Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

PK píše:Jednak to nebyla žádná sláva a stříleli víc, navíc jsme hráli proti Marlies; silný tým by nám dal větší kapky.
Marlies nás dali 6:3 ten večer..

Já si toho dvojzápasu cením, díval sem se až na záznamy, ale přijde mi, že sme tentokrát ´nehaluzili´ a celkem diktovali. Škoda těch koncovek, ale asi lepší než zkraje sezony, kde sme takhle párkrát tratili body.
JKL píše:Já si toho dvojzápasu cením
Ale jo, zlepšení je zřejmé. Kdyby nás víc podrželi beci (jak v defensivě, tak v ofensivě), bylo by klidněji. Blash z té bídy vaří, co může.
no a co rikate na toho Datse? v posledni dobe cim dal tim vice omylane tema a i na FSD to komentovali, ze mozna po teto sezone odejde. To by byl pekne humus, protoze pokud by odesel, tak nam zustane 5,5M + marod Mule 3,5M, to mame dohromady 9M v prdeli. Snad to Dats nemysli vazne..
Nemyslím si,že neodejde teďka,ale až po skončení smlouvy. Tohle by myslím on neudělal.
Je to férový hokejista a super osobnost. Nemyslím si, že něco takového udělá. V té směšné pseudo lize v Rusku může za dva roky pokud bude zdráv hrát s prstem v nose.
Rosťa píše:Nemyslím si,že odejde teďka,ale až po skončení smlouvy. Tohle by myslím on neudělal.
byla by to velika skoda. On by jeste v pohode tech 5 let v NHL odehral. Kdyz k nemu da Blash Manthu a dalsi mladiky, tak muze sbirat body jak na bezicim pase..ale tohle uz je tradice. Dobri hraci odchazeji brzo a ti strasni hraji vecne. Lidstrom a Rafalski by podle me jeste dve sezony dali jak nic, teda Lids urcite.

Rozhodne by na toto tema meli zapremyslet - Kronwall a Ericsson. Kurna Dats muze mit kolem sebe konecne kvalitini hrace a on uz ma zrovna koncit :-O
Creeper píše:Je to férový hokejista a super osobnost.
Určitě. Kromě toho má vlastní byznys. Musely by to být vážné rodinné důvody — ale pokud by se jednalo o zdraví, určitě je lepší Amerika než Sojuz. Čili — nevěřím, že by za tím byly sportovní důvody. A Pasha nikdy nepodrazí Wings, jistě by se dohromady domluvili.

PS: zrovna jsem si koupil jeho tričko :)
PK píše: nevěřím, že by za tím byly sportovní důvody. A Pasha nikdy nepodrazí Wings, jistě by se dohromady domluvili.
PS: zrovna jsem si koupil jeho tričko :)
Kdo ví jak to je a jak to všechno zase někdo překroutil. Neznáme ofiko prohlášení. Tak pak se můžeme bavit.
Já si dnes koupil auto :scare: Staré nečekaně umřelo. Dáváme v rodině autům jména tak jsem ho pojmenoval Dylan :giggle:
Další (Helenčin) článek s Pashou. A rozhovor. http://www.freep.com/story/sports/nhl/r ... /82611354/" onclick="window.open(this.href);return false;
Se mi líbí, jak to z toho textu vyzní nějak a z té nahrávky uplně jinak :lol2:
Hádam sú to len žvásty a ničím nepodložené výmysly, môj obľúbenec musí hrať čo najdhlšie :pray:
Pavel se nijak netajil tím,že by chtěl kariéru ukončit doma. A já mu to přeji. Pro Wings udělal maximum,každý zápas do toho dával vše. Ale věřím,že další sezónu oblékne náš dres.
Dlouho nic ke GR, takže:

Clinchli Calder cup, ale po tom mizerném úvodu se drželi jakž takž na špici celou dobu.

Do týmu přibylo několik jmen: Renouf, Criscuolo, první už je myslím zpět v NCAA, druhý je u týmu. Z Toleda mladý Nastasiuk (23 / 3+5), urostlejší forward #3 2013 draft a Joel Chouinard dozadu, plus nějaký občasný záskok (Jenks, Hirschweld atd., nic důležitého).

Saarijarvi je v Toledu, ve třech zápasech tři asistence, nevím jak fungují tyhle nízkoligové přestupy, snad by mohl přístí rok do AHL, stejně jako Hicketts, Svech, či Holmstrom.

Jasné je, že po sezoně dojde k nějakým změnám. Jeden dva hráči počítám, že by se mohli podívat nahoru, někdo z nich waiver, těžko říct, jakou budoucnost mají Frk, Sproul, Jensen, Nosek.
Tak co dneska :?: Poslední zápasy jsem se nedíval a 2 výhry :hmm: Mrknout, nemrknout :dudo:
Už to vydrž, nese to štěstí.
Ten bod bohužel Bruins stačí. Bod nebo dva, to je fuk, vyrovnali body. Stále platí to, že ani výhra nad Flyers nic neřeší, když prohrajem v regularu v Bostonu. (pak už by zbývala jen varianta, kdy vyhrajem na NYR a Boston udělá max bod se Sens).

Tedy potřebujeme z těch dvou zápasů 3 body. Jakkoliv.(ideální varianta bod s Flyers, dva v Bostonu)
JKL píše:Už to vydrž, nese to štěstí.
:shock:
Chceš toho celé léto litovat? :lol2:
JKL píše:Tedy potřebujeme z těch dvou zápasů 3 body. Jakkoliv.(ideální varianta bod s Flyers, dva v Bostonu)
Ale houby, s Flyers můžeme klidně prohrát. Ten zápas pro nás vůbec nic neřeší. Musíme porazit Boston.
JKL píše:Chceš toho celé léto litovat? :lol2:
Pak budu pranýřován za to, že jsem čuměl a prohráli jsme :scare:
JKL píše:Ten bod bohužel Bruins stačí. Bod nebo dva, to je fuk, vyrovnali body.
Právě, že to není fuk. Tohle je zlatá ztráta. Teď už nám stačí jakkoliv 2x vyhrát(z toho musí být ale jedna výhra Boston) a jsme tam právě skrze Boston. Tou ztrátou Bruins je teďka můžeme porazit i na nájezdy, samozřejmě pokud k tomu přidáme druhou výhru.
Jirik19 píše:Ten zápas pro nás vůbec nic neřeší.
Když zápas s Flyers vyhrajeme, tak "můžeme" prohrát v Bostonu.
Jirik19 píše:z toho musí být ale jedna výhra Boston
No to právě nemusíme, protože ROW máme o jeden lepší než Boston. Při rovnosti bodů jdeme my.

(ps. vím co chceš říct, ano, buď anebo, ale existuje tu stále bohužel ta varianta, že tam prostě nevyhrajem).
Jo tak tím líp, já myslel, že první rozhodují celkové výhry a né ROW.

Akorát nechápu ty úvahy s Bostonem. Podle mě zlatá ztráta v noci a není jedno jestli mají stejně nebo o bod více(momentálně). Teď nám stačí uhrát stejně bodů jako oni a udržet si lepší ROW.

Každopádně vycházím z úvahy, že z dvojzápasu Phi/Bos dvě výhry neuděláme ani kdyby jsme se posrali.
Tak snad si pomuzem a kluci z toho udelaj 3b zapas. :serus:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS