Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Pasha píše:Ja nikoho neospravedlňujem, ale verte tomu, že so založenými rukami nesedí. :wink2: Na druhej strane, najradšej by som bol, keby už Ken konečne odmrzol a niečo radostné spravil, no toho sa ťažko dočkám.

Spravili sa už ďaleko nepravdepodobnejšie výmeny, ale Kindl hrá občasne, teraz už nebude hrať vôbec, CH 2.4 milióna, turnover prone, nestabilný, nespoľahlivý, 2yrs left. Manažéri nie sú sprostí.

Waiver :arrow: Grand Rapids...a ďalej buyout/release/čakanie na povolanie pri nejakých zraneniach.

A už pochopte, že robiť výmeny nie je ako na hokejovom manažérovi, toto je krutá realita, za Kindla nám nik nedá ani 7. kolo 2121.
Stačí se podívat, kolik letos bylo výměn. Ani týmy, které byly úplně v prdeli (jako my), neudělaly žádný trejd, protože to prostě není tak jednoduché, jak si mnozí myslí.
Obrázek
:frajer2:
Pasha píše:Spravili sa už ďaleko nepravdepodobnejšie výmeny,

A už pochopte, že robiť výmeny nie je ako na hokejovom manažérovi, toto je krutá realita, za Kindla nám nik nedá ani 7. kolo 2121.
Si trošku protiřečíš, ne? A mimochodem, nikdo netvrdí, že by měl být součástí výměny Kindl nebo jen samotný Kindl a že to muselo být zrovna letos a zrovna teď(jak už to tady bylo x-krát zmíněno). Tady jde o celkovou práci Hollanda, který není schopný vytrejdovat NIKOHO, natož nějakého Kindla. A momentálně je až na pár vyjímek(nedotknutelných hráčů) trejdovatelný prakticky celý tým. Od brankáře, přes obránce, až k útočníkům. Tak mi netvrď, že s tím nic nejde udělat a že to není pleják :hroza:
Ten problém je DLOUHODOBÝ a netýká se zdaleka jen letošní sezóny, tím odpovídám i tomasinhovi.
Niekedy sa nájdu na trejd vhodní partneri, jeden má to, čo potrebuje druhá strana a naopak, ale často je to tiež maximálne zložité, presne ako píše Tomashino.

Je rozdiel, čo chceme my, čo chce Blashill, čo chce Holland. On zjavne necíti potrebu vymieňať, možno nechce, možno sa s nikým nevie dohodnúť, môžeme len polemizovať. V našom prípade to končí väčšinou len pri tom, že máme o polovicu ligy pomaly záujem, ale nakoniec sa nič neudeje. Počas sezóny (mimo TDL) sa sa navyše tiež dosť ťažko vymieňa.

Ja som sa už tak nejak vzdal, pretože je zbytočné furt dokola rozoberať Hollyho nečinnosť, nič s tým nespravíme, iba strácame čas. Keby Ilitch pomaly neumieral a troška sa zaujímal o tím, ktorý vlastní, tak by tu možno už Holland nebol.
Pasha píše:Keby Ilitch pomaly neumieral a troška sa zaujímal o tím, ktorý vlastní, tak by tu možno už Holland nebol.
Nepředal už starost o Red Wings synovi? Mám pocit, že ano — a od toho si také slibuji, že mu dojde trpělivost a ukáže Hollandovi dveře. Od let 2008 a 2009 už totiž uteklo pár zim a je to stále horší.
Neviem, je to možné, aj tak...podľa tohto sa aj tak asi priveľmi o dianie v klube nezaujíma. GMs sa dnes rozbehli, tak poď Kenny :pray:
A zrovna si tu píšeme o tom, jak se nedělají trejdy...
PK píše:
Pasha píše:Keby Ilitch pomaly neumieral a troška sa zaujímal o tím, ktorý vlastní, tak by tu možno už Holland nebol.
Nepředal už starost o Red Wings synovi? Mám pocit, že ano — a od toho si také slibuji, že mu dojde trpělivost a ukáže Hollandovi dveře. Od let 2008 a 2009 už totiž uteklo pár zim a je to stále horší.
To si právě nemyslím, ať starý nebo mladý, furt je to rodinný klan a Holland tak nějak za ty roky do něj patří. Takže si myslím, že pokud vyloženě nevyhoříme(měřítkem úspěchu bude asi PO, jak jinak), tak ho NIKDY nevyhodí a bude to jen na něm, zda to položí nebo ne. To samé platilo ve vztahu Holland-Bab. Kdyby Bab nechtěl odejít, tak ho tu máme do smrti. Jedinou možností změny GM vidím v neúčasti v PO a to ještě není vůbec jisté.

Btw. Flyers udali Lecava :hmm: tak hlavně, že to nejde....
++ ano, dokud bude sedět starý Illitch v holdingu, tak Kenny neodejde, mají silné osobní vazby, i když CEO je už Christopher. O tom se hodně ví, že oni jsou v podstatě rodina s Hollandem. A ano, stejný vztah potom budoval Holland s Babcockem, jeho odchod podle všeho řešily nejvíc jejich manželky.

Jo, udali LeCava a zbavili se navíc obránce, jak potřebovali... Ken by se tam měl zajet zeptat, jak byli schopni takový trejd vůbec udělat, protože pokud je nemožné se zbavit Kindla, tak trejd LeCava je co?
Pasha píše:GMs sa dnes rozbehli, tak poď Kenny :pray:
Kam má jít? Nech ho chrápat, on má budíka až na TDL.

Abych to uzavřel, Holland je GM, který má svůj vrchol dáááávno za sebou. Jeho zlaté časy byly v době před zavedením platového stropu, kdy měl kasu, věhlasný tým a mohl si přivést na koho si ukázal. Tuším, že jako hlavní GM začal působit až po prvním cupu 97, takže tu dynastii ani nevybudoval, spíš pomáhal. Ale za ty roky je mu třeba poděkovat, svou úlohu určitě zvládnul, to zase ano. Bohužel od té doby to jde hodně z kopce a po posledním cupu 08 nepředvedl zhola nic, přesněji od podpisu Hossy v témže roce(to zase taková práce nebyla). Absolutně nezareagoval na odchod opor týmu a dejme tomu léta 10-15 úplně prochrápal a žil ze své slávy a pověsti nejlepšího manažera. Momentálně je to podle mě jeden z nejhorších manažerů v lize, rozhodně co se aktivity týče a reagování na průběh sezóny. Pořád si myslím, že máme dobrý tým a za pomocí pár změn v kádru(doplnění slabých míst, které nás trápí už léta) by jsme v PO mohli něco uhrát. Bohužel tím jak roky nic nedělal, úplně zahodil poslední nejlepší léta D+Z a teď už je to v prdeli. Myslím, že jsme s nimi mohli ještě něco uhrát. Teď musíme počkat na Larkina a modlit se, aby jsme vytáhli ještě nějakou oporu. Nesquik, Tatar na to bohužel nemají a Z+D už to nevytrhnou. My vlastně žijeme jen ze skautingu, který máme jeden z nejlepších v lize(né-li nejlepší), ale to je tak asi vše a to nestačí. To co předvádí Kenny by zvládl snad i Husička :lol2:

Za odvedenou práci mu patří velký dík, ale už tak před pěti lety měl odejít a to se bohužel nestalo. Proto jdeme prakticky pořád z kopce, sezónu od sezóny.

Jen tak pro zajímavost by měl zajímalo, kdy Kenny udělal naposled nějaký větší trejd, při kterém se zbavil našeho hráče. Já pamatuju jen trejdy při TDL, kdy se zbavuje prospektů nebo draftu, ale trejd hráč za hráče si tak nějak nevybavuju. Kozlov-Hašek je hodně stará záležitost...
Co se týče hotových hráčů, tak Kozlov-Hašek, tomuto trejdu bude letos patnáct let
JKL píše:Co se týče hotových hráčů, tak Kozlov-Hašek, tomuto trejdu bude letos patnáct let
nebojte chlapy, Holly zas predvede nejaky majstrstyk. Ocekavam, ze by se mohl vratit Hudler a za par let Jarnkrok. On to tak toci porad dokola. Osobne uz ale ve vymenu neverim. Mozna privede nejakeho impotentniho troubu do tretiho/ctvrteho utoku (kde mame ofc pretlak) a to bude vse.
Sharks 1 - 2 Red Wings

:sok: Bodovo perfektný trip pokračuje, po Buffale (4-3) a New Jersey (1-0) sme zdolali aj Sharks.

V úvode som zostal doslova obarený, ale v dobrom slova zmysle. Nielen Sharks, ale aj my sme nastúpili s veľkou vervou, bolo tam tempo, dobrý effort z oboch strán, zápas mal rýchlosť, hráči oboch mužstiev strieľali na bránu. Hoci sme viedli len niečo viac ako minútu, hokej sa mi rozhodne páčil počas celých dvadsiatich minút, domáci boli mierne aktívnejší.

Druhá časť priniesla menší úpadok tempa aj hry, my sme prestali skoro úplne strielať, čo vyústilo v to, že sme, pochopiteľne, nemali šance, ale v zápase sme stále boli. Pred treťou tretinou bolo jasné, že kto dá gól, tak takýto zápas pravdepodobne vyhrá...

...A že to bolo práve San José, ale tu bol zas jeden muž, #34 Petr Mrázek. Neviem, ako to mám vyjadriť, ten chalan si musí ísť na nejakej droge, možno si dáva pred zápasom vodné bongo alebo netuším :lol2: Chytal zase s pokojom, hoci ho raz zachránila tyčka, práve pred gólom na 2-1 vytiahol kľúčový zákrok, úplný game-saver, takže zase bol difference maker.

Nie že by som Jimmyho nemal rád, alebo ho hateoval, no jedna vec je už vlastne skoro jasná. Pokiaľ sa neprihodí niečo neočakávané, trebárs absolútna strata formy Mrázeka a zároveň beast mode Howarda, tak je isté, že situácia v bránkovisku je vyriešená už teraz. Nevravím, že sa treba zamýšľať, čo urobíme, ale držať dvojku poberajúcu päť miliónov ročne je veľa, preto by bolo najlepšie Howarda vymeniť, trebárs počas draftu, 2nd rounder a nejakého lepšieho roster playera by sme zaňho mohli podľa mňa bez problémov zinkasovať, čo ty na to, Holly? :jn:

Ďalším mužom, ktorý ma mimoriadne potešil, je Danny DeKeyser. Nielen za gól, ten bol inak podľa mňa aj miernym dielom šťastia, pretože koncová Zetterbergova prihrávka bola mierne pomalá a dala sa vystihnúť, takže obranca (neviem, kto tam zrovna bol) spravil miernu chybičku, ale zakončenie DeKeho perfektné. #65 bolo celý večer výborné. Spoľahlivý vzadu, nespomínam si, že by urobil jedinú chybu, no a k tomu všetkému excelentná podpora útoku, takto nejak si to predstavujem u všetkých obrancov, toho sa, žiaľ, nedočkám, tak ok, aspoň u polovice :giggle:

V zápase sme si ale neodpustili pár turnoverov, treba to jednoducho odpaľovať a nie vymýšľať. Číslo sedem je však celkom v norme, oproti tomu, čo sme predvádzali v niekoľkých zápasoch predtým :giggle:

Obrátim sa aj na súpera, konkrétne na Joa Thorntona. Ten chlap mi nikdy nebol sympatický, hokejové kvality mal síce vždy obdivuhodné, ale proti nám sa akosi nevie vpratať do kože. Dnes si vybil zlosť na Glendeningovi, buchol mu hlavu o mantinel. Nech si vybíja zlosť ako Perry s Getzlafom, keď proti nám takmer rozbili hokejkami plexisklo, ale nie o súperovho hráča ako Thornton. Zaslúžene dostal misconduct a snáď dostane od ligy aj vyšší trest. Frustrácia sa nevybíja na protivníkovej hlave :thumbsdown: Snáď je Glend v poriadku.

16-3-7 in one goal games :sok: Nie sme Dallas, nebudeme dávať veľa gólov, takže takéto výhry sú o to cennejšie, podľa mňa omnoho viac práve takéto výhry spájajú kolektív :good:

V nedeľu by sa mal vrátiť Quincey, Nosek bol poslaný do GR, Andersson bol konečne HS :thumbsup: V prvom tíme bude osem obrancov, tak uvidíme, ako to Holly vyrieši, ale predpokladám, že Kindl bude odd-man out.

Z pohľadu bodov hodnotím trip na jednotku, samozrejme, ako inak :giggle: Herne 2- ... S Buffalom nepresvedčivé, s Jersey príliš nudné a defenzívne, hoci bez šancí domácich, dnes najlepší zápas zatiaľ na tripe. Polovica za nami. Ak vyhráme aspoň dva z trojice Ducks, Kings, Yotes, tak budem nadmieru spokojný :wink2:

GO WINGS GO! :good: :jupi:
Dobrý koment, není moc co dodat. Trochu mě štve, že sme neudrželi tempo v druhé části, ale SJS taky nepředváděli nic světoborného. Myslím jsou trochu výsledkově frustrovaní, oni nehrajou vysloveně špatně, ale chybí tomu styl. Ten jsme získali my, zlomili jsme snad definitivně prokletí jednogólových zápasů, Sabres (kde to ovšem smrdělo paradoxně nejvíc), NJD (nebyli moc nebezpeční, ale to my taky ne) a teď Sharks, kde podržel Mrázek, ale celkově jsme to prostě neodevzdávali. Pro mě dobrý kolektivní výkon, nikdo není vysloveně hot, ale celková kvalita kádru tam je, bez diskuze.

Mrázka začínám brát jako definitivní jedničku, teď už jenom vymyslet, co s Jimmym. Je dobré mít spolehlivou dvojku, zvlášť typu Howarda, ale aby hitoval za pět mega? Navíc si myslím, že i Howie by raději šel někam, kde by měl do budoucna ještě možnost zastat roli jedničky na pár let. Trochu to bohužel komplikuje jednak jeho smlouva, druhak skutečnost, že nemáme jistý zástup. Jared vypadá v GR relativně dobře, ale nikdy nehrál nahoře (esli se nepletu, tak byl akorát párkrát na střídačce), potřebovali bychom v takovém případě dvojku se zkušenostma z NHL. Celkově sem zvědavý, jestli (!) a co Ken provede, Qčku končí smlouva, Howie je zralý na trejd, potřebujem se zbavit jednoho obránce a máme solidní eskadru hodnotných prospectů, kde je jasné, že všichni se do týmu nedostanou.
Zápas jsem bohužel neviděl :verysad: V toto dobu jsem na přesunu do práce a tam si ani neškrtnu :x Asi jen Petr Mrázek :sok: před gólem Abdula klíčový zákrok zápasu WTF :poklona: :scare:
Go Wings Go !..! :wave:

Thorton je normální ma*or. NC :grc:
Obrázek

žer slimáky!!!
Howie podle mě zůstane minimálně do konce sezóny. Jak píšeš, nemáme dalšího gólmana. Pokud by se Mrázek zranil, byl by to průser. Očekávat, že Kenny vymění Howie při TDL(nebo dokonce před) a přivede nějakou zkušenou dvojku je holé šílenství. Už tak si to v létě podle mě hodí, nebude vědět co má dělat a vůbec bych se nedivil, kdyby jsme další sezónu měli nejdražší brankářskou dvojici v NHL. Myslím, že tohle bude ještě hodně zajímavé :kajo:
Já bych vyměnil i Qčko. Ano, hraje teď dobře(hrál), ale beků máme dostatek, má vysoký plat, končí mu smlouva, už není nejmladší, na farmě čekají další. Pokud ho zase podepíše, tak to bude +/- za ty stejné prachy a to je prostě hodně. A pokud ho v létě pustí, tak proč se ho nezbavit už teď, ať z toho taky aspoň jednou něco máme.
Buď on a nebo Kužel a Kužel je hodně velké sci-fi. Nebál bych se ho trejdnout, někde prostě musíme ušetřit.

Jinak Mrázek neskutečný, je to blázen. Jen díky němu nám stačí hrát fotbal. I z nasazování je jasné, že Blash má taky jasno.
diky bohu jsem se nedival, ale vidim defakto totozny vysledek jako skoro vsechny nase vyhry, takze jsem udelal dobre. Ale vyhra nice :)
Jirik19 píše:vůbec bych se nedivil, kdyby jsme další sezónu měli nejdražší brankářskou dvojici v NHL
Na druhou stranu nás právě ta brankářská dvojice drží nad vodou :)
Ninety91one píše:diky bohu jsem se nedival
Taky jsem se nedíval, zapíchl jsem to ve čtyři, jen jsem si v posteli pustil z ajfounu radiokomentář. Kdybychom hráli poslední dobou hezký hokej, asi bych se podíval, ale takhle…

Každopádně body bodnou (zvlášť při pohledu na tabulku). A velký dík Pashovi za vyčerpávající summary.

Myslím, že meno Ken Kal netreba nijak bližšie predstavovať :wink2:
Kindl waived! Už jsem čekal něco ve smyslu Marchenko na farmu... Správné rozhodnutí.
proste demence, teda Holland
General manager Ken Holland stepped up efforts to trade Kindl the past few days ... sakra a zase se to nepovedlo, nemá ten chlap už smůlu? :lol:

Tak kdo potřebuje přeplaceného "obránce"?
Jirik19 píše:...
Tak kdo potřebuje přeplaceného "obránce"?
Teraz si Roy trieska hlavu, mohol ho zobrat namiesto Bodnarchuka... :-D
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS