Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Mrázek super, Mantha hodně pěkný zápas a celkově to nebylo špatné, akorát nechápu, proč Ott a spol. mají víc minut než AA a proč hraje Larkin se Sheahanem, ufff.. ale jo, jinak cajk, nenechali se dotrhat jak noviny, nájezdy už taková klasika v podání některých expertů :lol2:
Vanek ty najezdy jezdí jak flegmatik. Jedu čau kam to chceš :klobuk: Mrázek super zápas. Být takto v pohodě od začátku, mohli jsme být aspon na hranici PO. Ten IT některých "playerů" taky nechápu. :neviem:
Zápas se mi líbil, na naše letošní poměry vcelku nadprůměrný výkon. Jen mě vcelku vadí nasazování hráčů na rozhodující chvíle. Když je minuta do konce a Blashill tam pošle na buly v utočným pásmu Otta s Glendem. To je prostě na facku. Formace v prodloužení taky sranda Deke s Abdulem. :scare:
Další věc co mě zaujala je, že Kronner prakticky nevystřelí pořádně, dostal tam několikrat solidní nahrávku a on pošle ten puk po ledu jako malou domu. :giggle:
Jo, to jeho ´zakončení´ , kdy sjel na pravý kruh a dostal tam pas, tak to bylo fakt něco, to by nepřekvapilo snad ani sedmiletého kluka.
rambo001 píše: Další věc co mě zaujala je, že Kronner prakticky nevystřelí pořádně, dostal tam několikrat solidní nahrávku a on pošle ten puk po ledu jako malou domu. :giggle:
Takze takova klasicka Jaskinovka jo? :giggle:
No Jaškin měl docela v té střele razanci a taky nehrál zrovna v NHL. Jinak se mu kroner mílovými kroky blíží co se týče předváděné hry.
JKL píše:No Jaškin měl docela v té střele razanci a taky nehrál zrovna v NHL.
Moc dobře si Sašu pamatuju. Už Kronerovi moc nechybí :roll:
Ty woe AA ten nájezd. To je mega rychlík toto :sok: až moc rychlosti na úkor zakončení ale super šinkansen :-D Za chvíli <I>burgh :thumbsdown:
Nejenže sme dali Caps, ale vyhráli v b2b i na Pens, což člověka opravdu potěší. Trochu víc ještě to, že to byly herně poměrně obstojné zápasy, nic světoborného samo, ale dalo se na to dívat.

Mrázek oba zápasy chytal v hodně solidním stylu.
Teda využil jsem toho, že se dnes i včera hrály zápasy v pro nás rozumnou dobu a na oba jsem koukal, a byl jsem příjemně překvapený tím, co Redwings předváděli. Jasně, nebylo všechno ideální, ale většina jo. Dokonce i Ott se mi líbil, jak hrál. Fakt jsem nečekal, že z B2B WAS + PIT budou 4 body. Teď jen teda aby se rozhodli, jestli udělají šňůru 20 výher a udělají z Kena hrdinu, anebo jestli se zase vrátí na zem zas nějakou povedenou prohrou. Dobrý ale je, že Vanek nebo případně Smith svou cenu spíš navyšují než naopak.
cesta do PO je jasná, budúcnosť Red Wings je ružová, Tatár s Mrázkom nás tam dostanú!
Rethon píše: Fakt jsem nečekal, že z B2B WAS + PIT budou 4 body.
To asi nikdo. :scare: Mrázek bomba :klobuk: ale teď příjde zápas, kdy pustí nějakého softa :sarcasm:
Ovšem Jensen :slintac: :good:
Jensen byl dobrý celkově, ten gól prostě vyšel, Murray ho trochu podcenil, když jasně čekal jednoduchou střelu, zaujal pozici a šel už jen dolů pochopitelně. Ale spíš než ten moment bych vypíchl hromady práce vzadu, ve vlastní třetině nemáme lepšího obránce co se týče puck-handlingu. On si udělá hráče, pomůže si mantinelem, stáhne puk, když vyhazuje tak to má mozek, je to takový ten hráč, to má excelentní periferní vnímání - odhaduje rychlost, kdy mu přistoupí útočník, kdy se musí zbavit puku.. uvidíme co příští rok, teď má silnou motivaci, dostal šanci a dává na 120%.

Ještě, psal sem to už v chatu, ale Smith dělá všechno proto, aby si ho nakonec někdo fakt vzal, poslední dva zápasy bez chyby, proti Pens to byl jeden z jeho nejlepších letošních zápasů.
JKL píše:Jensen byl dobrý celkově, ten gól prostě vyšel, Murray ho trochu podcenil, když jasně čekal jednoduchou střelu, zaujal pozici a šel už jen dolů pochopitelně. Ale spíš než ten moment bych vypíchl hromady práce vzadu, ve vlastní třetině nemáme lepšího obránce co se týče puck-handlingu. On si udělá hráče, pomůže si mantinelem, stáhne puk, když vyhazuje tak to má mozek, je to takový ten hráč, to má excelentní periferní vnímání - odhaduje rychlost, kdy mu přistoupí útočník, kdy se musí zbavit puku.. uvidíme co příští rok, teď má silnou motivaci, dostal šanci a dává na 120%.

Ještě, psal sem to už v chatu, ale Smith dělá všechno proto, aby si ho nakonec někdo fakt vzal, poslední dva zápasy bez chyby, proti Pens to byl jeden z jeho nejlepších letošních zápasů.
A samozřejmě jeho velkou silnou stránkou je bruslení vůbec. Rychlost, obratnost, technika, akcelerace. Proto si může dovolit hrát výš, což dělá a útočníka si stáhne, i když to opticky vypadá, že už to nedá. Slabá stránka pochopitelně fyzická hra. Jakmile se hraje na mantinelu staticky, tak je bez šance, zároveň docela často schytává tvrdý hity, ale zatím vypadá, že se drží po stránce zdraví. Dobře se doplňuje s Oulletem, který je tak trochu protipól. Ti 2 jsou velký pozitivum letos, kdyby mě letos přesvědčil ještě někdo z dvojice Sproul/Russo, byl bych max spokojen.
XO letos určitě, rád to zopakuju - přišel skvěle připravený, hraje s určitým sebevědomím, ale nepřehání to. Samozřejmě i mu se nevyhnou občas slabší momenty, ale u něj bych to přičítal minimu zkušeností v lize. Občas trochu pomaleji přistupuje od mantinelu před bránu, v téhle lize prostě nejde vynechat ani třicet čísel. Ale jinak k němu v podstatě nic nemám.

Kauza Sproul je složitá. Mít k sobě opravdu no1 obránce, tak by to vypadalo jinak. Bohužel, v naší sestavě se ty jeho lapsy mnohem snáze prodávají, jdou víc vidět, mají větší dopad. Líbí se mi, jak lehce se prostě prosazuje na střelu, ale my si nemůžeme moc dovolit obránce, který sice vypadá skvěle na modré, ale vzadu máš strach ho vidět s pukem. V tomhle týmu prostě takto ne, je to trochu podobná pohádka jako se Smithem (který ovšem vzadu umí zahrát hodně solidně, viz ty zápasy teď).

Z farmy Russa, má přehled, nepropadá, solidní v soubojích, umí docela šikovně vystřelit.. s Hickettsem nevím, tam to moc nevidím, je to takový šikovný hráč, ale fyzicky to není zrovna hitparáda.
Dneska Green v akci, Mrázek pochopitelně v kase, Smith možná naposledy v sestavě ... mno.
Creeper píše:Mrázek bomba :klobuk: ale teď příjde zápas, kdy pustí nějakého softa :sarcasm:
Po X té kdy se Mrázkovy povedly nějaké zápasy a po X té, kdy na Fakebooku sdílí články, jak je v pohodě a daří se mu a hned na to takový fail :hroza: Ne nadarmo se říká mlčeti zlato hochu. :evil:
Pořád byl ale čas, kdy s tím zápasem šlo něco udělat, ale my prostě na Isles neumíme :thumbsdown:
Nějak neřeším, ráno sem mrkl na záznam rychle a bylo to takové nějaké.. to už je takové pravidlo, že po povedených zápasech (oba ty zápasy proti Caps i Pens sme hráli dobře) pak zahrajem totok..

No - teď nás čeká nejzajímavějších šest dní sezony.
Sněhulák :arrow: GR. Doufám, že už ho v dresu Wings nikdy neuvidím. Otázka jak to dopadne po návratu Howieho.
Sněhulák tam jde na stint, protože ho tam můžou jednoduše poslat, Howie byl IR a půjde na stint patrně až bude cajk.
Miller: "Hopefully I get traded..."

:lol2: oh, ok
Určitě před měsícem ho z waiveru nikdo nechtěl ani zadara a ted trade. By mě zajímalo co jim tam dávaj do jídla. :lol:
rambo001 píše:Určitě před měsícem ho z waiveru nikdo nechtěl ani zadara a ted trade. By mě zajímalo co jim tam dávaj do jídla. :lol:
Horší je, že žijeme v takové době, že zadarmo není ta nejlepší cena, kterou za něj někdo mohl nabídnout. Třeba míří někam za:

Miller (50% platu) za výběr v 7. kole draftu podmíněný tím, že Miller odehraje 10 zápasů p-o.

Každopádně spíš je to jeho zbožné přání, protože ho to v AHL nebaví a soudnost tam asi nerozdávají.
Tak ono je to jednoduché, minulý týden mu bylo 33 a pokud se mu teď někam nepovede se upíchnout, tak je jasné, že bude mít dost velký problém sehnat byť aspoň minimální kontrakt. Vždyť jeho nejvyšší smlouva byla na 1,350. Počítám, že Ken by mu nabídl mizernou 2-way max, ale nevím co chce, Glendova smlouva je v podstatě těžký úlet a na takové prachy nikdy nesáhne. Bohužel pro něj, nemá s Kenem asi ani´gentlemanskou dohodu´ (aka "clearyho letištní plácnutí si", Cleary mimochodem je stále podepsaný :lol2: akorát už po něm nikdo ani nechce, aby se byť jen převlékal a je oficiálně ´zraněný´).

Já sem Silver Foxe měl docela rád, v letech 12-15 byl docela stabilní oporou bottomu, byť zpětně je docela směšné, že sme si nechali jeho a Eavese pustili. Poslední dva roky jde ovšem rapidně dolů a z mého oblíbeného hráče se stal spíš terč kritiky.
Točíme se pořád ve stejném kruhu. Koho to pořád baví komentovat. Hráči bottom six podepsaní za neskutečné prachy na X roku dopředu. Abdul :hehe: k čemu nám je za ty prachy ? Nebaví mne to a s tím mne to stejně jako Pashu ( kterého jsem si nesmírně vážil ) nebaví pořád tady omílat dokola. Fuck Fuck Fuck ...Nejlepší hráč děda Zette :klobuk: .... zprofanovaný kdosi jakýsi Coreau (ani nevím kdo to je pomalu), udušený Mrázek, kecy hovna toho chuja Hollanda a řízená figurka na střídačce. IT nýmandů v klíčových minutách zápasu :sisi: Toto musí vidět i ta největší trubka, že tady je to všechno k :ho*no:
Sbohem :ups:
Sounds like Detroit priced themselves out of sending Smith to Pittsburgh. They went with Hainsey instead.

Je to nepotvrzený, ale jestli to je pravda, tak fakt nevím, co požadoval... :hroza:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS