Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

arek píše:ou :doh:


"nastastie len" zlomenina celuste
Dobré dva body a série pokračuje. Patrika je mě líto, snad bude brzo v pořádku. Je to bojovník. Teď pár dní oddech a přijedou Blesky z Tampy. Go Wings. :clap:
arek píše:ou :doh:


"nastastie len" zlomenina celuste
Ako som spomenul vyššie, Josi nebude mať najlepšiu spomienku, pripájam jeho vyjadrenie : ‎"I felt bad. I said that to him and he said it's alright and he's going to be fine." - Roman Josi to FOX Sports Detroit.com

Zlomenina čeľuste, s tým minulú sezónu pauzoval Brad Stuart mesiac. :scare: Návrat do zostavy a hneď zranenie, chudák Patrick :-(
Patrick Eaves musí na operáciu, mimo bude 6-8 týždňov. Takže Cory Emmerton sa na 99 % vráti opäť po sobotnej pauze späť do zostavy, hoci radšej by som tam videl Brunnstroma, ten však bol poslaný do Grand Rapids.
OndroNR píše:Patrick Eaves musí na operáciu, mimo bude 6-8 týždňov. Takže Cory Emmerton sa na 99 % vráti opäť po sobotnej pauze späť do zostavy, hoci radšej by som tam videl Brunnstroma, ten však bol poslaný do Grand Rapids.
Je tak velký problém, aby byl povolán z5 ? I když ono je to jedno jestli Emmerton nebo Brunnstrom.
Jedno kopyto jak druhé :hroza: Snad se Patrik vrátí dříve. Vše nej Patriku. :wink2:
:) 6.výhra v rade, čo je paráda, momentálne to šľape celému tímu na čele s Jimmym.
Čo ma teší ešte viac, Detroit má 5.najlepšiu obranu v súťaži, čo je za posledné roky nevídané.
V podstate dnešný zápas výborne zhrnul Pain v topicu Lightning, takže niet čo dodávať. Krásna bola najmä presilovková akcia pri góle Holmstroma na 3:2 :good: Takisto výborne opäť Filppula, Datsyuk tradične, treba pochváliť aj Howarda, ktorý chytá zatiaľ po celú sezónu neskutočne, dnes zaznamenal 16.štart v rade. Neviem, či sa mám tešiť, alebo nie. Len aby mu taká záťaž neuškodila, treba dať občas šancu aj Conklinovi :nono:
Najbližšie nastúpi Detroit na ľade Buffala v piatok v noci, Buffalo hrá aspoň podľa slov TheReva hurá hokej, tak snáď sa tam Krídlam podarí vyhrať. :yes:
:clap: Další výhra a další body. Trochu mám obavu o Jimmyho. Přeci jenom se zátěž musí projevit. No uvidíme v dalších zápasech. Určitě bych dal Conklinovi šanci. Tak a teď přesun do Buffala. :yahoo:
Na zápas mrknu odpoledne.Určitě 6-té vitězství v řadě potěší.Doufám,že v nastaveném trendu budem pokračovat.Konečně jsme našli ideální složení útočných řad.Určitě by nebylo špatné dát možnost zachytat i Conklinovi,ať si Jimmy odpočine.
Dnešná zostava na zápas v Buffale. Je v nej jedna zmena, Fabiana Brunnstroma, ktorému sa narodil syn Alexander, nahradí Chris Conner, ktorý si odbije premiéru v drese Red Wings.

Franzen-Datsyuk-Bertuzzi
Filppula-Zetterberg-Hudler
Cleary-Helm-Conner
Miller-Abdelkader-Holmstrom
Emmerton (scratched)

Lidstrom-White
Kronwall-Ericsson
Kindl-Stuart
Commodore (scratched)

Howard
Conklin
Pohoda, jahoda :) 7th win in a row...
Prvá tretina v skvelom tempe, Buffalo sa k ničomu nedostalo, skóre otvoril Kubo Kindl, ktorý hrá zatiaľ parádne, patrí mu pochvala. Na 2:0 zvýšil Franzen v presilovke, výbornú prácu odviedol tak ako pri 1.góle Tomas Holmstrom svojím otravovaním pred bránou. Onedlho 3:0, Zetterberg vybojoval puk, poslal ho na Flipa, ktorý pohodlne zakončil na 3:0 a Sabres vyzerali byť zrelí na uterák.
Druhá tretina priniesla vyrovnanejší hokej, Sabres sa dostali do hry vďaka presilovkám, ktoré však nevyužili.Druhá tretina teda bez gólov. V poslednej časti snaha Sabres ešte niečo spraviť s výsledkom, no okrem gólu Hechta v úniku 2 on 1 (White sa troška pozabudol :x ) sa im ďaľší gól streliť nepodarilo. Skóre na 4:1 pečatil gólom do prázdnej brány Datsyuk.
Na strely bol aktívnejší Detroit 36:28, celkovo to bola však prevaha na strane hostí. Howard si teda opäť o niečo vylepšil už beztak skvelú úspešnosť. :)
Zajtra čaká Wings oddych a v nedeľu v noci ich čaká zápas na ľade stále trápiaceho sa Colorada, takže výhra by mala byť akousi povinnosťou... :yes:
Colorado a povinná výhra? :slap: bodaj by detroit dostal náklap, aby namyslení fans úspechu dostali jednu cez hubu
Zápas jsem neviděl, ale podle highlightů to zdaleka nevypadalo tak jednoznačně jak píše Ondro, nebýt fantastického Howarda a docela haluz golu, tak to skončilo naopak..
neis píše:Zápas jsem neviděl, ale podle highlightů to zdaleka nevypadalo tak jednoznačně jak píše Ondro, nebýt fantastického Howarda a docela haluz golu, tak to skončilo naopak..

ako keby si nepoznal, v niektorých topicoch prekvitá

Obrázek
neis píše:Zápas jsem neviděl, ale podle highlightů to zdaleka nevypadalo tak jednoznačně jak píše Ondro, nebýt fantastického Howarda a docela haluz golu, tak to skončilo naopak..
V prvej tretine to bola dominancia RW, tam sa v podstate rozhodol zápas. :wink2:
neis píše:Zápas jsem neviděl, ale podle highlightů to zdaleka nevypadalo tak jednoznačně jak píše Ondro, nebýt fantastického Howarda a docela haluz golu, tak to skončilo naopak..
Haluz gólů ? :x Tak možná ten první od Kindla. Ale na to se nikdo neptá. I takové góly se počítají. Druhý a třetí bych za haluz tedy neoznačil. Výsledek naopak ? Neviděl jsem nějaké výrazné šance Šavlí. Střelecká převaha také na straně Wings. A ty 2 závary před Howardem bych nějak neřešil. Snad nám z něho roste kvalitní golman. Colorado v žádném případě nepodceňuji. Je to kvalitní team a hlavně obdivuji Milana Hejduka. Jsou schopni porazit kohokoliv i teď rozjeté Wings, ale taky odehrají zcela tragický zápas. Uvidíme Go Wings Go !!! :good:
Creeper píše:
Haluz gólů ? :x Tak možná ten první od Kindla. Ale na to se nikdo neptá. I takové góly se počítají. Druhý a třetí bych za haluz tedy neoznačil. Výsledek naopak ? Neviděl jsem nějaké výrazné šance Šavlí. Střelecká převaha také na straně Wings. A ty 2 závary před Howardem bych nějak neřešil. Snad nám z něho roste kvalitní golman. Colorado v žádném případě nepodceňuji. Je to kvalitní team a hlavně obdivuji Milana Hejduka. Jsou schopni porazit kohokoliv i teď rozjeté Wings, ale taky odehrají zcela tragický zápas. Uvidíme Go Wings Go !!! :good:
Ten Kindlov bol taký poťa, ale bol, ako padol, už nikto nerieši. Druhý bol po peknej PP kombinácií a tretí po chybe Hechta, ktorého obral Zett a prihral Flipovi ktorý pekne zakončil. Z Howarda rastie kvalitný gólman ? Myslím, že prvých 20 zápasov sezóny jasne ukazuje, že dospel a keď mi niekto povie, že je priemerný gólman... :) Ani ja ho nepodceňujem, no momentálna forma oboch mužstiev hovorí jasne, ale stať sa môže čokoľvek, trebárs aj Detroit dostane náklep 0:6 ako 2 roky dozadu s Islanders :ja_neviem:
neis píše:nebýt fantastického Howarda a docela haluz golu, tak to skončilo naopak..


ne,to by opravdu naopak neskončilo .....zápas jsem,ostatně jako všechny viděl celý :nono: a haluz góly,no to je věc názoru :sarcasm:


ta 1.třetina prakticky fakt rozhodla,tam to chlapci ošéfovali výborně,Šavle se v druhé dvacetiminutovce sice
zásluhou těch tří téměř po sobě jdoucích přesilovek dostaly do několika pěkných šancí,ale obrana s jistým
Jimmym to relativně s přehledem zvládla....měl jsem ale z Buffala větší obavy,takže to pro mě celkově jsou
až překvapivě "snadno" získané body .... ale co jsem četl Reva,tak mají nějaké problémy s motivací,tak asi proto :ja_neviem:
Streak is over... :-(
Čo ma ale trápi viac, je zranenie Filppulu :thumbsdown:
Ale už radšej nebudem hovoriť o povinných výhrach, lebo sa mi to vypomstilo, sorry Joe :?
OndroNR píše:Streak is over... :-(
Čo ma ale trápi viac, je zranenie Filppulu :thumbsdown:
Ale už radšej nebudem hovoriť o povinných výhrach, lebo sa mi to vypomstilo, sorry Joe :?
To bude asi nejlepší. :thumbsdown:
mladí,rychlí a krásní hráči domácích Avs,deklasovali pomalé,staré a ošklivé RedWings .... :giggle: :jn:


pěkný a vyrovnaný zápas,kde by si myslím víc slušela plichta,ale štěstí se tentokrát přiklonilo k domácím,
hlavně 2třetinu zvládli moc dobře a Varly podržel v kritických momentech,no,nedá se nic dělat,jedeme dál :cinka:
Ve druhé třetině jsme působili jako kužely.Pouhé 3 střely na bránu.V NHL neplatí povinné výhry.Je to vyrovnaná soutěž,kde poslední může porazit prvního.Doufám,že se Filppula brzo vrátí.Přesně nevím o jaké zranění jde.Jestli někdo máte nějaké informace,tak dejte vědět.Hrál v posledních zápasech hodně dobře a měl našlápnuto na svoji nejlepší sezónu.Nám nezbývá než začít novou sérii.Myslím tím vítěznou. :good:
výborný zápas,bitva jak má být,kdy se každý souboj o puk hrál naplno a oba týmy nechaly na ledě všechno :taptap: :klobuk_dole:

přesto jsem hodně zklamaný,protože si myslím,že jsme si dnes aspoň bodík za nasazení a bojovnost zasloužili,
ale za zásluhy se body nerozdávají a tak odjíždíme s :ho*no: ..... :cry: :? :-(

bluesmanům ještě navíc :klobuk_dole: ,ta pevná defenzíva a důraz v osobních soubojích jsou příkladné :poklona2: :jn:
Demolice kojotů :box: v první třetině a bylo po zápase :klobuk_dole:
Najlepšia prvá tretina v sezóne, tam sa hral parádny hokej zo strany domácich, to ešte pár šancí neskončilo v bráne. Potom tempo upadlo, Wings kontrolovali zápas. Dokonca si mohli domáci dovoliť v poslednej tretine luxus, keď oddychoval Paľo Datsyuk :wink2:
Veľmi sa mi páči Chris Conner, bojuje, je to skvelý korčuliar, proste paráda :clap:
V sobotu sa teším na Jets :yes:
ono to vypadá až moc jednoznačně,ale tak to zdaleka nebylo....naštěstí to Yotes fakt odflákli ten začátek
a než se rozkoukali,tak tam měli nasypáno,což nás zachránilo a taky Jimmy tam měl hodně dobrých zásahů :thumbsup:

pochválit musím Hanka,Flipa,Pavlíka ani zmiňovat není třeba :poklona2: a taky Kindla,ti mají momentálně super fazónu

a Conner,jo ten kluk vypadá dobře,mě určitě nezklamal,líbí se mi jeho přístup a nasazení,snad mu to vydrží :thumbsup:

lajny teď už celkem stabilně :
Franzenstein-Pavs-Bertík
Flip-Henrik-Hudler
Cleary-Helm-Conner
Miller-Abdulek-Homer

Lidas-White
Kronwall-Ericsson
Kindl-Stuart
Dneska premiéra s Jets. Tak uvidíme. V poslední době hrají hodně dobře. Snad nám bude přát hokejové štěstí :-P a Ondru pořádně prověříme. Go Wings. :good:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS