Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Guddy.44 píše:
stř 06. lis 2019 19:15
Co ten Zadina chlapi? Cisla ma mizerne. To mate ve srac*ach i farmu a nebo je problem jen u nej? Mel sem od nej velka ocekavani a zatim to vypada na snad horsiho Zachu. Docela by me to mrzelo sakra. Ja mu veril a fandil, skill na to urcite ma, ale nekde jsem cetl, ze problem mu dela prechod z junioru k muzum. Tak snad se brzo otrka a vsem ukaze.
Za prvé bych chtěl napsat, že nepopírám, že je to trochu zklamání, nicméně už minulá sezóna ukázala, jak dlouhodobý projekt on bude. Co se týče čísel, tak měl bídný start, ale už se dostává na bodový průměr z minulé sezóny, přičemž výrazně zvedl celkovou hru.

Ze začátku hráli společně s Velenem, což bylo na 2 youngsters moc. Nyní občas putuje sestavou. Naposledy hrál 2. lajnu ve složení Smith-Turgeon-Zadina. Spoluhráči defenzivně zaměření. U něj bude rozhodující, jak mu to bude pálit na PP.

Jako hlavní problém u jeho hry bych viděl zbytečné ztráty puku a střela, která měla být naprosto top se zatím nejeví úplně smrtelně, poté poziční hra (toto letos ovšem vylepšil) a jeho hlava (zatím negativní vliv, ale věřím, že se jeho hlava může stát naopak silnou stránkou, vypadá jako dost sebekritický, ambiciózní bojovník).

Farma ve sra*kách není, ale Griffins mají dlouhodobě velmi slabé začátky (má to i racionální vysvětlení proč, ale to není předmětem diskuze). Přirovnání se Zachou zde není relevantní. Zadina buď vyřeší svoji budoucnost jako top6 winger nebo pro něj v NHL místo nebude.

Takže určité obavy jsou na místě, ale bavíme se o střelci, kterému je 19 let a v těchto případech může být proces, kterým prochází naprosto přirozený.

PS: Občas mám pocit, že je AHL podceňovaná soutěž.
Creeper píše:
úte 05. lis 2019 07:29
bůronorma
Aby bylo opět splněno, tak pseudo trenér musí za stavu 4:1 odvolat brankáře. :frajer:
Další zápas jdu vsadit. To už je tutovka. :wave:
tady fakt nekdo zminuje Greena jako obrance? mam pocit, ze tady nekdo nesleduje nase zapasy a pouze cte clanky po zapase. No, jsem zvedav, jak se k tom Anthony po sezone postavi. Pral bych mu poradny klub.
Creeper píše:
čtv 07. lis 2019 05:54
pseudo trenér musí za stavu 4:1 odvolat brankáře
Já se naopak vůbec nedivím, že hrajeme bez gólmana za rozhodnutého stavu. Ono to totiž vyjde na stejno, Howard jako by tam nebyl. To je hrozný dřevák :hroza:
další minivýměna a další mladý útočník míří k nám prakticky zadarmo, protože hráčů jako de la Rose máme asi 10. Teď ty výměny pro Erneho, Perliniho a Fabbriho vypadají, že nemají vlastně žádný vliv, ale jsem zvědavý za rok nebo dva. Jsem rozhodně rád, že Steve něco zkouší a že nás to nic nestojí.
Fabbrimu tu příležitost u vás přeju a moc mu fandím, ale bohužel už mu moc nevěřím. Ztratit téměř dva roky v klíčovém věku co se týká developmentu je dost hodně a ikdyž se dokázal vrátit, tak už to není ten samý hráč, resp. z něj nebude ten hráč, kterým mohl být.
honziss píše:
čtv 07. lis 2019 12:28
Fabbrimu tu příležitost u vás přeju a moc mu fandím, ale bohužel už mu moc nevěřím. Ztratit téměř dva roky v klíčovém věku co se týká developmentu je dost hodně a ikdyž se dokázal vrátit, tak už to není ten samý hráč, resp. z něj nebude ten hráč, kterým mohl být.
Takové jsou fakta, ale nikdy nevíš. Myslím, že spíše než o development, jde v jeho případě o to zůstat zdravý a dostat čas v top 6. On měl nováčkovskou sezónu lepší, než třeba Tarasenko. Z toho důvodu by to v něm mělo být i bez těch ztracených roků.

Ta výměna byla za DLR, kterého jsme minulý rok brali z waiveru. Pokud by z něj měl být hráč jaký mohl být, tak by to asi neproběhlo. U vás už těžko mohl restartovat, u nás je to další reclamation project po Perlinim. Low risk > High reward.

Oba by měli dostat prostor, aby předvedli své ofenzivní přednosti a naopak hráč jako Erne by měl zaujmout roli právě po DLR ve 4. formaci. Stále nevím, zda je dobré teď Blashilla odvolat či ještě počkat. Ale ta kombinace se špatným coachingem a goaltendingem je naprosto smrtelná. Ten tým má na to, aby hrál alespoň důstojnou roli v NHL, což se nyní neděje.

Yzerman se evidentně snaží z těchto pohybů alespoň něco vytřískat, pokud by se tak nestalo, tak by se více otevřela šance prospektům. Je to prostě rok, kdy Yzi vyhodnotí, kdo ano a kdo ne a můj pocit je, že nezůstane kámen na kameni před další sezónou.

Mimochodem DLR dost možná překvapí nejednoho fandu Blues. Letos hraje výborně. Chybí bohužel cit pro zakončení, ale 4th liner supr, obzvláště do vašeho systému.

Ještě otázka: byl schopný hrát v minulosti na tomto levelu i pozici C? Tam totálně hoříme, Rasmussen musí velkou část sezóny strávit ještě v AHL, Veleno minimálně rok, spíše 2. Bottom C nahradíme Turgeronem či Pearsonem, resp. později uzdraveným Glendeningem, ale pozice 2C nám zabíjí jakoukoliv ofenzívu. Nielsen je pro mě noční můrou a Filppula by věřím zahrál decentně 3C.
Centra u Blues hrál snad jen ve dvou nebo třech zápasech a nejsem si jistý, jestli to tam zvládne (v případě že by se dokázal vrátit na jakous takous úroveň). Nejlepší výkony měl na LW v PO 2016 se Stastnym a Brouwerem, kdy byli naše nejlepší lajna při tom tripu do Conference final. Tehdy byl platný hlavně tím, že si dokázal hledat vhodné místo v offensive zone, nebál se chodit do dirty areas, bojovat u mantinelů nebo clonit před brankářem. Hrál takový gritty styl podpořený dobrým hokejovým IQ a na svůj věk byl dobrý i v bruslení a hustlingu. To byla myslím vhodná role, ve které se našel. Po tom zranění jsem bohužel už nic z tohodle v jeho hře neviděl.

Jinak u de la Roseho věřím, že se může dobře uplatnit. Z toho co jsem o něm četl, a ty mi to potvrzuješ, se tím stylem může do Blues hodit a vhodně doplnit 4. lajnu vedle Sundqvista a Barbasheva.
Fabbri zatim slusny start, uz ma dva goly :)
A zčistajasna 3 výhry v řadě. To by mě fakt zajímalo, čím to je, že jsou jejich výkony v různých obdobích jako den a noc. Nejdřív start nad očekávání, pak hrůza hrůz a teď výhry nad 3 silnými týmy (aspoň mi přijde, že Kachny letos začaly dost dobře).
Je to Fabbrim? Je to návratem Greena? To se mi nezdá. Abdul se zranil až teď, takže jeho nepřítomnost asi nemůže být tou hlavní příčinou ...
Rethon píše:
stř 13. lis 2019 09:32
výhry nad 3 silnými týmy (aspoň mi přijde, že Kachny letos začaly dost dobře).
Začaly, ale poslední týdny jsou už naprostá katastrofa. Hovoří o tom klidně jen ty dva domácí zápasy zahozené z vítězné pozice s tak, s prominutím, trapnými týmy, jako jsou Wings a Wild. A všecko doma.

My proste hrajeme teď hrozně, vymyslet dokáží něco jak Rakell se Silfem, Getzlaf a nic. Mladí teď mají těžší období, prostě v první full sezoně budou pořád up and down. Nejvíc nás ale sráží to, že Gibson je z boha zase jen člověkem, i když skvělým. Kromě duelu s Oilers, tam měl fakt blbý den a pustil snad 2 nebo 3 softáky. A co nejvíc? Lindholm s Mansonem out, dva nejlepší obránci, dva shutdown beci, nejlepší v D-zone. Místo toho sledujeme Guddyho s Holzerem. Aspoň, že už dneska hrál Guhle (nej D v zápase od nás) a dává šanci Mahurovi. Zbytek s výjimkou Fowlera je shit. Bohužel jsme ztratili ten drive z úvodu sezony a teď se spíš tak plácáme. Body s náma budou teď spíš povinnost než nějaké překvapení.
tomasinho píše:
stř 13. lis 2019 10:59
trapnými týmy, jako jsou Wings a Wild. A všecko doma.
Asi bych trochu mírnil to vyjadřování, vzhledem na to jakým týmem jsou právě Ducks. Měl jsem možnost Vás letos vidět víckrát a až příliš je to postavené na goaltendingu. V těch posledních zápasech byl Gibson opravdu slabý a Miller měl před dnešním zápasem bilanci 3-0-1, takže na něj se ta prohra hodit nedá. Stejně tak nám chyběli 2 nejlepší defenzivní obránci - DeKeyser, Nemeth. Oba letos hrají výborně.

Co se týče Wings. Nestačím zírat na Fabbriho. Je to hráč, který scházel a nečekal jsem, že je takový level. Snad mu to zdraví vydrží, protože on je gamechanger bez přehánění. Z dovedností, které jsem moc nečekal se mi líbí jeho schopnost akcelerace a chuť být na puku, nezbavovat se puku. Naopak věci jako výběr pozice a střela jsem očekával. Neuvěřitelně zvedl Filppulu. Nicméně bych to nakombinoval trochu jinak, protože ani Fabbri, ani AA nejsou moc do defenzívy.

Perlini nehraje vůbec špatně. Zápas od zápasu se zlepšuje a dostává se do těch šancí, bohužel je zatím na nule. Ale čemu se divit, když hraje s Nielsenem a Ehnem (oba 0 bodů).

Jako velké zklamání vnímám právě Erneho. Nemá bruslení, které jsem očekával a ofenzíva téměř nulová.

Ještě takový dodatek, všimli jste si jak Ehnovi letos odešli nohy? On tam minulý rok lítal stylem Larkin a letos je pomalý, konce střídání už úplně odpadá. Vzhledem k tomu, že nenabízí nic jiného, tak asi budoucnost v NHL nemá.

PS: Zadina se nám chytl u Grifinů.
Novis44 píše:
stř 13. lis 2019 22:39
Miller měl před dnešním zápasem bilanci 3-0-1, takže na něj se ta prohra hodit nedá.
No minimálně ta trapárna, co pustil v OT, se na něj hodit dá. Jinak chytal jako vždy dobře, v OT ale dost zachyboval.

Jinak sám jsem to psal, že teď poslední týdny hrajeme hrozně na rozdíl od úvodu sezony. Pořád si stojím ale za tím, že domácí zápasy s Wings nebo Wild, které navíc vedeme o dva góly, bychom pouštět neměli. Je ale fakt, že v obou zápasech nám dělalo dost problém vaše napadání. Dneska tím spíš, když tam byla ta nemehla vzadu. Pro nás to bude dlouhá sezona, transition rok, mladí jsou dost nahoru-dolů, hlavně Terry a oba ti powerforwardi Jones a Comtois. Steel se chytá, ale taky tam jsou mezery, nemáme prostě elitní scoring, spíš tři fajn lajny schopné dát gól a jak říkáš, goaltending to vždy nezachrání. Někdy ten "luck" v low scoring zápasech musel dojít, i když kolapsy si mohli odpustit.
v sestave Ericsson (byl u vsech nasich obdrzenych golu) a presto jsme dokazali s tema zasranyma simulantama uhrat aspon bod, i kdyz teda byli jsme lepsi, takze velika skoda. Athanasiou, Fabrri a Filppula excelentni vykon :)
AA se rozjel hezky,já to u něj tušil. Jen má hrozivé hodnocení +/-. Jinak na to,jakou teď máme obranu,tak můžeme být rádi za body.
Ericsson a hlavně Hicketts. To je přehlídka. Chybí nám 5 obránců no. Spíše měli vzít nahoru Lasshofa. Green snad už příště nastoupí (odletěl dom, protože žena rodila), Hronek byl dnes s otazníkem, tak je to snad něco menšího a taky už nastoupí. DeKeyser už měl hrát dle původního odhadu, ale nejsou k němu žádné informace. Daley je mi ukradený a Nemeth má bohužel nějakou infekci a bude to na týdny. Seider hraje výborně, ale na call-up bych ještě počkal.

Při té absenci dostal větší roli Cholowski a zvládá. Bowey má opravdu nižší hokejové IQ, což ho dost limituje, ale mě se jeho hra líbí. Obecně na něj panuje spíše kritika, kterou tedy nesdílím. McIlrath pomohl našim až směšným oslabením a hraje jednoduše a tvrdě, líbí se mi. Samozřejmě jeho rychlost je problém a proto asi nikdy nebude stálým hráčem NHL. Biega je depth podpis a svoji roli vždy splní, tak jak se očekává.

Dnes jsme byli jednoznačně lepší proti SJ. Především v druhé polovině zápasu. V prodloužení měli několik vyložených šancí a na nájezdy už jsem tušil jak to dopadne.

Howie jednoznačně kroutí svoji poslední sezónu (alespoň v dresu Wings) a bohužel je to zatím bída, alespoň se zvedl Bernier.

Fabbri odehrál 5 zápasů a ve všech jsme bodovali. Sám má 6 bodů. Totálně zvedl Filppulu, který začal hrát po celém kluzišti velice platně. Athanasiou zase může hrát ten svůj north-south hokej, protože mu to Fabbri podrží ve středním pásmu, což potom vede k drop pasu do plné rychlosti nebo ho svými bruslařskými schopnostmi dokáže doplnit do přečíslení. Především to, že máme 2 lajny vede k těm úspěchům z poslední doby.

Perlini konečně áčko, hraje dobře, ale nemá support a bohužel zatím velký badluck v koncovce. Snad to prolomí. Rád bych viděl nahoře Svechnikova. On je trochu tajemství. Před sezónou říkal, že ta noha není na 100%. Nevím zda ho šetří nebo jak, ale u Griffinů hraje supr a myslím, že by ho právě Perlini potřeboval.
Nielsen nula bodů :sok: To je to s ním vážně až tak špatné?
Myslíš letos, vloni, nebo předloni? :lol:
:nono: už má áčko chlapec šikovný
Blashill byl zas vcera ozraly, ze to se fakt nedalo. Pri PP na konci zapasu byl na lede Emre, Nielsen a Perlini ( byli tam poslednich 40 sekund, hlavne, ze sel do hry bez brankare snad 3 minuty pred koncem) :D jeho nova oblibena PP sestava...no a Howie nas opet pohrbil.
Náš druhý gólman, tedy teď vlastně naše jednička má v téhle sezóně víc bodů než Nielsen :-D
Ani nešlo tak o Howarda, který teda letos již odešel do věčných nelovišť. :yahoo: Ale ten výkon, tak patetický, to je dle mě nepřípustné. Pak rozhodnutí hrát 11+7. Buď organizace preferuje Grand Rapids na úkor Wings letos nebo nechápu, proč je nahoře Hicketts a Ericsson, na to už se opravdu nedá dívat. A v útoku má konečně poslat Hiroseho dolů a nahoru Svechnikova, Smitha či Turgerona. Problém je, že by nebylo úplně vhodné teď dávat look mladým prospektům, kterým se daří a potřebují udržet stávající vzestupné tempo.

Zadina has 11 points in his last 11 games after only having 1 point in his first 6.
Seider has 9 points in his last 11 games after only having 1 point in his first 7.
Veleno has 6 in his last 6 after starting with 2 in his first 12.

Rasmussen bohužel stále nějaké zranění (nyní po sekeře něco s rukou).
Svechnikov hrají vyjímečně sebevědomě.
Lindstrom zatím neboduje, ale udělal ohromný pokrok. Začal dostávat top minuty.

Velké pozitivum je zatím Albert Johansson, který hraje výborně v SHL.
Sezónu začne po dlouhé rehabilitaci také McIIsaac.
Tuomisto, Berggren mají decentní vstup do sezóny.
:D :D 5 minut do konce a Trashill hraje bez brankare a samozrejme gol..a ted uz se na sebe muzeme tak max divat a to je necelych pet minut do konce. Ale tak on Trashka uz sve naznacil v prvni tretine, kdy jsme hrali 04:22 min v PP a Perlini 02:54, Filppula 03:09,Hirose 02:47 IT.

Totalni nechutnost, opet
On je prostě tragéd. Teď už nejde o to,že máme tým v přestavbě,ale jeho trenérské kvality se mi nějakou dobu nezdají. Jen čekám až nastoupíme do třetí třetiny bez gólmana.
25 GVA :-D ten by prohral i s vyberem sveta proti vyberu Antarktidy. At uz tahne
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG