Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

ted patrne jedno z rozhodujicich obdobi. Nastesti jsou ty zapasy brzo rano, takze se nebudu muset divat :)
Impotenti :wave:
skoda..moc malo, ale dnes by nam elej tech 5-6 mohli dat.
To hlavně vypadá, že nedohrála celá obrana. Zápas sem neviděl, tyhle ranní zápasy, to je trest. Zítra ráno to zkusím, protože stejně budu vstávat brzo. Ale barák na LA dal bych.
Pozitivní zpráva aspoň - v SHL naskočil do hry po zranění Holmstrom. Tak snad se nezrakví zas za další zápas.
uff, to mi odlehlo. Holmstrom v SHL je konecne zpet..

jinak nejaky Kronwall a poleno Smith jsou zraneni no..who cares
Hehe, no to sem zvědavý, s kým budeme hrát na LA, protože s týmem cestoval akorát možná Sproul (Green nebruslil).

Mám pro Blashe návrh - dej tam Otta. :lol2:
JKL píše:Hehe, no to sem zvědavý, s kým budeme hrát na LA, protože s týmem cestoval akorát možná Sproul (Green nebruslil).

Mám pro Blashe návrh - dej tam Otta. :lol2:
jeste by si mohl dat hokejku doprava. Ani nemusi brat pro pravaky, proste jenom prehodi..to ze mu to bude smatlat je stejne jedno :))
Marchenko a Sproul, příjemná změna, i když vynucená....ten dnešní výkon :wave: Přesilovky už jsou legendární bez nadsázky... :rofl:
Tak to je dobře, že ho takhle tahá... naštěstí Sheahan, Miller aspol. competují jak urvaní.
JKL píše: Ale barák na LA dal bych.
Kam teď ? Pod most :giggle:
Nevěřitelné. Dali jsme 4 góly a žádný nedostali tudíž velká gratulace Jaredovi k první nule v soutěži. :yes: Další "vánoční" dárek :jn:
No....už vím jak to funguje, musíš popsat dvě strany o tom, jak prohrajou a oni pak vyhrajou. :lol2:

Jinak, tohle mě rozebralo:




Nepříjemnost pro domácí hokejisty. Na trestnou lavici totiž odjíždí Jeff Carter
.
.
.

Domácí se zatím brání výborně. Tedy brání...on se nyní brání spíše Detroit, neboť se hraje u Coreaua.
.
.
.



Na chvíli se sice Red Wings dostali do blízkosti Jeffa Zatkoffa, ale nyní už je puk znovu poměrně daleko od domácího gólmana.

.
.
.
Domácí v plném počtu.

:lol2: :lol:
Creeper píše:Kam teď ? Pod most
Já sem naštěstí v podnájmu, takže si to bude muset nějak vyřešit majitel. :lol:
Joe S. píše:to môže povedať aj na jeho včerajší defenzívny výkon a najbližšie bude v 4. lajne
Dneska má asistenci a gól v založené na jeho obraně - asistenci, kdy dostoupil s AA (který dneska bránil dobře, a ten nájezd imo být neměl) na modrou, hráči LA si chtěli nakrátko pomoct, ale neměli v podstatě šanci. U druhého gólu si na soupeřově kruhu udržel hráče a totálně ho znemožnil.

Co sem tím chtěl říct, že na Manthovi jeho obranu naopak nejvíc žeru, snad ještě víc, než jeho střelbu ze střední vzdálenosti. A jak už někde jinde někdo psal, konečně (...) trenér pochopil, že to není rozhodně žádný front net guy (to mě vloni rozčilovalo, jak ho cpal v pp před branku), to bylo naprosto tristní nepochopení jeho schopností.
jsem bral automaticky, ze jsme prohrali 4-0 a ono je to naopak :D my jsme nedostali gol? to byl co za zapas? pristali mimozemstane ? :D
V trojkráľový predvečer sa stal zázrak. Vyhrali sme prvýkrát v riadnej hracej dobe vonku od zápasu s Rangers (presne vtedy sme dali vonku posledný gól z presilovky).

Predpokladám, že proti San Jose to bude nuda a prehráme tak 2:0 :jn: :giggle:
Pasha píše:V trojkráľový predvečer sa stal zázrak. Vyhrali sme prvýkrát v riadnej hracej dobe vonku od zápasu s Rangers (presne vtedy sme dali vonku posledný gól z presilovky).

Predpokladám, že proti San Jose to bude nuda a prehráme tak 2:0 :jn: :giggle:
je to skvele, bez tech vsech nasich "opor" jsme dokazali vyhrat v nejlepsim skore letosni sezony. Jsme zase zpet a boj o SC se blizi :) a nebo to byla pouze zase souhra nekolika nahod.. :D
Konečně sem dokoukal záznam, no tak bych řekl, že LAK hlavně měli den, kdy by asi prohráli s každým, protože v obraně i v útoku jim prostě něco chybělo. Celkově byli aktivnější, techničtější, celkově hokejovější (ale to je dojem, který mi prostě kazí neustálá přítomnost omg na ledě), ale všude měli hokejky později a přestože 2. i 3. gól přišly tak nějak z ničeho bez většího zámku, tak mohli být rádi, že nedostali 5:0 v první části. Velkým zklamáním pro mě teda Kopitar, mám rád jeho styl, ale podle mě teda hrál za svými možnostmi o parník. Ve druhé třetině přidali, občas dost drtivě, ale snad krom jedné dvou situací zase nic, z čeho bych měl strach a když těch cca pět šest minut před koncem druhé zamykali a stejně nedali, tak si myslím, že rezignovali na celý zápas, protože tam vynaložili příliš energie bez výsledku.

Jared 0, ale nemyslím si, že by tam měl nějaké větší množství vysloveně těžkých zákroků, myslím, že Zátkov se na ty své ´jen čtyři´ nadřel v konečném důsledku víc.

V obraně sme hráli prostě docela fajn, vlastně s nejmladší obranou snad za poslední tři dekády, akorát E přes 30.

+Jensen, řada AA-Nielsen(celkově hraje dobře)-Vanek, Sproul se snažil hrát víc dozadu
+ Larkinovo vhazování...ten má sophomore jak vyšitou teda, je mi ho kolikrát až líto, ale nemám strach, on maká jak kůň, nic nevypouští, hraje svůj hokej, toho kluka čeká velká budoucnost ještě. Je super, že hraje centra.
+XO a jeho styl, s jakým chodí do soubojů mě nepřestane asi dlouho bavit, ten má prostě v očích rudo, když mu někdo leze do zelí
++zápas bez vyloučení

- omg a hlavně Miller mě vytáčí, teda i Ott občas aspoň někomu uzme puk, ale Drew je hodně mimo tuhle sezonu a nevidím jinak, že po návratu kohokoliv jde ven.. Sheahan, Nyq hraje neuvěřitelné nic
--přesilovky trolololo
JKL: sakra, takze jak jsem psal vyse :/ jinak ten gol AA byl jeho typicky, to je nadhera tyhle jeho goly :) no a Vanek tradicne rules
Naprostý souhlas s JKL, zápas v duchu - nechte orla (AA) lítat. AA v top 6, Smith, Kronwall out, tak se mi to líbí. Top 6 je poskládaná pěkně, dál už je problém, OMG lajna je špatná, nicméně když už ti hráči hrát musí, tak nelze jinde, než ve čtvrtý. Ta třetí lajna je taky špatná, ale to se nedá nic dělat při těch zraněních. Možný upgrade bych teď hned viděl pouze v přeskládání 4. lajny typu: Miller out - Bertuzzi/Nosek in.
https://www.facebook.com/DETROITREDWING ... 795999139/

Hm, Mrázič si neťukne ani, Swedish Mafia je ještě vlivná.
inak keď tak rozmýšľam, pomaly by mohol niektorý z fanúšikov dead wings založiť stránku http://www.didnyquistscore.com" onclick="window.open(this.href);return false; :giggle:
Novis44 píše:https://www.facebook.com/DETROITREDWING ... 795999139/

Hm, Mrázič si neťukne ani, Swedish Mafia je ještě vlivná.
)

asi tam vidite neco navic, ale z ceho soudis?


dneska navazeme na vyborny vykon proti elej a bude to FW
SJS poslední dva zápasy prosrali, první vzájemný zápas sme s nima hráli docela ok, tehdy dva góly dával Nyquist ( :lol2: ), ale ve všeobecnosti nečekám zázraky...
JKL píše:Nyquist ( :lol2: ),
On dává góly ? On to umí ?
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS