Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ninety91one píše:dva Nyquisty a k tomu nejlepsi kridlo nhl jako bonus. BERU
Oni hrají :?:
Sem shodou okolností včera seděl v baru s lidma z Detroitu a okolí, no docela věřili, že tu šňůru p-o natáhnem, jeden borec to docela sleduje a řekl, že věří Kenovi.. eh

Největší prdel z toho měl borec z Buffala (to teda nevím, proč zrovna on :lol2: ), děkoval mi, že sme si vzali kdysi dávno Haška.
Creeper píše:
Ninety91one píše:dva Nyquisty a k tomu nejlepsi kridlo nhl jako bonus. BERU
Oni hrají :?:
no, Gustav se strida s tim konem.. kecy, ze posel, nejsou pravdive. Tatar podle poctu odehranych zapasu taky hraje, akorat se pry dycky odvari na plejstešjně.
JKL píše:Sem shodou okolností včera seděl v baru s lidma z Detroitu a okolí, no docela věřili, že tu šňůru p-o natáhnem, jeden borec to docela sleduje a řekl, že věří Kenovi.. eh.
A jim stačí tak málo ? :bee:
Tak když si nastavíš požadavky a očekávání hodně nízko, tak seš ok potom.
JKL píše:Tak když si nastavíš požadavky a očekávání hodně nízko, tak seš ok potom.
To je pravda, třeba mají za cíl, aby RedWings neskončili jako Thrashers ...
Dnešní zápas byl vtip, toť vše. Dnes trénovali takto:

Mantha-Zetterberg-Vanek
Larkin-Nielsen-Glendening
Tatar-Sheahan-Nyquist
Miller-Athanasiou-Ott

Jsem fakt nasraný! Co má proti AA? Ten borec pokaždý, když je na ledě, tak dělá maximum pro tým, má příkladný přístup, zvedne lajnu, je to útočná zbraň. Jeho work ethic je dle mě nejpříkladnější v celým týmu, proč s nim k*rva furt tak vytírají? Kdyby ho vyměnil za Glenda, neřeknu ani slovo, naopak řeknu: konečně máme top 6, která bude nebezpečná, ale tohle. Vůbec nevím, jestli se na to mám dívat, to je fakt shit. :bitka3:
Zkouší blbosti už. Vanek a Hank, to nebude fungovat, oba rádi s pukem. To bude tlačenice u mantinelu.

Zbytek nestojí za řeč, Glendening mě už vytáčí, Sheahan opět na centru, hlavně, že AA centruje té dvojici šašků. Tohle fakt.. to se jen těžko nějak relevantně komentuje.
Novis44 píše: Jsem fakt nasraný! Co má proti AA? Ten borec pokaždý, když je na ledě, tak dělá maximum pro tým, má příkladný přístup, zvedne lajnu, je to útočná zbraň.
Právě proto. I přes poloviční počet odehraných zápasů, patří k nejlepším střelcům. Naposled dal gól ( i když nohou ) a jako jeden z mála dosahuje potřebné rychlosti, která nám chybí. :arrow: Šup s ním mezi dřeváky. :hroza:
Podle mě je tam jasný záměr a vy ho vůbec nevidíte :!: A to zvednou dvojici sniperů Miller, Ott. Někdo ty góly musí dávat.
Situáciu u nás pochopí každý, keď mu človek povie, že Lashoff hrá a Sproul sedí. No a jeden z najlepších hráčov tímu sa trápi s drevami vo 4. útoku. Čo viac?

JKL: Tí ľudia znižujú očakávania presne podľa Hollanda. Úplne rovnaký prístup.

Btw, zápas s Arizonou bola pekná fraška a stačila mi iba prvá tretina, ako nejaký charitatívny duel :lol2:
no dneska to bude lahudka. LA jsou poradni chlapi, zas bude jak školka vs dospeli :( ale nevadi.
JKL píše:Ten atlantik je šílený. Ale ono se to tam ještě přebere, nevěřím, že Habs to potáhnout takhle do konce sezony, stejně tak nevěřím, že Tampa nepůjde nahoru.
U Habs som si myslel pred dvomi rokmi (alebo tromi, už neviem presne), že takéto tempo nemôžu udržať a ich káder je nedostatočne kvalitný na špicu konferencie. Lenže potom je tu ich herný štýl, ktorý im prináša úspech. Price + neustále tlačenie sa do brány, odkiaľ dávajú veľa gólov. Preto si myslím, že fazónu si môžu udržať počas celej sezóny, ak sa opäť Price nezraní na dlhú dobu. A že MTL nemám rád ani trochu, ale nemôžem popierať niečo, čo je pravda.
Blash ven. Je mi líto, ale ten tým postrádá jakoukoliv šťávu, v podstatě sme naprosto hotoví. Otřesný výkon se vším všudy, stačí to už jenom pocukrovat a můžem jít na další.
Tomáš Tatar : ,, Víme, že se čas krátí. Nemůžeme si dovolit promrhat další zápas. Naši fanoušci si zaslouží, abychom hráli lépe." :lolo:
Další promrdaný zápas kámo. Za 4 domácí zápasy jsme vyprodukovali smrtící 3 góly :klobuk: :frajer:
atleti :))
Byl bych mnohem klidnější, kdyby vyšlo na povrch, že takhle hrajeme záměrně. Protože pokud se fakt všichni snaží vyhrát, tak je něco hodně špatně.
Rethon píše:Byl bych mnohem klidnější, kdyby vyšlo na povrch, že takhle hrajeme záměrně. Protože pokud se fakt všichni snaží vyhrát, tak je něco hodně špatně.
nad nicim jinym posledni dobou nepremyslim. Podle me je to bojkot hracu
To už ani nemá smysl nic psát. První třetina 2 střely. Nějakým zázrakem jsme z toho dali gól. Toť vše. Tatar ať jde s kecama někam. Jestli takhle se snaží celý tým,tak by mě zajímalo,jak by to vypadalo,kdyby to šli jen odbruslit. A pokud by tu byla nějaká verze,že něco chcou bojkotovat,tak ať jdou všichni do prdele. Ať se podívají na dres co tam mají za znak. Kdo všechno tenhle znak na prsou nosil.Chce se mi zvracet z tohoto týmu. Kde jsou hráči typu Yzerman,na kterých šlo vidět,že na ledě nechali srdce.
Rosťa píše:To už ani nemá smysl nic psát. První třetina 2 střely. Nějakým zázrakem jsme z toho dali gól. Toť vše. Tatar ať jde s kecama někam. Jestli takhle se snaží celý tým,tak by mě zajímalo,jak by to vypadalo,kdyby to šli jen odbruslit. A pokud by tu byla nějaká verze,že něco chcou bojkotovat,tak ať jdou všichni do prdele. Ať se podívají na dres co tam mají za znak. Kdo všechno tenhle znak na prsou nosil.Chce se mi zvracet z tohoto týmu. Kde jsou hráči typu Yzerman,na kterých šlo vidět,že na ledě nechali srdce.
byly snad ctyri strely za polovinu zapasu a to at mi nekdo rika, ze bojuji. Ja byt na lede a videt, ze neni ani strela, tak strilim od pulky. Proste SNAHA tam videt neni ani nahodou.


NICMENE, abychom na nase sportovce byli ferovi. Oni za to vlastne nemuzou. Vetsi polovina jsou hraci, kteri byli draftovani na 70-500 miste a s tim se proste zazraky delat nedaji. Dalsi cast hracu jsou lide, kteri kdyby nehrali u nas, tak uz davno makaji nekde v tovarne, dalsi cast jsou prestarli uplnemimoformuhraci a ta troska co nam zbyva to nevytrhne :( VSECHNO jde na triko tomu zebrakovi Hollandovi. Bych chtel videt jine mancafty jak by hrali, kdyby meli v tymu Tatary, Sheahany a dalsi ...ani nevim jak je nazvat..
Ninety91one píše:Tatary, Sheahany a dalsi ...ani nevim jak je nazvat..
Nýmandi, lopaty, dřeváci, lempli :?: :neviem:
To je úplně jasné, momentální stav je výsledkem mnohaleté "práce" pana Hollanda. Teď už sbíráme jen plody z jeho zahrádky a budeme se v tom hrabat ještě několik dalších pár let. Těch mnoholet nic nedělání se prostě musí někde projevit.
Ta parodie na GM musí letos skončit, přes to už nejede vlak. Už není kam uhnout, tady se musí začít pěkně od znova. Momentálně mě nějaký Blashill vůbec netankuje, v první řadě je potřeba se zbavit toho starého, senilního cypa :!:
Jirik19 píše:To je úplně jasné, momentální stav je výsledkem mnohaleté "práce" pana Hollanda. Teď už sbíráme jen plody z jeho zahrádky a budeme se v tom hrabat ještě několik dalších pár let. Těch mnoholet nic nedělání se prostě musí někde projevit.
Ta parodie na GM musí letos skončit, přes to už nejede vlak. Už není kam uhnout, tady se musí začít pěkně od znova. Momentálně mě nějaký Blashill vůbec netankuje, v první řadě je potřeba se zbavit toho starého, senilního cypa :!:
Hossu nepotrebujeme, mame Franzena (teda nemame). Skoncil Rafalski a misto neho prisel Ian White, ktery velice brzo skoncil a ted hraje ahl. Pak skoncil Lidstrom a misto neho prisel Qcko. Nakonec utekl i Dats a jeho zastupuje Nielsen asi...proti kteremu nic nemam, ale takova kreativita jako Dats to neni. Zadny poradny trejd od Hossy vlastne neprisel, coz uz bude skoro deset let. Neni vyrazna osobnost, ktera by dokazala vyhravat zapasy, takoveho hrace nemame. I kdyby se Tatar a Nyquist dostali do nejlepsi mozne formy, tak to nestaci.

A ty nase slozeni utoku, ktere vychazi z dob nej ery Red Wings, kdy treba Maltby mohl hrat v utoku s Fedsem a Yzerem jsou uplne k smichu, to byla uuuplne jina kvalita VSECH. To je jak traktor na dalnici..
sra*ky, hovna hrajeme. Máme nejlepšího GM v lize, před kterým se všichni klaní a za rohem se mu smějí. Máme top křídlo ligy skoro s nejhorší bilancí v teamu. Jsme odpad ligy. Jezdí se automaticky do kdysi nedobytné JLA pro body a na hřiště soupeřů jezdíme na výlet. Chtěl bych taky takovou práci, ač nesnáším letadlo. Easy money :giggle: Je mi blivno, pocity se nedají popsat jak je mi z toho všeho špatně krom toho že ..... už nic mlčím. Jsem pod vlivem, ale jak se říká opilí říkají pravdu :oslava: :fucker2:
Já se pro jistotu nedíval, dnes zas změněný lajny. Kam tohle ještě může zajít...
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO