Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Rethon píše: Pořád se nemůžu smířit s tím, že se takové góly odvolávají, ale naopak třeba gól po správném nastavení brusle nebo v některých případech i gól vysokou holí platí. Neřikám, že byl DET poškožen, jen že se mi tohle pravidlo nelíbí.
Já se nemůžu smířit s tím, že ohledně tohoto pravidla panují mezi zebrama brutální disproporce. Klidně, uznávejte, ale všechno takové. Nebo se vraťme k systému, kdy přítomnost hráče v brankovišti a jeho případný dotek s brankářem je ilegal a čau pipi. Zajímavé, porovnat tenhle neuznaný gól s tím, co proti nám pustili na Flyers, že..

Samotné rozhodnutí mě neštve, nadávat na zebry je zbytečné, ale jednou tak, pak zas jinak...
Jenom taková moje domněnka - sesazení Sproula a posunutí Larkina do čtyřky měl být trest za ten 2. gól v Pittsburghu, kde byli mimo těžce mimo pozice a hádám to mělo sloužit jako poučení pro celý tým a důraz na to, jak odehrát 3. třetinu, vzhledem k dnešnímu zápasu můžeme vidět, že se to nepovedlo. K zápasu nějaký extra postřehy nemám.
Novis44 píše:Jenom taková moje domněnka - sesazení Sproula a posunutí Larkina do čtyřky měl být trest za ten 2. gól v Pittsburghu, kde byli mimo těžce mimo pozice a hádám to mělo sloužit jako poučení pro celý tým a důraz na to, jak odehrát 3. třetinu, vzhledem k dnešnímu zápasu můžeme vidět, že se to nepovedlo. K zápasu nějaký extra postřehy nemám.
Jurco ma za posledni dva zapasy 5x miss do prazdne brany, tak jsem zvedav na ten trest :D navic to pak vypada, ze Shea byl odmeneny za vykon, coz je ale uplne mimo. Ten by se mel vratit k Tele tubiees. Jinak Hank hraje poslednich 5 zapasu skvele, ma snad 3 zapasy v rade kdy dal gol ! :) a Nielsen, Vanek a Green taky parada. Nyquista jsem za posledni dva zapasy ani nezaregistroval, asi za neho hraje ten kun
Ninety91one píše: Nyquista jsem za posledni dva zapasy ani nezaregistroval, asi za neho hraje ten kun
Měl tam jednu "golovku" + jednou "skvěle" odvedené bránění při jednom gólu, kdy i moje dcera bruslí rychleji a on se vracel jen tak, lážo plážo a díval se doprava a doleva jak začátečník.
Creeper píše:
Ninety91one píše: Nyquista jsem za posledni dva zapasy ani nezaregistroval, asi za neho hraje ten kun
Měl tam jednu "golovku" + jednou "skvěle" odvedené bránění při jednom gólu, kdy i moje dcera bruslí rychleji a on se vracel jen tak, lážo plážo a díval se doprava a doleva jak začátečník.

tak Gustav neni spatny, jenom ty vykyvy...u vsech hracu. Jednou se dari tomu, potom zas druhemu, ale nikdy se to nesejde, aby to slo vsem. A i kdyz se jim dari, tak je to porad tak o polovinu mene, nez by se cekalo. Nas vlastne drzi "privandrovalci", kteri tu kvalitu maji a jsou schopni jako jedni z mala podavat stabilni vykony.
JKL píše: Nebo se vraťme k systému, kdy přítomnost hráče v brankovišti a jeho případný dotek s brankářem je ilegal a čau pipi. Zajímavé, porovnat tenhle neuznaný gól s tím, co proti nám pustili na Flyers, že..
Dneska mi to Glendovo clonění nepřišlo jako nějaké omezení nebo kontakt s brankářem. Fajn stál v brankovišti, ale viděl jsem daleko větší hrůzy, které byly jako gól uznané. Green si to dneska zasloužil. Bohužel Zebry kužel :ref:
Creeper píše:
Ninety91one píše: Nyquista jsem za posledni dva zapasy ani nezaregistroval, asi za neho hraje ten kun
Měl tam jednu "golovku" + jednou "skvěle" odvedené bránění při jednom gólu, kdy i moje dcera bruslí rychleji a on se vracel jen tak, lážo plážo a díval se doprava a doleva jak začátečník.
V tomto je nedocenitelný František, neustále ho vidím, jak hasí problémy. Má parádně zažitý backchecking. Teď k tomu kumuluje i body, paráda. Nyquist je docela závislý na tom, co vymyslí Vanek, většina těch jeho šancí byla právě po nahrávce od Vaneka. Dneska jak Greenovi neuznali ten gól, tak se pak nasral a dával na bránu úplně všechno a podstatný je, že to šlo, že ty puky procházeli až k Halákovi, to je důkaz pro něj, že by v tom měl pokračovat. Letos je výborný, regulérní No.1 obránce, dokonce i ten DeKe vedle něj už není pod takovým tlakem, protože mu to ulehčuje. K dokonalosti chybí právě častější střelba. Komenář k Jurčovi je pro mě ještě v tuto chvíli těžký, na první pohled je to jiný hráč, není tak těžkopádný, má poměrně čuch na výběr pozice pro střelu, ty puky k němu chodí, poskytuje relativně dobrý support, v těsných soubojích na mantinelu to není úplně ono, tam jde vidět, že je lehčí. Nicméně o jeho úspěchu a neúspěchu bude asi rozhodovat právě ta produktivita, takže i když je pro mě herně příjemným překvapením, tak prostě musí začít bodovat. Souhlas s Sheahanem, místo ve 4. lajně na centru a v oslabení je pro něj v tuto chvíli nejideálnější, konečně se našlo místo, kde platný a hned zas move. :sad2:
Creeper píše:
JKL píše: Nebo se vraťme k systému, kdy přítomnost hráče v brankovišti a jeho případný dotek s brankářem je ilegal a čau pipi. Zajímavé, porovnat tenhle neuznaný gól s tím, co proti nám pustili na Flyers, že..
Dneska mi to Glendovo clonění nepřišlo jako nějaké omezení nebo kontakt s brankářem. Fajn stál v brankovišti, ale viděl jsem daleko větší hrůzy, které byly jako gól uznané. Green si to dneska zasloužil. Bohužel Zebry kužel :ref:
Jo, v tomhle už mám takový bordel, že prakticky nejsem schopný odhadnout, co bude uznaný a co ne. Očividně ani komentátoři a pravděpodobně ani rozhodčí. Toto by měl být pro NHL hlavní bod jednání, nějak to sjednotit.
Ninety91one píše:Nyquista jsem za posledni dva zapasy ani nezaregistroval, asi za neho hraje ten kun
Tak to leccos vysvětluje, protože ten kůň pošel.. :lol2:
Jsem zcela 100% bez jakekoliv diskuze presvedcen, ze gol, pri kterem ohnuli Neuvirthovi lapacku a platil (nebudu hledat v kterem zapase), byl daleko horsi a platit nemel. A platil.
Z toho mi vychazi, ze tenhle gol by pak mel 100% platit.

(Coz nemeni nic na tom. ze platit spravne nemel ani jeden)

Chapete snad jak to myslim..
Goalie interference od dob Holmstroma už nějak vážně neřeším.
dneska jsem teda doopravdy zvedav. Mozna by bylo lepsi, dnesni zapas mirne vypustit, protoze dalsi zapas je Kotolololumbus. Ti nam muzou dat klidne i dvacet golu
Vyměnil sem právě display, takže sem back online. :lol2:

..než se podělám a zas to půjčím děckám.
LG Dead W.
Teď už skoro 2-3 nej křídlo v lize (TTT) v prvním a Tenisák ve druhém útoku. To bude ofenzivní masakr :lol2:
AA a Howard během týdne v plném tréninku...

Jets bez šajfle...
to je nanic..souper proste brusli a jeste k tomu strili na branu :( a my mame brankare hrozneho smolare, takze nam tam dycky neco spadne :(
No ta první stála za zlaté houno, ve druhé ok, ve třetí sme byli lepší výrazně...
... v OT sme byli lepší a mohli třikrát rozhodnout, Jets jednou (Anthony turnover jak hovado)..

Jinak v SO ten Laineho gól dost pěkný (borec hraje teda solidní bomby, mimochodem), ale ne ani náhodou takový styl jak zase Vanek :lol2: , si borec dělá z těch brankářů prdel, ale fakt je, že ti fakt neví, jak bude zakončovat.

Hank zopakoval to co Nielsen nedotáhl (břevno) a dva body jedou domů.

S tím tripem venku sem nadmíru spokojený, i tenhle zápas mohl být mnohem jednodušší, nebýt první třetiny (bohužel opět dva dost wtf góly - ale to prostě vychází z toho, že střílí no, samo se to neuhaluzí) pak Mráz zavřel definitivně a zbytek zápasu mi přijde, že jsme kontrolovali, Jets ztratili kontrolu nad zápasem a škoda, že to nakonec byly takové nervy.
Ta přihrávka Larkina na Antonína :slintac: Trochu mne hřeje fakt, že jsme otočili z 1:3 :yes:
Teď 5 zápasů po sobě doma a hned první těžký match s Trolejbusem :scare:
Ale že 3. najlepšie krídlo NHL dalo gól, to tu ani bohovi nevypichnete, môžete si nasrať, tu chválite iba cedníka a sopliakov, ostatných iba kritizujete vždy a za každých okolností :bee:
Larkin měl celkově dobrý zápas, někdy mi je ho až líto, že mu to tam nepadá víc, protože by si zasloužil. Ale na druhou stranu, nejčastější důvod, proč nedává víc gólů? Protože je příliš rychlý (často je v takovém pohybu, že vyjíždí z úhlů atd.), to přijde zkušenostma tohle (nebo se z něj stane druhý Helm :lol2: , ale myslím že ne, Larkin má lepší skill set hlavně co se týče nahrávání - škoda, že toho akorát víc nevyužívá).

Potřebujem zpátky AA, ten hráč dost chybí, jsme často pomalí, nepřekvapíme soupeře (upřímně, ten zápas si obrana Jets taky nedá zrovna za rámeček), právě hráči jako Mantha, Larkin, AA jsou schopni podobných akcí, rychle se dostávat do pozic, využít chyb v obraně.

Jinak aby se neřeklo, tak Hank hraje poslední sadu zápasů ve velkém stylu, to bruslení teda už asi nikdy nebude jeho silnou stránkou, ale na druhou stranu, support který dělá pro Manthu a Larkina je nenahraditelný.

Vzadu potřebujem už do řitě poslat Lashoffa, on prostě nemá level, je to standardní 3rd pairing guy bez upsidu (byly doby, kdy sem mu docela věřil, ale nakonec si vzpomenu akorát na jeho legendární empty netter, jak vyjel z trestné, kdesi tři roky zpátky), XO hraje dobře myslím, hodně dobře poslední dobou hraje E (na jeho poměry), vůbec bych se nestyděl říct, že teď patří k těm lepším obráncům, Green má sezonu a pomáhá DeKemu, na kterém neleží DeKa role prvního beka.

Jurčo pryč, Miller pryč, nevím jak dlouho ještě musí tihle hráči dokazovat, že jsou k ničemu. Akvizice Otta byla k smíchu a koneckonců i stále je, nicméně v reálu je jeho hodnota na ledě aspoň nějaká, protože se sebou nenechá zametat jako Drew. Nechápu, proč netestnem Noska, když takovou důvěru má Glend.
jsem usnul v pauze mezi druhou a treti, ale Mrazek teda parada. To me prekvapil. Uz jsem se obaval, ze se na to vysere a odejde z ledu :D mladi jedou teda skvele a Hank taky:) no a Vanek je novy Dats
Mě překvapil teda Jantar, měl dát gól až za 5 zápasů ...

Jinak s tím Lashem to má znamenat jako co? To máme málo schopných beků? Nebo pro něj Holyshit chystá dlouhodobou smlouvičku?
Je dobrý vidět, že když už umíme prohrát z 3:1, tak umíme i vyhrát z 1:3. Pro fanouška jsou ty druhé zápasy asi lepší, protože se nemusí bát toho, že budeme ve třetí třetině bránit vedení.

Mrázek: ano, mám při jeho hodnocení trošku růžovější brýle, protože si moc přeju, aby mu to šlo a stal se jedničkou a pak mu to šlo ještě líp. Ale těch odrazů a tečí, co letos dostává, to si fakt dlouho nepamatuju. Někdy můžete říct, že to stejně byla jeho chyba, protože i když teč, měl tam stát. Ale dneska dokonce dvojitá teč, případně ten puk letí někam mimo a odrazí se do brány, ... to je fakt hrozný. Musí něčemu podobnému čelit třeba Price a chytí to?

Ott je prý prima kluk do kabiny, a protože stojí fakt málo, tak vůbec nemám problém s tím, že by byl 12.-13. útočník. Nevim, jestli Nosek doplácí na to, že se teď dělají body, tu Millerovu roli by dal podle mě s přehledem.

U Jurča jsem zvědav, jak si ho kluci v managementu vyhodnotí a kolik mu po zranění dají času, pravděpodobně i jak se vrátí nebo nevrátí lidi z marodky. Jestli pořád hrozí, že bychom ho ztratili zadarmo, tak je dost možný, že s týmem zůstane po zbytek sezony.
Obrázek


:lol:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG