Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Mike chce u nás umřít?
Jirik19 píše:Mike chce u nás umřít?
pokud to cele pohori na tom, ze Holly nebude chtit pridat jeden rok a par set tisic dolaru, tak se asi pocuram smichy.
Mě spíše udivuje,že u nás chce zůstat snad do konce kariéry :-D

Franzen třísla,to zase půlku sezóny promarodí :hroza: Jo a na PP chtějí být více agresivní,takže to konečně rozjedem :lol2:
Jirik19 píše:Mě spíše udivuje,že u nás chce zůstat snad do konce kariéry :-D

Franzen třísla,to zase půlku sezóny promarodí :hroza: Jo a na PP chtějí být více agresivní,takže to konečně rozjedem :lol2:

tak Detroit ma tradici a silu. Se podivej kde byl pred 10 lety Boston, Montreal, Chicago, Rangers, Blues a hromada dalsich, kterym se ted na chvili dari :-D my budeme navzdy top :good:
Vajsík se jde rozehrát do GR....no snad tam chytne formu.
Jirik19 píše:Vajsík se jde rozehrát do GR....no snad tam chytne formu.

bez prutu toho moc nechyti, tak at si ho vezme, jinak nebude mit co delat, az ho vyprovodi i ti mladi kluci z farmy :-D


jinak dneska bod
Dalsi skandalozni moment sudich, Detroit totalne vypekli.. Holtby pada na zadek, nikdo kolem neho ve vzdalenosti metr+, Detroit skoruje do prazdny kasy. Verdikt: Glendening 2 min.

Obrázek :grc:
Tu netřeba komentář nějak.
Ninety91one píše:
Jirik19 píše:Vajsík se jde rozehrát do GR....no snad tam chytne formu.

bez prutu toho moc nechyti, tak at si ho vezme, jinak nebude mit co delat, az ho vyprovodi i ti mladi kluci z farmy :-D


jinak dneska bod
:hehe: :giggle:
Škoda té přesilovky (eh..), ale jinak Abdul dobře.
Abdul dobře i podruhé, dobrá práce z jeho strany. Pavel pěkně, sic po Wardově nefaulu, ale tak ´spravedlnost´ aspoň trochu, že, ten Pavlův faul předtím taky nebyl zrovna na dvě minuty, si myslím.

Proměněná přesilovka fajn, ale Capitals ta oslabení hrajou hodně staticky a mizerně. She+Tatar nic moc opět, Tomáš tam měl jednu možnost, nedal. Nyq je s nima citelně utopený.

Celkově napadání a vůbec fyzická práce vepředu je letos hodně dobrá, dá se na to dívat.
http://gfycat.com/UniformPaltryFreshwatereel" onclick="window.open(this.href);return false; :)
ale Holtby to polozil vyborne, nedal sa rozhodit, pri dorazke bez sance
Som nečakal taký obrat v poslednej, ale máme body, okrem iného, za ten disastrous call od sudich, čo už sem stihol dať Atlantik. To je katastrofa. Bod nám už zobrali s Ducks (ale ten sme si potom vzali späť v ďalšom zápase, kde sme si body nezaslúžili), teraz nás to našťastie body nestálo.

Abdul :wink2:

Zajtra Kings, live Fanda, keby chcel niekto dívať :thumbsup:
za ten disastrous call od sudich, čo už sem stihol dať Atlantik. To je katastrofa.
:bitka3: :hroza: :dup: :ref: :mrkva:
Zajtra Kings, live Fanda, keby chcel niekto dívať :thumbsup:
:yes: :wink2:
Teda, nieže by som ja neplánoval pozerať :giggle: Len aby ostatní vedeli a v prípade toho, že nemajú GCL, nehľadali na nete streamy :D

Btw, Weisser sa zranil v GR, ale nemalo by ísť o nič vážne. Slabiny.
Takže jen pět měsíců mimo?

@cepi: Holtbyho zákrok dobrý, Nyq tam měl prostor si to ještě potáhnout o 30 čísel a jít do prázdna.
Btw, Weisser sa zranil v GR, ale nemalo by ísť o nič vážne. Slabiny.
:lol2: :lol:
Takže jen pět měsíců mimo?
Ne. Jen do konce letošní sezóny. Důvod :?: Nedoléčené zranění z minulé sezóny, do které nastoupil nedoléčen po předminulé sezóně na Floridě. :rofl: :sarcasm: :hroza:
me vcera prestal jit net po prvni tretine, takze nevim nic :-D a videl jsem i prvni tretinu Griffinu, Weiss nehral spatne, ale byli tam lepsi :)


ten nas obrat ve treti docela dobre ne? jdu se podivat na goly aspon ted
Ninety91one"]me vcera prestal jit net po prvni tretine, takze nevim nic :-D
To já si zase blbě nařídil budíka :bitka3: a neviděl jsem první třetinu. :lol: Ale vše podstatné bylo potom :jupi:
Creeper píše:
Ninety91one"]me vcera prestal jit net po prvni tretine, takze nevim nic :-D
To já si zase blbě nařídil budíka :bitka3: a neviděl jsem první třetinu. :lol: Ale vše podstatné bylo potom :jupi:

no, byl jsem slusne nasrany a zaspat na pul jedne? to nemuzes myslet vazne :bitka3: v kazdem pripade, pokud se zranil pri farmarskem zapase Weiss, tak uz je to asi passe.

A dalsi vec, nechapu, jak se nekdo muze divat na NHL na fandovi, nebo jakekoliv jine cz/sk tv. Jedine primo original.
Weiss slabiny?Však to je jeho hlavní problém. Tohle vypadá na kauf dvacetiletí :hroza:
Zápas jsem bohužel neviděl,ale ten Glend je docela prdel :lol2: Že by se z Abdula rodil střelec? :hmm:
Tatar se furt neprobral?
Ninety91one píše: A dalsi vec, nechapu, jak se nekdo muze divat na NHL na fandovi, nebo jakekoliv jine cz/sk tv. Jedine primo original.
Sledoval jsi finále v roce 97 na Nově? Za mikrákem Venca Titlbach v dresu Wings? Jóóó to byly časy :tv:
Abdul dal dva hodně podobné góly, proti Pens a teď, prostě plácne mezi kruhama do puku a ono to tam zaplachtí. Ale hrál jinak dobře, votomžádná, sniper to asi nebude, ale tenhle checking stajla mu docela sedí, první gól vlastně padl po podobné situaci, akorát tam přhrával dopředu na postávajícího Nyqa.

Tatar hrál možná .. o 5% lépe než v minulých zápasech, takže nic moc. Mohl dát dokonce i na 4:2, ale myslím mu to tam sjelo. Většinou se s pukem neodlepí od mantinelu. Jurčo nic moc, přijde mi, že hrál druhé housle i ve fyzických soubojích (a že jich bylo). Nestrašil furt stejně, taková jistota, na první nenadálý rok v a-teamu to není špatné, ale chce to přidat.

Opět +++ pro čtvrtou lajnu, Glend s Millerem jsou fakt borci. Smith letos asi nejlepší obránce, DeKe stále sbírá expy, ale na rozdíl od jiných se nebojí ujet s pukem deset metrů a pokusit se rozehrát. U vyrovnávacího gólu možná trochu nevnímal svého hráče a pak už se nestíhal otáčet, v oslabení asi ašibka. Kroner pár pěkný hitů. BigE docela o ničem, Q v klidu, Kindl vypadá občas hodně marně, ale furt mu to tak nějak vychází.

Chce to trochu oživení do 2. a 3. řady. Plus sehnat aktivního obránce, včera Niskanen a Green ukazovali přesně to, co Wings momentálně krutě chybí k opravdovému top.
Jirik19 » 30 říj 2014, 13:18 píše:
Ninety91one píše: A dalsi vec, nechapu, jak se nekdo muze divat na NHL na fandovi, nebo jakekoliv jine cz/sk tv. Jedine primo original.
Sledoval jsi finále v roce 97 na Nově? Za mikrákem Venca Titlbach v dresu Wings? Jóóó to byly časy :tv:
A není náhodou, že sem to tehdy sledoval bez zvuku a raději si k tomu pouštěl hudbu. Venca ve čtyři ráno, to bylo moc.
Jirik19 píše:
Ninety91one píše: A dalsi vec, nechapu, jak se nekdo muze divat na NHL na fandovi, nebo jakekoliv jine cz/sk tv. Jedine primo original.
Sledoval jsi finále v roce 97 na Nově? Za mikrákem Venca Titlbach v dresu Wings? Jóóó to byly časy :tv:

jo, tenkrat nic jineho nebylo, tak se muselo. Ale Vaška v dresu Red Wings si teda nepamatuju. On je primo fanda? :-D snad ne sakra


JKL: Aby se zatim snazi a uz ted skoro prekonal minulou sezonu a vsechny predesle vykony. Pokud vydrzi zdravy, tak verim, ze tech 20 golu da. Jinak ti pravaci vzdadu moc chybi, kdyz jsem vcera sledoval Griffiny, tak ty nabijecky pres Sproula udelaji strasne moc. No a 4 utok je perfektni, konecne mame vybordnou def lajnu :good: A co predvadel Ouellet bylo taky dost kulervouci, ten si o to misto rika kazdy den :) A Athanasiou hral taky skvele, to same Pulkki. Akorat finy v Detroitu nemaji radi, takze u neho se obavam vymeny. Na druhou stranu potrebujeme strelce jak vzadu, tak vepredu. A to zatim chybi. Nyq se sice snazi, ale chce to nekoho zkuseneho...a nebo Manthu :yahoo:

a ted se jeste divam, wash - det - 10/3 giveaways - perfekt :good:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS