Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Nemá veľmi význam a zmysel vyjadrovať sa k veciam spomenutým vyššie, aj založenie témy DRW overtime mi príde zbytočné, ale budiš :D Ale tak lepšie, akoby sa tu mala preberať práca a Vítkovice a pod...

K téme: Jimmy Howard is expected to get the start in Columbus tonight. :pray: Pred nadchádzajúcimi zápasmi sa modlím ako nikdy, predovšetkým ten dnešný, treba ho vyhrať v regulation, CBJ je pred nami o skóre. Zmena času v USA ma teší, aspoň na 3 týždne to bude o hodinu skôr.

Believe :)
Pasha píše:Zmena času v USA ma teší, aspoň na 3 týždne to bude o hodinu skôr.
Kdy se to mění v USA přesně? Dnes? O víkendu?
Menil sa cez víkend :wink2: A u nás sa mení čas posledný marcový/březnový víkend :)
:-O Uff. Díky za info. Ani jsem nepostřehl. :good:
:backtotopic: :jn:
Tady je cenzůra jak za komančů :thumbsdown:

Komu tím prospějete chlapci? :eek2:
však nechceli ste oživiť topicy aj za cenu, že sa z nich stane chat? Tak sa mi zdá, že to prezentovali aj arek a aj cepi, čiže toto je podľa mňa skôr streľba do vlastných radov (ako keby ste nevedeli, čo vlastne chcete :neviem: )
Jo, za to jsem dostal vynadáno už i já. Že jsem v topicu používal takový fráze jako v chatu. :roll:
Chlapci, vam dnes vsetkym preplo? Lebo inak si to vysvetlit neviem. Jirik, ty si najprv dostuduj, co je cenzura. Joe, ozivovanie topicov na ukor kvality prispevkov sme urcite nechceli a tak sme to ani neodprezentovali! Ale viem, naskytla sa prilezitost kopnut si, tak si tak urobil. Rona uz ani nekomentujem, to nema cenu.
boha vasho, uz ma tu poniektori pekne se*ete a nemyslim tym novo prichodivsich fanusikov Red Wings (tych na fore samozrejme radi vidime)
narazam na zname to chat postavicky, clovek vam umozni riesit chat pocas skorsich NHL prenosoch, ci v priebehu OH a furt sa bude kydat a kydat, tak si s prepacenim nase*te a kludne si za tento prejav hodim banan

ok spät k hokeju :fight:
Mrázek! Takže ty Vítkovice nebyly zas tak off topic :lol2: :lol: :lol: :lol:

Dneska dáme 2 body. Dařilo se mi i v bowlingu, takže vítězný večer...

edit. a jen sem to dopsal ... dekeeee
Můžeme být ještě první ? Od konce :hehe: :giggle: :hehe: Zpackaná sezóna :verysad:
cepi » Str Mar 12, 2014 12:39 am píše:boha vasho, uz ma tu poniektori pekne se*ete a nemyslim tym novo prichodivsich fanusikov Red Wings (tych na fore samozrejme radi vidime)
narazam na zname to chat postavicky, clovek vam umozni riesit chat pocas skorsich NHL prenosoch, ci v priebehu OH a furt sa bude kydat a kydat, tak si s prepacenim nase*te a kludne si za tento prejav hodim banan

ok spät k hokeju :fight:
kydať, kydať a kydať? a nedaj vysmiať, na problém, že sa stane z topicov chat, som uporňoval ja osobne už v lete a tvoja reakcia bola, že touto cestou chcete ísť, že budete tolerovať aj väčší spam v topicoch a keď sa vám to pripomenie, tak ty aj kajo hneď prejavíte voju neskutočnú ješitnosť (čiže si to obaja pohľadajte) a potom vypisujte kravin :thumbsdown:

// novych userov sme normalnym spôsobom upozornili, resp. usmernili ako to na fore funguje, ci to zobrali na vedomie je uz ich vec, tak aky ******** chat tu do toho ku*va zas tahat, bodka. c.
kajo píše:Chlapci, vam dnes vsetkym preplo? Lebo inak si to vysvetlit neviem. Jirik, ty si najprv dostuduj, co je cenzura. Joe, ozivovanie topicov na ukor kvality prispevkov sme urcite nechceli a tak sme to ani neodprezentovali! Ale viem, naskytla sa prilezitost kopnut si, tak si tak urobil. Rona uz ani nekomentujem, to nema cenu.
Cenzůra byla myšlena obrazně Ty mudrlante :wink2:
Čo sa stalo v 3rd ? Ja som zaspal, dovtedy to nebolo vôbec zlé, len nemáme nikoho, kto by to vytrhol :( Je to vážne, nie však stratené, bojovať !
To mám podobně, usl sem někdy v půlce zápasu.. resp. mi došla baterka v noťasu (zásuvka blbě umístěná), tak sem to zabalil. Tohle je bohužel hodně důležitá prohra. Columbus je ve hře, dolů jde Phily, ještě furt je o co hrát, ale s těmi výkony to vidím bledě. Při losu, ve kterém jsou silné týmy jsou ztráty v těhle kritických zápasech se soupeři o p-o pozice velkou ztrátou.
Očekujte Big Kužela...luxusní formička :clap:
Už jsem to psal někde výše - on má zápasy téměř přesně 50:50. Jeden mu vyjde, v dalším hoří. V poslední době je mimo.
Očekujte Big Kužela...luxusní formička :clap:
Nevím jestli nad ním nemám :grc: nebo :crybaby: v +/- na ledě - 4 :bac: :hroza:
No a jinak jste tím svým úžasným zasahováním a cedulkama ty aktivní diskutující tady značne otrávili :good: Prakticky tady chcete mít radši mrtvo a klídeček.Nechápu proč by se měl brát ohled na fans z jiných klubů, kteří sem chodí jen nahlížet a nediskutují. Kdo má zájem, ať si prolistuje a najde, co ho zajímá. Kdo ne, ať sem neleze a věnuje se svému klubu. Horší jak ve školce.
Diskuzi bych nechal na těch, co sem chodí a jsou aktivní. Nevidím nic špatného na tom, když mezi zápasy prohodíme(mimo jiné) pár vět o něčem jiném. Však se debata stejně velice rychle stočí, tam kam má :hroza:
Manthovi sa začína o pár dní PO, ale Val D'Or sú na tom tento rok fakt dobre, ale tak, prekvapenie na ich úkor by ma potešilo. Nevravím, že by bol pre nás Tony vykúpením alebo niečo podobné, no začína nás dobiehať tá AHL súpiska, takto sa dlhodobo nedá hrať.

Uvidíme v piatok, šanca však stále žije. Aby som sa ešte viac nahneval, tak som si spočítal zbytočne stratené body v sezóne (tam, kde sme viedli, kde sme boli lepší, kde sme dostali gól v závere...) ... vyšlo mi to na 13 bodov. Mať ich všetky, tak by sme boli v pokojných vodách, holt, na keby sa nehrá, treba bojovať. Skúsil by som pomeniť útoky, aj "The Kid Line", hoci im to išlo.

Nyquist - Legwand - Alfredsson (potrebujeme, aby sa chytil)
Tatar - Franzen - Jurčo
Abdelkader - Sheahan - Pulkkinen
Miller - Glendening - Bertuzzi
Lajny opticky fajn, ale co si budem namlouvat - tohle je málo. Kids jsou super, ale nejsou to ještě plnohodnotní hráči, od kterých se dá čekat víc než to, co zatím předvedli, tj. aby přispěli třeba 150 bodů v lajně / sezona, to ani nevím, jestli je v jejich silách do budoucna.

Ostatně ani u Manthy nikdo neví, jestli se dovede prosadit v dospělé lize, zatím hraje jen juniorku.

Vtipné, že defacto ve všech řadách máš hráče, o kterých se na začátku sezony mluvilo, že možná letos pár call-ups budou mít. A najedou bum, Nyq jeden ze stěžejších útočníků.

*Calle v novém týmu 4 body ve dvou zápasech.
Čo sa očakávalo, sa len potvrdilo - UPDATE: The #RedWings have recalled Teemu Pulkkinen from the Grand Rapids Griffins.

Dúfam, že v zostave bude aj v prípade, že by sa dal Jurčo do piatku dokopy.
Obrázek

Obrázek
huge 2 points, Tomáš krásny nájazd, tam vidieť že si verí. Zajtra v Chicagu, no, buďme realisti, ale na druhej strane treba veriť, sú to len ľudia :giggle:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS