Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jo a přesilovky dobré jak cyp :lol2:
rambo001 » 23 led 2016, 11:02 píše:Sice jsem to po 2 třetině zalomil, ale zdálo se mi to nebo Marchenko v páru s Big E zahrál strašnou bídu na jeho poměry letošní sezónu.
Nic nezkazil, žádný puk neodevzdal, hrál hodně na jistotu a opatrně, mohl by se snažit víc rozehrávat akce, docela mu to jde. Podle mě tam měli všichni i povědomý strach z toho dostat nějaký uslintaný gól, protože vepředu to nikdo nespasí.

Po zranění mi spíš přijde krapet mimo Q, vyhýbá se střetům.
Ty zápasy se Sabres už jsou ohraná písnička. Držíme puk, pásmo, střílíme. Oni čekají na nějaký lucky goal. Je to až s podivem, že nejsme z těch šancí schopni vstřelit nějaký ten gól. Dnes Sabres nepředvedli směrem dopředu nic. Celkově to vypadalo, že ten hokej nemůže a nebaví nikoho na ledě v hledišti ani u TV. 2 body máme, snad nějaké ušetřené síly a uvidíme s kým dnes v bráně a s čím na nás kačeři vyrukují.
rambo001 píše:Sice jsem to po 2 třetině zalomil, ale zdálo se mi to nebo Marchenko v páru s Big E zahrál strašnou bídu na jeho poměry letošní sezónu.
Celkově byla hra taková utrápená, bez zaujetí. Obrana to zvládla vcelku dobře. Marchenko tam měl asi 2 docela slušné střely. Ale jinak ve mě to naše složení obran velkou jistotu nebudí. Abby ukázal své střelecké rozpoložení při svém pokusu ve hře bez brankáře.
Buffalu jsme vubec nic nedovolili, 18-2 treti tretina na strely :D A Tatara prosim zpet do arabske treti ligy, ten je zadaramo drahy. Bo jinak fakt novy nazev tymu - Mrazek, Larkin a nejaky ten zbyly srot. Sice je to dlouhy nazev, ale presny
Andy cleared
Aspoň Frolunda si ho mohla vzít.
nasi hraci, to je proste investice do budoucna. Nikdo je nechce a uz ted jsem zvedav, jak bude vypadat nase farma sestava za takove tri roky :-D
Kenny jednou bude v Hockeytownu persona non grata.
Novis44 píše:
rambo001 píše:Sice jsem to po 2 třetině zalomil, ale zdálo se mi to nebo Marchenko v páru s Big E zahrál strašnou bídu na jeho poměry letošní sezónu.
Celkově byla hra taková utrápená, bez zaujetí. Obrana to zvládla vcelku dobře. Marchenko tam měl asi 2 docela slušné střely. Ale jinak ve mě to naše složení obran velkou jistotu nebudí. Abby ukázal své střelecké rozpoložení při svém pokusu ve hře bez brankáře.
Abby vystřílel svou golovou potenci na sezonu v season openeru proti Leafs, první útok má jistej, smlouvu taky tak na co by se snažil.
Jediné pozitivum víkendu je to, že jsme dali za 2 zápasy 6 gólů. Jinak nic. :hroza: Další zápas s Isles, kde jsme nevyhráli od Kuvajtu napadení. Pokud to neukradne Mrázek tak jsme bez bodu. :sarcasm:
Pozitivum bych ještě viděl v zakončení Helmuta a Jurča, to se u nich vidí jednou za sezónu.
Zápas začal hodně slibně, z naší strany aktivně. Helm stihl zakončit ještě předtím, než by se mu zapletl puk mezi nohama nebo se rozbil o mantinel. Pak nás zbrzdil "high stick" DeKeysera. Následovala chyba Smitha, když měl bruslařské problémy a následně krosčekoval protihráče. Poté přišla "interference" Perrona. Proč ty uvozovky? Zápas nebyl odřízen vůbec kvalitně a byl negativně ovlivněn. :ref: Nám z jasně známých důvodů hra v nerovnovážném stavu nevyhovuje. Dnes jsme hráli oslabení jinak, rychlý přístup a šlapalo nám to. Ale ty přesilovky...Zápas měl 2 rozhodující momenty. Únik Greena za stavu 2:2, bohužel... Gól Keslera na 4:2 při výhodě a záhy po jasném faulu na Larkina (to ať se na mě nikdo nezlobí, ale hokejka mezi nohama scvakla jasně při průniku mezi obranou a mohlo to pro ANA pěkně smrdět) a poté z mé strany jasný too many man Anaheimu. Jasný, byl tam taky neopískaný faul na Vatanena a Silverberga. Asi bych to rozhodčím i odpustil kdyby celý zápas netrestali takové bullshity. Jinak mě štve už ta hra Nyquista a Tatara, to jsou tahouni? Naopak Jurčo poslední zápasy kvalitní výkony, je potřeba aby dokázal být víc produktivní. Jak jsem psal už minule, toto složení obrany se mi nelíbí. Smith začíná být můj nepřítel číslo 1. Howie neměl špatný zápas, no ale Mrázek je Mrázek...Snad ostrovany obereme o bodíky.
Novis44 píše:Jinak mě štve už ta hra Nyquista a Tatara, to jsou tahouni?
Ano tady máme hlavní problém naší ofenzívy + pan Abdul samozřejmě. Tihle hráči už to měli letos táhnout a místo toho se předbíhají kdo půjde míň vidět. Není možné, aby se probrali jednou za 10 zápasů a dalších 10 pak zase nešli vidět. N+A krásné smlouvy, tak co jim chybí, že? :ciga:

Jednoho z nich bych se nebál použít do trejdu.
Novis44 píše:Poté přišla "interference" Perrona. Proč ty uvozovky? Zápas nebyl odřízen vůbec kvalitně a byl negativně ovlivněn.
Na sudí zpravidla nenadávám, ale byla tam hromada neodpískaných vysokých holí a krosčeků. Nikoliv Anaheim Ducks, nýbrž Anaheim Pigs. Ale prohráli jsme si to sami, opět jen a pouze střeleckou impotencí. Koho jiného porazit než Kachny v tomto stavu? Mohli jsme je mít jako na stříbrném talíři — jen dávat góly.
PK píše:Nikoliv Anaheim Ducks, nýbrž Anaheim Pigs
:lol: :clap: Na tohle jsem se vyloženě těšil. Škoda, že jsem nekoukal live, musela být v chatu prdel.
PK píše:Koho jiného porazit než Kachny v tomto stavu?
Myslíš tým, který má od Vánoc billnci 9-3-1 jo a který vás přehrával i v zápase v Anaheimu?
tomasinho píše:Na tohle jsem se vyloženě těšil.
Od Prongerova zásahu v konferenčním finále 2007 chci střílet kachny :)
tomasinho píše:Myslíš tým, který má od Vánoc billnci 9-3-1 jo a který vás přehrával i v zápase v Anaheimu?
Tým, který by nebyl tolik nemohoucí jako my, by neměl vážné problémy.
Víťazstvo Ducks zaslúžené, Howard ok, ale nechytil nič naviac. Rozhodcovia pískali zle, ale to je bezpredmetné, my sme v presilovke impotentní. Máme veľa problémov a obávam sa, že málo rešení. Príliš veľa borcov hrá tužku, obrana zlá, náš najspoľahlivejší bek je Marchenko, ostatok kazí, chybuje a robí kiks za kiksom.

To, že nemáme lídra obrany, je sčasti chyba Hollanda, sčasti nešťastie, že sme nikoho takého v drafte nezískali. No šancu na zisk dobrých obrancov sme mali niekoľkokrát (Bouwmeester, Edler, Phaneuf...ďalší mi nenapadajú, poprosím, pridajte ich, ak vám príde niekto ďalší na um). Škoda, no.

Pravda, ani sa na naše zápasy neteším ako kedysi. Ale vydržím...
Pasha píše:Pravda, ani sa na naše zápasy neteším ako kedysi. Ale vydržím
Taky. Stahujeme dva nové kousky z farmy. Musíme doufat v oživení. Teď je to nejvíc problém psychiky, zdá se.
Pasha píše:Víťazstvo Ducks zaslúžené, Howard ok, ale nechytil nič naviac. Rozhodcovia pískali zle, ale to je bezpredmetné, my sme v presilovke impotentní. Máme veľa problémov a obávam sa, že málo rešení. Príliš veľa borcov hrá tužku, obrana zlá, náš najspoľahlivejší bek je Marchenko, ostatok kazí, chybuje a robí kiks za kiksom.

To, že nemáme lídra obrany, je sčasti chyba Hollanda, sčasti nešťastie, že sme nikoho takého v drafte nezískali. No šancu na zisk dobrých obrancov sme mali niekoľkokrát (Bouwmeester, Edler, Phaneuf...ďalší mi nenapadajú, poprosím, pridajte ich, ak vám príde niekto ďalší na um). Škoda, no.

Pravda, ani sa na naše zápasy neteším ako kedysi. Ale vydržím...
bezpredmetne? jenom do te doby, pokud nenastane faul, ktery se nepotresta a my pak dostaneme gol. To beru jako hruby kiks. Jinak moc rozhodci neresim, neco vidi a neco ne, ale nemyslim si, ze by chteli ovlivnovat zapasy. Ale u nas bylo vcera danne ze prohrajem, Howie neumi vyhravat.
Pasha píše:Howard ok, ale nechytil nič naviac. Rozhodcovia pískali zle, ale to je bezpredmetné, my sme v presilovke impotentní. Máme veľa problémov a obávam sa, že málo rešení. Príliš veľa borcov hrá tužku, obrana zlá, náš najspoľahlivejší bek je Marchenko, ostatok kazí, chybuje a robí kiks za kiksom.
Pravda, ani sa na naše zápasy neteším ako kedysi. Ale vydržím...
Howieho je mě líto. S takovou smlouvou sedět na střídačce a když už "musí" do zápasu tak prohraje. :thumbsdown: To musí být už v hlavě stejně jako u těch co hrají před ním. My nemít Mrázka a Larkina tak hrajeme v suterénu ligy. Na tuto sezónu jsem se opravdu těšil, ale teď se musím do zápasů neskutečně nutit a pak se u toho akorát vztekám :cert: :buch: :pc: Naše PP no cemment. Obrana to je jeden sněhulák vedle druhého. Chybí lídr. Green to není a nebude :x Holyho total fail. :grc: A o útoku se snad bavit ani nemusíme. Ti kteří měli táhnout ofenzívu tak totálně chrápou a o Babsem utavených Z + D už řeč byla. Jak z toho ven opravdu nevím a myslím, že letos nám to PO unikne. A i kdyby jsme se tam nedej satan dostali (Holy bude mít další fajku v kolonce) pojedeme stejně v prvním kole :bee:
Ty pozápasové rozhovory :hroza: Hráli jsme dobře Howie nám dal šanci na výhru. Asi jsme se dívali na jiný zápas. Fakt toto nechápu :neviem: Je mně z toho všeho :bye2: :fnuk: :plac: :crybaby:
Je mi z toho na nic, takhle to nejde dál. A opět jsme u starého problému - Ken prostě neudělá žádný move, neudělá nic, už letos pustil Ferrara, udělal nebyznys se sotva farmářským Nedomlelem, dal hloupou smlouvu Abymu a obřadně waivnul Andyho pro případný prostor, to je tolik věcí, že se k něčemu dalšímu nedokope. O tom, že by byl teď schopen udělat něco s Howiem (i když to třeba tolik samo o sobě nespěchá) nebo že trejdne někoho z množiny Tat/Nyq/Rich/obránce pochybuju a takhle to doklepeme.

Rozhodně Howie začíná představovat problém, při formě a výkonech Mrázka není možno mít takovou dvojku, nedělá to dobrotu a nedělá to dobrotu ani v kabině. Naštvaný Jimmy chce chytat s takovou smlouvou a myslím, že si do značné míry bude snažit vydupat aspoň pravidelné nasazování, bohužel on prostě není brankář, co by chytil něco navíc, i kdyby Ken hodně chtěl, tak bude problém se ho nějak lehce zbavit, ta smlouva jeho aktuálním výkonům neodpovídá.
Je to tak, nejvíc deprimující je to Hollandovo nic nedělání. Z toho by mě je*lo :nervy2:, ten dědek to má v p*či na lehátku. A jestli se někde uvádí žebříček nejlepších povolání na světě, tak to Kennovo by mělo být v první desítce. Prachy bude mít víc než slušné, ho*no robí a vyhodit ho nikdo nemůže :ciga: A sezóny letí a letí a my stále chrápeme a chrápeme.....už sedmou sezónu. Fakt díky Kenny :!: :poklona:

Já už od něj nic nečekám(vyjma TDL), výměny jsou samozřejmě strašně složité a prakticky nejdou udělat(viz.všichni okolo) a samozřejmě to není PSko...to dá přece rozum.

Kdo chce vidět aktivního Hollanda, musí počkat na TDL(a nebo až pak na léto), to zase přivede nějakého tragéda na 2 měsíce za prospekty+picky a bude se plácat po zádech a tím to samozřejmě hasne. O tom, že potřebujeme i nějaké hráče vytrejdovat nemá ani tucha.

Jedem dál, třeba nám Mrázek vychytá :cup: , zkusíme vše uhrát na 1:0.

Jo a třešnička na dortu bude, až Hollandovi v létě nezbydou na Mrázka prachy :jn:
Jirik19 píše: Jo a třešnička na dortu bude, až Hollandovi v létě nezbydou na Mrázka prachy :jn:
Z toho mám největší hrůzu. :scare:
Tangardi a Jensen...docela překvápko. Uvidíme, zda si zahrajou. Tangardi do čtverky, tam je to asi jasné.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO