Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

JKL píše:Super, bohužel sem se v noci neprobral
Heh,já sice vstal,ale po první třetině jsem odpadl :-D Tak jsem toho moc neviděl. Ale podle předpokladu byl Boston bez šťávy. Z první rány gól, především po Kuželově velké chybě, ale jinak jsme je k ničemu vážnému nepustili. Zbývající dvě třetiny patrně v podobném duchu. No uvidíme další zápasy.
Nyq by měl hrát místo Abdula,to je jasné.
Guddy.44 píše:Já to říkám furt, Weiss je srdcař. Ten hraje jen za nás..
To není vůbec vtipné, vzhledem k tomu co ten člověk bere za zahřívání sedačky u doktora a následné opětovné "uvedení" se do sestavy naprosto zdrcujícím výkonem na ledě. :thumbsdown: :verysad:
Creeper píše:To není vůbec vtipné, vzhledem k tomu co ten člověk bere za zahřívání sedačky u doktora a následné opětovné "uvedení" se do sestavy naprosto zdrcujícím výkonem na ledě.
Co jste si podepsali, to máte. A já to nemyslel jako vtip. Bohužel je to pravda. Navíc si toho za poslední sezóny užil se zraněními až až. To se na něm také muselo podepsat. No snad se probere a překvapí. Stále patří k mým oblíbeným hráčům a přeji mu i přes ten odchod jen to nejlepší.
Weiss to letos rozbalí...teda pokud mu vydrží zdraví. Není možné, aby každý z dědulových podpisů stál za ho*no.
hmmm, no nebylo to vůbec špatné, i když Boston toho moc neukázal, dnes by to mohlo mít šťávu, zápasy s Dux mám moc rád :cinka: :box:
Ideme bezo zmien, zostava rovnaká, ako v poslednom zápase
teda.. ne, ze bych chtel spamovat, ale Nestrasil hraje jak Buh. Ten nepokazi nic :)
Boha, tak ale toto, toto malo byť čo ? Čo viac potrebuje ten čínsky čurin Sutherland, aby odpískal ??? Jasné hákovanie a ten skurv*** to pustí a ďalší ...ehm...getzlaf nám dá gól. Krásny zápas pokazil ten pandrláčik na záver celkom zbytočne.

Zápas bol od začiatku veľmi dobrý, tempo sa stupňovalo s pribúdajúcimi minútami, v tretej to vygradovalo, hokej výborný, z našej strany som zase spokojný. Až na to nepremieňanie šancí, tam treba pridať, lebo nám to nepadá, 4 góly v 2 zápasoch, šance si vytvárame, ale koncovka je zlá. V tretej tretine ich bolo hneď niekoľko.

Babs pochopil veľmi rýchlo, že Nyq sa v treťom útoku ťažko uživí, prvé striedanie s Hankom a Muleom a hneď bol z toho gól a nie hocijaký, proste tak reaguje pure goal scorer, naznačil, krásne trafil vinkel :slintac: Tým nehovorím, že Abdul hral zle, Abby hraje tiež veľmi dobre, dnes krásne zhitoval Etema, asistoval Glendovi, svoju robotu odvádza :thumbsup:

Zastavím sa pri obrane, 2 tretiny v podstate skoro bez chyby, jednoducho, áno, aj Quincey, Kyle si plnil povinnosti na jednotku, dnes som s ním nemal problém.

Mrzí ma ale, že zo 4 gólov, ktoré sme dostali, 1 bol neprávom uznaný po faule, 3 sme inkasovali po individuálnych chybách, s Bruins Big E, dnes Jimmy zazmätkoval za bránou, ale inak zase spoľahlivý výkon, pri prvom Getzlafovom to za bránou pokazil mám pocit Smith. Toto treba zlepšiť rovnako ako spomínanú koncovku, sme na tom dobre. Kiežby sa chcel Weiss zobudiť, čakám, že v najbližšej dobe by mohol nastúpiť.

Ale inak som rád, že s Anaheimom hráme iba 2x, po dnešku už iba raz, fakt hnusné, nechutné mužstvo, najmä Perry - Getzlaf. :grc:

A to ešte nemáme Pavela :wink2: V stredu opäť na Boston, doma 2:00 (Live Nova Sport) :cinka: LGRW :wave:
no vesmes viz Pasha. Pro me hvezdy zapasu - Nyquist, Glendening, Franzen. Ericsson a Howie to pekne posrali, ale meli jsme dat vice golu, hrali sme vetsinu zapas lepe nez Anaheim. Nyquist mel ve treti tretine neuveritelny tah na branu. Ten faul radeji neresim, je to skoda. Tady mel byt minimalne bod.
Tak zápas jsme si prohráli sami fatálními chybami v obraně. Jimmy / Smith. Jinak jsme měli rozhodnout v průběhu třetí třetiny, kdy jsme měli několik dobrých šancí a po rozpačitém úvodu jsme se začali rozjíždět a pak jsme Kačeny celkem mleli. Když už jsem byl rád za bod tak se událo viz. výše popsané. Tady měl být minimálně bod :evil: Gusta nemůže hrát ve třetí lajně :thumbsdown:
Hej, SMith neodohral najlepší match...tie šance v 3.tretine mrzia, ale nič to, ideme ďalej, nejaký čínsky Sutherland a hnusný Getzlaf nás nerozhádže
V stredu opäť na Boston, doma 2:00 (Live Nova Sport)
Budu tam :wave:
Zbytečně ztracené body,Ducks jsme přehráli,ale ti trestali pomalu každou naši chybu. Smith tam zase solidně perlil :hroza:
Očekávám zvednutí od druhé lajny, zatím je to slabota. Hlavně centr neviditelný. Nyq pendloval mezi první a třetí lajnou. V třeté třetině hrál zase ve třetí, tak kdo ví, jak to bude příští zápas. Každopádně by měl hrát první a Helm s Abym spolu. To snad vidí každý.
Rozhodčí evidentně nechtěl vylučovat do případného prodloužení, tak to risknul a pustil to. Pak mu asi hodně zatrnulo, když z toho byl rozhodující gól. Škoda no.
Jirik19 píše:Zbytečně ztracené body,Ducks jsme přehráli,ale ti trestali pomalu každou naši chybu. Smith tam zase solidně perlil :hroza:
Očekávám zvednutí od druhé lajny, zatím je to slabota. Hlavně centr neviditelný. Nyq pendloval mezi první a třetí lajnou. V třeté třetině hrál zase ve třetí, tak kdo ví, jak to bude příští zápas. Každopádně by měl hrát první a Helm s Abym spolu. To snad vidí každý.
Rozhodčí evidentně nechtěl vylučovat do případného prodloužení, tak to risknul a pustil to. Pak mu asi hodně zatrnulo, když z toho byl rozhodující gól. Škoda no.

podle me si to mel Kronner pohlidat, typicky on. Mit takhle navolno puk, mel to aspon nejak zalehnout nebo zablokovat. Ale tohle se mu stalo uz vicekrat
jinak se ted divam na nhl.cz a je v novem. Defakto to same jako hokej.cz a to se mi nelibi. A asi nejvetsi chyba je, ze vedou stats az od 2014...hracu a vseho. To je hodne slabe :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:

nemate nekdo ucet na FB, ze byste se v diskuzi zeptali na ty statistiky? protoze s takovym brakem ja osobne jinak koncim.


Takze snad po 17 letech mizi z meho prohlizece stranka nhl.cz :( silny moment :cry:
Tak konečne si po 17 rokoch dostal rozum (žiadna urážka) :wink2: - Za to ťa chválim. :good:

Prekvapuje ma, že si štatistiky pozeráš práve tam. Čas ísť o pár levelov vyššie a začať navštevovať zámorské weby.
Pasha píše:Tak konečne si po 17 rokoch dostal rozum (žiadna urážka) :wink2: - Za to ťa chválim. :good:

Prekvapuje ma, že si štatistiky pozeráš práve tam. Čas ísť o pár levelov vyššie a začať navštevovať zámorské weby.
tak to samozrejme chodim, ale stats na nhl.cz jsou hodne do hloubky a predevsim perfektne prehledne. Neznam lepsi. V kazdem pripade na nhl.cz jsem poprve podrobne sledoval Fedorova, mam tam citove pouto :)
The ‪#‎RedWings‬ & ‪#‎NHLDucks‬ are believed to be in heavy trade talks with the ‪#‎Sabres‬ about D Tyler Myers. The asking price is said to be a little high currently but Myers is expected to be moved by season end.
:jn:
Detroit 2 - Boston 3 - SN
Komu se zápas líbil ať dá palec nahoru. :thumbsdown: Jak jsem chválil zlepšní hry ve třetí třetine proti Ducks tak jsme dneska naopak mizerně začali a pokračovali v celém zápase. Podali jsme zcela mdlý nebojovný výkon, kde nás Boston přehrával na všech frontách a jen díky Howiemu máme aspoň bod, i když v nájezdech to byl tradiční sněhulák :verysad:
Co k tomu říct:
:minus: Co je opravdu katastrofa je hra v našem obranném pásmu. Pokud jsme pod tlakem a Mědvědi řádně forčekovali, tak místo vyhození puku do středního pásma, si to dáváme ve zmatku po mantinelu jeden na druhého. Obránce jmenovat nebudu, činili tak řádně všichni. Pořádné založení útoku tj. vyvést puk z pásma taky bída :-(
Jeden z nejhorších obránců Kindl. Ten co dneska předváděl to byla óda na hokej. První gól Krejčí a duo Kindl / Q. Pří obsazení útočného pásma Mědvědů je pod tlakem na modré dvou útočníků Bruins a obránce jeho kvalit se pokouší o kličku místo nahození podél mantinelu za branku Raska. :arrow: Únik Pailleho a tyčka Howieho branky. Když komentátor kvitoval jeho návrat v prodloužení (byl naražen na mantinel) jsem si říkal boha jeho a hned hrubka jako kráva. :bitka3: Tento chlap patří na tribunu. V GR je hromada leších beků. :yes:
:minus: Naše přesilovky. To je další bída. 5 v zápase a tuším, že jsme ve 4 nevystřelili na branku. Jediná slušná byla při gólu Tatara.
:minus: Výkon Hanka. Ten člověk se po ledě plouží, jak už tady někdo poznamenal jako v medu. Dneska 2 hrubky a ztráty puku a z toho 2 nebezpečné šance Bruins. S ním padá výkon celé první formace, která má být naše top :?:
:minus: Produktivita. Za 3 zápasy jsme dali 6 gólů, které jsme si stejně rozložili to všech zápasů, z toho dal 3 góly Gusta. Za celý 20 střel z toho byly pasáže, kde jsme 5 minut nebyli schopni ohrozit branku Raska.
:plus: Zatím 100 % ubránění přesilovek soupeře. :klobuk: Výkon Howarda. Zlepšení útoku s Jurčem a Tatarem.
Gusta 3 zápasy / 3 góly (ale pouze na něm stavět nelze :!: ) Líbí se mně i Franzen. Zatím se snaží, hodně bruslí a je to jiný Franzen, než ten na konci sezóny. Bohužel není efektivní.
Bohužel v útoku nemáme moc kde brát (sniper chybí), takže je třeba aby se do produktivity zapojili všichni. Ať už je zpět Dats. S ním snad aspoň přesilovka bude mít hlavu a patu.
Pořád je na čem pracovat a dnešní hra ukázala mnoho faktorů ke zlepšení. Další zápas hrajeme na ledě Toronta, které má taky nepodařený vstup do sezóny tak uvidíme, zda při produktivitě 2 gólů na zápas nějaký bod vůbec odvezeme.
Go Wings !!! Go !!! :wave:
Ten problém s produktivitou byl dopředu jasný.Žádná posila nepřišla,kvalitní střelec nám chybí už několik let.
Snad to aspoň částečně potáhne Gusta,protože jinak není kdo.Přes 20 se snad dostane Tatar a možná Mezek,ale ten půjde dolů.Takže musí dávat góly všichni.Pro některé je to bohužel velký problém.
Jinak mě slušně pobavil Q při tom prvním gólu :lol2: Howard dobrý,ale jakmile se na něj řítí někdo sám,tak tam může rovnou pověsit kabát,vyjde to na stejno.
Produktivita je děs, to jo. Ale s polovičatě hrajícím Hankem a bez Pavla to není zas takové překvapení. Mladí to celé zatím ještě neodtáhnou. Nyq pokračuje zatím v loňské jízdě, bohudík. Je radost se na něj dívat, když mu jde karta. Jak se svěže a lehce pohybuje, jako by to nebyl žádný problém tam něco poslat.

Jinak, ty nové nhl.cz jsou vážně dost příšerné. Nepřijde mi to ´o zvyku´, ale o tom, že jsou nemoderně poskládané, neintuitivní. Vůbec jako. Komenty nebudou?
a Ericsson :-D ten byl snad u vsech nasich golu, co jsme zatim v teto sezone dostali. Ten je zas spatny :-( ale bod je dobry. Jo a Hank je fakt sileny, on hraje jako kdyby hral ve svetru a nemohl se defakto hybat :-D


JKL: stara redakce nhl.cz presla na nhlnews.cz, ale jeste to neni kompletni
Pořád jsem přesvědčen, že na produktivitu má vliv vědomí forwardů, že jim beci pořádně nekryjí záda a že se musejí včas vracet místo bojů o každý puk. Když za sebou mají Qčko, Kindla, Big E a bohužel i Smitha, nemají to jendoduché. Obrana, obrana, obrana. Vsadit na dravé mládí z farmy — furt lepší než tohle.
me nejvice desi hra v obranem pasmu. Dobre to napsal Creeper. Hraci na to nemaji, ale misto toho aby vyhazovali puky, tak si je predavaji v nasem obranem pasmu (zkousi ruzne zadovky a jine paradicky), casto puk ztrati a misto zalozeni utoku jsme diky hloupe chyby pod tlakem a nemuzeme ani z pasma. A tohle se stava opravdu nekolikrat za zapas. Ale tohle uz bylo i minuly a predminuly rok. A Ericsson je tak max na treti obrany par.
To se táhne z minulé sezony - mizerný support ze zadních řad, kloudnou myšlenku dopředu tam má málokdo. Útočné šance tedy krachují už někde u vlastní třetiny, potom je to šíleně ulopocené. Ale to je bolest už několik let.

Koukám, že Detroit má zájem o T.Myerse. No nevím, cena Mantha/Nyquist je podle mě vysoká, vlastní mládež v GR nějaký potenciál má. Uvidíme, co na to Ken. Tady je jistota, on sice už nějaký čas neudělal vysloveně dobrý trejd, na druhou stranu taky nedělá vysloveně špatné trejdy, tak snad nevymyslí nějakou capinu.

(resp. teď nedělá vůbec žádné trejdy, takže tak)
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG