Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

http://www.mlive.com/redwings/index.ssf ... hould.html

:nervozny: Dúfam, že bude ok, potrebujeme ho v zdraví, potom náš stred vyzerá veľmi veľmi dobre - Pavel, Weiss, Sheahan, Helm, Glendening, príp. Andersson :box:

Šancu mal, ale hral zranený, isto si sám uvedomuje, že hrať trough injury nebolo šťastné rozhodnutie a určite ho ľutuje. Treba veriť, že sa dostane do 100 % formy a ukáže, že sme po ňom nešli náhodou. Na Floride bol líder č.1, točilo sa to okolo neho, tu to tak nie je, ale 50 bodov od neho môžeme čakať, ak si sadne so spoluhráčmi, ak bude predvádzať to najlepšie, čo v ňom je. JA mu rozhodne stále verím.
Andersson podle mě půjde na trejd. Je tam potenciálně dalších pět centrů s tím, že vzniká přetlak na 4rd lajně.

Hm, uvidíme co vzadu.
Andersson na LW neumí?
Jo Andy je vyloženě navíc.Navíc se letos moc neukázal.Přijde mi strašně pomalý,s pukem je to bída.V PO už seděl.
Mohl by být součástí trejdu.
Guddy.44 » 02 kvě 2014, 12:28 píše:Andersson na LW neumí?
Tak asi snad umí, ale při plném stavu se dá počítat s Helmem jako centrem 4rd. Nalevo pak hrál Glend, což je řádově užitečnější hráč než Andersson (herním projevem se dostal do mého osobního ´top rw´).

Na Anderssona tedy opravdu není místo a navíc se budou tlačit odspodu další hráči, Teemu, Mantha, Ferraro... Svou možnost dostal, neukázal se v nijak excelentním světle, je třeba jít dál.
Súhlasím, Andy je adept na trade, síce som si ho minulé PO veľmi obľúbil a jeho Kid Line mi prirástla k srdcu, ale tento ročník ho vytlačili iní, je odd man out...Pribaliť ho do balíčku za Edlera/Ehrhoffa :ciga:
tak Andersson, Glendening, Helm, Abdelkader a Miller, to jsou vsechno hraci, kteri maji obe ruce leve. jejich ofenzivni schopnosti jsou na bodu mrazu, krom Helma, ten ma pouze ty leve ruce. Akorat...Glend je rychlej a slusnej na buly, o Helmovi netreba psat, Aby je taky dobrej a Miller je ciste PK. Takze vse zustalo na Andyho :-D

btw vsechny letosni pulkkinenovy goly, to jsou rany :oslava:

vesmes vsechny jsou kulervouci, ale v 1:54, takove goly mi chybi

https://www.youtube.com/watch?v=rm3IVdqsnM0" onclick="window.open(this.href);return false;
Jo, líbí se mi, to je jasné. Nápřah, míří většinou přesně k tyči, to je super, divácky vděčné a efektivní.

Na druhou stranu, v NHL je to zatím max na přesilovky, co se tak dívám na sestřih, tak prostě obrana v ahl není ani zdaleka tak tísnivá, obránci při těch gólech většinou jen čumí jak jelita a couvají. Nikdo si nevyjíždí proti střelci, není tam agresivnější přistupování.

https://www.youtube.com/watch?v=y9jvoE5Z5BQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Taková pěkná ukázka. Sleduj, jak hráč v bílém (č.4) po vhazování (patrně) zabobroval a pak tam prostě alibisticky jede středem. Kdyby přistoupil ke střelci, tak je z toho ho*no. Takhle se tři hráči Rapids z fakticky statické pozice na modré rozprostřou do ideálního prostoru a soupeře to nechává v klidu. To je pak proti takové střele brankář opravdu bezradný a na oko fakt super záležitost.

Možná trochu víc rychlosti a fyzičky, uvidímě.
Tak to je jasne, ze v urcitych aspektech je ta defenziva znacne vymeklejsi nez v NHL. Uplne stejne jsem se obaval vykonu Brunnera - male kluziste si poprve vyzkousel ve 27 letech (pokud nema hrac absolutni kvality, tak se to na mysleni hrace musi projevit), do te doby pouze letiste a decentni sui obrana. U neho jsem se bal, ze nebude vedet jak se dostat pri tak malem prostoru a rychlosti ke strele a taky se tak stalo. Pulkki ma vyhodu, ze hraje v AHL a je na male kluziste zvykly a prosazuje se rozhodne vice nez drtiva vetsina ostatnich hracu v AHL. A kdyz si vzpomenu, jak za nas letos hral, taky sla skoro kazda strela mezi tyce a svoji kvalitu mela (dost jeho golu ani neni videt, jaka je to rana :-D).


ale btw samozrejme to nemusi vubec nic znamenat. Naschval se podivej na Clearyho a Maltbyho, kdyz zacinali v OHL..oba dali 50+ golu :hehe:
Tak Maltby a jeho výkony v nižších ligách, to je oblíbené téma. Nicméně, někdo prostě do těch mužů nenaroste a změnu stylu hokejově nepřežije. Stále, dokud nevidím toho hráče sázet i v NHL, tak sem raději v klidu. Uvidíme, Athanasiou už u Griffins, Mantha příští sezonu taky, Teemu dostane solidní porce v prvním týmu určitě (protože určitě se někdo zase zrakví).
Ninety91one » 30 dub 2014, 15:15 píše:
pokud je tvuj tym Florida, tak snad se to toho nekdy dockame. Florida je jeden z mala tymu, ktere mam kro RW rad :good:
Já mám Floridu taky rád. Od dob Paula Lause :jupi:

Sice ne tak jako Edmonton...
A jeden, dva z Rumors..

"The Red Wings won’t be bringing David Legwand, Dan Cleary and Todd Bertuzzi back next season"

"Avs interested in Q... "

hmm...
JKL píše:"The Red Wings won’t be bringing David Legwand, Dan Cleary and Todd Bertuzzi back next season"
konecne

JKL píše:"Avs interested in Q... "
Q akoze Quincey? no thanks
Historie by se měla opakovat.

Q je jistota. Hraje furt stejně. Nepřekvapí. Umí házet vzteklé pohledy a rozčilovat se po inkasovaném gólu (tipl bych kurz herectví).

Já bych ho bral. Potřebuju na chatě ostříhat plot a natřít střechu. Za krabičku malbáčů na víkend bych ho přežil.
Já ho taky vřele doporučuju pro Avs.Skvělý ofenzivní bek s tvrdou a navíc přesnou ranou.Skvěle hraje pozične,dostatečně důrazně,navíc bez zbytečných faulů.Jeho pasy z obranného pásma jsou už teď legendární.Navíc u toho všeho stíhá i bránit.A jako bonus je to domácí kutil(viz. čerstvě natřená střecha u JKL na chatě).

Berte ho,dokud je čas.V létě se o něj strhne nevídaná mela.Takových 5mega/sez. by mělo stačit.
Jak ja byl tehdy stastnej kdyz jsme se ho zbavili! :scare:
My chcem být taky šťastní. :neviem:
Redy píše:Jak ja byl tehdy stastnej kdyz jsme se ho zbavili! :scare:

Barrie za Q? no proc ne a klidne vam k nemu pridame jeste nejake Samuelssony :clap:
http://www.sport.cz/hokej/ms2014/clanek ... tml#hp-sez" onclick="window.open(this.href);return false;
+ http://redwings.nhl.com/club/news.htm?id=717630" onclick="window.open(this.href);return false;
i kdyz je zatim tento hrac dost levy a vylozene Jarnkrok > Nyquist, tak tady jeden maly klik fest


http://poy.tsn.ca/1-nhl2014/match/23-hertl-vs-nyquist" onclick="window.open(this.href);return false;
Ninety91one píše:Jarnkrok > Nyquist
Neviem, ci je to pravda, ale verim tomu, ze buducu sezonu si budete buchat hlavy o stenu, kedze Lavi v Nashville s hracmi ako prave Jarnkrok ci Forsberg bude robit divy :klobuk:
Neviem, ci je to pravda, ale verim tomu, ze buducu sezonu si budete buchat hlavy o stenu, kedze Lavi v Nashville s hracmi ako prave Jarnkrok ci Forsberg bude robit divy :klobuk:
S jelimanem na postu GM si budeme mlátit hlavu každou sezónu, do té doby dokud neodstoupí nebo :psst:
Nie, nebudeme si búchať hlavy, nie je dôvod. No tu sa furt kope do tých istých, takže nič nové. :) Tu sa bude kopať aj do Clearyho, Bertuzziho o 10 rokov.
Preco to tak zlahcujes? Vymenili ste Jarnkroka za co? Par mesiacov Legwanda? To nie je dobry management...
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS