Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Creeper píše:Dneska Howie in. Vrací se Dats. První obrana Kroner / Kužel :hroza: Musím vyhrát. Flyers pěkně šlapou :thumbsdown:
no tady je krasne videt ta schopnost vyhrat. Boston porazil Chicago a dnes Floridu, Flyers porazili Tampu atd...a my jsme dostali od Chicaga v obou zapasech nalozeno jak nejaky tym o dve ligy nize. A ten rozpis teda neni vubec tak lehky..Rags, 2x Bus...blabla nesmi byt PO, at se zacne neco dit.
Tak jsem rád, že jsme na stejném vagóně, fandit proti DET a zároveň Philly, aby to PO vám neklaplo. :serus:
V podstatě je to tak, i když to zní krutě. Ken jako GM roky selhává. Není to o týmu - není v podstatě špatný, není to o mládeži nebo scoutingu, ale o tom, jak velmi nerad dělá zásadní rozhodnutí. Prostě contender musí být schopen udělat krvavé změny nutné pro skutečný upgrade. Ken chodí, směje se jak debil a skutečný pořádný move neudělá a neudělá. Jako přitom vůbec NIC MOC dělat nemusí, x let je třeba dotáhnout skutečný upgrade do defenzivy, to je v podstatě VŠE, co se po něm chce. Ne, jak zakletá princezna.

Nicméně do toho vlaku nenaskakuju, bo si myslím, že nepostup do p-o Kenovi židlí nezatřese. Jednak je tu takřka rodinný vztah s majiteli, druhak VP RW je starý kostnatý senil kktský, za třetí to Ken svede na nového trenéra a probíhající přestavbu blabla a za čtvrté by to nebylo rozhodně za pár posledních let poprvé, co po poměrně fajn rozehrané sezoně opět jdem do p-o na poslední chvíli pomalu o skore :lol2:
Je jen škoda že fakt asi jedinej kdo to brzdí je GM , Scouting výbornej ,solidni coach team, draft slušnej, výchova mladých skvělá.Ale kroky GM neskutečně dřevácký a neprogresivní.
JKL píše:bo si myslím, že nepostup do p-o Kenovi židlí nezatřese
Přál bych si, abys neměl pravdu. Ale myslím, si, že ji máš. Odnesl by to leda Blash a to by mě fakt mrzelo.

Jinak když vidím hru všech kolem — Cats, Bruins, Pens, Flyers… Jsme v háji, pánové. Aktuálně mezi nimi působíme jako z nižší soutěže.
Vy jste teda fans. Přát si nepostup svého týmu do PO. Nechapu vás.
Nechci vás nějak utěšovat nebo naopak kritizovat, ale uvědomte si, že poslední vaši čtyři soupeři byli z kategorie těžkých a navíc Chicago je úplně jinde než většina ligy! Za posledních deset zápasů máte 4-4-2, Cats 4-3-3 a třeba Pens 6-4-0. Nevím, jak jste na tom herně (už sem vás nějakou dobu neviděl), ale bodově zase tak vyloženě neztrácíte. Resp. "bordel" v tom dělají produktivní Isles, v tabulce je hodně znát šňůra Tampy a ze spodku tlačíme my! Caps jsou za vodou a zbytek ještě plus minus otevřený.
Asi jsem jeden z mála, ale nevěřím, že se nahoře udrží Cats a nevyrovnanost Pens vůči vlastním bodovým ziskům a výkonům je může držet na hraně (ne)postupu až do konce základu...
vrabejka píše:Vy jste teda fans. Přát si nepostup svého týmu do PO. Nechapu vás.
Tak sem nelez a chápat to nemusíš. :a_von:
Philly(p) píše:Nechci vás nějak utěšovat nebo naopak kritizovat, ale uvědomte si, že poslední vaši čtyři soupeři byli z kategorie těžkých a navíc Chicago je úplně jinde než většina ligy! Za posledních deset zápasů máte 4-4-2, Cats 4-3-3 a třeba Pens 6-4-0. Nevím, jak jste na tom herně (už sem vás nějakou dobu neviděl), ale bodově zase tak vyloženě neztrácíte. Resp. "bordel" v tom dělají produktivní Isles, v tabulce je hodně znát šňůra Tampy a ze spodku tlačíme my! Caps jsou za vodou a zbytek ještě plus minus otevřený.
Asi jsem jeden z mála, ale nevěřím, že se nahoře udrží Cats a nevyrovnanost Pens vůči vlastním bodovým ziskům a výkonům je může držet na hraně (ne)postupu až do konce základu...
jde o schopnost vyhrat. Ano, Chicago je uplne jinde, ale napr. Boston je prejel jak nic.


Varabejka: proboha, ty si strasny traged
Philli(p), to máš pravdu, ale napíšu ti něco, co se ti nebude asi líbit a někteří se asi opotí i oprávněně nad tak humpoláckým názorem, ale je to - pevně věřím - názor nejen můj, ale i mnoha lidí, kteří tomu týmu fandí (hlavně zde, kde mám pocit, že se fans RW rekrutují z těch služebně starších):

Detroit Red Wings - a není za tím absence respektu o ostatním týmům - není žádná Fila, nebo Florida, Wings jsou O6 tým a jeden z nejúspěšnějších týmů historie NHL, jedna z nejtradičnějších franšíz, tým, ve kterém hrálo mnoho největších hvězd historie a tým, na který budou z historického pohledu kladeny vyšší nároky, než na mnoho jiných. Z toho důvodu je naprosto neakceptovatelné, aby se takový tým plácal několik sezon ve stavu, v jakém momentálně je. Nejde o to, jestli máme lehký, těžký, nebo makový los, jde o to, že tady vůbec takovou věc řešíme a možná ani to ne, spíš o to, že takovou věc řešíme už několikátou sezonu za sebou a i když je zřejmé, že mnoho faktorů hraje pro nás (už se vzpomínal development, scouting, velmi silné zázemí atd.), tak je mrzkou vizitkou generálního manažera, že ze všech dobrých vstupních faktorů vychází nakonec v podstatě jen průměrný tým rok co rok bojující o to, aby se nějak propašoval do p-o.

A teď si představ ty šoky v Torontu :lol2: .. ale ne, beze srandy, sleduj jak Shanahan vyřešil stav celé organizace, zařval ´This is Spar..Toronto!!!´ a hin sa ukáže! (a to sa hin teprem ukáže, protože sekání kosou je stále ještě snažší, než výsadba nového sadu, ale čas ukáže..).
vrabejka píše:Vy jste teda fans. Přát si nepostup svého týmu do PO. Nechapu vás.
Ja ti neco povim. Flyers se takhle postoupit do PO aby "byla sance na :cup:" snazili asi 20 let. Rozhazovali jsme za UFA, vymenovali drafty a vysledek byl ten, ze jsme byli uplne v prdeli. Aspon ze jsme si udrzeli 1st picky (mimochodem cetl jsem nekde clanek, ze mame uplne nejlepsi uspesnost 1st picku za posledni roky) A kdyz jsme nakonec dopadli na dno, tak jsme prohrali zasranou loterii a prisli o Kanea. :andy:
Nacez jsme to zacali znova a to navic v ere platovyho stropu. Je vubec s podivem, ze se posledni roky pohybujem na hrane postupu.
Teprve Hextall zacal provadet trochu koncepcni praci a vysledek je, ze snad za par let budeme mit na ten pohar sanci..
Creeper píše:Tak sem nelez a chápat to nemusíš. :a_von:
GM nemuže za to že hrajete tak strašně. Zato mužou hráči. Můžete chtít aby u vás skončil Ale není řešení vypustit konec ZČ. Co vy víte třeba se vám v PO bude dařit a uděláte finále konference. Musíte věřit.

Dobře dejme tomu. GM muže za budoucnost a rozvoj týmu. Ale chtít aby tým vypustil poslední zápasy?
Si jako myslí že to pomůže? Kdyby byli na pozicích Toronto, CBJ pochopím zajistit si lepší draft. Ale toto je naprosto šokující pro mě. To nejsou pro mě fanoušci.
Ja zase docela chápu rozladeni fanousku Detroitu , ja mam Detroit rad ale je pravda ze Holland je neskutecne prkenej a on fakt nedokaze udelat naprosto nic, az na podpis vyhorelejch veteranu a nepotenciálních hracu za velky prachy- to vse za zásluhy.

Ja nemam co kecat protože Holmgren taky zprasil XXX věci.
Divil jsem se proč Detroit nezačal z nahrazením Datsyuka a Kronwalla před 2 lety. Ted na to doplácí jakoby si mysleli, že Tatar, Nyquist je časem nahradí.
vrabejka píše:GM nemuže za to že hrajete tak strašně. Zato mužou hráči.
A ti hráči si sami dávají smlouvy a sami rozhodují o tom, za který tým budou hrát. Sami se posílají z farem, sami se vykupují, sami určují, jaký budou mít cap hit, sami si dávají bonusy, sami se domlouvají s kým si prohodí tým na tdl, sami rozhodují, kdo z nich bude kdy draftovaný, sami si určují, jakou ligu kde budou hrát a sami si dávají přednost při vstupu do NHL, protože oni samí ví, kdy je jejich správný čas... Sami si vybírají asistenty, sami si vybírají lidi do pozic v organizaci, sami si staví letní přípravu, sami si staví regenerační plány, sami si vybírají strategii a taktiku, sami rozhodují o tom, kdo s kým bude hrát v lajně, sami si vybírají období, kdy raději prosedí v press boxu a dělají další a další desítky, ba stovky věcí, bez kterých by v tak vyrovnané lize jako je NHL žádný tým neuspěl.
JKL píše: sami určují, jaký budou mít cap hit
Ty ale co sa tyka tohto tak to by som u vas aj veril :rofl:
vrabejka píše:Ale chtít aby tým vypustil poslední zápasy?
Si jako myslí že to pomůže? Kdyby byli na pozicích Toronto, CBJ pochopím zajistit si lepší draft. Ale toto je naprosto šokující pro mě. To nejsou pro mě fanoušci.
To bolí od přiznaného bandwagonera.

S tím pro tebe šokujícím zjištěním, já už si všiml, že čtení a chápání psaného textu není tvoje silná stránka, to už je poněkolikáté, co tady reaguješ na něco co NIKDY NIKDO nenapsal.
JKL píše:A ti hráči si sami dávají smlouvy a sami rozhodují o tom, za který tým budou hrát. Sami se posílají z farem, sami se vykupují, sami určují, jaký budou mít cap hit, sami si dávají bonusy, sami se domlouvají s kým si prohodí tým na tdl, sami rozhodují, kdo z nich bude kdy draftovaný, sami si určují, jakou ligu kde budou hrát a sami si dávají přednost při vstupu do NHL, protože oni samí ví, kdy je jejich správný čas... Sami si vybírají asistenty, sami si vybírají lidi do pozic v organizaci, sami si staví letní přípravu, sami si staví regenerační plány, sami si vybírají strategii a taktiku, sami rozhodují o tom, kdo s kým bude hrát v lajně, sami si vybírají období, kdy raději prosedí v press boxu a dělají další a další desítky, ba stovky věcí, bez kterých by v tak vyrovnané lize jako je NHL žádný tým neuspěl.
Jenže i ten slabší kádr má na to vklidu udělat 6. misto v konferenci. A jestli nezačněte co nejdřív s nahrazením Datsyuka a Kronwalla. Tak to PO v dalších letech nemusí být vůbec jisté. Ale to je váš problém.
A ja myslim ze starsi by mali mat rozum :andy: a chapat ze netreba zivit trolla, proste nereagovat. Chcete aby vam to tu zas zavreli? :lol3:
Finch182 píše:A ja myslim ze starsi by mali mat rozum :andy: a chapat ze netreba zivit trolla, proste nereagovat. Chcete aby vam to tu zas zavreli? :lol3:
Bylo řečeno, že ho máme nejdřív popostrčit a pak ho teprve fakovat. Doba hájení je pryč a píše jeden nesmysl vedle druhého (to s tím Dacjukem mě teda málem položilo na podlahu).
Finch182 píše:A ja myslim ze starsi by mali mat rozum :andy: a chapat ze netreba zivit trolla, proste nereagovat. Chcete aby vam to tu zas zavreli? :lol3:
docházejí vám argumenty tak musíte zase začínat úrážet? Opakuji tohle jsou všechno moje názory. A žádné trolení. A když nesouhlasíte, vyvratte me tvrzení pádnými argumenty.
JKL píše:Bylo řečeno, že ho máme nejdřív popostrčit a pak ho teprve fakovat. Doba hájení je pryč a píše jeden nesmysl vedle druhého (to s tím Dacjukem mě teda málem položilo na podlahu).
Jak ho budete zivit tymito debatami tak sa ho nezbavite, jedina zbran je izolovat ho a nebude ho bavit viest si tu blog, na ktory nikdy nebude reakcia :andy: Sami si to robite ze vam pri nom praska cievka
JKL píše:Bylo řečeno, že ho máme nejdřív popostrčit a pak ho teprve fakovat. Doba hájení je pryč a píše jeden nesmysl vedle druhého (to s tím Dacjukem mě teda málem položilo na podlahu).
Tuto sezonu už je salbší a bude stagnovat. Není to Jágr.
Ale když ani fans DRW to nevídí nedivím se ani že jejich GM.
vrabejka píše:Vy jste teda fans. Přát si nepostup svého týmu do PO. Nechapu vás.
řekl týpek, co sleduje zápasy svého týmu jen když se vyhraje a to ještě s odstupem týdne :povzbudzovanie:
Jirik19 píše:řekl týpek, co sleduje zápasy svého týmu jen když se vyhraje a to ještě s odstupem týdne :povzbudzovanie:
To je lež. Viděl jsem třeba prohraný zápas s Bostonem, Minesottou, CBJ, Nashville. Jen za poslední měsíc.

Nepotřebuju sledovat každý zápas. Ale 1,2 za týden si vždy pozrem.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS