Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No protože to je celkově takové. Ne individuálně. Ale je klid, protože aspoň někdo to tam dotlačí a ... 6 in a row, co si budem.
Mrazek je v PP vyborny :-D ten z toho bude mit komplex. Po zapase skoro brecel
PP je katastrofálna už nejaký ten zápas, ešteže kvôli tomu neprehrávame zápasy. S Floridou ja už nečakám nikdy dokonalý výkon, lebo na nich jednoducho nevieme hrať a vždy ich podceníme. Zajtra a v sobotu zápasy o čelo konferencie, Bolts a Isles :yahoo: :jupi:
Nase oslabeni je letos postavene na vykonech Howarda. Ten je v oslabeni naprosto famozni. Mrazek je ted podle me pekne v prdeli co se tyce hlavy. Uz aby byl Howie back :)
Ninety91one píše:Nase oslabeni je letos postavene na vykonech Howarda. Ten je v oslabeni naprosto famozni. Mrazek je ted podle me pekne v prdeli co se tyce hlavy. Uz aby byl Howie back :)
V PP famózní a na nájezdy sněhulák. S Mrázičem je to naopak :scare:
a dneska uz bude i kanonyr Jurčo :-( achjo. Takze jsem mel pravdu, ze Pulkki byl potrestan za to, ze hral perfektne a dokonce si dovolil dat i gol:( co ten kluk ma delat vice, v AHL uz dosahl maxima. Kurna tohle me tak strasne sere :thumbsdown:
Jo,to byl asi ten důvod,proč nešel po ASG nahoru.
Zápas jsem neviděl. Asi jsem dobře udělal. Nějaké postřehy ? Mrázič z 15 střel 5 fíků asi nic moc a navíc SHG :scare: . Z sestřihu to vypadalo, že nás Bishop vyčapal, ale těžko soudit. V posledních zápasech to padalo, i když takové šmudly a dneska jsme dostali lekci z produktivity. Navíc nás doma čekají Isles a na ty hrát co si pamatuji neumíme :thumbsdown:
bohuzel, kompletne cela prohra na vrub Mrazka, velika tragedie v jeho podani.

Jinak Teemu 3+1, ale who cares :)
Já to musím zopakovat,ale mně se nelíbí ty lajny. Proč jsme rozhodili něco,co fungovalo do prdele? :sisi:
První lajna marná, navíc Glend by rozhodně neměl hrát třetí lajnu(stejně jako šedý vlk a momentálně i Jurčo),byť minulý zápas třetí lajně vyšel.Andy odchod kamkoliv,třeba za Yandle do pouště :jn: Pulki zpět,o tom nemůže být ani řeč.Alespoň do návratu Mezka.
Druhá věc je,že nám momentálně nechytá gólman a že už máme z Tampy asi komplex.
Ninety91one píše:cela prohra na vrub Mrazka, velika tragedie v jeho podani
Bohužel chytal fakt mizerně, tedy spíš nechytal. Už aby se vrátil Howie, Mrazík potřebuje pauzu a dát se psychicky dohromady.
PK píše:
Ninety91one píše:cela prohra na vrub Mrazka, velika tragedie v jeho podani
Bohužel chytal fakt mizerně, tedy spíš nechytal. Už aby se vrátil Howie, Mrazík potřebuje pauzu a dát se psychicky dohromady.

nechytil nic navic a pustil vesmes lacine goly. Takhle snadny hetrik jsem dlouho nevidel. To same vykon Mrazka - pulku zapasu sme hrali opravdu pekne, ale mizerny vykon Mrazka vsechny sundal. Vcerejsi zapas je pouze a jenom Mrazkuv problem :-(
Aspoň vidíte, že Mrázek ešte nie je pripravený na veľkú záťaž a zjavne má toho už dosť, niektorí tu pomaly vymieňate Howarda. Mrázek má stále čas, rôčkov málo, na takúto porciu ešte nie je stavaný. Odchytal veľmi zlý zápas, Pulkkinen valec, mne sa formácie tiež nepáčia, mali sme ostať pri tom pôvodnom s tým, že Jurčo by vymenil Anderssona v 4. formácii.

Treba sa vrátiť k poctivej hre, zas sa nedá vyhrávať stále keď inkasujete štyri góly v každom zápase. K zápasu len toľko, že v prvej sme hrali veľmi fajn, boli sme lepší, no napriek tomu sme prehrávali, v druhej dala Tampa všetko, tí nehrali nič, ale boli efektívni.

Treba regroup a v sobotu na Isles, s Tampou sme si mohli dovoliť prehrať, s Isles by som chcel výhru.

Hank - Pav - Abby
Nyq - Shea - Tats
Weisser - Helm - Pulu
Miller - Glend - Jurčo

:modlenie:
Ocividne jsme Mrazka znacne precenili, holt i to se stava. Jinak hokej, ktery sme predvadeli v prvni tretine byla krasa. Pak ale prisly lacine goly a cely tym se slozil. To, ze mene strilime bych az tolik neresil, proste nestrilime z kazde dementni pozice.

Mrazek v poslednich 4 zapasech 17golu? cely tym je jeho nejistymi vykony ovlivnen :-( No a Pulkkinen je passe, toho uz jsem davno obrecel. Misto neho bude marny Jurčo.
Ninety91one píše:Ocividne jsme Mrazka znacne precenili, holt i to se stava
Tak tak, stává. Potřeboval by roli stabilní dvojky, aby to zpočátku neleželo na něm (zvlášť v dobách finiše před playoffs). Vlastně jsme totéž říkali už v létě.

A ještě jedné věci jsem si všiml — býváme zbytečně vylučováni za ptákoviny.
Howarda až za pár let...tady šlo o to,že už letos měl být jasná dvojka a né smrdět někde na farmě.I když díky naprosto zbytečnému podpisu Guse se stejně dalo počítát s tím,že bude spíše dvojka než trojka. Tady jde hlavně o princip.
Ty lajny bych taky tak viděl i když bych ještě prohodil Abdula s Pulkim(při vší úctě k Abdulovi,v první lajně má být sniper),ale to je samozřejmě sci-fi.Každopádně chlapci ze čtvrté řady mají svoji úlohu jasnou a není třeba je posunovat někam výše.Snad se Mike probere a na Isles to přehází.
PK píše:
Ninety91one píše:Ocividne jsme Mrazka znacne precenili, holt i to se stava
Tak tak, stává. Potřeboval by roli stabilní dvojky, aby to zpočátku neleželo na něm (zvlášť v dobách finiše před playoffs). Vlastně jsme totéž říkali už v létě.

A ještě jedné věci jsem si všiml — býváme zbytečně vylučováni za ptákoviny.

jo, vylouceni za faul v utocnem pasmu je v posledni dobe taky dost caste, z toho mi dycky stoji vlasy na hlave. Vcera takove vylouceni byly min. dve. V kazdem pripade nevim, kdo bude chytat pro Islanders, protoze Mrazek muze byt ko na hodne dlouho. :-(


Jirik: prvni lajna je jasna - Z-D-P. Teemu si krasne najizdi do dobrych pozic a jeste k tomu je dost rychly a kvalitni bruslar. Ten by se k tem dvou naramne hodil, akorat ted na neho nebude misto bo Jurčo. U Jurča stale hledam ten vsemi vychvalovany skill, ale stale ho nevidim. Umi hrat dobre do tela, to jo :-D
Tak sem se jen tak ze zajmu kouknul na ty jeho pusteny goly. Mate pravdu, ten patej byl prisernej. Uplne vam zkazil comeback.
Lol
Lashoff - waiver
Marchenko - up
Ouellet - down

Vedenie chce vidieť, čo dokáže Marchenko hore, Ouelletovo poslanie dolu nemá nič spoločné s jeho výkonmi, po pár zápasoch by mal byť hore miesto Marchenka.

Možno fakt niečo chystáme pri deadline :good:
No..Alexey se bude muset ukazat, asi fakt pujde o stezejni test.

A jeste pry..
https://twitter.com/thescore/status/561222882554949633" onclick="window.open(this.href);return false;

Coyotes gm: Only untouchable if shane doan; Ekman-Larsson, Vermette, Yandle are available. If i was holland i overpay for either yandle or OEL. Oullet, jurco, kindl,and a pick

Larssona bych bral :-D
No něvěřím...konečně to někoho napadlo s tím Lashem.Na Sašu jsem dneska zvědavý :kajo:
Dneska bych bral bod. :eek2: Isles jsou jiná liga. Navíc na ně neumíme. S formou Mrázka budeme za bod rádi :?
Go Wings !!! Go !!!
Wings 4 - 1 Islanders


A good bounce-back win :jupi:


Creeper :good: Tu väčšinou, keď je negatívna nálada, tak vyhráme :giggle:

Dnes sa mi náš výkon páčil, hoci stále tých striel je na náš vkus veľmi málo, ale pokiaľ vyhrávame, tak ma to nejak netrápi a nesužuje. V prvej tretine začali lepšie Isles, no Tatar v PP :klobuk: neskutočne presne vymietol pavučinky v ľavom hornom rohu. Hrali sme zodpovedne smerom dozadu.

Druhá tretina začala tlakom formácie Helm - Pav - Tatar, na nich nadviazala aj kapitánova formácia. Tretina ale nebola nijak nadpriemerná, zaujali skôr iné okamihy, nastrelenie Boychukovho ucha :giggle: Ten to zobral s humorom (Višna, what are u doin ? ) A potom pohľad na Zettera bez visioru :lol2: Naozaj nezvyčajné ho vidieť v tejto pozícii. Na konci 2nd pridal zase nechytateľnou bombou druhý zásah Smith - 2:0.

V tretej som čakal od Isles nápor, keď znížil Višňovský, vedel som, že nasledujúce minúty bude horúco. DeKeyser si dal potom takmer vlastňák. Ale ako býva zvykom, po výlúčení, pri ktorom je búrka nevôle a následne padne z neho gól, si pruhovaní uvedomili, že treba dať šancu aj nám...Nyquist 3:1, pekné futbalové spracovanie :lol2: Ericsson už len dokonal výhru na 4:1.

Čo ma dnes potešilo, bol výkon Mrázeka. Možno už má toho dosť, ale Babcock hovoril o jeho sebavedomí a silnej psychike, dnes to ukázal v plnej paráde, za gól nemohol, niekoľkými zákrokmi podržal.

Práca obrany, konečne :!: ,bo v posledných zápasoch sme dostávali veľa gólov, na čo nie som tento rok vôbec zvyknutý. Musím vyzdvihnúť Quinceyho, tento rok je naozaj top a s Dannym vytvoril skutočne kvalitne rozumejúcu si dvojicu. Marchenko nesklamal, rozhodne nie, navyše vďaka nemu padol gól na 2:0, keďže bol na začiatku akcie, keď zachytil puk v strednom pásme.

PK sa zlepšila, hoci sme dostali gól (7 straight games, 10 of last 12), tak už tam bolo vidieť lepšiu prácu a zlepšený pohyb brániacich hráčov. Pokiaľ nám special teams nezačnú prehrávať zápasy, tak to prežijem, smerom do PO sa však treba vrátiť k hre v oslabení z obdobia októbra - decembra, kde sme mali takmer 90 %-nú úspešnosť.

PS, konečne budeme mať dvoch 30-gólových strelcov :yahoo: Tatar potrebuje v 32 zápasoch 8 gólov :ciga: a Nyquist 10 :ciga:

Dlhý oddych až do štvrtku :nervy: potom Avalanche v Denveri.
Mrazík příjemně překvapil. Dokáže-li takhle hodit za hlavu mizerný zápas, je to jenom dobře.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS