Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Hoši, víte, co mě děsí? Že bych asi měl za půl hoďky poprvé v životě držet palce Pens :)
Kronner dnes asi zpět, mno doufam že nechce Blash posadit marchenka a nechat tam někoho z dvojce Green Quincy. :scare:
rambo001 píše:Kronner dnes asi zpět, mno doufam že nechce Blash posadit marchenka a nechat tam někoho z dvojce Green Quincy. :scare:
Ententýky koho Blash vytáhne z "big" obrany :neviem:
Creeper píše:Ententýky
Úplně nejvíc nejhorší byl teď Qčko, myslím.
rambo001 píše:doufam že nechce Blash posadit marchenka a nechat tam někoho z dvojce Green Quincy
Smith nebo Marčenko, G+Q hrát budou, to bych se hodně divil.
Jirik19 píše:
rambo001 píše:doufam že nechce Blash posadit marchenka a nechat tam někoho z dvojce Green Quincy
Smith nebo Marčenko, G+Q hrát budou, to bych se hodně divil.
Všichni budou hrát. Kdyby jsme měli 20 dřeváků tak se budou točit všichni. :bee:
Creeper píše:
Jirik19 píše:
rambo001 píše:doufam že nechce Blash posadit marchenka a nechat tam někoho z dvojce Green Quincy
Smith nebo Marčenko, G+Q hrát budou, to bych se hodně divil.
Všichni budou hrát. Kdyby jsme měli 20 dřeváků tak se budou točit všichni. :bee:
dnesni sestavy :

Zetterberg - Datsyuk - Mantha - Kronwall - Johnson

Athanasiou - O'Reilly - Larkin - DeKeyser - Green

Jasna vyhra :wink:
Nepřišlo mi, že by Florida byla nějak extrémně lepší, naopak mi přišlo, že když je nekrmíme turnovery, tak hrají docela neinventivní sranec. Obrat sem nedokoukal, bohužel sem vytuhl po dost náročném dni..

Přišlo mi, že Kindl se proti Wings docela snažil, ale ne, on na to prostě nemá.
JKL píše:Nepřišlo mi, že by Florida byla nějak extrémně lepší, naopak mi přišlo, že když je nekrmíme turnovery, tak hrají docela neinventivní sranec. Přišlo mi, že Kindl se proti Wings docela snažil, ale ne, on na to prostě nemá.
Tak nějak. Ne nemá. To bylo vidět. 2 body uff.....Letci pukli :scare:
Pasha s tímto tempem "vyhraje" bodování teamu. :klobuk: Nemluvě o tom o kolik mám odehráno méně oproti ostatním. Prostě Dats :sok:
Nehráli jsme vůbec špatně (navíc proti Cats, s nimiž se často dost trápíme). Howie jistota a tyčky si postavil hodně dobře :) Kočičky mi připadaly hodně nervní, čehož využíval hlavně Abby. Za mne spokojenost — kéž bychom v tomhle stylu pokračovali.
Isles navíc prohráli a na Flyers budou nažhavený, to je pro nás pozitivní. Philadelphia má pořád o dva zápasy méně. Nás čekají Bolts a tam si nedovolím predikci — bude záležet na průběhu toho zápasu, můžeme je porazit, a také nám mohou seřezat zadky.

Mimochodem — všimli jste si naší vyrovnané bilance doma a venku? Mám pocit, že venku teď hrajeme víc v pohodě. Doma se nervujeme hlavně při Belle Tire PP.
To je tady zase radosti. Ale tak gratuluji k výhře nad CMB i FLO. Momentálně jste 3 body nad PHI, která má 2 zápasy k dobru. No bude to ještě zajímavý boj. S Howardem v bráně by pro vás dost možná mohl být úspěšný.
BigPete1989 píše:To je tady zase radosti. Ale tak gratuluji k výhře nad CMB i FLO. Momentálně jste 3 body nad PHI, která má 2 zápasy k dobru. No bude to ještě zajímavý boj. S Howardem v bráně by pro vás dost možná mohl být úspěšný.
:spank:
Dnes jsem se bavil s kamosem ktery me vlastne dovedl k NHL. Je to kovany dytrojdak a rikal ze ty posledni 2 zapasy hrali kridla paradne takticky a nema strach o P-O. Pry s prstem v prdeli a druhym ...to ani nechtejte vedet... Ale hlavne ze tu mate mrte optimismu :clap:
V Choryni kutý detroiťák jo? :good:

Nevím esli takticky, asi pod trenérem bez valnější experience líp teď ty matchupy momentálně nedáme (ale trenér je to poslední místo, kde bychom si teď stěžovali), ale asi tak, že lepší hokej nezahrajem, už není kde hledat a z čeho brát. Ten tým jede na doraz svých momentálních schopností, výhra nevýhra. Obrana lepší nebude a v útoku se to zázračně nezlepší, to sem odpískal po asg. Jestli to bude stačit na p-o?

To nevím, možná je to jedno stejně, ale to je jiný song už..

pss. Vsetín 4:1 (a doběhnutý vlak na poslední vteřinu), to taky stálo za tu srandu.. úterý zas ty blbky z třince
Tangradi podepsaný na další dva roky 2-way s 300k na farmě, což není špatné myslím.

Viliho Firebirds pro letošek dohráli, mohl by hypoteticky naskočit do GR.
JKL píše:V Choryni kutý detroiťák jo? :good:

Nevím esli takticky, asi pod trenérem bez valnější experience líp teď ty matchupy momentálně nedáme (ale trenér je to poslední místo, kde bychom si teď stěžovali), ale asi tak, že lepší hokej nezahrajem, už není kde hledat a z čeho brát. Ten tým jede na doraz svých momentálních schopností, výhra nevýhra. Obrana lepší nebude a v útoku se to zázračně nezlepší, to sem odpískal po asg. Jestli to bude stačit na p-o?

To nevím, možná je to jedno stejně, ale to je jiný song už..

pss. Vsetín 4:1 (a doběhnutý vlak na poslední vteřinu), to taky stálo za tu srandu.. úterý zas ty blbky z třince

ty nevidis tu pohodu a jak s prstem v zadku kontrolujeme nas postup do PO? :-D
Moc ne, abych byl upřímný, ale v poslední době cosi hůř vidím :lol:
No jasne, fandi RW uz vic jak 20 let, myslim ze od nejakeho finale s Devils :neviem: Jinak ja zapasy Wings nesleduju takze to nemuzu soudit, ale kdyz mi to takhle rikal a srovnal jsem si to s nazorama tady tak mi to nejak nestymovalo :-D Ale treba to byly zrovna jen ty 2 zapasy zrovna, hlavne teda chvalil presink a boreni utoku soupere.

Jinak Vsetin zatim super, dneska by to chtelo zatnout trinecakum tipec ve frydku :oslava: .
No mohli by, bohužel sem na dnešek nesehnal lístky do toho blbákova(jel sem tam, aby mi je vyprodali před čumákem, na místě prodávali 400 lístků na stání ehe), takže čtvrtek to jistí. Celkově sem myslel, že bude Třinec hrát líp a že VHK přejedou, ale nekoná se to.

Jinak nevím, to je na delší debatu. Jo, poslední dva zápasy ok?, no nevím. Proti CBJ to teda nebyl žádný zázrak hokejový, proti Floridě to bylo lepší, ale oni spíš hrajou docela mizerně, než my dobře.

Presink a napadání nemáme špatný, to ne, je to rychlostí, prostě přistupujem docela rychle. Vepředu to kromě přesilovek a několika individuí za očekáváním není tak tragické, ale vzadu to drhne. Jak sem ale psal - obecně líp ten tým už nezahraje.
Naše elitní obranná dvojice Kroner / Big Fucking Kužel dneska dohromady - 7 :hehe: Kužel excelentní vlastenec. :hroza: Vzadu jsme z těma dvěma ani ne nuloví. On se nehodí ani do třetího páru. On může hrát s bídou AHL.
To bylo špatné, no, hodně špatné. Nicméně ten začátek nám ujel, škoda, moc nechybělo a vyvíjelo se to trochu jinak. Za stavu 2:0 sme se nechytali. Bolts nás pustili do hry, z nějakého důvodu začali za stavu 3:0 hrát komplet vyliž, ale v 5on3 to definitivně zlomili.

Zítra Vsetín. :clap:
S prstem v prdeli jsme si dali Tampu, koho tam máme dál? :cookies:
Kronwall (-3) a Ericsson (-4), Pat a Mat :-D a nebo..konecne dame goly a nadechneme se k naporu a mistr Green da faul a jdeme na PK a hned na to matla Aby udela dalsi a skoro 2 min 5x3 a chvili na to dalsi faul, pro zmenu opora Kronner :-D :-D ty nase vylouceni :-D vcera me hokej fakt pobavil. Pokud by byla nejaka vesmirna soutez v marnosti, tak by mel byt Detroit zastupce nasi planety :-D

opravdu muzu rict, a vubec nezalezi na nasranosti, ze tento tym skutecne nemam rad :thumbsdown:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES