Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Gagner.89 píše:Mám dost školy a nestíhám koukat na zápasy NHL.. Ale zajímal by mě jeden hráč od vás, Brad Stuart, jak si vede? Spousta jej označuje za velký promrhaný talent, ale já jej považuji za TOP, co se deff. obránců týče. Aklimatizoval se už v Detroitu a podává výkony jak se sluší a patří? Díky :)
Tak top nie je, ale svoje si v obrane odkrúti, dobrý na oslabenia. Ale objavil som rôzne špekulácie o tom, že by po sezóne mohol Hockeytown opustiť. Mal ofenzívny talent na to, aby zbieral viac bodov ako je tomu teraz, v jednej sezóne v drese San Jose nazbieral 39 bodov, takže ani v ofenzíve nebol zlý. No teraz je z neho v podstate čisto defenzívny bek a v dvojici s Kronwallom im to ide slušne. :yes:
OndroNR píše:
Gagner.89 píše:Mám dost školy a nestíhám koukat na zápasy NHL.. Ale zajímal by mě jeden hráč od vás, Brad Stuart, jak si vede? Spousta jej označuje za velký promrhaný talent, ale já jej považuji za TOP, co se deff. obránců týče. Aklimatizoval se už v Detroitu a podává výkony jak se sluší a patří? Díky :)
Tak top nie je, ale svoje si v obrane odkrúti, dobrý na oslabenia. Ale objavil som rôzne špekulácie o tom, že by po sezóne mohol Hockeytown opustiť. Mal ofenzívny talent na to, aby zbieral viac bodov ako je tomu teraz, v jednej sezóne v drese San Jose nazbieral 39 bodov, takže ani v ofenzíve nebol zlý. No teraz je z neho v podstate čisto defenzívny bek a v dvojici s Kronwallom im to ide slušne. :yes:
Patří k oblíbencům, docela rád bych jej viděl v dresu Oilers. Takového beka potřebujeme jak sůl. Se Šmídem by to byl další tvrdý pracant v obraně a těch, když koukám na soupisku máme málo. Navíc má zkušensoti.
Nick Lidstrom will be featured on Episode Three of NHL 36, which follows the Red Wings captain for 36 straight hours during tonight's game against the Sabres and tomorrow's game vs. the Dallas Stars.

The show premieres on Wednesday, January 25th at 6:30 PM on the NBC Sports Network.
:thumbsup:
Detroit Red Wings 5 vs. 0 Buffalo Sabres
História je prepísaná :clap:
1.tretina priniesla aspoň podľa striel vyrovnaný hokej, no skóre vravelo iné. V 6.minúte Hudler zobral puk v útočnom pásme, prihral ho Zetterbergovi, ktorý otvoril skóre zápasu - 1:0. Potom pohrozilo aj Buffalo, malo pár šancí, no spoľahlivý Howard aj za pomoci obrany všetko vyriešili. V 19.minúte prišiel ďalší skvelý moment. Datsyuk v strednom pásme backhandom prihral Franzenovi a ten strelou z pravého kruhu zvýšil na 2:0. V poslednej minúte Datsyuk posunul Bertuzzimu, ktorý vystrelil a od Millera sa puk odrazil pred bránu a nekrytý Nick Lidstrom zvýšil na 3:0.
2.časť zápasu bola podľa striel opäť vyrovnaná, o zápase sa však definitívne rozhodlo v 25.minúte. Datsyuk v útočnom pásme za bránou zobral puk Weberovi, prihral Bertuzzimu, ktorý pred bránou spravil spin-o-ramu a backhandom po ľade medzi betóny Millera zvýšil na 4:0. Človek sa ani nestihol potešiť z gólu a razom Miller našiel Helma, ktorý usmernil puk do siete - 5:0. Po tomto góle šiel Miller dole z ľadu a nastúpil Enroth, ktorý do konca zápasu neinkasoval. Po tomto góle si už Detroit jasne kontroloval zápas a výsledkom 5:0 aj zápas skončil, hoci Buffalo malo ešte šance na skorigovanie, no nič sa neujalo.

Zaujímavosti :
- Budem sa opakovať, zase vypredané
- Datsyuk 1.hviezda zápasu (0+3), čo je však podstatnejšie, zaznamenal 700 bodov v NHL :klobuk_dole: Směkám :poklona: :tada:
- 15.domáce víťazstvo v rade, čím je teda prepísaná klubová história
- Howard zaznamenal počas týchto 15 zápasov úspešnosť 94,7 % a GAA sa mu zastavil na čísle 1,34 :klobuk_dole:

Čas na oddych však nie je, už ďalšiu noc nastúpi Detroit na ľade Dallasu, je dosť možné, že Jimmy dostane oddych, ale...Zaslúži si ho :yes:
Datsyuk v top 5 bodovania ligy :klobuk_dole: :good:
až mi Šavlí bylo chvilkama líto...nekompromisně tam Wings trestali každé zaváhání obrany Buffala a zoufalý Ryan ani
neměl nárok s tím něco dělat....no,Detroit momentálně hraje dobře,tak se mi to líbí :thumbsup: ,doma body nepouští a daří se
celkem slušně i venku,tak pojďme zkusit vyloupit i Mamllásek :jn: .... :cinka: :povzbudzovanie:
Baffy píše:Detroit momentálně hraje dobře,tak se mi to líbí :thumbsup: ,doma body nepouští a daří se
celkem slušně i venku,tak pojďme zkusit vyloupit i Mamllásek :jn: .... :cinka: :povzbudzovanie:
Doma je to skvelé, no s tým, že vonku je to slušné...No bolo to už aj lepšie :wink2: Snáď sa to v druhej polke sezóny zmení, do play-off to bude dôležité.
Keby to takto chcelo ísť vonku častejšie, tak by bolo fajn :) 2 tretiny vyrovnaný zápas, v tretej mal Detroit jasnú prevahu, no rozhodol až Hudler v nájazdoch. Conklin slušný výkon, výborne zachytal i Bachman na strane Dallasu. Celkovo som spokojný.
Do ASG čakajú Detroit ešte 4 zápasy :
19.1. Phoenix (v), 21.1. Columbus (d), 23.1. St.Louis (d), 25.1. Montreal (v) ... čakám minimálne 4 body :)
OndroNR píše:Keby to takto chcelo ísť vonku častejšie, tak by bolo fajn :) 2 tretiny vyrovnaný zápas, v tretej mal Detroit jasnú prevahu, no rozhodol až Hudler v nájazdoch. Conklin slušný výkon, výborne zachytal i Bachman na strane Dallasu. Celkovo som spokojný.
Do ASG čakajú Detroit ešte 4 zápasy :
19.1. Phoenix (v), 21.1. Columbus (d), 23.1. St.Louis (d), 25.1. Montreal (v) ... čakám minimálne 4 body :)
2 Ondro. První 2 body ze 4 jsou doma. :wink: Teď nás čeká návrat domů a zápas s Columbusem. Bude natažena domácí série neporazitelnosti :?: Bertík a jeho nájezd :klobuk_dole: :hehe:
Yotes boli zrejme trošku lepší, ale nakoniec aj so šťastím to chlani zvládli. Vyzdvihujem výborného Howarda, Datsyuk pokračuje v zbieraní helperov, Bertuzzi si to posledné týždne šúpe, dnes skvelý slap shot a ešte lepší nájazd. V predĺžení aj so šťastím ubránená presilovka domácich Každý bod je dobrý, západ je tento rok neskutočne vyrovnaný, Detroit sa dostal na 1.miesto v konferencii a aj v celej lige, no dnes hrá Chicago doma s Floridou, takže zase sa to bude asi meniť (aj keď rád by som sa mýlil). Creepy, ani nesranduj, že v sobotu sa skončí 2,5 mesačná séria bez prehry na domácom ľade :wink2:
OndroNR píše:Yotes boli zrejme trošku lepší, ale nakoniec aj so šťastím to chlani zvládli. Vyzdvihujem výborného Howarda, Datsyuk pokračuje v zbieraní helperov, Bertuzzi si to posledné týždne šúpe, dnes skvelý slap shot a ešte lepší nájazd. V predĺžení aj so šťastím ubránená presilovka domácich Každý bod je dobrý, západ je tento rok neskutočne vyrovnaný, Detroit sa dostal na 1.miesto v konferencii a aj v celej lige, no dnes hrá Chicago doma s Floridou, takže zase sa to bude asi meniť (aj keď rád by som sa mýlil). Creepy, ani nesranduj, že v sobotu sa skončí 2,5 mesačná séria bez prehry na domácom ľade :wink2:
Srandu nedělám. :x Myslím to vážně a doufám, že navlečem další korálek na domácí vitěznou sňůru. :clap: Naše divize je neskutečně vyrovnaná a vedoucí se mění každým kolem. :scare:
Já myslim, že plichta je celkem zasloužená. Yotes sice podle mě byly lepší, ale na ty gólový šance to bylo vyrovnaný. Ve třetí třetině jsme dobře drželi puk, ale v pásmu ne a ne nic kloudnýho vymyslet. Škoda nevyužitý přesilovky 4:3 .. tam jsem si ten zápas prohráli.. celkově proti Křídlům s back-to-back zápasem v nohách podle mě dobrej výkon... :good:
http://www.nhlpro.cz/clanek/21149-skrom ... -i-pokorou" onclick="window.open(this.href);return false;
----
Koho zaujíma, článok o Pavsovi, genialita sama o sebe :klobuk_dole: :poklona: Pav :yes:
Ten nájezd Bertuzziho byl opravdu parádní :good:
Belly píše:Ten nájezd Bertuzziho byl opravdu parádní :good:
Jeho klasická spin-o-rama :) Momentálne je radosť sa na neho dívať, hrá skvele, :klobuk_dole: pred Babcockom, že našiel lajnu Bertuzzi - Datsyuk - Franzen :) Momentálne najlepšia lajna krídel.
Spin-o-ramu sem párkrát zkusil na florbale jako nájezd, ale se zakonečním do forhendu, takže s otočkou o 360 stupňů - po několika pokusech radši zůstávám u střely k tyči anebo klasický bekhendový blafák, vzdal jsem to :D
OndroNR píše:http://www.nhlpro.cz/clanek/21149-skrom ... -i-pokorou
----
Koho zaujíma, článok o Pavsovi, genialita sama o sebe :klobuk_dole: :poklona: Pav :yes:
:klobuk_dole: :klobuk_dole: :klobuk_dole:
Tu ste mohli nazrone vidiet, co to znamena, ked mame brankara a nie lemru, hrali sme bez Cartera, Umbergera, Letestua, Huseliusa (aj ked toho ani neratam) v utoku, a Wiza v obrane (Martinka uz ani neratam), napriek tomu sme vam podkurili.
OndroNR píše:Zetterberg bude zrejme za svoj faul suspendovaný, uvidíme, Nikitina tam postrčil, ten dosť škaredo narazil nohami do mantinelu. Očakávam max. 3 zápasy.
Najbližší zápas doma v pondelok proti St.Louis Blues :)


dobrý report Ondro,byl to hodně vyrovnaný zápas,prohra doma byla na spadnutí,máme štěstí,že v nájezdech to teď padá :sarcasm:


k tomu Zetterbergovi...no nemůžu si pomoct,ale neviděl jsem tam žádný faul,nohy měl roztažené,hokejku bokem,
ano přistrčil ho levou rukou.... :ja_neviem: dobře,beru že to vypadalo dost hrozivě,ale suspendace by myslím byla špatný vtip
Baffy píše: k tomu Zetterbergovi...no nemůžu si pomoct,ale neviděl jsem tam žádný faul,nohy měl roztažené,hokejku bokem,
ano přistrčil ho levou rukou.... :ja_neviem: dobře,beru že to vypadalo dost hrozivě,ale suspendace by myslím byla špatný vtip
Ako som si to ešte pár krát pozrel, musím sa poopraviť. Z Zettovej strany tam určite nešlo o úmysel, veď doteraz v kariére nebol ani raz suspendovaný a je fakt slušným hráčom, verím, že Shanny rozhodne správne. Pravda, Nikitin stratil rovnováhu, tak to vyzeralo strašne.
mt-svk píše:Tu ste mohli nazrone vidiet, co to znamena, ked mame brankara a nie lemru, hrali sme bez Cartera, Umbergera, Letestua, Huseliusa (aj ked toho ani neratam) v utoku, a Wiza v obrane (Martinka uz ani neratam), napriek tomu sme vam podkurili.
Ja som očakával, že to bude ľahší zápas, hrali ste dobre, v mnohých momentoch mal Detroit šťastie, v predĺžení ste mohli kľudne rozhodnúť. Sanford chytil druhý dych, chytá výborne. Bez 6 hráčov základu výborný výkon, máte bod, no pri troche šťastia ste mohli mať kľudne 2 :wink2:
Tak jsem rád za 2 body, které jsou nesmírně důležité při přetahování o vedení v naší divizi. :evil: Čekal jsem lehčí zápas, ale výsledek a průběh tomu neodpovídal. :ja_neviem: S Hankem nevím. Osobně v tom úmysl nevidím. Spíše jako nešťastná náhoda a nebýt tam te levé ruky Hanka, tak by se ho snad ani nedotkl. Nepatří k zákeřným hráčům a pokud se to k Shanymu dostane tak snad rozhodne rozumně. :cry: Čeká nás důležitý zápas doma s Blues jednak o body v divizi a snad v pokračování naší domácí série. Hrají výborně na mne až moc defenzivně, tak snad to doma rozbijem. Věřím v 2 body, ale bude to hodně těžké. V případě suspendace Hanka půjde o přeházení zažitých útoků. :oops:
Red Wings GM Ken Holland has been told that there will be no suspension for F Henrik Zetterberg :yes:
Našťastie, Nikitin si k tomu prispel aj sám, hoci Zetterberg na neho ruku položil, no určite ho nepostrčil na mantinel, to by Zetterberg nebol schopný urobiť :wink2: Takže zajtra s Blues v nezmenej zostave, dúfam že miesto Commodora ale nastúpi Kindl
OndroNR píše:Red Wings GM Ken Holland has been told that there will be no suspension for F Henrik Zetterberg :yes:
Našťastie, Nikitin si k tomu prispel aj sám, hoci Zetterberg na neho ruku položil, no určite ho nepostrčil na mantinel, to by Zetterberg nebol schopný urobiť :wink2: Takže zajtra s Blues v nezmenej zostave, dúfam že miesto Commodora ale nastúpi Kindl
Hossa to urobil aj keď nechcel, nebuď naivný.
Hankova "suspendance" : http://www.nhl.cz/CZ/27777/uz_i_zetterb ... vinne.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Překvapily mne i reakce hráčů Columbusu.
Dneska důležitý zápas doma s Blues. Bude to hodně těžké s jejich hokejem. Udržíme domací tvrz a popotáhnem káru s výhrama doma dále :?: Tak Go Wings :clap:
Tak a domácí série pokračuje :clap: 17 vítězství doma v řadě a další 2 důležité body. První gól obstarali Blues po našem špatném střídání a ztrátě puku ve středním pásmu. Vyrovnání zařídil po krásné akci Datsyuk. Další gól přídal Franzen a ke konci zápasu krásnou střelou Kronwall, kdy se mírně frustrovaní Blues snažili vyvolat bitku. V této fázi zápasu mne celkem zklamali, přes jinak dobrý výkon. Zejména při pokusu o vyvolání šarvátky s Helmem a při záverečné zcela zbytečné potyčce před Jimmym :thumbsdown: Hitchcock po nástupu tento team neskutečně zvedl :klobuk_dole: , ale na rozjeté Wings v domácí aréně to bylo málo. :wink: Další a poslední zápas před ASG nás čeká na ledě Montrealu, kde bychom měli potvrdit dobrou formu a následný odpočinek uvítejí všichni hlavně Jimmy :lol2: Ondro chtěl 4 body z možných 8 a máme zatím 6 :!:
Go Wings Go !!!
Detroit Red Wings 3 vs. 1 St.Louis Blues
Tak...zápasy s Blues sa mi začínajú čoraz viac nepáčiť....
Prvá tretina priniesla jeden gól zo strany Blues, po chybnom striedaní sa dostali do prečíslenia 3 na 1 Crombeen, Porter a Nichol a tretí menovaný otvoril skóre - 0:1. Na konci tretiny sa odohralo prvé nechutné divadlo. Krásny čistý hit Stuarta na Alexa Pietrangela sa nepochopiteľne nepáčil Stewartovi, ktorý vyprovokoval bitku so Stuartom, dostal 5 minút za bitku, 2 minúty za vyprovokovanie a trest do konca zápasu. Wings teda dostali presilovku, ktorú na začiatku druhej tretiny využil krásnou strelou backhandom Pavel Datsyuk - 1:1. Svoju prácu ako vždy odvádzal vo svojom office Tomas Holmstrom, za čo má :klobuk_dole:
V 29.minúte sa Detroit dostal do vedenia, Ericssonovu strelu dorazil spred brány Johan Franzen - 2:1.
V tretej časti sa odohralo viacero zaujímavých situácií. Po jednom z Helmových hitov to neprežil Colaiacovo, ktorý si to s ním chcel vyriešiť, no dostal 2 minúty. Wings presilovku využili, keď napálil tvrdo a presne Niklas Kronwall - 3:1. Do konca zápasu si už Detroit vedenie ustrážil a pripísal si tak 7.víťazstvo v rade.

Zaujímavosti :
- 51.krát v rade vypredaná JLA
- 17.víťazstvo v rade v domácej aréne
- Datsyuk 17.krát v sezóne multi-point game
- Hity 31:29 pre Blues

Najlepší hráči zápasu : z tímu hostí určite Halák, držal svoj tím celý zápas, no nestačilo to. Z Detroitu tradične Howard, Datsyuk, Franzen odohral dobrý zápas, ale čo ma teší nesmierne, je DARREN HELM. Čo ten dnes predvádzal, neskutočné, odohral 14:30, za ten čas si pripísal 6 hitov, 1 získaný puk, vypracoval niekoľko šancí, rastie z neho naozaj skvelý 3rd center :poklona: :yes:
Program pred All star break ukončí Detroit v stredu zápasom v Montreale.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS