Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ta druhá lajna v tomto složení ani nemůže být produktivní, nevěřím tomu. Na pohled sice fajn, ale není tam kdo by dával góly. Richards kdyby u nás nebyl, tak by si toho nikdo ani nevšimnul a Helm je všechno možné, jen né gólový...bohužel.
lgrw!
Tak Helm-Datsyuk-Pulkkinen. Dnes budou rozdíloví.
Novis44 píše:Helm-Datsyuk-Pulkkinen
No to jsem celkem zvědav. Kéž by se Teemu chytil. Dravec, šikula, střelec — mohlo by to fungovat.
PK píše:
Novis44 píše:Helm-Datsyuk-Pulkkinen
No to jsem celkem zvědav. Kéž by se Teemu chytil. Dravec, šikula, střelec — mohlo by to fungovat.
nebo spis - mam gramlave ruce - jsem bez formy - netrefim branu.
:gitara: famozni vykon, takhle by nase hra mela vypadat :good: :gitara:

jinak mame za poslednich deset zapasu pouze jednu prohru a vysplhali jsme se na devaty zapas v rade, kdy jsme sebrali aspon bod :) No Larkin uz vede celkovou +/- :-D
Fajnový zápas :clap: Takový jsme přesně potřebovali. Hodně střel, tlak do brány a konečně i nějaké góly. Ta haluz Nesquicka :giggle: Ale ty naše přesilovky :slap: :hroza: Zítra ještě doma Preds :box:
Go Wings !!! GO !!!
Týýý jo, předčasné Vánoce? Škoda, že jsem neviděl první třetinu, ale super. Tomu nechybělo snad nic. Ještě vypilovat přesilovky a budu spokojený :-D

Miller(otřes?) a Pulkoš(?) zranění? To je šance pro AA.
Zápas fajn, dobrý support ze zadních řad, tohle se lepší zápas od zápasu. Hned to jde poznat, žádné složité vymýšlení, šup na bránu. Yotes, pokud šli do zámku, tak nevěděli kam dřív skočit, na jejich rychlost platí ještě větší rychlost. Přesilovky stále tragédie, už mi přijde, že nejlepší způsob jak se bránit proti Wings je faulovat a hrát furt oslabení... Smolík 56/20, vzadu nejslabší článek Smith. DeKe se zlepšil v aktivitě dopředu, Marčenko hraje docela pěkně.

Z posledních pěti zápasů máme průměr střel přes 37, ehe!!!

Hurá na Predators, koukal sem na ně proti Floridě, nevidím důvod nebrat dva body, nepřišli mi tak nebezpeční, hrají to klasicky od modré čáry, rychle přistupující útočníci jim znemožní drtivou většinu akcí, všechno pak končí nahozením po mantinelu a vepředu tam snad kromě Neala nemají nikoho fyzického. Na závěr s prázdnou kysnou proti Fla postavili na centra Jarnkroka, tak nějak.
Jirik19 píše:Škoda, že jsem neviděl první třetinu, ale super… Miller(otřes?) a Pulkoš(?) zranění? To je šance pro AA.
První třetina začala rozpačitě, Yotes nás zatlačili a dali nám góla — nebyl ale uznán kvůli offside (po Blashově žádosti). Pak jsme se začali zvedat.

Také čekám, že se objeví Jurky a AA. Jak na chatu správně poznamenal #91 — Jurčo dostane poslední šanci :)
Výborne, sériu neustálych predĺžení sme zastavili práve včas. Z Nashvillu bobky nemám, nie je na to najmenší dôvod, tak hádam budú ďalšie dva body.

Spočiatku som bol mierne nervózny, ale už sa začína prejavovať Blashova filozofia, dostáva to správny švung, hlavne, aby to pokračovalo.

Btw, už aby boli Vianoce, treba reset a novú energiu :giggle:
Ač se mi to pravidlo nelíbí, tak dnes nám hodně pomohlo. Kojoti začali dobře. Nicméně potom už to bylo kočka s myší, což jsem nečekal, z toho co zatím pouštní psi předvádí jsem čekal bitvu o každý metr, puk. Ty 2 slepené góly je položili. Líbí se mi, jak dokážeme poslední zápasy dominovat a vnutit soupeři naši hru. Hit Hanzala byl čistý, bohužel tam Pulkk ztratil úplně rovnováhu a ten váhový nepoměr udělal své. Asi rameno nebo klíční kost. Nicméně zkraje sezóny se dostával do podobných situací častěji a chtěl jsem napsat, že by si na to měl dávat pozor. Třeba na Larkinovi, který se zpočátku taky párkrát ocitl v takových nebezpečných situacích, jde teď vidět, že si na to dává pozor. Ten hit na Millera byl trochu pozdní. Je to srdcař, jak chtěl pokračovat. Snad to byl jen bezprostřední otřes. Snad to Blash nevyřeší, tak že dá namísto Millera Andyho. Jurčo je jasný. AA nebo Mantha up. Mantha byl teď ale zraněný.
Andy je podle mě instant HS a do týmu se už nepodívá. Miller byl ovšem na oslabení, teď otázka, jestli nevytáhne třeba Callahana. Pavel + AA by nebyla špatná kombinace, akorát se mi hodně líbila hra 13+71.
JKL píše:Andy je podle mě instant HS a do týmu se už nepodívá
No tak to nevím teda, další zápas beztak hraje.
JKL píše:Andy je podle mě instant HS a do týmu se už nepodívá. Miller byl ovšem na oslabení, teď otázka, jestli nevytáhne třeba Callahana. Pavel + AA by nebyla špatná kombinace, akorát se mi hodně líbila hra 13+71.
Snad tomu tak bude. Bohužel za Millera se tam trochu nabízí. Larkin s Datsem vypadal dobře, ale řekl bych, že zůstane u Hanka a Abdula. Jurčo asi do dvojky, takže pokud nebude hrát Andy, pak by možná mohl být povolaný z farmy nějaký grinder.

Jinak Marchenko je teď míň výraznější díky tomu, že Smith bere rozehrávku kompletně na sebe, což u Coyotes taky. :cool:
Gusta :rofl:
Jinak mě příjde Kroner totálně znuděný. Dneska fajnový gól po kombinaci s Trtem :klobuk: a radost žádná a u Nesquicka ani nezvedl hokejku. Kulkinen nevím jestli je ztráta, ale to asi bude na delší dobu a Miller uvidíme.
Chtělo by to fajn zápas s Preds a tak nějak zůstat na Wins a Points vlně :cinka:
Jen aby Millera nenahradil Cleary ;)
PK píše:Jen aby Millera nenahradil Cleary ;)
:scare: :bitka3: :bac:
Datsyuk-Zetterberg-Abdelkader
Nyquist-Sheahan-Tatar
Helm-Richards-Larkin
Andersson :clap: -Glendening-Jurco
Jirik19 píše:Datsyuk-Zetterberg-Abdelkader
Nyquist-Sheahan-Tatar
Helm-Richards-Larkin
Andersson :clap: -Glendening-Jurco
Hmmmmm :hroza: to jsou zase škatulata :thumbsdown: boha jeho Andy :verysad: a Kulkinen 6-8 týdnů out :!:
A Miller taky 6, takže se aspoň Andy za tu dobu dostane do formy :giggle:
Aspoň, že zůstala ta Shehanova lajna pokupě. Spojení Dats-Hank nejsem moc nadšený, ještě když je na křídle Abby. Ta 3. lajna by mohla mít dynamiku. No....a Andy. Snad bude AA recall a pak se to sestaví trochu jinak.
Jo Blash říkal, že je to naše nejlepší lajna(N+S+T), tak jí nechá. Z+D no nevím, nevím, snad jim to půjde. Je opravdu zajímavé, že jediný Aby má fleka jistého. Už si ani nevzpomínám, kdy hrál naposled mimo první lajnu. Radši bych tam viděl Larkina, ale na druhou stranu se poslední zápasy Aby zase zvedal, tak snad to bude ta stará dobrá první lajna.
2 points with Preds :pray:
:gitara: 7-0-3 :gitara:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS