Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

eehh...

Škoda té tyče. Jinak nic moc zápas teda. Sens nesympatický hokej.
JKL píše:eehh...

Škoda té tyče. Jinak nic moc zápas teda. Sens nesympatický hokej.
skoda te tyce? tohle ti vadilo? pro me to byl jeden z nejhorsich vykonu za poslednich 80 let. Ale jak jsem jiz psal, Ottawa si nas pravidelne vodi a vcera to nebyla vyjimka. Tak jako predtim Columbus a San Jose. Nebyt Howarda, dopadlo to vcera desitkou..a nechytat Howard letos tak jak chyta, tak by to bylo taky vse uplne jinak. Je na case poslat Jurča na farmu, ten me zacina mirne receno s*at :) Celkove jsem nikdy nechapal to nadseni kolem neho, podle me je prumerny.
Z výkonu som bol sklamaný, treba hrať celý zápas, nie pár minút. Ach...

Zase skóroval iba prvý útok, neviem, iným formáciám by trebalo impulz. V tretej to už coach pozmenil. Ak by Mantha v AHL valcoval, onedlho sa vráti zo zranenia, nebál by som sa ho povolať. Aj miesto Jurča, ten by si farmu zaslúžil, tak ako spomínate vyššie.

Chce to hore Ouelleta, Quincey snáď už dnes nastúpi. Ak by veci išli tak, ako majú, páčilo by sa mi to nejak takto:

Franzen - Datsyuk - Mantha
Nyquist - Zetterberg - Abdelkader
Tatar - Sheahan - Helm
Andersson - Glendening - Miller

Kron - Big E
Smitty - DeKe
Q - Ouellet

Dnes čakám o 200 % stupňov lepší výkon, Rangers majú veľa zranených, už by sa patrilo vyhrať a nepodceniť to.
Pasha: dnes to bude jine. Prece jenom proti LA jsme dali 5 golu, coz nas vystrilelo na dalsi dva zapasy (Buff a Ottawa). Dnes by tam neco spadnout mohlo. Ale Rags budou pro nasi hru hodne neprijemni.


Osobne bych byl pro poslat Jurča na farmu a nastup Pulkkinen.
Ninety91one » 05 lis 2014, 09:28 píše:
JKL píše:eehh...

Škoda té tyče. Jinak nic moc zápas teda. Sens nesympatický hokej.
skoda te tyce? tohle ti vadilo? pro me to byl jeden z nejhorsich vykonu za poslednich 80 let. Ale jak jsem jiz psal, Ottawa si nas pravidelne vodi a vcera to nebyla vyjimka. Tak jako predtim Columbus a San Jose. Nebyt Howarda, dopadlo to vcera desitkou..a nechytat Howard letos tak jak chyta, tak by to bylo taky vse uplne jinak. Je na case poslat Jurča na farmu, ten me zacina mirne receno s*at :) Celkove jsem nikdy nechapal to nadseni kolem neho, podle me je prumerny.
Jo, škoda té tyče, skrz body. Jinak výkon byl hodně poslabší. Mimo Hanka tam byli všichni kompletně utopení, tolik Wings u mantinelu zády do pole sem neviděl v sumě za poslední rok. Howie chytá letos dobře, šel proti loňsku hodně nahoru, především pohybem, už to není taková strnulá skála.

Jurčo, bohužel, se vůbec nechytá, měl by přitlačit v soubojích, chodit před bránu. On není žádný extra střelec a tvůrce, ale to jeho popojíždění je extrémně otravné. Přitlačit, víc bojovat. Nechystá se ani na Millera v tomhle ohledu.

Body plus pro Smitha a DeKeho, který si opravdu výhledově koleduje o Cčko do budoucna, opět mínusové body pro pana E., druhý gól vznikl po jeho těžké chybě na vlastních kruzích.
Ještě,že jsem se nedonutil vsát z postele. Jurčo si dost nahlas říká o farmu. To je problém povolat někoho jiného,třeba by se chytil jiný hráč.
Rosťa píše:Ještě,že jsem se nedonutil vsát z postele. Jurčo si dost nahlas říká o farmu. To je problém povolat někoho jiného,třeba by se chytil jiný hráč.
Danny boy? :hmm:
JKL: tak ofc bodu je skoda, ale ten vykon byl naprosto brutalni. Tak spatne hrat..no ocividne trener Ottawy vi jak nabudit hrace. Nas vykon byl jak treti hokejova liga. Prvni tretina byl snad nejhorsi hokej co jsem kdy videl..teda patri mezi nejhorsi. Ale holt Ottawa, loni si nas vodili a ted to same :thumbsdown:


Hned bych povolal Pulkkinena, na to jak se o Jurčovi basnilo, tak je podle me uplne levy
Ninety91one píše: Hned bych povolal Pulkkinena, na to jak se o Jurčovi basnilo, tak je podle me uplne levy
S tím Pulkim nefantazíruj.Máš tady Clearyho + Weisse. Nevím,co by se muselo stát,aby povolali Pulkiho z farmy.
Weiss je zraneny a Cleary je podle me uplne jiny hrac nez Jurčo. Musi povolat Pulkkiho :-D


JKL: jo, vidis.. to vyhozeni Ericssona pri nasi PK me taky vytocilo. Kdyby vyhodil, nepadl by gol. Ale tak to jsem bral jako pratelskou vypomoc Karlssonovi, kdyz jsou takovi kamaradi a kecaji spolu porad :-O Hlavne at vydrzi forma Howiemu, takhle kdyby chytal loni, tak je to jine kafe :good:
Keby sme tu mali riešiť, kto vyhodil a nevyhodil puk...včera to bol z našej strany festival turnoverov, niečo neakceptovateľné. Keby nebolo Howarda, tak by bolo po prvej tretine hotovo.

Treba zabrať, takto to nejde.
Ninety91one » 05 lis 2014, 14:45 píše:Cleary je podle me uplne jiny hrac nez Jurčo
podle Kena je univerzálnější než švýcarský nožík, takže abychom se nedivili
Pasha píše:Keby sme tu mali riešiť, kto vyhodil a nevyhodil puk...včera to bol z našej strany festival turnoverov, niečo neakceptovateľné. Keby nebolo Howarda, tak by bolo po prvej tretine hotovo.

Treba zabrať, takto to nejde.
to bylo az neskutecne. Vcera musel byt nejaky opravdu zly den. Se nam mnohokrat stalo, ze sme ve vlastnim pasmu pokazili klidne 4 prihravky zasebou. Snad to dnes napravi, je treba to zas nejak zacarovat, takze...DNeska to bude totalni tragedie, budou hrat ho*no a dostaneme poradny vyprask. TAK :-D


JKL: :-D moc ho neprivolavej, nebo fakt nastoupi. I kdyz za Jurča by momentalne mohl hrat kdokoliv. Ten kluk musi jit poradne do sebe. Par zapasu na farme by ho mozna probralo.
Já když jdu na pivo, tak vyhrajou. A když jdu večer záměrně dřív spát, abych neměl manko, tak je to o ničem. Takžeee...budu muset do jejich úspěchu jít něco investovat.
Bylo to tak strašné, že jsem po P2 utekl spát. Na farmu bych jich okamžitě poslal víc — Jurčo, Big E, Tatar a Smith. Není co zkazit. Včera mi byla hanba — po P1 to bylo na SOG 2-16.
Já to tušil a radši jsem se nedíval a teď nemusím nadávat. To budu až zítra :bitka3: :lol:
Ninety91one píše: Snad to dnes napravi, je treba to zas nejak zacarovat, takze...DNeska to bude totalni tragedie, budou hrat ho*no a dostaneme poradny vyprask. TAK :-D
:klobuk: :klobuk: :klobuk: Takže celý majtetok na dvojku ?

Dnes v klietke Gus.
A já mezitím investoval dost peněz do jejich výkonu..takže dva body, pánové.
Tomu nerozumím. Smith patří určitě momentálně mezi nejlepší D co máme, určitě je nad E. Hrou. Podpoří vzadu i vepředu. Až si někdy říkám, zda je to ten samý Smith co vloni. Produktivitu neřeším.
a uz je to tady zase. Nejsme schopni vyhrat vice nez dva zapasy v rade. Zatim to vypada na vylet do New Yorku, nakupy darku na vanoce.
Po deseti minutách v MSG jsme na ručník. Měl bych raději zdrhnout do pelechu. Broken Wings :-(
DNeska to bude totalni tragedie, budou hrat ho*no a dostaneme poradny vyprask. TAK :

Zatím to tak vypadá, jediná dobrá přihrávka, jeden turnover za druhým. HRŮZA :hroza:
no uz je to v tradicnich kolejich. Prvnich 7 minut druhe tretiny tlacime, Rangers 1 strela na branu a pak z druhe strely gol. Jdu spat..uvidime rano :)

edit: Kindl a Cleary ! :-D
Chtěl jsem nějak shrnout zápas, ale nemám na to sílu a moc se mě do toho nechce.
Potom co jsme 1/2 1. třetiny prospali (tolik nepřesných přihrávek a turnoveru jsem dlouho neviděl) a byli jsme rádi, že jsme dostali jen jeden "prdel" Nash gól se zvedneme a začneme konečně hrát hokej a v druhé třetině tlačíme. Bum druhá střela na branku a jsme zase dole. Pak se trefí to jelito Kindl a se štěstím náš oblíbený babrák Cleary a jsme z5 v zápase. Meleme Rangers, kteří jsou zjevně otřesení a můžeme rozhodnout zápas. Jediný útok Nashe dokáže vytvořit nějakou šanci a přijde chyba při střídání a Wings opět prohrávají. Gól padl v čase, kdy jsme měli hrát přesilovku za krvavé zranění v obličeji DEKeho, které zebry nepotrestaly. Metr rozhodčích a jejich chyby od začátku letošní sezóny jsou opravdu alarmující. Při závěrečné powerplay je vyloučený za podražení Abdul, který nekontrolovatelně padne pod nohy bránícího hráče po ataku St. Louise. Na lavici jdou oba. :evil: Ach ty zebry. :bitka3: Přeci jenom se podařilo Tatarovi srovnat po krásné přihrávce Nestrašila :klobuk: Dneska jeden z nejlepších hráčů na hřišti.
V OT byl vyloučen Datsyuk a přesilovku Rags využili :thumbsdown: Při gólu se možná zranila naše skleněnka Gus, který nás několikrát podržel.
Z tripu vezeme pouhé 2 body, když jsme prosrali zápas se Šavlemi a dneska jsme na výhru po mizerném výkonu proti Sens určitě měli.
Máme den oddychu na to aby jsme se sebrali a začali konečně hrát hokej, kterým jsme se prezentovali po našem vyrovnávacím gólu. Do JLA přijede NJD, kteří budou mít v nohách těžký zápas s Blues a nepyšní se zrovna extra formou.
https://pbs.twimg.com/tweet_video/B1uqH3mCEAEqcI1.mp4" onclick="window.open(this.href);return false; :lol2:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS