Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Re:

Tak pojďme na to kluci,je třeba obrat o bodíky Caps! :cinka: :box: :cinka:
Zatím se hraje fakt perfektní hokej :thumbsup: Washington má na začátku zápasu menší převahu, šance tam měli Ovečkin i Flash, ale ani jeden se netrefil
:nervy2: :nervy: :cert: :buch: To byl děs dneska,jdu :grc: . Hra o ničem a díra v bráně!!!
Mňa nepríjemne prekvapila tá prehra... :-O
prečo..?, ak si pozrieš posledné výsledky tak sa to dalo čakať, DET prežíva takú menšiu krízu, už som o tom písal pred zápasom s DAL (ktorý nakoniec tiež prehrali). Ale z toho sa dostanú, je to podľa mňa normálny jav, aj tak skvelé mužstvo nedokáže odjazdiť celú sezónu na 100%, preto si myslím, že pre DET je dobré, že ich kríza prišla už teraz a do PO sa dajú do poriadku. Vtedy to bude najviac potrebné a ja verím, že znova pôjdu do finále. Tento tím je jednoducho dobre vyskladaný a na každom poste majú skúsených borcov, ktorí vedia zahrať práve v takýchto dôležitých momentoch.
Tiez si myslim.
:arrow: Komentár k zápasu

P.S. V prvej tretine vystrelili oba tímy spolu 5 striel :cinka:
ivan23 píše:prečo..?, ak si pozrieš posledné výsledky tak sa to dalo čakať, DET prežíva takú menšiu krízu, už som o tom písal pred zápasom s DAL (ktorý nakoniec tiež prehrali). Ale z toho sa dostanú, je to podľa mňa normálny jav, aj tak skvelé mužstvo nedokáže odjazdiť celú sezónu na 100%, preto si myslím, že pre DET je dobré, že ich kríza prišla už teraz a do PO sa dajú do poriadku. Vtedy to bude najviac potrebné a ja verím, že znova pôjdu do finále. Tento tím je jednoducho dobre vyskladaný a na každom poste majú skúsených borcov, ktorí vedia zahrať práve v takýchto dôležitých momentoch.
Do fin letos nepůjdou i kdyby se rozkrájeli, nemohou mít štěstí věčně....... !!!!
Come on ENGLAND píše: Do fin letos nepůjdou i kdyby se rozkrájeli, nemohou mít štěstí věčně....... !!!!

Jj,to píšeš každý rok....... :frajer2: :roll:
No uvidíme.Detroit je silný tím, ktorý vie formu načasovať tak, aby vyvrcholila v play off.Finále konference by z toho byť mohlo, ale mám pocit ,že San Jose je na tom tento rok herne líp.
myslel si po STL, ktoré sa lišiacky v tichosti pomaličky posúva hore, aby udrelo v prvý čas a na prekvapenie všetkých uchmatlo SC, predpokladám... :D
Nechápu jak nyní můžete o jakémkoli týmu hovořit v té souvislosti že má na fin SC atd. - stačí aby se Det zranil někdo z trojice Zet, Dac či Lid a mají velikánské problémy, to samé u SJ v případě Tho či letos ve skvělé formě hrajícího Mar....... :shock: :shock: !!!! U Philly bych zase v této souvisloti zmínil jména jako Tim, Rich, Car či Gag....... !!!! Zkrátka tým může mít papírově nějaké ambice, ale zranění a formě člověk neporučí. Já osobně se domnívám, že SJ dopadně v PO jako každý rok, navíc letos to budou mít o to těžší, že na ně bude vyvíjen o hodně větší tlak a soupeři se k nim také budou stavět jinak. Mezi námi - SJ nemá nikterak skvělý kádr, já osobně jsem toho názoru že ani nikterak skvěle poskládaný, jako třeba na východě Bos, takže nechápu kde přicházejí k tolika dobrým výsledkům, nicméně jsem přesvědčen o tom, že v PO jako obvykle vyhoří, nedosáhnou ani fin konference. Co se týče Det tak ten má kádr velice slušný, zkrátka GM Hol svoji práci umí, to je jisté, ale zranění nechodí po horách ale po lidech..... !!!! No ale ono to to pověstné štěstí Det zase kompenzuje, takže oni jsou schopni jít do fin SC i se 2 pětkami s čísly 3 a 4......... :? :? !!!!
nechápem, čo je na tom pre teba tak čudné. Hokejoví odborníci z celého sveta vytvárajú podobné prognózy ešte pred začiatkom sezóny, ktoré neskôr publikujú všetky média a tiež sú max neobjektívne, ale o tom to predsa nie je. Sú to iba špekulácie a názory na túto tému, či už vyjdú alebo nie. Títo ľudia prezentujú svoje názory na základe toho, ako je ktorý tím vyskladaný, ako pred sezónou posilnil a pod. Kto by bol pred sezónou 2003/04 povedal, že SC vyhrá Tampa, či v 2005/06 Carolina..? Tak prečo by sme o tom nemohli polemizovať aj my, už počas rozbehnutej sezóny. Netreba to brať až tak vážne, ale ako zábavu. :smile03:
ivan23 píše: Tak prečo by sme o tom nemohli polemizovať aj my, už počas rozbehnutej sezóny. Netreba to brať až tak vážne, ale ako zábavu. :smile03:

Přesně tak ivane,zaspekulovat a tipnout si jak který tým dopadne v play-off,si může každý a je to v pořádku.
Jinak co se týče těch zranění,co zmiňoval Scud,to je jasná věc,pokud vypadnou těsně před začátkem vyřazovacích
bojů třeba 2-3klíčoví hráči (Dats,Hank nebo Lidas)-je to obvykle šmytec a to se nedá nic dělat.
Přesto je na takovéto soudy času dost,kdoví jak na tom budou týmy herně nebo se zraněnými v dubnu(aprilu) a
kdo dokáže správně načasovat formu a pojede spanilou jízdu.Krizi měl Detroit loni o tomto čase taky,prohrávali a
ztráceli body,navíc byl zraněn Lidas s Hankem a Rafalski,ale v konečném důsledku to neznamenalo nic........,takže uvidíme.
S těmi Žraloky bych celkem souhlasil,každopádně jsem moc zvědav,jak si psychicky poradí v play-off,po
tak výborných výkonech v zákl. části,na ně bude(jak už zmiňoval Scud) vyvíjen dost velký tlak a je možné,
že to nezvládnou......to třeba naopak Flames nebo Dallásek budou ožívat. :? Těším se na to :good: :frajer2: :cinka:
a to sa tu nikto veľmi nezmieňuje o WSH, ktorý môže ísť tento rok veľmi ďaleko, ak im forma vydrží. :yes:
ivan23 píše:nechápem, čo je na tom pre teba tak čudné. Hokejoví odborníci z celého sveta vytvárajú podobné prognózy ešte pred začiatkom sezóny, ktoré neskôr publikujú všetky média a tiež sú max neobjektívne, ale o tom to predsa nie je. Sú to iba špekulácie a názory na túto tému, či už vyjdú alebo nie. Títo ľudia prezentujú svoje názory na základe toho, ako je ktorý tím vyskladaný, ako pred sezónou posilnil a pod. Kto by bol pred sezónou 2003/04 povedal, že SC vyhrá Tampa, či v 2005/06 Carolina..? Tak prečo by sme o tom nemohli polemizovať aj my, už počas rozbehnutej sezóny. Netreba to brať až tak vážne, ale ako zábavu. :smile03:
Je veliký rozdíl tipnout si kdo se kam dostane a říkat že ten a ten tým má na fin SC atd. - a tom právě mluvím. Nemám nic proti tipování, já osobně letos na fin SC z východu tipuji Philly, ale určitě neříkám že je na něj nějak vidím, či že na něj mají atd. - právě proto že existují zranění, výpadky formy atd....... !!!!
Hossu chvalim aj ja :) ...Vcera hral dobre,az vyborne...Skoda,ze ten hetrik sa mu nedari vykuzlit.....Ale celkovo je stale nas vykon priemerny a ked sa pridaju k tomu aj brankari(najma Ozzie),tak drama je na svete...Tie oslabovky mame hrozne...s tym by sa malo nieco robit,lebo taketo standartne situacie rozhoduj zapasy PO!!!!No trebaopat nakopnut motory a makat naplno....Go Wings Go!!!
kedze zapas sa riesi dole na chate :D z ineho sudka troska

Detroit Red Wings by si chcel udržať dvojicu Marián Hossa a Johan Franzén aj do budúcnosti. Ako informuje Windsor Star, generálny manažér červených krídel Ken Holland sa v piatok stretol s agentmi oboch hráčov v Joe Louis Arene.

Obaja prejavili záujem o zotrvanie ich klientov v Detroite. Ak Hossa a Franzén podpíšu nové zmluvy, dostanú nižšie platy ako by im ponúkli v lete ako voľným hráčom iné kluby. Detroit však určite do konca sezóny nepodpíše zmluvy s oboma. Podľa platnej kolektívnej zmluvy môže kontrakt predĺžiť do 1. júla iba s jedným z nich. "Druhý bude musieť počkať na 1. júl. Aj preto podpíšeme kontrakt s tým, s kým sa skôr dohodneme," povedal pre Windsor Star Holland.

Franzén by mohol dostať zmluvu na 5 až 8 rokov za 4 milióny dolárov na sezónu. Hossa by mohol v prípade predĺženia dostať podobný kontrakt, ako nedávno podpísal Henrik Zetterberg, teda v priemere na 6 miliónov ročne. "Viem, čo by som chcel. Určite by som chcel dlhodobejšiu zmluvu. Je skvelé byť súčasťou tohto tímu. Uvidíme, ako sa budú vyvíjať ďalšie rokovania, čo mi povedia Ken i môj agent Ritch Winter. Môže to trvať len pár dní, ale i mesiace," povedal pre mlive.com Hossa, ktorý je najlepším strelcom Detroitu. Winter zastupuje aj ďalšieho Slováka v tíme Red Wings Tomáša Kopeckého a vedenie Detroitu mu už naznačilo, že by si trenčianskeho odchovanca v tíme rado udržalo. (hokej.sk)
Tak DET slušně válcuje EDM :good: To bude mít Baffy zase Vánoce :lol2:
ked mam pravdu povedat 1.tretinu to valcovali 2. tretinu hrali pozvolna co sa dalo aj cakat, no uvidime dalej
sympaticka vyhra Kridiel 8:3, ale najviac ma potesili aspon tie dva body Hossu (1+1) a padali aj celkom pekne goly, len skoda ze nebola 10-ka...
po první třetině jsem se bál, že Edmonton dopadne stejně jako včera Rangers...
nuž rozpisovať sa o zápase nechcem, ale poľavenie krídel po nastúpení do 3. tretiny bolo evidentné, ako by sa uspokojili a v podvedomí šetrili na ďalšie zápasy, (s takýmto náskokom niet divu), sú to v priemere skúsení borci a tak to zrejme chceli v pohode dokorčuľovať, nasadenie stúplo až po treťom góle olejárov, aj keď ten 8 gól by nechytil ani Hašek s top forme, (teč tesne pred brankárom). Ale berie sa víťazstvo a body, takže zrejme panuje všeobecná pohoda...
ivan23 píše:nuž rozpisovať sa o zápase nechcem, ale poľavenie krídel po nastúpení do 3. tretiny bolo evidentné, ako by sa uspokojili a v podvedomí šetrili na ďalšie zápasy, (s takýmto náskokom niet divu), sú to v priemere skúsení borci a tak to zrejme chceli v pohode dokorčuľovať, nasadenie stúplo až po treťom góle olejárov, aj keď ten 8 gól by nechytil ani Hašek s top forme, (teč tesne pred brankárom). Ale berie sa víťazstvo a body, takže zrejme panuje všeobecná pohoda...
Napsal jsi to pěkně ivane :good: ,no a s tou pohodou se doufám nemýlíš,snad už je ta menší krizička pryč. :frajer2:

Včera jsem se bohužel ani nedodíval do konce,už toho bylo na mě moc........... :oslava: Obrázek :oops:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS