Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No hejj Detroit rad zbiera dedkov :)
No to som rád že ma konečne volakto pochopil :) :moj:
Len sa mi nechce urážať celý Detroit lebo niektorých hráčov mám rád,a to konkrétne švédov ktorých tam je viac ako vo Vancouveri, na MS im fandím všetkým spolu,

kakokolka píše:
mt-svk píše:Ăšdajne chce Columbus vyplatiĹĄ Fjodorova, a jednĂ˝m z jeho moĹľnĂ˝ch budĂşcich zamestnávateÄşov by mal byĹĄ práve Detroit. Pravdu povediac, GM Columbusu to popiera a chce si Fjodorova a Footeho (toho preÄŤo?) udrĹľaĹĄ.
No hejj Detroit rad zbiera dedkov :)
Vedení Detroitu hledá pro příští ročník zkušeného útočníka a podle The Detroit News vybírá ze tří kandidátů. Red Wings se údajně rozhodují mezi Peterem Forsbergem, Brendanem Shanahenem a Alexejem Jašinem, jemuž je prý generální manažer týžmu Ken Holland ochoten nabídnout plat čtyři milióny dolarů ročně.

Bývalý kapitán St. Louis Dallas Drake si našel nové angažmá. Drake bude od příští sezóny nastupovat v dresu Detroitu Red Wings s nímž podepsal jednoletou smlouvu. Finanční podmínky kontraktu nebyly uveřejněny.
Zdroje-nhlpro a nhl.cz
Co jste to psali o těch dědcích? :roll2:
Peťana bych bral všemi deseti!!!Foppo,přijď ke Křídlům za svými krajany!!!! :modlenie:

Dobre, Drakeho povazujem za poistku. Azda najzaujimavejsi, o ktorom sa hovori, by bol Shanahan. Wings maju dost rozumu na to, aby predlzili s Dominatorom, gratulujem!

ThAK PODPISALI dalsieho deduska drake :D

chorche píše:Dobre, Drakeho povazujem za poistku. Azda najzaujimavejsi, o ktorom sa hovori, by bol Shanahan. Wings maju dost rozumu na to, aby predlzili s Dominatorom, gratulujem!
Shanahan ostava u Rangers. podpisal na rok za 2,5M.

kakokolka píše:ThAK PODPISALI dalsieho deduska drake :D
Holland si stale mysli ze maju v time malo skusenosti :D

6.júl 2007
Baffy píše:
Ohlund píše:Detrot to nakoniec predlžil s Hašekom=dalšia sezona bez úspechu :lol: :D :thumbsdown: :dole: :skodoradostny2: :ble: :wowo: :hufi: :juchu: :lol2:

Tak to je opravdu skvělá zpráva,SC je nadosah a pokud se Křídlům vyhnou zranění­,tak je to znovu min. na finále konference!JUPÍ :cool: :cool: :P
11.júl 2007
Baffy píše:Však on Vás chlapci na jaře zase přejde humor,až ti staří­ páprdové budou válet v play-off a vaši hoši se budou válet někde u moře na dovolené. :wink: :smile03: :yes:
Tak jsem si zavzpomínal na loňské léto před parádní sezonou,pamatuji,že Scud prorokoval Detroitu,že bude velmi slabý a
bude mít problémy,se vůbec dostat do play-off. :lol2: :frajer2: :good:

Příští rok ne Baffy, to již konečně západní konferenci ovládne Dallásek, sekundovat mu budou Av´s a Flames........... :wink: 8) !!!!

PHILLY FOREVER píše:PříštĂ­ rok ne Baffy, to jiĹľ koneÄŤnÄ› západnĂ­ konferenci ovládne Dallásek, sekundovat mu budou Av´s a Flames. :wink: 8) !!!!
To si povíme na jaře :wink: Na Západě budou hrát první housle obhájci Dux,Wings,Sharks a Canux. 8)

Tak to by mne tedy opravdu naštvalo............ :evil: :wink: !!!!

Baffy píše:
arek píše:
kakokolka píše:ThAK PODPISALI dalsieho deduska drake :D
Holland si stale mysli ze maju v time malo skusenosti :D
Však on Vás chlapci na jaře zase přejde humor,až ti staří páprdové budou válet v play-off a vaši hoši se budou válet někde u moře na dovolené. :wink: :smile03: :yes: :63:
Holland má zkrátka originální představy o omlazení týmu,ale pokud to funguje,není důvod se na něj zlobit. 8)
To uz budu skusenosti po lade korculovat a ne hokejisti :D tolko skusenosti pokope ze nebudu ani vedet hokej hrat :D

Nech si Shanahan ostane, Wings maju stale zopar moznosti vylepsit kader, ale minimalne jedneho utocnika by priviest mali. Drake je kridlo, ale chyba im este center....

chorche píše:Nech si Shanahan ostane, Wings maju stale zopar moznosti vylepsit kader, ale minimalne jedneho utocnika by priviest mali. Drake je kridlo, ale chyba im este center....
Na co im je dallsi center??? Tomas Kopecky zahra v dvoch utokoch :D a maju po probleme :D

Kopecky je ustrachany shit! Doprial by som im trebars Lindena... Su to len Wings, mozem byt kruty! No dobre, teraz uz vazne. Potrebuju centra a nie rozvarenu spagetu Kopeckeho!

Stále tajně věřím,že Holland dokáže zázrak,jeden elitní centr(snad už zdravotně v pořádku),je stále bez angažmá ...:wink: :good: :smile03:

Obrázek

chorche píše:Kopecky je ustrachany shit! Doprial by som im trebars Lindena... Su to len Wings, mozem byt kruty! No dobre, teraz uz vazne. Potrebuju centra a nie rozvarenu spagetu Kopeckeho!
Rozvarena spageta??? NEchces si ist zahrat ty??? KAPO :o ty by si bol tak akurat brusic korculi kar..

zato že sa mu v play-off nedarilo a na tých par zapasov v sezone nastupil a par bodikov si nahral nemusí byť rozvarena špageta..je to kvalita do buducnosti..a može za to len ten debil čo ho tam na ten mantinel vrazil ked sa zranil...šak asi trištvrtinu sezony kvoli zraneniu vynechal ...

:) Ten článek jsem četl Henrik měl zřejmě špatný den,slabá chvilka ,jak se říká.Naštvali ho paparatzzi,chce si uchovat soukromí a chránit svou vyvolenou.Nedivim se,určitě to občas leze na nervy :!: .Zcela jistě své výroky nemysll vážně a do další sezony nastoupí jak se patří.Má karieru ještě bohatě před sebou.To by byla hloupost v jeho věku končit :!: Nakonec má závazky ke klubu,takže nejde jen tak odejít :!: Ani jsem nevěděl,že se mu říká Zäta.To je pro mě novinka :wink:

montreal píše::) Ten ÄŤlánek jsem ÄŤetl Henrik mÄ›l zĹ™ejmÄ› špatnĂ˝ den,slabá chvilka ,jak se říká.Naštvali ho paparatzzi,chce si uchovat soukromĂ­ a chránit svou vyvolenou.Zcela jistÄ› svĂ© vĂ˝roky nemysll vážnÄ› a do další sezony nastoupĂ­ jak se patří.Má karieru ještÄ› bohatÄ› pĹ™ed sebou.To by byla hloupost v jeho vÄ›ku konÄŤit.:wink:
Nazdar Monty,co jsi prosím konkrétně myslel tím špatným dnem a slabou chvilkou?On přece říká,že by chtěl hrát do 35let,takže má při svém věku skoro 10let před sebou a o žádném ukončení kariéry není řeč nebo se pletu? :?: :frajer2:

:) Omlouvám se baffy,špatně jsem ten článek prvně četl.Já rozuměl prvně ,že uvažuje o konci kariery/a myslel jsem v brzké době/Ten věk jsem nějak přehlédl.Jinak toto je zrovna hráč baffy,kterého vám upřimně závidim.Už jen proto jak dokáže založit útok a jaký má ve hře přehled :!: To se opravdu málokdy vidí :!:Má na to aby dělal průměrné 80-100 bodů za sezonu.Kdyby měl skončit,tak upřimně,by mě to mrzelo.Na něj letos byla radost se dívat :!: Jinak pokud se týká samotného Detroitu,zatím vyčkávací taktika.Hašan podepsaný,útěk Bertuzziho.Předpokládám přes léto nějakou větší výměnu.A protože křídla mají ve zvyku angažovat zkušenost, bude to pravděpodobně útočník z východu okolo 37let.Mýlim se :?:

O.K. Monty,omluva se přijímá :wink: O tom,že je Henrik jedním z klíčových hráčů Křídel,snad není třeba polemizovat a těch 80b na sezónu,by opravdu měl v klidu(pokud se mu ovšem budou vyhýbat zranění)dělat.Ta právě skončená,mu vyšla skvěle,měl sice vlažnější začátek,ale pak se dostal do laufu a byl schopen dělat 2-4body na zápas!Škoda jen,že ho zrovna v nejlepším zradila záda.Už se na ty jeho parádní kousky zase moc těším:thumbsup:
Obrázek

kakokolka: ja hokej nehravam, ale v Detroite som za tie roky nevidel hrat vacsi sh*t, nez je Kopecky, aspon v utoku nie!

chorche píše:kakokolka: Pocuvaj ma, ty kar, ja hokej nehravam, ale v Detroite som za tie roky nevidel hrat vacsi shit, nez je Kopecky, aspon v utoku nie!
Konečne niekto kto sa ho nezastáva zato že je slovák :clap: lebo to je pravda,ale dalo sa to napísať aj trochu jemnejšie k nemu

chorche píše:kakokolka: Pocuvaj ma, ty kar, ja hokej nehravam, ale v Detroite som za tie roky nevidel hrat vacsi shit, nez je Kopecky, aspon v utoku nie!
ne? ja hej napr Bertuzzi :D
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES