Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Byl to náš Mike. Dovedl nás dvakrát do finále, jednou ho vyhrál, podruhé těsně. Byla to super jízda, ale už jsem ohromně natěšen na Blashillovu éru. S tím, co máme a on to dobře zná…
Pasha píše: :klobuk:

Som presvedčený, že slzy, síce ťažko potlačované, aby nevyšli z očí, boli úprimné. Keď ste niekde 10 rokov, tak si proste zvyknete a vaši kolegovia sú ako vaša rodina.

Mám rád slová chvály, vzdanie holdu. Vďaka za úžasných 10 rokov, Mike ! Mal svoje muchy ako každý kouč, ale patríš k špičke a želám Ti len to najlepšie ! Samozrejme, nie na náš úkor. :giggle:
rozhodne byly uprimne. Prvni tri minuty me pekne odrovnaly a taky jsem mel co delat, abych nezacal brecet. Je to borec :thumbsup:
pekne Larkin :)


https://streamable.com/dukl" onclick="window.open(this.href);return false;

https://streamable.com/bycz" onclick="window.open(this.href);return false;
Larkin pecka, i když Markstrom si vybral hlavně u toho druhého slabší chvilku. Utica moc nepouští ke střelbě ("The Comets allowed more than two goals for just the third time in 14 playoff games…"), ale McC podržel, nepustil gól přes sto minut! Vyrovnaný stav na cestu domů je pecka (už sem řekl, že ten systém ohledně domácích zápasů v AHL je mi velmi sympatický?).

Jo a Tyler mě nepřestává udivovat. Nejen těmi góly, ale celkově hrou, ten borec má nakročeno k solidní NHL kariéře.
Jo a pro info ještě Toledo.. prohrávali 0:3 v sérii, nicméně další dva zápasy na ledě South Caroliny vyhráli shodně 5:4, Frk již druhý hattrick, (snad) následující dva zápasy doma.
Ninety91one píše:pekne Larkin
U toho druhého gólu mě fascinovalo to Pulkkinenovo napadání a jakmile se dostal k puku, už střílel na bránu. Takhle hladový bývá snad jenom Ovie. Ohromně se mi to líbí, nedá soupeřově gólmanovi a beků ani na chvíli vydechnout. Tohle potřebujeme — útočit a drtit soupeře.
Toledo srovnalo stav série na 3:3 (z 0:3!)... " Toledo is the third team in ECHL history to force a Game Seven when trailing a series three games to none. "
http://detroitsports1051.com/episodes/t ... he-diesel/" onclick="window.open(this.href);return false;

Jen si to tu odložím...
JKL » 27 kvě 2015, 07:22 píše:Toledo srovnalo stav série na 3:3 (z 0:3!)... " Toledo is the third team in ECHL history to force a Game Seven when trailing a series three games to none. "
Bohužel poslední zápas 0:1. Ale i tak zajímavé a docela to dotáhli daleko, finále konference in 7.
dobry :-D a zrovna Mantha - Larkin - Pulkkinen budou dnes v jednom utoku. Blashill zkousi :-D
Mno.. ale nevyšlo jim to. LGGR!
JKL píše:Mno.. ale nevyšlo jim to. LGGR!
to teda nevyslo no :-D Mantha je zatim fakt slaby, mozna bych ho pustil pryc a podepsal Clearyho
Ta představa s ním patrně otřásla.
JKL píše:Ta představa s ním patrně otřásla.
staci trosku zahrozit a hned je z neho pomalu nejlepsi hrac zapasu.


Athanasiou :wave:
Stop pro GR, ale ve výsledku je to super závěr, boj o finále. Když vemu, kolik hráčů Rapids ohřáli pro A tým za posledních pár let, tak je tohle prostě stále super výsledek. A taky je tam množství hráčů, kteří se dobře ukázali a o budoucnost není žádný strach (Bertuzzi se ukázal skvěle, Larkin no cement, AA...). Za mě :good: , teď z toho zas něco přetavit nahoru, začít Blashillem.
Utica naprosto zaslouzene, byli jsme vedle nich takhle mali. Skoda

No a Larkin >>>>>> Mantha. Manthu jsem naschval sledoval a ten snad neobejde hrace a kdyz obejde, tak hned potom puk ztrati. Pokud bych mel brat nase top prospecty tak - Pulkki, Larkin, AA, Bertuzzi,,pak asi dve hodiny nikdo a pak teprve prichazi Anthony. Larkin ma navic tu vyhodu, ze je skvelej uplne vsude. I na oslabeni chodil :good:
http://detroit.cbslocal.com/2015/06/06/ ... red-wings/" onclick="window.open(this.href);return false;

:hroza:
:lol3:

? kdyby Danny nastoupil do PO, tak ted hrajeme proti Chicagu
Ten text je ale vtipný..

The 36-year-old had just one goal and one assist in the mere 17 games he took the ice — thanks to an injury. :klobuk:

But if he has his way — Cleary won’t be going anywhere. Jak typické :lol2:

"I love to practice, I love to skate, I love working out." :yes:

"In the summer of 2013, the Philadelphia Flyers offered the Red Wings veteran a three-year contract worth $8.25 million." to už by měli SC dávno v kapse a nemuseli furt čekat na nějaké zázraky

Holland and Babcock were big fans of Cleary’s. They like his character — good dressing :rofl:
Ninety91one » 29 kvě 2015, 12:41 píše:Mantha je zatim fakt slaby, mozna bych ho pustil pryc a podepsal Clearyho
:hehe:
Zítra (v úterý) nám Kenny udělá první radost :)
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG