Wild strácali drzat krok proti velmi aktivnemu superovi co sa odrazilo i na výsledku.Inak hralo sa prevazne bez zbytocných faulov a s čistými hitmi co sa ukazalo i na minimalnom vylučovaní.Ale rozhodca urcite spravil pár chyb ci uz pri icingu,neodpiskanom jasnom interference v zavere zapasu na Setoguchiho a tiez si myslim ze vtom predlzeni ten faul bol na hrane a nemuselo sa vylucovat a nakoniec ten rozhodujuci gol nebol az taky jednoznacny... Dufal som opet v nájazdy kde by to bolo 50na50 no skoda.Ale zrejme si hostia zasluzili opet plny bodovy zisk tou predvedenou hrou.
Minnesota1 píše:No drvivu vacsinu zapasu mali Wings navrch,ale predsa len to vyzeralo do polovice zápasu ze by im Wild mohli pripravit prvu porazku v sezone.Dovtedy to bol zodpovedný tímový výkon.Premiera Hardinga mohla byt ukázkova ked chytal fakt dobre ale i obrana mu v niektorych situaciach dost vypomohla... No ale v druhej polovici zapasu uz ako keby Wild strácali drzat krok proti velmi aktivnemu superovi co sa odrazilo i na výsledku.Inak hralo sa prevazne bez zbytocných faulov a s čistými hitmi co sa ukazalo i na minimalnom vylučovaní.Ale rozhodca urcite spravil pár chyb ci uz pri icingu,neodpiskanom jasnom interference v zavere zapasu na Setoguchiho a tiez si myslim ze vtom predlzeni ten faul bol na hrane a nemuselo sa vylucovat a nakoniec ten rozhodujuci gol nebol az taky jednoznacny... Dufal som opet v nájazdy kde by to bolo 50na50 no skoda.Ale zrejme si hostia zasluzili opet plny bodovy zisk tou predvedenou hrou.
Vieš, Harding vás držal, proti tímu, akým je Detroit, nemôžeš po 2 góloch totálne zatvoriť hru a stiahnuť sa do defenzívy. Za 2 tretinu mala Minnesota možno 3 strely ? :hroza: Zápas to bol ale priemerný, ale občas sú aj také. Ten gól v predĺžení bol taký ušmudlaný, no padol. Osobne ma netešia strašné presilovky Red Wings, Brian Rafalski citeľne chýba. :cry:
Hm,měl jsem trochu divoký vikend....:pivo: ,tak jsem to videl až teď a celkem se mi to líbilo....nebýt těch dvou chyb Datsyuka,bohužel platí,že i mistr tesař se někdy utne,tak to Wings asi měli uz po 60min. za 2body,ale to už je jen spekulace, ta plichta a následný bodik navíc pro hosty,je asi nakonec v pohodě. Co bylo ještě minulou sezonu téměř nemyslitelné,je teď zatím častý jev-Hudler jde vidět a dokonce hraje dobře i boduje,spolu Johanem a Flipem jim to fakt jde,tak snad jim to vydrží.....jo a taky Bertik se překonává,
jen na těch přesilovkách to nepadá,ale to je jen otázka času,hráli to už slušně,jen Josh to prostě pochytal........:cinka:
Dado píše:Preco mate 6dnovu pauzu? :bee:
Lebo systém prideľovania zápasov je zostavovaný ako vysokoškolský rozvrh.

My máme tiež a tiež sa mi to nepáči. :giggle:
Už predtým mali 5 dňovú pauzu, odohrali 2 zápasy a teraz 6 dní :hmm: .
nebude to preto, aby sa domov dôchodcov stihol vydýchať a zregenerovať? :ja_neviem:
Joe S. píše:nebude to preto, aby sa domov dôchodcov stihol vydýchať a zregenerovať? :ja_neviem:
Hahaha :thumbsdown: :bitka3:
spíš ať si ostatní nahrajou taky nějaké body a neutikame jim tak moc..... :ciga: :D
Niečo na pobavenie ! Pavel Datsyuk a Jiří Hudler predávajú kávu, Ty Conklin a Darren Helm pracujú v hypermarkete, Drew Miller rozdáva letáky a Niklas Kronwall s Patrickom Eavesom zaberajú v sklade s pneumatikami... :)
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS