Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

nani92 píše:Mrázek super výkon :)
Teď se na něm asi bude stavět. No uvidíme dále. Pořád tam ta naděje PO je, i když malá. Dneska škoda, ale je pravda, že jsem jim moc nevěřil proti Šavlím.
Rethon píše:Zarazilo mě, když jsem viděl ve statistikách, že jsme měli v OT přesilovku, ale v sestřihu jsem z toho neviděl ani vteřinu
V sestřihu to je :slap:
Naděje na PO živí skutečnost, že divize je slabá jak papír, na tom se nedá v podstatě stavět.
evidentně mám jiný sestřih, než myslíte :)
http://nhlplay.com/PlayGame.aspx?gm=687

teď vidím ten oficiální na nhl.com a fakt tam jedna akce je, ale nedivím se tedy, že ji z toho druhého sestřihu vystřihli. Jestli tohle bylo nejlepší z přesilovky 4 na 3, tak to musela být fakt hrůza.
JKL píše:Naděje na PO živí skutečnost, že divize je slabá jak papír,
No právě, že je tak slabá :frajer:
Dělba bodů po právem, v prodloužení jsme šanci na rozhodnutí odmítli, kdežto soupeř ne, to byl asi největší rozdíl celého zápasu, jinak vyrovnaná hra, docela bohatá na hokejové momenty, i když to dle výsledku nevypadá, náš problém dnes byl, že jsme spoustu situací přehrávali, víc přímočarosti příště.
Hodně se v posledních zápasech vytratil Antonín :|
Creeper píše:Hodně se v posledních zápasech vytratil Antonín :|
To jsem si taky říkal, ale dnes byl zas hodně vidět, měl i kvalitní střelecké pokusy.
Antonína vidno, iba keď prehrávate? :hmm:
tak čo budeme chieť od Chicaga za Tatára? Pánika ku Jurčovi? :-D
Vůbec nevím, co by byli ochotni pustit. Rozhodně by museli investovat 1st, jelikož to stejně bude v 20+OA a letošní draft nevypadá zázračně.

Trochu mě překvapuje, že se ptali na Nyquista, je čerstvě pod smlouvou.
JKL píše:Vůbec nevím, co by byli ochotni pustit. Rozhodně by museli investovat 1st, jelikož to stejně bude v 20+OA a letošní draft nevypadá zázračně.

Trochu mě překvapuje, že se ptali na Nyquista, je čerstvě pod smlouvou.
1st 2017 nedáváme, je draft v UC, takže to jen tak nebudeme pouštět. Možná by jsme dali nějakého prospekta z obrany (Pokka ?) + samozřejmě něco k tomu (drafty, další hráč, ...)

Od vás jestli někdo, tak by mi největší smysl dávat Vaněk, ten by se mi k nám líbil s jeho letošní formou. Neviděl jsem teda při zápasech, možná tak jednou, nebo dvakrtá letos, ale stats má dobrý.
Tatar i Vanek jsou UFA, kteří by Chicagu sedli, Tatara si tam dovedu velmi představit i dlouhodobě...
andy_hawk píše: Vaněk,
:slap: :hroza:
No to je jedno. Za chvíli nám nařežou Rags :eek2:
Drew Miller na waiveri, sny a priania naplnené :giggle:
Pasha píše:Drew Miller na waiveri, sny a priania naplnené :giggle:
:scare: To co chceme 5 let z5, tak se nám v příštích 5 dalších letech vyplní. Holly is back :wave:
Mno tak nic .... na ten humus se nedalo dívat. Bod "dobrý" jinak není co komentovat :grc: :pc:
Pasha píše:Drew Miller na waiveri
Jestli ještě vůbec půjde zpátky kdy...
K zápasu není co dodat, snad akorát, že by mě zajímalo, kolik bodů nás stály tyhle mizerné přesilovky, protože to je děs, běs.
To bola taká holomajzňa, klasický afternoon game...Ešte aj Vanek sa zranil :scare: Za takéto "predstavenie" by som ani nedával body, škoda reči
Zápas se fakt blbě komentuje, když se v něm v podstatě téměř nic neudálo, tak aspoň obecně pár bodů:

- XO je v soubojích náš nejlepší obránce, borec je evidentně skála, jak se někomu dostane do kleští, tak jako čau. Je naprosto evidentně ve skvělé kondici a perfektně připravený.

- to samé, akorát přesně naopak, se dá říct o DeKe - měl by o prázdninách zapracovat na fyzičce, protože odpadává i od hlavu menších útočníků, navíc je pomalý v rozích, to je holé neštěstí občas.

- Jensen ukazuje hodně solidní level, musím říct, že mě překvapuje, s jakým klidem občas řeší rozehrávky a jak je schopný držet puk pod kontrolou i v hodně těžkých situacích. Je to ten obránce, který neváhá si hodit puk o mantinel, posune sem, posune tam, obehraje útočníka. Samozřejmě, občas mu to nevyjde, v tomhle zápase měl jeden dva takové momenty, kdy vymýšlel už příliš a vedlo to k turnoveru, ale to k tomu prostě patří. Zajímavá je taky jeho práce vepředu, on prostě pochopil, co to má znamenat ten D support.

- Kroner sice vykazuje znaky mazáctví a velkých zkušeností, ale k čemu to je, když často nedobruslí puk. Absolutně nechápu jeho nasazování na pp, už dávno dávno nemá střelu.

- pan E by se měl fakt proplesknout, bezkonkurenčně nejhorší obránce co máme.

- Mantha se sice bodově vytratil, ale hraje podle mě docela dobře, problém je, že Hank po takové nějaké hodně silné šňůře jeví náznaky únavy a celá ta lajna se s tím trochu veze.

- kombinace Vanek-AA je hodně silná, paradoxně právě AA poslal Vaneka asi do špitálu, snad bude ok
JKL píše: paradoxně právě AA poslal Vaneka asi do špitálu, snad bude ok
Vanek out (třísla), Larkin out (něco kdesi cosi nahoře). Místo Larkina Jurčo :lost: Tenisák je zpět :scare:
Marně přemýšlím, když jsme se začali v té prašivé divizi přibližovat PO a i přes mnohdy katastrofální výkony (včerejší zápas s Rags), kdo tam bude střílet góly. Fuck :bee:
Creeper píše:
JKL píše: ....
V každým případě to má být krátkodobé a jsem zvědavý, co teď vymyslí Ken. Miller poslaný ke Grifinům, ale kdo bude hrát? Když vezme Millera zpět, pak myslím musí odehrát nějaký počet zápasů, aby mohl jít znova přes waiver (nebo ne?), jenže to se zas vrátí Vanek s Larkinem. :good:
31 dní (nebo nějak tak) může hrát a waiver se ho naopak netýká, tzn. můžou ho posílat sem a tam.
http://www.detroitnews.com/story/sports ... /96971860/" onclick="window.open(this.href);return false;

...nějaké čtení o Blashillovi, advanced stats atd.
Dneska v brance sněhulák (zítra Mrázek) a Miller up. Tzn. dívat se raději nebudu. :protest:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS